Witaj
Gość

Wątek: Feoh wizard  (Przeczytany 94453 razy)

  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 29, 2011, 10:54:20 am »
epic   hahaha
gratuluje rozumowania :D
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 29, 2011, 10:59:53 am »
Gadałem z hero Feo i byłym hero Necro..
Ale w/e co ja tam wiem  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 01, 2011, 03:02:48 am »
Se przebudzony w feoh wizarda co traciw stosunku do sh?
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:38:42 am »
Se przebudzony w feoh wizarda co traciw stosunku do sh?
wszystko.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 01, 2011, 08:22:39 am »
Se przebudzony w feoh wizarda co traciw stosunku do sh?
Jeśli używasz stone of destiny( czy jak to tam, no to na zmiana na dowolną klasę :P )
To w przypadku Feo, przebudzasz się jakby z sorca, dostajesz wszystkie jego skille.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 01, 2011, 01:00:31 pm »
Hmm jeśli zrobie ee obudze się z sorca również?Czy to jest tak jak zrobie ee obudze się z sps, a jeśli z se to sh z emp echo?. Bo chce do 85 jechać ee/se, jeśli se nie obudze sie z empem to wole jechac ee i wejść ne healera bo co mi zostaje xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 01, 2011, 01:04:40 pm »
obudzisz sie z sorca, niezaleznie od rasy
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 01, 2011, 01:12:06 pm »
Ok już czaje. Więc i tak do kitu be empowering echo?. Jest na forum albo może ktoś podać linka jak jest przy innych klasach przy używaniu stone of destiny?
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 01, 2011, 01:30:35 pm »
chyba zawsze budzisz sie z humana po uzyciu stone of destiny, tzn masz skille z humana - palka, he, itd
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 05, 2011, 01:34:54 pm »
Cancellation i steal divinity powinny kasować/kraść skille z 3ciej profy? Testowałem na PTS Innovy i nie da się usunąć emp. echo cancellem.
Bug u innovy czy tak ma być?

edit. testowałem też na innych przebudzonych postaciach, nie mogę usunąć żadnego skilla z 3ciej profy cancellem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 01:39:41 pm wysłana przez Selo »


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 05, 2011, 02:40:35 pm »
Jakas propozycja jezeli chodzi o dye dla wizarda?  Nie wydajac majatku na legendary dyes.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 05, 2011, 03:19:20 pm »
Cancellation i steal divinity powinny kasować/kraść skille z 3ciej profy? Testowałem na PTS Innovy i nie da się usunąć emp. echo cancellem.
Bug u innovy czy tak ma być?

edit. testowałem też na innych przebudzonych postaciach, nie mogę usunąć żadnego skilla z 3ciej profy cancellem.

cancel na pewno zdejmował noblesa i inne stare buffy, gdy ktoś próbował je zostawiać (nie wiem akurat o empowering echo). Stary cancel oczywiście nie działa na buffki z 4 profki.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 05, 2011, 04:12:06 pm »

cancel na pewno zdejmował noblesa i inne stare buffy, gdy ktoś próbował je zostawiać (nie wiem akurat o empowering echo). Stary cancel oczywiście nie działa na buffki z 4 profki.

Jedyny buff który udało mi się usunąć to właśnie nobless, znalazłem też jakiegoś tyrr warriora z dark formem i eye of slayer, żadnego z tych buffów nie dało się usunąć. Na system chacie nie było żadnego info że skill był resisted.

Zgłosiłem na forum innovy, zobaczymy co odpiszą.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:03:04 pm »
Ok, byl sh/sps byl necro a jest jakis Sorc na sali? Chcialem zrobic wlasnie sorca na Innovie, ale zaczynam sie bardziej sklaniac ku SH ze wzgledu na empowering echo...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:06:08 pm »
Jakas propozycja jezeli chodzi o dye dla wizarda?  Nie wydajac majatku na legendary dyes.
+Int

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:27:04 pm »
To niech mi ktoś w poradzi tak w jednym słowie z czego lepiej się przebudzić z necro czy sh? I jeszcze czy opłaca się brać tego skila double casting czy jakoś tak?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:28:13 pm »
To niech mi ktoś w poradzi tak w jednym słowie z czego lepiej się przebudzić z necro czy sh? I jeszcze czy opłaca się brać tego skila double casting czy jakoś tak?
SH

A tak w ogóle to IMO kamael + weapon expertise  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:30:05 pm »
ehh na eu pts nie moge wziąć kamalola na mistika!!!


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:31:30 pm »
Nie ma czegoś takiego jak Kamael mistic, bierzesz fightera > trooper>soulbreaker>soulhound>feoh wizard.


  • Banned
  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:33:09 pm »
ano tak :D dobra uwaga, ale polakow za duzo co zniecheca


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:14:31 pm »
Poda ktoś jakąs strategie walki 1vs1 wizardem vs summoner? bo już wszystkiego próbowałem i nic nie działa mimo że z każda inną klasą wizard radzi sobie bez problemu.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:26:58 pm »
Dużo teleportów i musisz być kamaelem/mieć coś na debuffy :D


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:30:34 pm »
Sprawdź, który summon jest przyzwany jako 1szy i spróbuj go ubić.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:45:07 pm »
Prz tym drzewku leczącym próbowałem zabijać summona nic nie daje to, przy kilku zabitych summonach zanim 2 bym zabił to juz ani cp ani hp bym nie miał taki dmg leci na mnie, opcje z teleportem również nie działają jeżeli summony na odległość biją.


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:54:09 pm »
To co to 1vs1 jeżeli jakieś drzewa wyrastają ?:) Wystarczy ubić main summona, wtedy transfer pain przestaje działać i masz go jak na talerzu. Dodatkowo staraj się tak bić, aby obszarówkami obejmować summony+summoner, jakiś hellbinding na summonera, żeby nie mógł pohealować, blinki, aby zbijać target, żeby nie mógł markować/detonować itd. W sumie to teoretyzuje w oparciu o jedną walkę jaką ostatnio widziałem na oly, wydawało mi się, że nuker jest bez szans, ale uklepał main summona (miśka w dodatku) i wygrał mecz z milimetrem hp:)