Witaj
Gość

Wątek: Flame, Rage & Hate @ L2max.com  (Przeczytany 3687 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« dnia: Sierpień 22, 2011, 02:05:30 am »
Laski i Lasencje ... nie wjężdzajcie na mnie :P  jaki kurwa emoquiter i jaki dwustrzałowiec ??  insomnia sama sie rozjebała a nie jakis emo quit.. online spadł do 300 to na chuj tam było siedzieć... a co do hydry grałem do końca i miałem tam top pvp ... no fakt faktem może miałem top eq na wielu serverach, ale komu to zawdzięczam ??  no chyba kurwa nie enemy... poprostu zazdrościcie kurwa tego, że jesteście jebanymi idotami i nie potraficie nic ogarnąć ... no kurwa nic... jak na maxie biliśmy baiuma to hell'owi mało szczena nie jebła z toi 14  do toi 0... jak ktoś jest idiotą i nie ogarnia tej gry to po chuj się wypowiada... Frenzy > next target. czy to jest kurwa forbidden w tej grze?? skoro istnieje taki skill i ktos umie go wykorzystać zabijając w 30 sekund 20+ osób to czemu nie ?? To, że ludzie pod moim dowódctwem (tutaj skromność) poprostu rozkurwiają system to w sumie powód do zazdrości :DPłaczćie kurwa dalej moi fanboye :D

Hell co do Ciebie ... grałeś na lapku płakałeś itp, no ok ale potem miałeś swój komp miałes pokazac jak się ogarnia i co ?? znowu dałeś dupska... umiałeś tylko płakać "PLEASEEEEE MANGGGG PLEASE WEZCIE MNIE NA FOG PLEAAAAAAAAAAAASSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEE"


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2011, 02:11:01 am »
a tak btw. żartowaliśmy, że jesteś idiotą :D ale ty nie wytrzymałeś ... no ale Hell... pochwal się swoim zajebistym knowledge na temat lineage 2 jak to u nas na TS "gram w te gre 6 lat same top clany" a potem kurwa nie wiesz gdzie stoją RBKi.... ja pierdole ogar i chuj more rage please mooooore!!!! MOJA ZAJEBISTOŚĆ OPANOWAŁA KOLEJNE FORUM     <MUAH> 


P.S nie piszczie postów, że jestem pojebany czy dziecko neo itp.  bo to już jest nudne :D hahaha


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2011, 02:19:52 am »
Miałem ally z ooww na hydrze stąd wiem że robber to 2 strzałowiec... na hydrze ani on ani jego clan nic nie pokazali /confirmed... Chciałem się tylko upewnić czy on to on :P.

Ty ziomuś :DDDD jak miałeś ally to napisz czemu clan ooww 80+ osób dał ally clanowu LH  - 1 PT :D  może dlatego, że nasze pt było tam top pvp party?? albo może dlatego, że zabijaliśmy za wasz wszystkie Queen Anty i Zakeny ??   naucz się kurwa argumentować swoje wypowiedzi :D top pvp tam byłem ja :DDD  i chuj xD sorry, za 3 posty ale jakoś tak mam :D


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2011, 02:24:50 am »
HellSign narzekasz teraz na RoBBera i nasz clan LH a sam mu dupe lizałes na maxie. ''RoBBer w cwh jest MA set dasz mi go? prosze'' i tak po 10 razy dziennie wiec ogarnij się chłopie bo w clanie byłeś jednym z gorszych graczy a teraz udajesz ch*j wie kogo


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2011, 02:28:08 am »
ojj ojj ojj nerr0 ma racje :D mogłeś powiedzieć na wejściu że jesteś idiotą i by było git :D zareklamowałeś się jako super zajebisty ogar, który chuj wie gdzie nie grał czego nie ogarniał :D  a teraz płacz "RoBBeR nazywał mnie idiotą" :( QQ powiedz mi to na TS, chyba że przedtem się rozpłaczesz :D pozdrowienia


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2011, 12:41:04 pm »
ale chłopak dissa dostał ;(


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2011, 12:53:36 pm »
kocham to co dzieję się na forum :)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2011, 01:57:33 pm »
Robber
02:24:39
na -_-' płaczesz na mnie na forum -_-'?
02:24:40
idioto
02:24:40
:D
02:24:41
xD
02:24:44
-_-'ł Cie pies
02:24:45
cweluchu
02:24:46
:D
02:24:52
jestes noobem i będziesz
02:24:55
a co do tego top eq -_-'
02:25:00
to ty mi go chyba nie dałeś
02:25:05
więc morda w kubeł, szukaj dna
02:25:13
-_-' się gnoju [!] EOT.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Wchodzę do domu po imprezie a tutaj niespodzianka na gadu gadu :) hahaha.

