Witaj
Gość

Wątek: Voyage Century  (Przeczytany 5812 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2007, 07:27:56 pm »
Właśnie Cubu$, korzystaj z mapki - tam masz zaznaczonych NPC ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 06, 2007, 09:22:19 am »
Powiedzcie  mi czy ta gra jest naprawde warta sciagania bo jak ogoladalem filmik z gamee play'u to tak kulawo wygladala .A nie chce mi sie zasysac 1GB na marne .


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 06, 2007, 01:57:17 pm »
To zalezy czy lubisz takie klimaty :P Dla mnie kazda gra umieszczona w tym okresie i krecaca sie wokol zaglowcow jest perelka, a jesli dodatkowo jest to MMO... Poezja :D Co do faktow... Hm... Graficznie nie przypomina L2, ale trzyma poziom (jedzie chyba na silniku Pirates of the Caribbean), jest OLBRZYMIA (doslownie caly swiat do odwiedzenia :P), ale "tylko" +/- 48 portow (choc moze dodadza wiecej... W koncu to Beta :P) Statki... Chyba tylko 1 - "Newbe Class" :P (mozna go upgradowac do 10 poziomu, w jednej z 3 drog: Warship, Merchant, Raider), podzialu na profesje nie ma (mozesz brac dowolne skille), walka... Hm... Na ladzie jak w L2/RF (klikasz i bijesz :P), na morzu... Zalezy kogo bijesz - przemytnicy sa banalni, bo plyna po prostej, ale juz na "Battlefield" moze byc trudno... Ci sa twardzi (Albo ty albo oni :P). Sama mechanika przypomina Sea Dogs/Pirates of the Caribbean/Age of Pirates z jednym wyjatkiem: musisz "zaznaczyc" cel do bicia (jak w L2). Crafting nie jest skomplikowany: wydobywasz rude, scinasz drzewa, uprawiasz roslinki i mozesz robic bron, ubranka, potiony, poisony, tarcze dla statkow, figureheady itp... Co do PvP i PK... Napewno istnieje (Piraci to PK :P), sa walki o miasta (takie GvG zapewne), choc sie z tym nie spotkalem... Moze na Columbusie wystepuja, bo to starszy serv :P

Inidriel: Jaki masz nick na Columbusie, moze zamiast isc na Da Gama wbije sie do ciebie :P W grupie razniej, nie? :P


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 07, 2007, 09:57:22 am »
Dokładnie, jak ktoś lubi te klimaty to będzie wniebowzięty :) Moja postać na Columbusie zwie się Asuka :)
Możemy jeszcze coś takiego zrobić - wbijamy na Da Gama Server i tworzymy klan dla ludzi z forum :)


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 07, 2007, 10:26:54 am »
Mam jeszcze pytanko... Jak mam misje załatwić jakiś tam metal. I do tego potrzebuje Iron lvl2 to musze mieć skill na lvlu 2? Bo teraz wydobywam lvl1 metal


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:17:36 am »
By wydobywac Iron Ore (lvl 2 metal) musisz miec lvl 2 Ore Study i Mining lvl 11 by go przetopic w Pure Iron (warto sie ponudzic :P Bo bedzie ci potrzebny nie tylko do questa ale tez do upgrade'u statku na lvl 2 :P)

Inidriel: Dobry pomysl :P Cubu$ piszesz sie na to? Bedzie nas 3 :P


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 09, 2007, 02:40:26 pm »
No czyli wszystko wstępnie ustalone Ashurei :) Cubu$, co ty na to? Oczywiście zapraszamy wszystkich z forum, co mają wgraną gierkę do wspólnego tworzenia najpotężniejszej gildii na Da Gama :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2007, 02:48:35 pm wysłana przez Inidriel »


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2007, 05:26:44 pm »
Moge zagrac na Da Gamie :D Zawsze będzie nas więcej :)


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:17:14 pm »
No syta gierka troche system walki strasznie kaleczny ale jak za free może być
mogli by zrobić coś typu siege ale o porty :) właściciel portu ma wypasiony statek i jakiś procent z obrotów w danym porcie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2007, 06:33:35 pm wysłana przez SpoilerLucky »


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2007, 07:15:03 pm »
System walki to standard (tylko mniej skilli :P) typowy dla wiekszosci MMO. Co do walki o porty, to VC oferuje zabawe w tym stylu :P Nazywa sie to City Battle (wypasionej krypy nie trzeba, bo forty sa juz wypasione :P)


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 19, 2007, 09:39:53 pm »
Gra w to ktos jeszcze? Bo dwa dni temu sciagnalem i wciagnelo mnie niemilosiernie ;)
Mam pare pyan:
1. U kogo dokupic mozna kolejna krype? Mam jedna do transportu, a przydala by sie jeszcze jedna zeby zatopic czasem jakiego pirata :P
Cytuj
Dodatkowy statek możesz kupić u Shipyard Bossa ( NPC ten znajduje się w każdym porcie ).
Patrzylem opje u tego pana, jednak nic nie znalazlem.

2. Waszm zdaniem, w ktory rodzaj lodzi najlpiej inwestowac? W założeniu chcialem zatapiac cudze statki, ale zaczalem watpic w ta metode gdy zobaczylem ze dorobek z tego procederu mierny, oj mierny, a NPC walcza bardzo schematycznie i zawsze podobnie, zmieni sie to pozniej?

3. Jak tu stoi PvP? Jak na razie nie moge nikogo zaatakowac ani nikt jeszcze mnie nie probowal zatopic. I czy oprocz wspomnianych wyzej walk o miasta sa jakies inne tego typu eventy?

P.S. Serwer Columbus, nick: Vigilante - Z checia kogos pomecze moimi watpliwosciami in game ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 09:48:30 pm wysłana przez Scroller »


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 26, 2007, 03:19:38 pm »
Niedługo ściągnę VC, to jak z tym klanem? :P


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 27, 2007, 06:33:21 pm »
Niedługo ściągnę VC, to jak z tym klanem? :P
Dawno i nie prawda :P Nie ma ;]


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 28, 2007, 11:44:22 am »
Z czego zasysać - z uTorrent Software, FlashGet Software czy Gigaget Software i jaki klijent nr


EDIT: Podajcie link do polskiego forum o tej grze...



Wie ktoś z czego zasysać czy nie ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2007, 05:13:47 pm wysłana przez Mati_888 »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:31:26 am »
uTorrentem ja sciagalem. I nie wazne jaki "klijent" ;]


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Voyage Century
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 16, 2007, 10:41:47 pm »
Odświeżam.

mam parę pytań odnośnie VC:

1. gra w to jeszcze ktoś z forum?
2. istnieje tu coś takiego jak Housing?

no i to chyba wszystko :)