Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019  (Przeczytany 25133 razy)

  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 07, 2019, 10:09:19 am »
Ostatni changelog - https://l2remorse.com/forum/index.php?/topic/238-update-v10-patch-notes/&tab=comments#comment-1155

Generalnie:
- frenzy/guts wróciło do "ustawień fabrycznych",
- newbie buff do 40lvl,
- najbliższe siege w sobotę i niedzielę (3 zamki),

Co do online/PvP - https://youtu.be/AN_CMJu9j6Y . Wciąż nie jest to stonka vs zerg, ale coś tam się jednak dzieje.


Takie bzdury wypisujesz, że już nie chce mi się dłużej pisać w tym temacie.
Serwer to ścierwo, boty są, online 100-150. Bawcie się dobrze.

Dobra, koniec, podbijania tego martwego serwera, chłopcy.

Grajcie se chłopcy, wszystkiego dobrego, ale trochę powagi, ogłady i bystrości, a Polska będzie znowu wielka.

Widzę, że pierw piszesz, że Ci się niby nie chce, co chwilę sugerujesz że to Twój ostatni post w tym temacie, jednak finalnie nie potrafisz się powstrzymać i dalej siejesz ferment jednocześnie chyba czerpiąc satysfakcję z tego, jak ludzie Tobą gardzą. Czy poszukałeś pomocy jak Ci sugerowałem? Naprawdę nie musi to tak wyglądać, wcale nie trzeba pisać takich rzeczy, aby zwrócić na siebie uwagę. Pozwól sobie pomóc, problemy naprawdę same się nie rozwiązują. A czas leci, chyba nie chcesz przez całe życie tak brnąć i takie wartości przekazywać następnym pokoleniom, takie postawy nie spowodują tego, że "Polska będzie znowu wielka".
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 08, 2019, 08:49:25 am »
Dorzucam jeszcze fotkę z wczoraj https://cdn.discordapp.com/attachments/547711761432969217/575407256506597387/a33b8b6c5569d0746c6a2d0f80c59454.png - serwer nie jest pusty/martwy, ale też żeby było to jasne nie ma tam jakiegoś dużego online.

Większość klanów to casuale, ale trafiły się też jakieś ogarnięte CP + dobudówki do nich. Jeśli ktoś czeka na Dawn, to można pograć w ramach rozgrzewki/zabicia czasu. Rush został skutecznie zblokowany, więc rage quitów się nie spodziewam (bo nie ma za bardzo komu - nie ten target graczy, Ci którzy przyszli i grają z góry wiedzą jakiego rzędu wielkości online się spodziewać).
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 08, 2019, 09:08:39 am »
Ładna ustawka do zdjęcia całym klanem. Sam admin nawoływał ludzi? Hatpfuu na takie marne propagandy.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2019, 09:10:15 am wysłana przez NędznySzczur »


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 08, 2019, 09:26:43 am »
Ładna ustawka do zdjęcia całym klanem. Sam admin nawoływał ludzi? Hatpfuu na takie marne propagandy.

Tak, to chyba logiczne, w jakim innym celu ludzie mieli by stać w takiej grupie na schodach w Giran.
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 09, 2019, 04:04:11 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=VAMSDddyYzo to fajny server macie, co kmr ma nieskonczona ilosc many na dagerze, jego ekipa ma bron +16 itp. pozdro!
DISCORD: DAGGGER 1265 MP

MurtagDziś o 16:33
from 0:10 to 1:45 he used 3960 mana
based on these:
Backstab 100mp
Deadky blow 60mp
Critical blow60mp
Dash 20mp
UE 25mp
Trick 25mp
Lv 60
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2019, 04:35:03 pm wysłana przez chlebut »


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 09, 2019, 05:20:19 pm »
...




Radzę się uspokoić z tymi obrazami
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2019, 07:18:45 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 09, 2019, 07:20:27 pm »
Ładna ustawka do zdjęcia całym klanem. Sam admin nawoływał ludzi? Hatpfuu na takie marne propagandy.

