Witaj
Gość

Wątek: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O  (Przeczytany 3323 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« dnia: Kwiecień 08, 2012, 10:28:02 am »
A gdzie Soul, Koszałek Opałek, Zieloni i Niebiescy ?

Soul - Stary Admin - Ostatnio aktywny: Listopad 30, 2011, 09:49:06 am
Koszałek Opałek - Stary Admin - Ostatnio aktywny: Listopad 28, 2011, 12:20:31 pm

Beatronix - Administrator - Ostatnio aktywny: Marzec 11, 2012, 01:47:31 pm

Beatronix pomimo tego, że ostatnio aktywny na forum był miesiąc temu widnieje na zdjęciu przygotowanym specjalnie dla tego celu natomiast Soul i Koszałek Opałek, którzy byli aktywnymi adminami bardzo długo i w dalszym ciągu posiadają rangi Starych Adminów nie znaleźli się tam. Brakło miejsca czy ktoś uważa za administrację tylko osoby, które sam wybrał ?

Co za róźnica, że Soul czy Koszałek Opałek ostatnio na forum byli zdecydowanie dłużej niż Beatronix, skoro on sam napisał ostatni post dnia: Luty 17, 2012, 11:07:53 pm, natomiast ostatni przed nim Październik 03, 2011 czyli jakieś 2 posty nie na temat Lineage 2 na 7 miesięcy. Super statystka naprawdę gratuluję wyboru odpowiedniej osoby na stanowisko.

PS. Soulern czemu go jeszcze nie usunąłeś z adminitracji tak jak to postapiłeś z Mdh, który nawet nie wiedział, że straci swoje stanowisko, a w dalszym ciągu jest bardziej aktywny niż Beatronix, który został administratorem tylko dlatego, że ty tego chciałeś ?

Ehhh Soulern nawet nie chciało ci się porządnie życzeń napisać.... Jakby to powiedzieć jeśli masz coś robić źle to nie rób tego wcale tak jak było to do tej pory.

Ok wiem, że są święta i to nie temat na spory więc dalej nie będę tego brnął. Napisałem tutaj, ponieważ w tym temacie na zdjęciu w pierwszym poście brakuje paru osób.

Również życzę wszystkim Wesołych Świąt.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:17:06 pm »
Naito. Ty mały, zakompleksiony człowieczku. Wiedziałem, że nie odpuścisz sobie nawet na święta i że z pewnością poczujesz się dotknięty tym, w jaki sposób wstawiłem nicki do obrazka, którego tworzenie zajęło mi dwie minuty (z czego większość czasu usuwałem dodatkowe pisklę) bez jakichkolwiek refleksji. Mam dla ciebie radę, której co prawda nie posłuchasz, ale może kiedyś sobie przypomnisz: skoro już sam zrezygnowałeś z administrowania forum i nie jesteś adminem strony, to daruj sobie, wszyscy jesteśmy dorośli i nie potrzebujemy żadnego anioła stróża.

Nie zamierzam tłumaczyć ani obrazka, ani naszych decyzji, ani Beatroniksa, ani jeszcze raz pisać dlaczego Madith nie jest administratorem. Może komuś się zachce, mi nie, wolę wrócić od laptopa z samochodu do domu i zająć się jedzeniem Jezusa.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:43:03 pm »


Wesołych Świąt!
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2012, 01:00:04 pm »


Już zapomniałeś jak się prosiłeś od Moderatora wówczas gdy byłem Administratorem ? Wygląda, że tak więc trochę ci przypomnę. Pozdrawiam i gratuluję pomysłu :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2012, 01:02:23 pm »
hahahaha ale Cie to uraziło co? :D

btw. Moje i tak lepsze
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2012, 01:10:41 pm »
hahahaha ale Cie to uraziło co? :D

btw. Moje i tak lepsze

Nic mnie nie uraziło i nic nie jest lepsze. Gdybym chciał być ponownie Administratorem to bym wrócił, ponieważ w momencie mojej własnowolnej rezygnacji Polgara zaznaczył, że mogę wrócić kiedy będę uważał mój powrót za słuszny.

