Witaj
Gość

Wątek: Online zdechł  (Przeczytany 18444 razy)

  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 20, 2018, 11:21:08 am »


Tak wygląda sprawa większych klanów, z ciekawości weryfikowałem oba konta i to nie są fake.
Poza tym BoH był na serwerze, zaliczył Quita w czasie gdy napisałem mu że nie płacimy graczom za grę.

Tak wygląda sprawa "Topowych Side"
Jak ktoś nie wierzy to jego sprawa, ale do mnie się zgłosiło kilka takich klanów, wszystkie nazwy klanów znałem... musiałbym teraz przekopać teraz całe archiwum FB i PM na forum by wrzucić tego więcej.

Kolejną sprawą jest to że nie celowaliśmy w topkę serwerów...
Przypominam że to jest pierwsza edycja, a nie jak to "top serwerach" setna albo więcej...

Już nie wspomnę o tym że na tym forum 50% to programiści najwyższej klasy i znawcy l2j oraz OFF, a Polskie serwery można policzyć na palcach u jednej ręki :D

Bo twój serwer jest kiepski, bez obrazy nie bierz tego do siebie, ale od ciebie chcą kasy żeby tu grali a na inne serwery top side idą się napierdalać o epici (tak naprawde to jest farmienie epiców) żeby je póżniej sprzedać tak samo jak farmienie donate coinów (tak da się je farmić nie kupując ani jednego za eurasy) Takie są czasy że wieksze grupy idą na serwer na miesiąc/dwa pożniej wszystko sprzedają i dzielą się kasą (wiem bo sam w tym uczestniczyłem jak jeszcze moja ekipa się nie rozsypała z braku czasu), a że u ciebie się nie da zarobić to chcą kasy za samą gre.