Tak, to chyba logiczne, w jakim innym celu ludzie mieli by stać w takiej grupie na schodach w Giran.
Na dużych serwerach jest ich tam więcej - handel lub siege.
Tutaj populację można ocenić nie po postaciach na schodach a po offline-shopach, zakładając, że system handlu i kraftu pozostał bez zmian.
Nędza z bidą.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 10, 2019, 09:07:42 am »
https://www.youtube.com/watch?v=VAMSDddyYzo to fajny server macie, co kmr ma nieskonczona ilosc many na dagerze, jego ekipa ma bron +16 itp. pozdro!
DISCORD: DAGGGER 1265 MP

MurtagDziś o 16:33
from 0:10 to 1:45 he used 3960 mana
based on these:
Backstab 100mp
Deadky blow 60mp
Critical blow60mp
Dash 20mp
UE 25mp
Trick 25mp
Lv 60

Przecież to zostało wyjaśnione, a postacie zbanowane.
Nie rozumiem podejścia, twórcy/wydawcy gry z o wiele większym budżetem popełniają błędy/trafiają się bugi, więc dlaczego na privach miałoby być inaczej? Przecież administratorzy privów to w większości one-man-army, ile może zrobić jedna osoba, nawet mega ogarnięta? Na wszystko potrzeba czasu. Grunt, że zostało to wyjaśnione, a użytkownicy którzy świadomie nie zgłosili buga zostali wybanowani. Wg mnie wszystko jest jak najbardziej w porządku.
https://l2remorse.com/forum/index.php?/topic/271-official-statement/&tab=comments#comment-1359


Na dużych serwerach jest ich tam więcej - handel lub siege.
Tutaj populację można ocenić nie po postaciach na schodach a po offline-shopach, zakładając, że system handlu i kraftu pozostał bez zmian.
Nędza z bidą.
Nikt nie zaprzecza, że jest tam niski online. To jest serwer dla casuali, ludzie przyzwyczajeni do 8-12h w CP się tam nie odnajdą - nie będą mieli co robić / z kim walczyć. Chociaż kiedyś kto to wie, ruskie już widzę czyszczą RB, online powoli, ale jednak rośnie. Jeśli populacja będzie rosnąć, to co za różnica czy serwer będzie stał 1 dzień czy 3 miesiące, przecież gracze pokazali, że w 1-2 tygodnie wbijają COV i mogą nawiązać walkę. Casual nawet skoksany i ubrany wciąż będzie casualem - gorsza organizacja. Więc sądzę, że nawet po kilku miesiącach factor klany nie miały by problemu żeby nadgonić, o ile oczywiście uznają, że warto poświęcić czas.


Ale trzeba być debilem żeby grać na tym serwerze :D Plują im w twarz, a Ci udają, że pada :D

Wysłałem Ci PM wczoraj, odczytałeś? Jeśli chcesz, to postaram Ci się pomóc i podesłać namiary na jakiegoś dobrego terapeutę, jak już pisałem - pomyśl o swoich dzieciach, zdaj sobie sprawę, jakie piekło przejdą w szkole, jeśli będą kopiowały Twoje wzorce. To, że z Ciebie śmiali się w dzieciństwie, nie znaczy, że następne pokolenie masz skazywać na taki los. To co robisz, nie jest normalne, przejdź w końcu do etapu akceptacji, że masz problem ze współżyciem społecznym i poszukaj pomocy.

Czy na tym forum jest jakaś administracja? Czy naprawdę musimy mieć w tym community jednostki jak niżej? Po screenach z Discord + PM chyba wystarczająco widać, że jest to jednostka nieprzystosowana do życia w zgodzie z ogólnie przyjętymi normami społecznymi. Która w internecie wylewa jad którego sama w życiu realnym doznała, potrzebuje oczywiście pomocy, ale to nie znaczy, że wszyscy muszą czytać konwersacje na takim "poziomie". Prawie 100 wiadomości, z czego większość to pierdu pierdu bzdury, jak to możliwe, że ten użytkownik nie ma jeszcze bana?







Ah i nawet się na priva pofatygował:
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2019, 09:35:58 am wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 10, 2019, 09:37:43 am »
Wiesz na czym polega manipulacja? Każdy wie, że nie mogę Cię wyzywać na forum publicznym, bo moja wiadomość zostanie usunięta, a ja dostanę bana. Jednak mogę " uświadamiać" Cię i Twoich kolegów. Nie mogę dostać bana na forum za "nasze" prywatne wiadomości, choćby dlatego, że możesz mnie zablokować i już nigdy więcej ich nie widzieć oraz z jeszcze jednego powodu. Majstersztyk manipulacji.



