Witaj
Gość

Wątek: Pytania, pytania, pytania... x300  (Przeczytany 3461 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Pytania, pytania, pytania... x300
« dnia: Styczeń 15, 2009, 10:43:52 pm »
Witam
Ostatnio postanowiliśmy wspólnie z kumplem wrócić do grania w l2 (po dwuletniej przerwie) i wybraliśmy naszego "rodzimego" abyssa x300 do pogrania tak rekreacyjnie. Dwa lata temu byliśmy noobami (pewnie dalej się nic nie zmieniło :D), nie robiliśmy nawet 3 profek, tylko biegaliśmy w te i we wte, tylko po to żeby nabić pvp/pk (bądź być tym, na którym się nabijało pvp/pk :D) W związku z tym za równo ja i on mamy dużo pytań jeśli chodzi o ten serwer...Mianowicie:
1. Czy granie na równocześnie kilku kontach (ja i np mój buffer z 1 kompa) jest karane banem ?
2. Czy do zrobienia questa na subke/noblessa wystarczy granie solo, bądź we 2 osoby (no dobra, max 3...:D)
3. Czy trudno jest zdobyć bronie s grade, zbroje s grade? Questy jakieś? Wiem, że na rb trzeba chodzić, ale czy np bizuterie tateossianów idzie jakoś łatwiej zrobić? No i czy standardowo we 3 damy rade ?
4. Warto robić np doomcryera dla chant of victory ?
5. Czy na abyssie jest dostępny ultimate zoom ?
6. Słyszałem, że jeśli ma się pk powyżej 5 i nie jest się oflagowanym (czy jakoś tak, no chodzi o fioletowy kolor xD), a przeciwnik cię zabije, tak że będzie miał pk, to tobie mogą dropnąć jakieś itemy, pomimo tego że nawet ani razu go nie hitneleś ?
Noo to chyba wszystko, jak jeszcze coś sobie przypomne to zapytam...
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 10:47:15 pm wysłana przez aoc »


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2009, 10:37:09 pm »
1. Nie
2. Tak
3. Tak
4. Tak
5. Jeżeli piszesz o zoom hacku to sam sobie musisz L2 spatchować :P
6. Jeżeli masz więcej niż 5 PK (czerwony nick) i ktoś cię zabije jak będziesz mieć nadal PK (czerwony nick) to tak - możesz dropnąć coś :) Kierdy PK zniknie określa ci Karma zakładka Ctrl + I w lewym dolnym rogu (lol - właśnie się zastanawiam czy to na pewno lewy dolny ;P w każdym razie - na dole :))



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2009, 10:54:01 pm »
a mógłbyś jakoś rozwinąć odpowiedzi na moje pytania nr 2 i nr 3 ? :) Bo trochę lakonicznie odpowiedziałeś :) Do zrobienia noblessa wystarczy 1,2,3 osoby ? W jaki sposób, bo słyszałem, że quest jest ciężki i trzeba jakiegoś rb zabić... a we 3 to raczej nie damy rady...
No i 3 pytanie co do tych itemów s grade... Jak zdobyć mackę?  jak zdobyć biżuterię s grade? Jak zdobyć tateosiany ? xD


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2009, 12:06:18 pm »
Q na sube i noblesa mozna spokojnie solo robic, bo RB zawsze ktos bedzie ubijal tylko tzreba poczekac, jedyna pomoc moze byc potzrebna przy barwieniu szmatki na wejscie do bauyma, i majac tego Q zrobinego nie tzreba isc bic bauyma tylko mozna u Alexandri w Qitemach kupic od razu zabarwiony nożyk

Q na recki na tateo to jets latnie po HS z jajami
Q na recki na zbroje to chba jest ketra ( ktora teraz idzie bawrdzo wolno i nie ma sesu tego robic )
Q na reki na brinie IT/FoG i to idzie spoko

kay matsy do all leca z rb , nie da sie spoilowac


Ogolniej lepiej zarobic kase i kupic sobie graty na rynku niz crafcic mym zdaniem

