Witaj
Gość

Wątek: Klan, gracze 10x alpha  (Przeczytany 1870 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Klan, gracze 10x alpha
« dnia: Czerwiec 11, 2009, 08:46:03 pm »
Witam.
Poszukuje ludzi z naszego pieknego kraju na serverze x10, bo troche mnie przytlacza ta dominacja Rosjan, nie ma do kogo sie odezwac.
Jezeli ktos gra niech odezwie sie na pw lub w grze nick - Ezgardt.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan, gracze 10x alpha
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2009, 04:22:01 pm »
Klan PersonaNonGrata :]] sami Polacy, CH w Gludio. Pisać do: JonyKamol, Lalus, Tasiorus, Isormour, Vizjerei, Huve :]
Ktoś powinien być :))

Zapraszam nowych jak i starych graczy, miła atmosfera, pomoc nowym graczom.
Mile widziani gracze, posługujący się TeamSpeak'iem.

Pozdrawiam Huve
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 04:28:11 pm wysłana przez Huvee »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Klan, gracze 10x alpha
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:29:12 am »
mam pytanie odnośnie x10. Jaka klase wybrac? mam już D elfa wariora i myslałem o tanku, bd, albo łuczniku. Co najchetniej jest brane do pt co se najlepiej radzi na x10 itp. prosze szybka odpowiedz


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan, gracze 10x alpha
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2009, 06:47:11 pm »
Jak zrobisz BD, to party zagwarantowane według mnie. Podaj swój nick w grze to spróbuję Ci jakoś pomóc.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Klan, gracze 10x alpha
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2009, 06:51:53 pm »
Nyggas


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Klan, gracze 10x alpha
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2009, 11:12:10 am »
 Mam pytanie do graczy z serwera x10 Alpha, czy u newbie guida na tym serwerze dostane buffy do 62 lvla od newbie guida? Po drugie czy w sklepie sa common itemy ?
 PS. Jestem na razie na Talking Island, rozmowa z Newbie Guidem okazała się bezowocna. Buffy do 25 (?)
 
 Mam pytanie do graczy klanu PersonaNonGrata, posiadacie może akademie ? Skoro macie CH w Gludio to expienie na buffkach było by dużo przyjemniejsze  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 11:27:38 am wysłana przez husik »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klan, gracze 10x alpha
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2009, 10:17:07 pm »
Buffy z newbie guide są do 20 któregoś tam lvla.. Posiadamy akademię, ch w gludio. Jak chcesz wiedzieć więcej to pisz w grze albo napisz tutaj jaki masz nick.

Nastąpiła dzisiaj mała zmiana planów w klanie PersonaNonGrata. Mianowicie do Akademii przyjmujemy i podczas pobytu w Akademii bedziemy zwracać uwagę na aktywność gracza i zaangażowanie we własną postać. Jeżeli będzie OK, dodajemy do main clan, jeżeli gracz nie będzie miał zielonego pojęcia na temat gry i swojej postaci to kończy akademię lub też nie, ale do main clan nie dołączy.
Jeżeli ktoś chce dołączyć z poziomem większym niż 40, niestety, ale musi mieć MINIMUM 61 lvl i b grade (optymalnie a grady i 3 profa albo przynajmniej 70+). Niedługo sytuacja z poslkimi klanami na alphie może się trochę zmienić, więc musimy zmienić kryteria przyjmowania do klanu.
Przepraszam, że zrobiłem z tego tematu tak jakby reklamę klanu :/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 05:46:08 pm wysłana przez Huvee »