/edited

Ostatni raz Cie upominam!
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2019, 07:21:12 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 10, 2019, 09:46:14 am »
Wiesz na czym polega manipulacja...? Każdy wie, że nie mogę Cię wyzywać na forum publicznym, bo moja wiadomość zostanie usunięta, a ja dostanę bana. Jednak mogę " uświadamiać" Cię i Twoich kolegów ... Nie mogę dostać bana na forum za "nasze" prywatne wiadomości, choćby dlatego, że możesz mnie zablokować i już nigdy więcej ich nie widzieć oraz z jeszcze jednego powodu. Majstersztyk manipulacji.

...

Nie mniej, właśnie to robisz, zawsze i wszędzie - wyzywasz i obrażasz ludzi, nawet w tym cytowanym poście, taka ta Twoja "manipulacja". Wiem, że mamy w Polsce pewną tolerancję, nie mniej w mojej ocenie posuwasz się za daleko. Nie potrafisz rozmawiać na poziomie, na argumenty odpowiadasz bluzgami, nie ma z Ciebie żadnego pożytku na tym forum, ktoś z administracji powinien się Tobą w końcu zainteresować (+ terapeuta oczywiście, kiedy już do tego dojrzejesz, żeby przyznać, że masz problem). 
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2019, 07:22:09 pm wysłana przez Shanique »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 10, 2019, 09:54:19 am »
...


10% ostrzezenia
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2019, 07:22:59 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 10, 2019, 11:08:40 am »
Wiesz na czym polega manipulacja...? Każdy wie, że nie mogę Cię wyzywać na forum publicznym, bo moja wiadomość zostanie usunięta, a ja dostanę bana. Jednak mogę " uświadamiać" Cię i Twoich kolegów ... Nie mogę dostać bana na forum za "nasze" prywatne wiadomości, choćby dlatego, że możesz mnie zablokować i już nigdy więcej ich nie widzieć oraz z jeszcze jednego powodu. Majstersztyk manipulacji.

...

Nie mniej, właśnie to robisz, zawsze i wszędzie - wyzywasz i obrażasz ludzi, nawet w tym cytowanym poście, taka ta Twoja "manipulacja". Wiem, że mamy w Polsce pewną tolerancję, nie mniej w mojej ocenie posuwasz się za daleko. Nie potrafisz rozmawiać na poziomie, na argumenty odpowiadasz bluzgami, nie ma z Ciebie żadnego pożytku na tym forum, ktoś z administracji powinien się Tobą w końcu zainteresować (+ terapeuta oczywiście, kiedy już do tego dojrzejesz, żeby przyznać, że masz problem).
Divah, nie zebym bronil go czy cos bo lata mi to ale te twoje posty o terapeutach, o tym jakie beda jego dzieci sa smieszne. Z was 2 to chyba ty jestes jakis niedowartosciowany ze chcesz zmieniac ludzi polecasz im terapie , martwisz sie o jego egzystencje w zyciu realnym....  Az sie ciezko czyta te twoje pseudo dorosle-moralne gadki serio...

Nie bronie szczura xD ale smiesznie sie czyta jego posty a jeszcze smieszniej jak dajecie sie prowokowac i wpierdalacie jakies umoralniajjace poematy xD Podsumujac, przestan sie interesowac zyciem ludzi na forwch a jak chcesz tak bardzo pomagac to wez zacznij od swojego otoczenia ewentualnie ludzi potrzebujacych takich porad w zyciu realnym.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2019, 07:24:59 pm wysłana przez Shanique »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 10, 2019, 12:04:39 pm »
byl dzis updejcik ladny :) i jakos od razu pelno sklepow - te twoj slawne 150 to naprawde kpina , zreszta jak mozna cos ocenic niesprawdzajac :P to takie typowe.

mini oly odpalona :) xp boost co weekend - pierwsze siege next weekend. next chapter soon:)
dalej bota niema , kupic niemozna .
hf

Zaufani stali kupcy dostali fixa ;] działa bocik, mimo że na ich "stronach" unsupported kto miał dostać pliczki ten dostał  :oops: a co do online niestety server może i ma te 200-300os w piku ale nie więcej, reszta to licznik przekręcony jak w co 2gim polonezie  :noob: hahaha hahaha hahaha


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 10, 2019, 12:23:48 pm »
Zaufani stali kupcy dostali fixa ;] działa bocik, mimo że na ich "stronach" unsupported kto miał dostać pliczki ten dostał  :oops: [...]