Celes x7
HatSauce - Arcana Lord 77/HE 62

The Abyss x300 - retired
Hatsaucee - Th/He/Sps/SwS - BloodyFist member, Schuttgart owner
Hatsauce - Necro - farmer, last BadBoyPL


Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:03:06 pm »
1. Nie
2. Tak
3. Tak
4. Tak
5. Jeżeli piszesz o zoom hacku to sam sobie musisz L2 spatchować :P
6. Jeżeli masz więcej niż 5 PK (czerwony nick) i ktoś cię zabije jak będziesz mieć nadal PK (czerwony nick) to tak - możesz dropnąć coś :) Kierdy PK zniknie określa ci Karma zakładka Ctrl + I w lewym dolnym rogu (lol - właśnie się zastanawiam czy to na pewno lewy dolny ;P w każdym razie - na dole :))


LoL co to za głupoty :)

Nie trzeba mieć 5pk ,żeby coś dropnac

Masz 1pk =mozesz cos dropnac
Tym wiecej masz pk tym wieksza szansa a potem mozesz sie caly na raz wydropic chyba


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:29:53 pm »
1. Nie
2. Tak
3. Tak
4. Tak
5. Jeżeli piszesz o zoom hacku to sam sobie musisz L2 spatchować :P
6. Jeżeli masz więcej niż 5 PK (czerwony nick) i ktoś cię zabije jak będziesz mieć nadal PK (czerwony nick) to tak - możesz dropnąć coś :) Kierdy PK zniknie określa ci Karma zakładka Ctrl + I w lewym dolnym rogu (lol - właśnie się zastanawiam czy to na pewno lewy dolny ;P w każdym razie - na dole :))


LoL co to za głupoty :)

Nie trzeba mieć 5pk ,żeby coś dropnac

Masz 1pk =mozesz cos dropnac
Tym wiecej masz pk tym wieksza szansa a potem mozesz sie caly na raz wydropic chyba
U failed.
Cytuj
(...)However, a chaotic character with a PK count of five or less will not drop items upon death. The table below shows the color-coded system in action.
http://www.lineage2.com/Knowledge/cp.html
"Jednak postać chaotyczna z PK 5 lub mniej nie upuści przedmiotów podczas śmierci"


Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:55:18 am »
1. Nie
2. Tak
3. Tak
4. Tak
5. Jeżeli piszesz o zoom hacku to sam sobie musisz L2 spatchować :P
6. Jeżeli masz więcej niż 5 PK (czerwony nick) i ktoś cię zabije jak będziesz mieć nadal PK (czerwony nick) to tak - możesz dropnąć coś :) Kierdy PK zniknie określa ci Karma zakładka Ctrl + I w lewym dolnym rogu (lol - właśnie się zastanawiam czy to na pewno lewy dolny ;P w każdym razie - na dole :))


LoL co to za głupoty :)

Nie trzeba mieć 5pk ,żeby coś dropnac

Masz 1pk =mozesz cos dropnac
Tym wiecej masz pk tym wieksza szansa a potem mozesz sie caly na raz wydropic chyba
U failed.
Cytuj
(...)However, a chaotic character with a PK count of five or less will not drop items upon death. The table below shows the color-coded system in action.
http://www.lineage2.com/Knowledge/cp.html
"Jednak postać chaotyczna z PK 5 lub mniej nie upuści przedmiotów podczas śmierci"


Taa być może od gracji+/- ,niech sprawdzi w praktyce bo pisac to sobie moze :) Nie raz sie cos dropilo i nie tylko mi.


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2009, 10:38:22 am »
Moze kieeeedys :P

Kiedys i mi sie zdarzalo dropnac przy PK = 0.

To zostalo jednyk juz baaaaaaaaaardzo dawno temu zmienione. W tej chwili ponizej 5PK nic nie dropniesz.
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:38:07 pm »
W tej chwili ponizej 5PK nic nie dropniesz.

...chyba, że cię mob zabije :) Wtedy chyba dropi się nawet jak ma się mniej niż 5 PK :P
Ta zasada dropienia powyżej 5 PK tyczy się, jeżeli zabije cię inny gracz.

Nie jest tak przypadkiem ??



  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:52:46 pm »
Tak właśnie to działa.


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2009, 09:35:54 pm »
Jeszcze nic nigdy nie dropnalem majac 4PK.

Przy 5PK - zdarza mi sie czasami cos dropnac, ale w 80% jakies duperelki HP poty, mana poty itp.

Przy 6 PK - 15 PK dropie konkretnie.



Sprawdze newsy w Archiv The Abyss, wydaje mi sie, ze kiedys pisali o poprawce - jak dokladnie miala wygladac - tego niestety nie pamietam.
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2009, 05:35:43 pm »
Są jakieś sposoby na szybkie zdobywanie kasy ?
Ktoś mi tam mówił, żeby zrobić destro i iść na katakumby? O co chodzi z tymi katakumbami? Tak wiem, jestem zielony w tych sprawach :)
Idzie jakoś zdobyć ring of queen ant ?
Jaka jest szansa ze otrzymam recepty do biżu s grade z tych questow w hot springs? Bo robiłem po 2 naraz i w sumie wyszło z 20 razy i ciągle haste potki dostawałem :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 06:18:52 pm wysłana przez aoc »


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2009, 10:06:18 am »
Są jakieś sposoby na szybkie zdobywanie kasy ?
Ktoś mi tam mówił, żeby zrobić destro i iść na katakumby?
Destro z polearmem i lecisz na forge of the gods czy coś takiego robisz trainy dobrze sie musisz ulokować(żeby moby Cie nie obeszły)najlepiej w rogu i bijesz to jest jeden sposób, 2 sprzedajesz full support pp3+ee3+bd+sw za 20kk na rynku w goddard,3 szukasz dobrej miejscówki i bijesz tam nukiem nie wiem odludnione miejscówki na ketrze,varce,fog,mos trzeba szukac
Idzie jakoś zdobyć ring of queen ant ?
dołącz do jednego z najlepszych clanow w grze :), a 2 opcja to farm farm do bólu
Jaka jest szansa ze otrzymam recepty do biżu s grade z tych questow w hot springs?
jest szansa najlepiej zaloguj 3 konta i tymi trzema na raz rob questa(jedna kierujesz a te 2 podczepiasz i sprawdzasz co jakiś czas czy się nie zablokowały gdzieś)
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2009, 12:37:25 am »
hmm słyszałem własnie ze destro można wyciągnąć 500 kk w pół godziny ? to prawda? i to niby w fog... mam destro 80 lvl, set talluma i tiphona spear i jakoś tyle nie wyciągałem... 100 kk gora na 2 profie i full buff. Ktoś tam powiedział, że trzeba bić jakieś nekrosy ? gdzie one są? tzn jak najłatwiej do nich dojść z nobless tp.
//edit ok znalazlem te nekrosy ale z tym 500 kk to przesada
PS: Jaki kamyk do tiphon's spear'a wrzucic ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2009, 02:59:31 am wysłana przez aoc »


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 02, 2009, 01:19:58 pm »
kamyk to life stone? czy SA? bo jak life stone to chyba najlepszy dla największej korzyści jeśli Ci się wbije fajny skill. a jeśli SA to wild blow
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Pytania, pytania, pytania... x300
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2009, 11:02:36 am »
ja przepraszam,ze to mowie :P

ale idzcie pograc sobie w miare "normalne" l2 przy ratach 5-10x a nie na jakis high rate....:D HR jest do dupy...nudzi sie wczesniej niz low rate i nic fajnego sie nie dzieje...na jakims HR bys nie gral i nie wiadomo ile farmil to przewaznie donate > all i zero frajdy z gry.

Na low rate mozna sobie pograc, nie trzeba nolifeowac, znajdzie sobie fajny klan, poznajcie ludzi i bawcie sie dobrze :P

ot tyle ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League