Witaj
Gość

Wątek: serwer do wow'a  (Przeczytany 8325 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

  • bla bla bla
serwer do wow'a
« dnia: Maj 19, 2012, 09:23:02 am »
witam, szukam dobrego serwera(priv'a) na WoW'a, najlepiej gdyby miał duży online i był dość dobrze dopracowany.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2012, 10:43:45 am »
Jeśli mowa o serwerach polskich:

http://wotlk.theatreofdreams.pl/

Nie wiem, czy obecnie w ogóle ma jakąkolwiek konkurencję w naszym kraju.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

  • bla bla bla
Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2012, 12:18:10 am »
a coś z zagranicznych?

btw znalazłem serwery molten'a, mozna na tym pograc?


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2012, 02:23:06 pm »
czy te 30 zl na miesiac to naprawde duzy wydatek na offa? Nigdy nie gralem na privach, ale jesli ma tam byc latwiej niz na offie to rownie dobrze moge wrocic do piaskownicy.... Do tego grac na wotlk.... przecie to praktycznie polowa aktualnei wydanej gry

Sa dobre polskie guild, np byle Light Defenders, aktualnie Semper Invicta na anachronos. Z calego serca moge polecic ta guild, zapewniaja swietna zabawe na raidach w bodajze 4 grupach rajdowych.

Ja bym na twoim miejscu przemyslal gre na offie. To jest naprawde dobry interes bez zbednych rozczarowan.


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2012, 01:43:05 am »
czy te 30 zl na miesiac to naprawde duzy wydatek na offa? Nigdy nie gralem na privach, ale jesli ma tam byc latwiej niz na offie to rownie dobrze moge wrocic do piaskownicy.... Do tego grac na wotlk.... przecie to praktycznie polowa aktualnei wydanej gry

Sa dobre polskie guild, np byle Light Defenders, aktualnie Semper Invicta na anachronos. Z calego serca moge polecic ta guild, zapewniaja swietna zabawe na raidach w bodajze 4 grupach rajdowych.

Ja bym na twoim miejscu przemyslal gre na offie. To jest naprawde dobry interes bez zbednych rozczarowan.
a moze on nie chce grac na nowych dodatkach? Dla mnie na przyklad wow po wejsciu cata przestal istniec, po za tym zeby grac na offie trzeba kupic wczesniejsze dodatki, ktore sporo kosztuja, tak przynajmniej bylo jeszcze rok temu.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2012, 06:54:51 pm »
Ja chciałem. Ale np. po dłuższej analizie i zastanowieniu wyszło tak że w jednym miesiącu mogłem rżnąć w WoWa do rana, a w drugim wbijałem po 2-3 razy. Więc raz że szkoda mi było kasy na coś czego nie użytkuje, dwa że nie grałem później na tyle często żebym miał chęć za to płacić a trzy to już Mc6 wytłumaczył - Wotlk to było coś. Mam konto na TODzie i 8 postaci na nim,najwyższa to 79lvl DK unh a ostatni raz wbiłem 3 tygodnie temu i nie zanosi się żebym wrócił bo tymczasowo mi się nie chce.

Jeżeli ktoś równo młóci w WoWa oraz Cata mu pasuje to absolutnie zgadzam się z Szakalaka, powinien zapłacić za tą świetną grę bo to nie jest dużo a i komfort grania znaaacznie odbiega od nawet najlepszych privów.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2012, 03:29:40 am »
fakt gra na offie jest na o wiele lepszym poziomie niż najlepszy priv a na dodatek w chwili obecnej można nabyć wowa z all dodatkami i 80lvl postaci za ~100zł (allegro) (oczywiście ze swoimi danymi osobowymi) + opłacanie konta za pomoca rafów (60dni - 30zł)... oczywiście jak poszukacie źródła to można grac w wowa za ~120-150zł za rok + konto z all dodatkami na twoje dane...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2012, 09:17:42 pm »
Mam pytanie. Jaki serwer wybrać na globalu? Żeby był w miarę ok i polaków żeby też nie brakowało ;)