Czy mógłbyś podesłać jakiś filmik, który to potwierdzi?
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 10, 2019, 01:41:28 pm »
Divah to juz twoja sprawa w co wierzysz i na czym opierasz swoj wybor- na faktach, czy opowiesci admina. Dlaczego nagle po restarcie backstab skill kosztowal 50 mp mniej? Dlaczego kmr usnal filmik, w ktorym na pierwszym klipie widac ze backstab kosztuje go 100 mp? Dlaczego na filmiku nie bylo widac aby uzywal eliksirow? Dlaczego nie wrzucil filmika, z otkrytym cp/hp/mp barem, mimo ze admin go prosil, a oni sa ze soba w bardzo dobrym kontakcie? Odpowiedz sobie sam na te pytania. Kmr- gm/admin, albo mial postac z GM statami. Obstawiam to drugie. https://imgur.com/a/jd1iMu2
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2019, 01:46:51 pm wysłana przez chlebut »


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 0

  • https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 10, 2019, 03:26:24 pm »
Niby tłumaczy się tak jak w tym linku co dał topadena.

Elixirów nie widać, bo są na 5 pasku z tego co kumam.

Koszty skilli - może w GF było inaczej, to downgrade z GF, może przy okazji poprawił? Nie wiem, ale zapytam, jeśli to ważne.
/edit: The first step we did is to inject default skilldata.txt (in case I did any mistake coding, but forgott that the default GF one has different MP consumitions and in the video you can see MP consumition was acording to IL so we revoke the changes).
After checking that the problem was not related to skills, we tested the items and found out that "Elixir of Strengh MP" was having no Cooldoown since we fixed them 5 days ago.


Kmr się chyba sfochał, bo na końcu napisał "fuck you all" i zniknął z Discord, filmik admin wrzucił pod tamtym linkiem co masz wyżej. Posty niby po banie skasowane - "About delete posts; I've ban this exploiter and in consecuence his conted gets automacly deleted".

Generalnie mi kmr nie przeszkadzał, tak trollował ludzi, że najchętniej by mu nastukali w realu, było śmiesznie. Ale kto wrzuca filmiki jak cheatuje.. Chyba nie sądził, że ktoś będzie liczył ile many to powinno kosztować. Kary w sumie pewno też się nie spodziewał, dość srogo - perm ban za nie zgłoszenie buga z elixirami MP. Niby tak powinno być, ale i tak dość srogo.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2019, 03:38:34 pm wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 10, 2019, 06:21:38 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=xl7B0cMPjw8

Filmik ktoś wrzucił na pmfuna, dość zabawny  :D
4k+ many nice, dodatkowo admin ściemnia że to "elixiry były" na video nie widać aby korzystał z elixirów, dodatkowo nawet jak usunął animacje to inny na filmiku też powinni ją widzieć, z tego co pisali na discordzie nie widzieli nic oprócz kilku CP potek.
Winni zawsze się tłumaczą...   :)  btw, testowałem Spoofer, działa bez problemów :)  -  http://l2helper.com/Spoofer?lang=en

Ewidentnie admin dał mu staty, wystarczyło że dał mu samego con++ dla takiego efektu.


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 10, 2019, 06:27:32 pm »
Wiesz na czym polega manipulacja takimi cymbałami jak Ty Diva? Każdy wie, że nie mogę Cię wyzywać na forum publicznym, bo moja wiadomość zostanie usunięta, a ja dostanę bana. Jednak mogę " uświadamiać" Cię i Twoich kolegów przed którymi niejednokrotnie klęczałeś na prywatnej wiadomości lub discordzie,a  Ty jak ten ostatni homoś wklejasz to tutaj sam. Nie mogę dostać bana na forum za "nasze" prywatne wiadomości, choćby dlatego, że możesz mnie zablokować i już nigdy więcej ich nie widzieć oraz z jeszcze jednego powodu. Majstersztyk manipulacji.