Hej Robber, kotku zniszczyłeś mnie :) , no dobrze dobrze już, skoro tak Ci zależy to dam Ci tą szansę, ale zanim zaczniemy rozmawiać napisz coś składnie, bo ciężko się z hieroglifów czyta. Odnośnie mojego ogaru, widzę tutaj nawet Nerro, który grał łącznie z 4 dni na tym maxie ma sporo do powiedzenia :).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 02:03:08 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 219

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2011, 08:52:01 am »
Nie mam zamiaru nikogo flejmowac ale helsing ma troche racji sprzet zawdzieczas klanowi i osobą ktore na niego zapiepszaly, tak wiec nie widze dlaczego piszesz takie bzdury rober, a 2 sprawqa to to ze wiekszosc rzeczy robiles pod siebie, a pozniej wolales ze tylkom ty ogarniasz bo robisz na pvp 7 fragow na 9 majac draco aq,zakena,baiuma :) a reszta klanu biegala w b greidach.
"zeby mi tu nik nie płakał  tak było i nie amm zamiaru nikogo flejmowac".


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:15:49 pm »
Hell i na chuj kozaka przed PCtem zgrywasz?? jak nawet na TS jestes pizdą, która się tylko jakać potrafi... więc morda w kubeł cweluchu :> chcesz się zderzyć nie ma problemu, ale do Gdańska nie będe zapierdalał... taki cwaniak jesteś to po chuj do nas do Ustki nie wbiłeś jak mieliśmy "zjazd clanowy" ?? zapraszałem tam wiele osób :D poza tym boisz się pokazać fote swojego ryja, żeby Cię nie wyśmiać :O moje foty widziałeś :> jesteś cwelem, byłeś i będziesz :*** jak ktoś chce jakieś itemy na maxie pm na forum, ale server to dno:> pozdro


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:22:34 pm »
Nie mam zamiaru nikogo flejmowac ale helsing ma troche racji sprzet zawdzieczas klanowi i osobą ktore na niego zapiepszaly, tak wiec nie widze dlaczego piszesz takie bzdury rober, a 2 sprawqa to to ze wiekszosc rzeczy robiles pod siebie, a pozniej wolales ze tylkom ty ogarniasz bo robisz na pvp 7 fragow na 9 majac draco aq,zakena,baiuma :) a reszta klanu biegala w b greidach.
"zeby mi tu nik nie płakał  tak było i nie amm zamiaru nikogo flejmowac".

Fart akurat do Ciebie nic nie mam...  dostałeś db i tyle twój online był taki a nie inny z wiadomych nam powodów... ale co do Hell'a sam po nim cisnełeś... zastanów się chłopie.... a nie ty zapieprzałeś na ten sprzęt tylko stara ekipa... wy doszliście do tego clanu bo zjarzyliście -_-', że u tego cwelucha w tym lol clanie (nie pamiętam nazwy - lider Vivendi) nic nie osiągniecie po 15 minutach zrobiłem  z niego swojego Pet'a  on nawet mi krysze lvl 5 do cursed dagger'a lvlował więc chyba więcej o tym jego pro clanie nie musze się wypowiadać ?
Ty miałeś jakiś tam ogar  to fakt, pojęcie o grze też dośc ciekawe, playtime -_-' ale to już twoja tajemnica czemu. Zatem kur** reasumując. Prowadze ten clan od kilku lat, a to, że jakiś cwel Hell chciał mi robić wewnątrz clanu jakieś CP itp. co Drih, Never i przedewszystkim ty komentowaliście to jako idiotyzm. Doprowadziło do takiej a nie innej sytuacji... skoro go tak bronisz to nawiń tutaj co na  TS o nim gadałeś :> pozdro
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 09:26:44 pm wysłana przez robber »


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:11:39 pm »
lf mod , bo widzę że niektóre dzieci się rozpędziły

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:18:34 pm »
i tylko na tyle was stać ?? "dzieci"??   ojej  wzruszające :D po ch** się ktoś o mnie wypowiada ?? chyba normalne jest, że skoro ktoś coś piszę o mnie to ja piszę coś o nim... Co ci się nie podoba w tym co pisze ??


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:25:26 pm »
robber kope lat xD pamietasz mnie z exi? :D wez sie ty albo melfi odezwijcie na gg ;d



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:46:11 pm »
nie kojarze. Daj na privie swoje gg to się odezwe, nick mi coś mówi ... chyba z jakiegoś "zaprzyjażnionego clanu" ale nie jestem pewien :P


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 25, 2011, 07:46:30 am »
Podziwiam checi i wytrwalosci w sledzeniu topicu tylko po to zeby ripostowac ; d
Castani


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 25, 2011, 10:22:27 am »
 :shock:
"chcesz się zderzyć nie ma problemu, ale do Gdańska nie będe -_-'" <333


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, Rage & Hate @ L2max.com
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:08:42 am »
Nie wiedzieć czemu, ale ten robber dziwnie przypomina mi xbloody ten z pokemonów  hahaha