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:39:34 pm »
Mam pytanie. Jaki serwer wybrać na globalu? Żeby był w miarę ok i polaków żeby też nie brakowało ;)
z takim pytaniem idz na forum wowa,
a odpowiedz bedzie tam zawsze ta sama - Burning Legion
ja osobicie czekam na mopa bo nie widze sensu startowania teraz.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:43:40 pm »
A mop za ile będzie wprowadzony? I dlaczego nie ma co teraz startować? ;p Jak Ja i tak od 1 lvl. Więc do MoP i tak mi będzie daleko ;) Właśnie widzę, że ogólnie dużo o BR piszą. Pewnie tam największa ilość PL graczy co?


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:59:35 pm »
A mop za ile będzie wprowadzony? I dlaczego nie ma co teraz startować? ;p Jak Ja i tak od 1 lvl. Więc do MoP i tak mi będzie daleko ;) Właśnie widzę, że ogólnie dużo o BR piszą. Pewnie tam największa ilość PL graczy co?
Premiery mopa jeszcze nie znamy, mam tylko nadzieje, ze w ciagu najblizszych miesiecy. Teraz nie startuje bo czekam na mopa a jak wiadomo, nowy dodatek w wowie jest jak wipe, tylko postacie zostaja , sprzet wszyscy maja ten sam, radidow nie znaja, nie zawsze wymagaja achivmentu a bez tego teraz raida nie zrobisz, najbardziej zalezy mi na arenach gdzie tez nie bedzie od razu koksów. Tak, z for wynika, ze na BL najwiecej polakow chociaz nigdy tam nie gralem.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: -1

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 18, 2012, 04:33:35 pm »
Na stormscale ostatnio pokazała się polska gildia więc zapraszam :) na BL 90% polaków gra z tego co słyszałem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2012, 04:36:32 pm wysłana przez Sh1no »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 18, 2012, 04:37:07 pm »
Dzisiaj dokonam wyboru serwera ;) i zobaczę czy BL czy ten storm ;)


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 21, 2012, 03:11:15 am »
haha i sam nie wytrzymałem, mam jeszcze 2 miesiące do wykorzystania w Tera ale gra jest tak nudna i słabo rozwinięta, że przerzuciłem się z kolegą do wowa licząc, że w końcu ogłoszą premierę mopa...juz zapomniałem jak ładna jest ta gra, brakowało mi tego klimatu, żygam już azjatyckim wyglądem postaci i tankami w bikini :P
 
pozdrawiam z "polskiego" BLa  hahaha
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2012, 03:15:17 am wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2012, 09:24:32 pm »
ally sux ;x
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 03, 2012, 03:05:58 am »
w hordzie już się nagrałem ;p


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 04, 2012, 12:12:33 pm »
Szukam gry która by pozwoliła Mi dotrwać do premiery GW2. Aion jest w porządku tylko denerwujący jest ten brak płynności w rozgrywce. Biegniesz, biegniesz, jesteś już od moba z 10 metrów a tutaj dostajesz stuna i cofka. Pewnie po prostu mam zbyt słaby net do Aiona bo z Latency fixem mam ping 80-120.
Runes of Magic i Lord of the rings to największa chała w jaką grałem a Perfect World też nie prezentuje się zbyt dumnie. Szukałem darmowej gry mmorpg bo wiadomo, że jak już coś jest na retailu to gra się o wiele bardziej komfortowo(przynajmniej tak powinno być, większe pieniądze lepszy sprzęt itd.). No ale nie udało się.

