Witaj
Gość

Wątek: Problem z połączeniem  (Przeczytany 2774 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Problem z połączeniem
« dnia: Styczeń 17, 2019, 10:08:29 am »
Witam chciałbym się poradzić, gdyż chciałem właśnie zagrać na owym serwerze, ściąłem grę odpaliłem i w oknie wyboru serwerów gdy próbuje zatwierdzić jakikolwiek  przyciskiem OK nic się nie dziej, oprócz odgłosu kliknięcia .


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z połączeniem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2019, 04:57:46 pm »
Od tygodnia maja problemy z logowaniem. Niektorzy moga grac normalnie, niektorzy zeby lognac maina musza najpierw lognac boxa, niektorzy zeby sie lognac musza korzystac z WTFasta, a niektorzy nie moga sie lognac wcale.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z połączeniem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2019, 06:00:43 pm »
Od tygodnia maja problemy z logowaniem. Niektorzy moga grac normalnie, niektorzy zeby lognac maina musza najpierw lognac boxa, niektorzy zeby sie lognac musza korzystac z WTFasta, a niektorzy nie moga sie lognac wcale.
O stary  :o
@vorlock Sprawdź swoje połączenie między Tobą a dostawca neta, jedynie czemu nie możesz to utrata pakietów  .


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z połączeniem
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2019, 06:36:56 pm »
Mi też się zaczęło coś dziać jakoś tydzień temu, ale skończyło się na tym, że zamiast kliknać `ok` , klikam 2 razy na samą nazwę servera. I wszystko działa. Może komuś pomoże :P


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z połączeniem
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2019, 10:22:36 am »
Dobra panowie działa ale używając tego programu który tu kolega polecił WTFAST mam pytanie bo on ma krótka ważność a opłata 9$ za miesiąc trochę dużo :P czy mogę  innym program swoje łącze z internetem ustabilizować