Co do wiadomości "sram...", to Diva proponował, że mi zrobi laskę, to jak miałem zareagować?

Nie mniej, właśnie to robisz, zawsze i wszędzie - wyzywasz i obrażasz ludzi, nawet w tym cytowanym poście, taka ta Twoja "manipulacja". Wiem, że mamy w Polsce pewną tolerancję, nie mniej w mojej ocenie posuwasz się za daleko. Nie potrafisz rozmawiać na poziomie, na argumenty odpowiadasz bluzgami, nie ma z Ciebie żadnego pożytku na tym forum, ktoś z administracji powinien się Tobą w końcu zainteresować (+ terapeuta oczywiście, kiedy już do tego dojrzejesz, żeby przyznać, że masz problem).
Divah, nie zebym bronil go czy cos bo lata mi to ale te twoje posty o terapeutach, o tym jakie beda jego dzieci sa smieszne. Z was 2 to chyba ty jestes jakis niedowartosciowany ze chcesz zmieniac ludzi polecasz im terapie , martwisz sie o jego egzystencje w zyciu realnym....  Az sie ciezko czyta te twoje pseudo dorosle-moralne gadki serio...

Nie bronie szczura bo to zjeb xD ale smiesznie sie czyta jego posty a jeszcze smieszniej jak dajecie sie prowokowac i wpierdalacie jakies umoralniajjace poematy xD Podsumujac, przestan sie interesowac zyciem ludzi na forwch a jak chcesz tak bardzo pomagac to wez zacznij od swojego otoczenia ewentualnie ludzi potrzebujacych takich porad w zyciu realnym.

Chłopie Ty masz problemy z percepcją skoro uważasz, że to są prowokacje, ten typ to wszystko pisze na serio bo dupa mu się pali, że ludzie się śmieją z l2dawna w którym jest zakochany.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 13, 2019, 08:58:03 am »
Wczorajszy siege Giran, jak na serwer dla casuali to było nawet spoko - https://youtu.be/e8gwsODMUIY

Dzisiaj ruszył Chapter 2, czyli max 75lvl + max A grade - https://l2remorse.com/forum/index.php?/topic/301-chapter-2-deployed/&tab=comments#comment-1419
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 14, 2019, 12:19:18 am »
dalej bota niema co jest najwazniejsze - chyba ze szczur odpalil  hahaha


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 14, 2019, 07:53:04 pm »
^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2021, 02:13:26 pm wysłana przez TOPSELLER »
~~~TOP ~~


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 15, 2019, 01:07:34 pm »
Ja to bym się tematem bota nie przejmował, skoro są tak pewni swego, że na serwerze żadnego nie ma, że aż zaczęli graczy kusić pieniędzmi by go odpalili to musi tak być.

Bardziej bym się zastanawiał jak gościu przy tak niskim online i braku bota na serwerze a co za tym idzie tragiczną sytuacją na rynku ogarnął Homka na +16. Patrząc na filmik powyżej z TH z nieskończoną mana a teraz gościem co na siege lata z homkiem na +16 gdzie poza nim żadnej latarki a nawet broni na więcej jak +4 nie widać, podważyłbym rzetelność admina tego serwera.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 15, 2019, 02:04:38 pm »
Z tymi broniami to wg mnie prosta sprawa - te typy z tego co pisały, to grają w 18 osób w jednym CP. Nazwali się tylko A, B, C.. etc., nawet nie własne pełne "imiona". Chapter 1 był do 60lvl, to non stop siedzieli na Frozen Labirynth trzepiąc ten quest na adenę (AOE CP magów).

Moje CP sprzedało im ze 30-40 EWC (spoil na trainach, to przy okazji sporo nam tego leciało). Może nawet więcej, czyścili cały rynek, jak odpalałem drugiego dnia krasia, to zawsze wszystkie EWC były sprzedane, w całym Giran zresztą.

Sporo jest broni "niebieskich" +8 czy +10, ale to wszystko C, bo można kupić w lux-shopie, osobiście żadnej >B nie widziałem enchantowanej.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2019, 02:09:00 pm wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 16, 2019, 04:40:54 pm »
ps tu na serwie widac box/chest  EWC to mozna wyciągnąć z 50 w tydzień 
Common sense
So rare that it's a super power