Witaj
Gość

Wątek: Feoh wizard  (Przeczytany 94079 razy)

  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #175 dnia: Grudzień 26, 2012, 10:08:01 pm »
Do 95 feoch jest najlepszym dd pozniej ma olbrzymie problemy z ustaniem vs party z archerem (duze kapy) lub 2 archerami (mogila ;) ) . Na oly jedna z gorszych klas na open. Bardzo fajne ogarnia na mass pvp i siegach dzieki ciekawym skilom masowym.
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #176 dnia: Grudzień 28, 2012, 02:48:27 am »
jaki rodzaj armora na 95 lvl?i jakie atrybuty w niego pakowac?

gra ded..core ded, pedaly z ncsoftu i innovy wymyslily polski serwer ..podziela serwer na pol i -_-' strzeli gre(bedzie po 50 ppl na serwer),jak -_-' mozna byc taka tepa dzifka i udostepnic pliki na priv,przeciez to samoboj...to forum tez ded
pytanie WISI 2 DNI -0odp-0wejscia na niego,all z tego pseudo"forum"przegaduja sie na http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46458.0.html (pare osob) i wy myslicie,ze jak pojdziecie na polaczkowo,to core sie zalamie AHAJH go realy life,TA GRA JOZ NIE ISTNIEJE,bo L2 w to juz malo kto gra,powod?WY.Przodujace Gildie,zamiast zachecac graczy -_-' ich w grze,i -_-' FARMAZONY dupne HERO na chacie,takie ,ze normalny czlowiek czuje sie jak w ZOOOOO,BSBSBSBSBSBS OCCCOCCCOCCCOOCCCC,buahai przegadywanie 5 -_-' na forum
smolensk,aralion i taki sam podobny nick+derc?(kupa no lifow i tyle)KUUUUUPPPA, ja -_-'.......facepalm

PS.odpowie ktos na moje pytanie?dziekuje:)
najlepszy tekst ara....n(sorry jezeli pomylilem-macie we 2 -_-' nicki),czy jakos tak "od 0do 85 lvl to w 1-3 dni" ahaha,ty TEPY -_-' myslisz ,ze ty tylko bedziesz kosil RB?ZESRAJ SIE I NIE DAJ SIE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 06:22:12 am wysłana przez Penance »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #177 dnia: Grudzień 29, 2012, 09:02:57 pm »
tl;dr, przestań wstrzykiwać sobie margarynę  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #178 dnia: Grudzień 29, 2012, 09:52:54 pm »
jaki rodzaj armora na 95 lvl?i jakie atrybuty w niego pakowac?

gra ded..core ded, pedaly z ncsoftu i innovy wymyslily polski serwer ..podziela serwer na pol i -_-' strzeli gre(bedzie po 50 ppl na serwer),jak -_-' mozna byc taka tepa dzifka i udostepnic pliki na priv,przeciez to samoboj...to forum tez ded
pytanie WISI 2 DNI -0odp-0wejscia na niego,all z tego pseudo"forum"przegaduja sie na http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46458.0.html (pare osob) i wy myslicie,ze jak pojdziecie na polaczkowo,to core sie zalamie AHAJH go realy life,TA GRA JOZ NIE ISTNIEJE,bo L2 w to juz malo kto gra,powod?WY.Przodujace Gildie,zamiast zachecac graczy -_-' ich w grze,i -_-' FARMAZONY dupne HERO na chacie,takie ,ze normalny czlowiek czuje sie jak w ZOOOOO,BSBSBSBSBSBS OCCCOCCCOCCCOOCCCC,buahai przegadywanie 5 -_-' na forum
smolensk,aralion i taki sam podobny nick+derc?(kupa no lifow i tyle)KUUUUUPPPA, ja -_-'.......facepalm

PS.odpowie ktos na moje pytanie?dziekuje:)
najlepszy tekst ara....n(sorry jezeli pomylilem-macie we 2 -_-' nicki),czy jakos tak "od 0do 85 lvl to w 1-3 dni" ahaha,ty TEPY -_-' myslisz ,ze ty tylko bedziesz kosil RB?ZESRAJ SIE I NIE DAJ SIE

ahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaahaahahahahhahahahahahahahaaha... sorry inaczej nie mogłem xD
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #179 dnia: Grudzień 31, 2012, 02:01:01 pm »
jaki rodzaj armora na 95 lvl?i jakie atrybuty w niego pakowac?

gra ded..core ded, pedaly z ncsoftu i innovy wymyslily polski serwer ..podziela serwer na pol i -_-' strzeli gre(bedzie po 50 ppl na serwer),jak -_-' mozna byc taka tepa dzifka i udostepnic pliki na priv,przeciez to samoboj...to forum tez ded
pytanie WISI 2 DNI -0odp-0wejscia na niego,all z tego pseudo"forum"przegaduja sie na http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46458.0.html (pare osob) i wy myslicie,ze jak pojdziecie na polaczkowo,to core sie zalamie AHAJH go realy life,TA GRA JOZ NIE ISTNIEJE,bo L2 w to juz malo kto gra,powod?WY.Przodujace Gildie,zamiast zachecac graczy -_-' ich w grze,i -_-' FARMAZONY dupne HERO na chacie,takie ,ze normalny czlowiek czuje sie jak w ZOOOOO,BSBSBSBSBSBS OCCCOCCCOCCCOOCCCC,buahai przegadywanie 5 -_-' na forum
smolensk,aralion i taki sam podobny nick+derc?(kupa no lifow i tyle)KUUUUUPPPA, ja -_-'.......facepalm

PS.odpowie ktos na moje pytanie?dziekuje:)
najlepszy tekst ara....n(sorry jezeli pomylilem-macie we 2 -_-' nicki),czy jakos tak "od 0do 85 lvl to w 1-3 dni" ahaha,ty TEPY -_-' myslisz ,ze ty tylko bedziesz kosil RB?ZESRAJ SIE I NIE DAJ SIE

Zapewne Seraph Robe... eventualnie jak masz sporo pvp to możesz pokombinować z heavy, a najlepiej 2 sety mieć... rezisty wsadzaj wg uznania... nie ma doskonałego comfigu, bo każdy wkłada inny atrybut, albo ma kilka broni z różnymi atrybutami...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 26, 2013, 08:08:54 am »
a jakie skille z dual class polecacie? reflecta? czy berka moze?


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 15, 2013, 07:21:27 pm »
Jak przebudzę się Soul Houndem to jaką broń wyciągnąć za te czapeczki z mentoringu? Rapiera, czy dla maga bardziej?


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 15, 2013, 07:53:34 pm »
Retributer, dwuręczna dla maga.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 15, 2013, 09:25:09 pm »
Czyli po przebudzeniu pure nuker będzie?


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 15, 2013, 09:27:05 pm »
tak
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 16, 2013, 12:17:32 pm »
W innym temacie się dowiedziałem, żeby nie enchantować skilli przed 85, ale nazbierało się tych GC trochę. Na Duel enchantować, czy na element?


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 16, 2013, 12:30:47 pm »
Totalnie bez róźnicy.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 17, 2013, 08:24:44 pm »
Faktycznie, widzę że i tak totalny reset skilli po przebudzeniu. Po 85 taka metamorfoza, że czuje się jak na jakimś hr :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 18, 2013, 11:37:53 am »
przede wszystkim, to nuekr musi wtedy zaczac uzywac wiecej niz 4 skilli na krzyż i dlatego ludzie tak płaczą, bo nie jest już to postać typu F1 F1 F1 F2 F3.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 18, 2013, 04:46:24 pm »
bardzo fajna klasa, ktora jest moblina, mocno bije kosztem przezywalnosci i ma po summonerze bardzo dobre CC, dla tego placzki z interlude pisza o tej kronice "Star Wars" gdyz za wiele trzeba ogarniac
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 19, 2013, 12:49:28 am »
Nie no, ja nie narzekam, że dużo, tylko takie wrażenie po dłuższej przerwie :D W ogóle widzę, że z poprzednich skilli został mi tylko Steal Divinity, ten slow i coś tam jeszcze. Ten Steal Divinity się będzie jeszcze skutecznie używało, czy już jest bezużyteczny?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2013, 12:55:58 am wysłana przez Jovs »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:15:21 am »
on kradnie tylko stare bufy, kiedys grald nooblesa, czy dalej to robi nie wiem. Na pozniejszym lvlu dostaniesz cancel.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:36:28 am »
nie wiem czy "gralduje" noblesa nadal, ale ukrasc sie zdarza. pamietaj, ze szuka noblesa i starych buffow tylko wsrod kilku najswiezszych buffow, wiec zeby jakis efekt przynioslo, to trzeba albo krasc nobla zaraz po rezie, albo recznie wrzucac przeciwnikowi nobla i go krasc od razu. wiem ze im wyzszy lvl tym gorzej wchodzi, na oly na pewno nowy cancel jest lepszy. mozesz kradziezy poprubowac do jakiegos 90-95
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 19, 2013, 02:53:16 pm »
Pierwsze styczności z tą kroniką moje to niezłe zdziwienie załapałem :D Czyli wychodzi na to, że każdy nuker na tym 95+ ma takie same skille i niczym się nie różni?


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 19, 2013, 05:26:51 pm »
zalezy, jezeli grasz na polskim offie to jest tam patch :Glory Days wiec nukerzy roznia sie tylko statystkami/skilami rasowymi, reszta jest taka sama, jezeli grasz na Core to jest tam patch up nazywa sie : Lindvior  gdzie dodali ponownie podzila na 34 klasy + kazda klasa czyms sie rozni. Co aktualizacje maja byc te zmiany wieksze.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 19, 2013, 06:19:34 pm »
Gram na Corze. To dobrze, że będzie więcej różnic między klasami, bo się przestraszyłem tej jednolitości trochę :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 09:07:03 pm wysłana przez Jovs »


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:08:36 pm »
Przepraszam za post pod postem, ale jak editne to nie pokaże, że jest nowa wiadomość :D Tak czytam na forum o Feohu i widzę, że wiele osób pisze, żeby nie brać na Slh nowego weapon mastery, dalej to aktualne? :D I jeszcze z pomanderów jakie skille proponujecie brać, bo też fajny wybór jest widzę?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:35:56 pm »
jakich pomanderów?

to z weapon mastery już niekatualne
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:55:06 pm »

Takie coś.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 22, 2013, 11:09:45 pm »
skille warte uwagi dla feoha:

Undying will
unbind
Disparation


dla true farmera oly to tylko 2 i 3, na daily undying will wydaje się całkiem fajny
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker