Witaj
Gość

Wątek: Temple Knight Quest  (Przeczytany 1580 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Temple Knight Quest
« dnia: Grudzień 21, 2005, 07:40:16 pm »
czesc!
zwracam sie do was z takim pytaniem: otoz jestem w trakcie wykonywania questa na temple knighta. chcialbym zasiegnac waszej opini i rady w kilku kwestiach, mianowicie: czy warto tego questa w ogóle wyonywac skoro i tak jak bede mila 40lvl to wystarczy ze kupie Marki i "kupie" ta profesje (ps. gram na eXtreme server). czy popieracie moj wybor na temple knighta czy tez moze radzicie swordsingera? i ostatnie rzecz; gdzie moge znalezc Sir Aarona,w opisie questa jest ze na poludniu od Westlandu ale tam nie ma nikogo takiego (zreszta jak w calym Westlandzie). z gory dzikekuje za pomoc. pozdrawiam


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Temple Knight Quest
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2005, 09:55:23 pm »
Więc acniemy tak witaj:):p
 Po 1 gras na extremie ratach po 7x wieć to od ciebie zależy jeżeli potzrebujesz kasy to zrób qesta zaś jeżeli choidz o 2 sprawe to Templeknight jest dosyć dobry lecz mał osób nim gra ma on dużo defa i hp chodz nie posiada on tak jak DarkAvenger stuna(szok tymczasowy) Lecz warty polecenia.:) Zaś Swordsinger to znowu szybko udeża i mocno bije poniewasz może pisadac duale:) Zalezy według Uznania:) Ale ja Polecam TempleKnighta . A co do 3 sprawy to zajży tu tam napewno wsyztko sie dowiesz: http://www.polish-legions.com.pl/

Pozdrawiam i życze miłej gry ][JaBoL][
PoLeCam SeRwer eXistence:
www.eXistence.oz.pl




Bujaka JaMaJka Miłośc w 100% Jaraj Jaraj jAraj O.S.T.R Na PreZydenta


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 4

Temple Knight Quest
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2005, 11:27:03 pm »
SwS z dualami to raczej przeżytek, bardziej opłaca się nosić miecz/blunt + tarcza ze względu na Mastery które posiadasz. Oczywiście twój wybór kim będziesz grał i jak będziesz grał, więc nie bede niczego narzucał.  :wink:

Sir Aaron

Link do drop calculatora jest na forum, wystarczy poszukać.


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Temple Knight Quest
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2005, 12:26:40 am »
Cytat: Lachman
Link do drop calculatora jest na forum, wystarczy poszukać.


I właśnie za lenistwo szanowny pan TempleKnightPL otrzymuje ostrzeżenie.
[


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

jak mozna karac kogos za niewiedze
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2005, 11:19:09 am »
najmocniej przeraszam ale dlaczego mam otrzymywac ostrzezenie za to ze niewiedzialem o tym iz "drop calurator" pokazuje miescje w ktorym znajduje sie questwy npc? jestem nowym graczem (o czym zreszta swiadczy ilosc moich postow) i dopiero zgebiam tajniki tej gry i spolecznosci w nia grajacej. do tej pory z moich poszukiwan dowiedzilam sie ze slowo "drop" tyczy sie "szansy na wypadniecie itemka z potwora" wiec nie moglem wiedziec ze ten kalkulator ma tez taka opcje. moze robie duzo halasu o nic ale to ostrzezenie brzydko wyglada obok mojego posta i nicka :evil:  :)  ps.dziekuje ze pomoc


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight Quest
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2005, 11:32:06 am »
wiesz nowy gracz nieokreslia ilosc postuw mielismy tu i mamy kilku co mieli malo postuw a sie znali :P ale poza tym na chlopski rozum jest opcia szukaj naipir sie jej uzywa
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P