Tutaj rodzi się pytanie. Jaki prywatny serwer WoW'a jest warty uwagi? Sunwell, ToD a może jakiś zagraniczny? Nie rozumiem też dlaczego w odpowiedzi od razu ktoś poleca ToD'a, Sunwell z tego co widzę ma dużo więcej graczy (spojrzałem wczoraj z ciekawości na online obu i na Sunwellu gra o tysiąc więcej graczy), domyślam się że może być dużo więcej bugów. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Jak macie jakieś sprawdzone źródło do pobierania patch'y enGB dobrą prędkością to nie pogardzę czymś takim.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 12:37:25 pm wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:06:55 pm »
Grałem na ToD i na Sunwell. No jakby nie patrzeć to niby Sunwell ma więcej graczy i jest ok, ale ToD ma mniej błędów wg. mnie i dość miłe community. Obecnie gram na globalu i wcale nie żałuję ;)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 21, 2012, 06:34:51 pm »
Grałem na ToD i na Sunwell. No jakby nie patrzeć to niby Sunwell ma więcej graczy i jest ok, ale ToD ma mniej błędów wg. mnie i dość miłe community. Obecnie gram na globalu i wcale nie żałuję ;)

Uciekac z TODA ! Nie polecam ! Administacja zwiariowala juz tam kompletnie. Nie dosc ze nie potrafia sobie poradzic z problemami i sciemniaja na stronie ze niby cos jest naprawione (ahh ta propaganda toda) to  jeszcze z frustracji banuja za byle co, strach sie tam do nich odezwac i napisac cokolwiek zwiazanego z krytyka serwera, ludzie juz powoli uciekaja z tego serwera. Osobiscie polecam Molten, chociaz zagraniczny to polakow gra duzo i przybywa :)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 19, 2012, 11:09:32 am »
Od kiedy zacząłem grac na officialu powiem wam ze nie ma sensu grac na privach. Wiele rzeczy nie dziala, a jak juz dzialaja to nie tak jak powinno. Roznica miedzi offem a privem jest naprawde ogromna. Jesli masz zamiar dluzej pograc w wowa, to zainwestuj te 160 zl :)


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 10, 2012, 05:40:41 pm »
Jeśli mowa o serwerach polskich:

http://wotlk.theatreofdreams.pl/

Nie wiem, czy obecnie w ogóle ma jakąkolwiek konkurencję w naszym kraju.

Czy ten server jeszcze zyje, bo strona przez caly dzien jest offline. Moze ktos poleci jakis prywatny server, nigdy nie gralem w wow i chcialbym zobaczyc czy w ogole bedzie mi sie podobac


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 19, 2012, 05:55:30 pm »
https://www.molten-wow.com/
jedyny priv warty uwagi, mają własny zespół programistów i na bieżąco dodają nowy content.
wiecej info: https://www.molten-wow.com/features/


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:55:09 pm »
https://www.molten-wow.com/
jedyny priv warty uwagi, mają własny zespół programistów i na bieżąco dodają nowy content.
wiecej info: https://www.molten-wow.com/features/

A i nie idź na Cataclysm, niestety kiedyś privy były kronikę do tyłu teraz są dwie w stosunku do Globala, ale WOTLK jak najbardziej godny polecenia, na Cata PvE/P jest tragiczne bo niby większość działa ale nie do końca.


Online 4000 + (to online bardzo dobry, na globalu w miarę zaludnionym średnio 6000 - 7000, tylko na kilku takich jak The Burning Legion online sięgał/siega 20 000).



  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 20, 2012, 03:06:45 am »
Online 4000 + (to online bardzo dobry, na globalu w miarę zaludnionym średnio 6000 - 7000, tylko na kilku takich jak The Burning Legion online sięgał/siega 20 000).
100 000 !
Średni serwer na offie to jakieś 1200 - 1500, na BL, który ma jeden z większych online wychodzi coś koło 2500. Molten zawsze był znany z tego, że ma większy online niż każdy serwer z offa, co widać jak się tam biega. 
Kiedyś oczywiście były lepsze czasy i serwery miały o 1/3 większy online
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 03:20:29 am wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: serwer do wow'a
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 23, 2012, 07:12:36 pm »
A jeżeli chodzi Tobie wyłącznie o polskie to tutaj masz:
http://sunwell.pl/  - wysoki online aktualnie 3k.
http://wotlk.theatreofdreams.pl/ - online mniejszy, ale serwer też całkiem fajny.

No i chyba, że chcesz wcześniejszą kronike (The Burning Crusade)
http://wow.hellground.pl/