Polgara napisał:

Cytuj
Jak dla mnie temat jego powrotu na funkcję Admina jest otwarty i jeśli przemyśli, poukłada sobie wszystko na Stanowisko Admina może wrócić.

Na chwilę obecną od tamtego czasu nie zmieniło się nic i nie widzę sensu powrotu na to stanowisko, więc co mnie miało tu urazić ? Co może być lepsze, skoro cały twój obrazek jest niewypałem ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2012, 01:32:45 pm »
forumowa drama w swieta, dawajcie!


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 08, 2012, 05:09:19 pm »
drama w święta, w sumie typowe, wszyscy dawno zapomnieli o co w ogóle w nich chodzi. ciekawe tylko czy niedawno, czy już 2 tyś lat temu zapomnieli. w pracy też to odczułem, ludzie w święta dzwonią i się -_-'ą o płatności albo o coś co miało miejsce X miesięcy / lat temu. akurat w święta... wth?...

Tacy ludzie, to właśnie tych świąt nie mają i nie mają co z sobą zrobić, temu dzwonią :)

Nic mnie nie uraziło i nic nie jest lepsze. Gdybym chciał być ponownie Administratorem to bym wrócił, ponieważ w momencie mojej własnowolnej rezygnacji Polgara zaznaczył, że mogę wrócić kiedy będę uważał mój powrót za słuszny.
Polgara napisał:
Cytuj
Jak dla mnie temat jego powrotu na funkcję Admina jest otwarty i jeśli przemyśli, poukłada sobie wszystko na Stanowisko Admina może wrócić.
Na chwilę obecną od tamtego czasu nie zmieniło się nic i nie widzę sensu powrotu na to stanowisko, więc co mnie miało tu urazić ? Co może być lepsze, skoro cały twój obrazek jest niewypałem ?

Mam być Naito szczery? Nic do Ciebie nie mam, bo tak naprawdę Cię nie znam. Jednak... czytając twoje posty, jesteś strasznie zadufany w swojej osobie, piszesz że to Cię nie uraża ani nie ruszyło, a jednak odpowiadasz agresją.

Co do postu Polgary, poglądy się zmieniają - To co było kiedyś, nie musi być teraz :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2012, 05:53:34 pm »
Gdybym chciał być ponownie Administratorem to bym wrócił, ponieważ w momencie mojej własnowolnej rezygnacji Polgara zaznaczył, że mogę wrócić kiedy będę uważał mój powrót za słuszny.

Polgara napisał:

Cytuj
Jak dla mnie temat jego powrotu na funkcję Admina jest otwarty i jeśli przemyśli, poukłada sobie wszystko na Stanowisko Admina może wrócić.

Na chwilę obecną od tamtego czasu nie zmieniło się nic i nie widzę sensu powrotu na to stanowisko, więc co mnie miało tu urazić ? Co może być lepsze, skoro cały twój obrazek jest niewypałem ?

Więc to tym się cały czas posiłkujesz i dlatego ciągle krążysz tu jak zdychający sęp, zbierając każdy ochłap informacji o tym, co się dzieje w działach, do których już nie masz dostępu? Nie jest nam już potrzebna strona by Naito, więc jedyne, czego chciał od ciebie Polgar już mamy. I dopóki ja czy ktokolwiek świadomy tego, co zaszło ma w tej sprawie cokolwiek do powiedzenia - nie wrócisz. A ja nie zamierzam odchodzić. Przestań się łudzić, że masz tu jakiekolwiek własne "gdybym chciał".


Koniec dyskusji z mojej strony.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Płacz nt. życzeń świątecznych. o_O
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2012, 07:06:45 pm »
Spoko loko :D
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans