Witaj
Gość

Wątek: Prophet [PP]  (Przeczytany 108002 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 18, 2007, 12:01:12 am »
Ja osobiscie wole pp od bishopa ... czemu ? Bo nie lubie leczyć :P 
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 18, 2007, 09:11:01 pm »
No faktycznie daliście do myślenia (szczególnie ty Shiller) az się teraz boje brać bishopa. Nie wiem czy sprostam wymaganiom tej postaci. Tzn już healiłem ludzi na wyprawach RB i nawet neźle było (gdy lagów nie było)ale nie wiem czy dam radę healić na 40lvlu ludzi na 5x tak jak jest u mnie w klanie. Poza tym te buffki też są niezłe co mam z kleryka więc na jakotakie buffowanie wystarczą. Ponadto healer jest strasznie rzadko spotykaną postacią (przynajmniej na existence gdzie gram) i ja w czasie swojego grania spotkałem 3. a mam 38lvl , buffera DElfa na 25 i Elfa Wizarda na 30 lvlu. Zobaczymy, jak się nie sprawdzę to będe musiał zmienić postać na PP ale wątpie czy ktokolwiek mnie zastąpi w healingu więc pewnie tak się nie stanie.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 18, 2007, 09:48:55 pm »
Nie przesadzaj bishop to nie tak wymagająca postać, operujesz tylko kilkoma skillami, więc wiesz, nie ma co płakać.
A sam prophet, o którym mowa w temacie.
Jeśli mam być szczery, to każdy kto brał go na dzień dobry, znaczy startując z grą, już nigdy do niej nie usiadł. Prophet to w moim odczuciu wcale nie aż tak potrzebna postać, znacznie bardziej wolę jakiegoś orka, albo eldera, to naprawdę nie jest postać niezastąpiona.
No i jakby nie było grając prophetem miałem o wiele większe trudności ze znalezieniem party niż grając takim shillien elderem, którym mogłem bez problemu z większością postaci stworzyć duet, który przez kupę czasu mógł expic bez odpoczynku, w przypadku propheta nie ma szans na takie wyjście z prostego powodu, brak heala.
Zresztą z tego co widziałem, w przypadku bardziej doświadczonych graczy wybór częściej pada na bishopa, widać te wszystkie buffy propa, mają jakieś dziwne magnetyczne zdolności i początkującym znacznie bardziej przypada do gustu niż leczenie bishopa. :P


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:02:55 pm »
No faktycznie daliście do myślenia (szczególnie ty Shiller) az się teraz boje brać bishopa. Nie wiem czy sprostam wymaganiom tej postaci. Tzn już healiłem ludzi na wyprawach RB i nawet neźle było (gdy lagów nie było)ale nie wiem czy dam radę healić na 40lvlu ludzi na 5x tak jak jest u mnie w klanie. Poza tym te buffki też są niezłe co mam z kleryka więc na jakotakie buffowanie wystarczą. Ponadto healer jest strasznie rzadko spotykaną postacią (przynajmniej na existence gdzie gram) i ja w czasie swojego grania spotkałem 3. a mam 38lvl , buffera DElfa na 25 i Elfa Wizarda na 30 lvlu. Zobaczymy, jak się nie sprawdzę to będe musiał zmienić postać na PP ale wątpie czy ktokolwiek mnie zastąpi w healingu więc pewnie tak się nie stanie.

Nie ma strachu. Nawet na 4x lvlu sobie spokojnie poradzisz, pod warunkiem, że ludzie w party wiedzą co robią. Jeśli healowałeś na RB party, to masz mniej więcej obraz tego co będziesz robił w przyszłości. Ponadto jak będziesz musiał kombinować z healem(bo dużo trzeba będzie leczyć) to lepiej się nauczysz grać ;) A grając prophetem istnieje niebezpieczeństwo, że się po prostu będziesz nudził ;)

Shiver ma po trochu rację. Na początku rzeczywiście może się zdarzyć, że ktoś w party padnie, ale spokojnie - każdy uczy się na błędach. Poza tym i tak pewnie będziesz expił na mniejszych party (nie full), a wtedy jest bezpieczniej. Przynajmniej z początku.

Sol - bishop operuje na pewno podobną ilością skillów co inne klasy ;)
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 19, 2007, 11:00:48 am »
Cokolwiek można powiedzieć o bishopie to na pewno nie to że wymaga refleksu (jeśli określacie to mianem refleksu, to polecam pomonkować w GW i wyciągać spiki, masz okienko na reakcję z healem około 1/4 sekundy). Na pewno musi radzić sobie z overhealem, heal dispersem, ale cały potrzebny skill ogranicza się do tego czy umie poradzić sobie z leczeniem dps w danej chwili.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 19, 2007, 11:32:44 am »
Cokolwiek można powiedzieć o bishopie to na pewno nie to że wymaga refleksu (jeśli określacie to mianem refleksu, to polecam pomonkować w GW i wyciągać spiki, masz okienko na reakcję z healem około 1/4 sekundy). Na pewno musi radzić sobie z overhealem, heal dispersem, ale cały potrzebny skill ogranicza się do tego czy umie poradzić sobie z leczeniem dps w danej chwili.

A jakiż to refleks potrzebuje ten twój monk w porównaniu do Counter Strika, lol. Takie porównania to sobie możesz... Bishop potrzebuje takiego samego refleksu jak inni gracze L2.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 19, 2007, 11:57:52 am »
Albo i większego, gdy musisz leczyć po kilka osób na raz na rb i mass pvp i do tego uważać żeby ci dupy nie skopali ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 20, 2007, 11:30:34 pm »
jak dziala skill  erase i co powoduje u przeciwnikow ,dziala na moby ? graczy ?


Użytkownik zbanowany


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 20, 2007, 11:35:19 pm »
Erase zabija summona(wlasciwie odwoluje) ale ma bardzo male szanse na wejscie...w interduce nowe summony bedzie mozna odwolac jak bedziesz mial erase na +12 ale kto bedzie dawal taki enchant na tych 6 summonerow ktorzy ciagle graja po nerfie w C5?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

  • Wielebny
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 05, 2007, 04:35:10 pm »
Hejo

Gram na serwerze Allseron  i tam mamy Polskie Full C4. Interesują mnie skile PP z C5. Nie mam możliwosci sprawdzenie u siebie tego. Nie chce mi sie sciagac instalki c5 (słabe łacze). Dlatego pytam na jakiej zasadzie działa skill Mana Burn. Czekam na odpowiedz...wiem ze to jest zmiejszanie many graczowi ale czy działa na moby /bossy. I z jaką skutecznoscia działa, i mniej wiecej po ile zabiera tej many  nukerom... :P

Pozdrawiam Wszystkich. :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 05, 2007, 09:03:45 pm »
Gram na serwerze Allseron  i tam mamy Polskie Full C4.

hmmm oczywiscie, i pewnie serwer jest w pelni legalny jak to nam probowal udowodnic jeden z twoich kolegow

Dlatego pytam na jakiej zasadzie działa skill Mana Burn. Czekam na odpowiedz...

To juz bylo na forum...

wiem ze to jest zmiejszanie many graczowi ale czy działa na moby /bossy. I z jaką skutecznoscia działa, i mniej wiecej po ile zabiera tej many  nukerom... :P

Nie zmniejsza a spala okreslona ilosc mp i dziala to takze na moby/bossy. Tylko ktos kto gra na allseronie chcialby ten skill uzyc na moby/bossy, przeciez to jest bez sensu, po pierwsze moby zabijasz tak szybko ze to jest marnowanie mp healera, po drogie RB maja tak wysoki m def ze ilosc spalanej mp bedze minimalna albo zerowa.

Sam skill Mana Burn jest dobry na 1vs 1 czy pvp na mala skale, Full buffed ee/bp/pp/se potrafi spalic ok 500mp na magu o podobnym lvl. Sam skill spala ilosc mp zalezna od twojego m att, m def wroga i jego max ilosc MP

Troche testow

Cytuj
Healer with With Zerk 2, Empower 3, Dance of Mystic, Pow/CoV and SoM +3  with SA should be:
 
EE: 1842 M.Atk
PP/BP: 2061 M.Atk
SE: 2376 M.Atk
Target: 1000 M.Def
 
TARGET MAX MP 1500: 225 EE/238 PP/256 SE
TARGET MAX MP 2000: 301 EE/318 PP/341 SE
TARGET MAX MP 3000: 451 EE/477 PP/512 SE
TARGET MAX MP 4000: 602 EE/636 PP/683 SE
TARGET MAX MP 5000: 752 EE/796 PP/854 SE
 
Healer with With Zerk 2, Empower 3, Dance of Mystic, Pow/CoV and Arcane Mace +3 with SA should be:
 
EE: 2091 M.Atk
PP/BP: 2341 M.Atk
SE: 2701 M.Atk
Target: 1000 M.Def
 
TARGET MAX MP 1500: 238 EE/252 PP/271 SE
TARGET MAX MP 2000: 318 EE/337 PP/372 SE
TARGET MAX MP 3000: 477 EE/505 PP/543 SE
TARGET MAX MP 4000: 637 EE/674 PP/724 SE
TARGET MAX MP 5000: 796 EE/842 PP/905 SE
 
Healer with With Zerk 2, Empower 3, and SoM +3 with SA should be:
 
EE: 1295 M.Atk
PP/BP: 1495 M.Atk
SE: 1661 M.Atk
Target: 1000 M.Def
 
TARGET MAX MP 1500: 183 EE/203 PP/214 SE
TARGET MAX MP 2000: 252 EE/271 PP/285 SE
TARGET MAX MP 3000: 378 EE/406 PP/428 SE
TARGET MAX MP 4000: 504 EE/542 PP/571 SE
TARGET MAX MP 5000: 631 EE/678 PP/714 SE
 
If there is any error let me to know, maybe the M.Atk isn't 100% accurate (75 level based).

Te wyliczenia nie sa w 100% dokladne ale mozna sie ocenic mniej wiecej ile wart jest ten skill.

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

  • Wielebny
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 05, 2007, 09:25:04 pm »
Gram na serwerze Allseron  i tam mamy Polskie Full C4.

hmmm oczywiscie, i pewnie serwer jest w pelni legalny jak to nam probowal udowodnic jeden z twoich kolegow


Wrrr nikt Cię nie pytał o -_- legalnośc serwera ale o skil -_-....nie musiałeś odpowiadać  :shock:

Ale i tak niech Ktoś dam mu + bo info bardzo mi pomogło...Dziękuje :D :P

Ps(offtop): Ale się podku-_-wiłem noo...Allek i tak wymiata :D
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2007, 09:29:02 pm wysłana przez Tlintar »


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 06, 2007, 03:35:40 pm »
tak apropos przydatnosci pp... jak dla mnie,kiedy expie solo,zawsze staram sie znalezc pp,bo w moim odczuciu jego buffki sa idealne,przynajmniej dla tk... a co do pp killera.. przepraszam ale jakos sobie niewyobrazam zeby mnie pp pojechal  :shock: skoro he na podobnym levelu mnie lukiem nie zabija w kilka sekund to co mi zrobi pp ze swoim brakiem jakichkolwiek umiejetnosci w kierunku lukow? ;)
i co z tego ze mnie pp na mass zrootuje?podstawowa zasada kazdego tanka (noo moze poza sk-czy jak kto woli tankonukerem :D -na mass MUSISZ miec luk :P) i teraz pytanko... kto bedzie zadawal wiecej dam?pp ze smieszna iloscia dexa czy powiedzmy tk z dyem do dexa,deflect arrow i z poteznym p defem? :) nie musicie odpowiadac bo odpowiedz jest dosc oczywista...
IMO-pp to buffer,solowac sie nim absolutnie nie da na wysokich levelach a z tankiem lub melee ma szanse tylko wtedy gdy rzeczony tank/melee nie ma luku... natomiast chcialbym zobaczyc jak pp jedzie sh albo nekro :P widzialem kilka takich pojedynkow wiec mam jakies zdanie wyrobione na ten temat :) ale kazdy gra jak mu sie zywnie podoba (btw walczylem z pp,mial nademna przewage 9 lev :P a ja nie mialem luku...walka trwala 20 prawie minut a przegralem bo mi sie mana skonczyla i kubiki zeszly :) takze bez bajeczek mi tu :) )


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 06, 2007, 08:51:15 pm »
Ja tylko nie rozumiem czemu oni robią z buferów coraz bardziej postacie do bufa i koniec... Wcześniej można było PP zbufować, polatać potem z łukiem/polearmem/dualem z party udając, że pomagamy bić :) ale zawsze była radocha, że jednak trafiasz te moby...a teraz ----- do acc z tymi brońmi :/
To co ja mam teraz robić - buff i na dupę?? - to chyba tylko na dual boxa jak ktoś używa takich ustrojstw dziwacznych... zawsze trzeba było siedzieć trochę, ale z umiarem.
No przepraszam mam jeszcze root, no ale ile można???
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 06, 2007, 09:22:34 pm »
Z dualami dalej mozna biegac bez kary do acc.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 06, 2007, 11:23:17 pm »
Wy sie smiejece z PP a on jest jedna z najsilniejszych klas na olimpiadzie. Dobry PP na olimpiadze zabija niemal wszystkich.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 07, 2007, 06:54:41 am »
Wy sie smiejece z PP a on jest jedna z najsilniejszych klas na olimpiadzie. Dobry PP na olimpiadze zabija niemal wszystkich.

PP : bron z acu, dye +wit, set avaodon/dc.

trance, mana burn, trance. jak sie skonczy nam mp, reszta dowalamy roota, zmieniamy na daggera z crit dmg/focus i bijemy.

lol, po pierwsze PP nie ma trance. Po drogie jezeli podejdziesz do kogos z daggerem to cie on zabije, jedyna opcja dla pp to luk na pvp mimo ze bedze mial -30%cast i -8acc. PP w pvp 1vs 1 jest kiepski, naprawde kiepski. I nie ma czegos takego jak pvp 1vs 1 na self bufach, jak kogos spotykasz w terenie to na 99% ta osoba jest zbufowana.

hahaha, a jak mowilem, ze jest dobry (powalilo mi sie, ze ma trance tylko) to mnie wszyscy pojechali, ty rowniez ;)




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 07, 2007, 10:35:27 am »
Wy sie smiejece z PP a on jest jedna z najsilniejszych klas na olimpiadzie. Dobry PP na olimpiadze zabija niemal wszystkich.

PP : bron z acu, dye +wit, set avaodon/dc.

trance, mana burn, trance. jak sie skonczy nam mp, reszta dowalamy roota, zmieniamy na daggera z crit dmg/focus i bijemy.

lol, po pierwsze PP nie ma trance. Po drogie jezeli podejdziesz do kogos z daggerem to cie on zabije, jedyna opcja dla pp to luk na pvp mimo ze bedze mial -30%cast i -8acc. PP w pvp 1vs 1 jest kiepski, naprawde kiepski. I nie ma czegos takego jak pvp 1vs 1 na self bufach, jak kogos spotykasz w terenie to na 99% ta osoba jest zbufowana.

hahaha, a jak mowilem, ze jest dobry (powalilo mi sie, ze ma trance tylko) to mnie wszyscy pojechali, ty rowniez ;)

Ty sie sam osmieszasz, olimpiada to nie prawdziwe pvp. W prawdziwym pvp pp jest slaby, co innego na olimpiadzie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 07, 2007, 11:14:40 am »
Jakby popatrzeć na to z troszkę innej perspektywy to Prophet jest genijalny do mass pvp. Party bez jego bufów (lub buffów WC) padnie o wiele szybciej w konfrontacji z klanem na full bufie. Tak jakby zebrać zwiększony dmg dzięki bufom ze wszystkich członków w party, to Prophet zadaje największe obrażenia :P Co z tego, że pośrednio.
Ot takie oryginalne podejście do proroka ^^
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 07, 2007, 01:18:22 pm »
Wy sie smiejece z PP a on jest jedna z najsilniejszych klas na olimpiadzie. Dobry PP na olimpiadze zabija niemal wszystkich.

PP : bron z acu, dye +wit, set avaodon/dc.

trance, mana burn, trance. jak sie skonczy nam mp, reszta dowalamy roota, zmieniamy na daggera z crit dmg/focus i bijemy.

lol, po pierwsze PP nie ma trance. Po drogie jezeli podejdziesz do kogos z daggerem to cie on zabije, jedyna opcja dla pp to luk na pvp mimo ze bedze mial -30%cast i -8acc. PP w pvp 1vs 1 jest kiepski, naprawde kiepski. I nie ma czegos takego jak pvp 1vs 1 na self bufach, jak kogos spotykasz w terenie to na 99% ta osoba jest zbufowana.

hahaha, a jak mowilem, ze jest dobry (powalilo mi sie, ze ma trance tylko) to mnie wszyscy pojechali, ty rowniez ;)

Ty sie sam osmieszasz, olimpiada to nie prawdziwe pvp. W prawdziwym pvp pp jest slaby, co innego na olimpiadzie.

a to ciekawe, ja caly czas mowilem o "pvp arenowym"  i olimpiadzie. Jesli uzyje slowa "pvp" to zawsze musi oznaczac ze mam na mysli open pvp / siege / whatever? Ani razu nie powiedzialem, ze PP dobrze walczy podczas takich walk, wtedy jest jedynie suportem i jego glownym zadaniem jest dac buffy i ewentualnie podleczyc kogos swoim nedznym healem, a nie zdobywac fragi. Moze wiesz wiecej o L2, ale nie wiem kto tu sie osmiesza, ja przynajmniej przyznalem sie do bledu ze skillem trance.




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 07, 2007, 01:56:48 pm »
omg i rozmawiaj z takim, piszac pvp mam zawsze na mysl open pvp, dla mnie arena, olimpada sie nie liczy.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 07, 2007, 02:37:27 pm »
HMM, moze powiem jak to wyglada z mojej strony- pisze, ze PP jest niezla postacia na arene i w *takim rodzaju* pvp sobie dobrze radzi, ty odpowiadasz "nie, pp nie nadaje sie do pvp". Albo odpowiedz jest wyrwana z kontekstu i jest mowa o czystym pvp, albo przeczysz sam sobie piszac pozniej, ze PP jest jedna z lepszych postaci na olimpiade. Domyslam sie, ze pierwsza wersja jest prawdziwa, wiec powtorze to jeszcze raz : mialem na mysli arene i olimpiade. Nie mam zamiaru wdawac sie w bezsensowna dyskusje- chce tylko wyjasnic dlaczego twoja opinia o moim "osmieszaniu sie" jest dla mnie krzywdzaca i bezpodstawna. Wracajac do samej olimpiady- dla przecietnego zjadacza chleba moze sie nie liczyc, ale osoby, ktore staraja sie o status hero (i nomen omen sa aktywnymi ludzmi na open pvp) powinny brac pod uwage mocne strony swojej postaci w tak ograniczonej walce.




  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 08, 2007, 05:03:35 pm »
ja mam pp na 64lvl i nie wiem gdzie expic :( wiec plz poradzcie mi gdie expic


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 08, 2007, 05:47:54 pm »
tam gdzie idzie twoj klan- polecam dalsza czesc GC, LOA, czy jakies katakumby (witch chyba byly z mobami 60+).




  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 08, 2007, 06:08:43 pm »
Dokładnie prophetem na tym levelu nie warto expić poza party, bo to udręka i mija się z celem.
Doczep się do jakiejś większej grupy w cata albo TOI/LOA itp. jeżeli nie masz klanu.
Prorokiem na 64lvl nikt normalny nie pogardzi :)
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail