Witaj
Gość

Ankieta

Dualbox (max Clients Allowed 2) na L2PreSence

Tak/Yes
28 (58.3%)
Nie/No
20 (41.7%)

Głosów w sumie: 48

Głosowanie skończone: Czerwiec 26, 2020, 07:17:03 pm

Wątek: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020  (Przeczytany 14847 razy)

  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2020, 08:17:06 pm »
Z mojej strony jak ka bym to widzial.

Dualbox na TAK  1+1 i nic wiecej

Recki za donate?  Nie bardzo mi to lezy ale rowniez nie przekresla serwera.

Vote reward system - musi byc zeby serwer szedl w gore na top listach. A co do samej nagrody jakas runka/buff  np 10% (nie wiecej) exp/sp, hp regen + x%

Kot to zmiany profy - ofc 1,2 profka only. 1 np. 100k , 2. 3kk / lub dota

I tak czysto kosmetycznie. Ja bym zmienil domyslny jezyk  strony internetowej na angielski.
(Kolega wchodzacna strone z UK , nadal.ma domyslny polski)


Edit.
I na start jakis delikatny evencik. Jakies literki czy cos .

Edit 2.

PA: jesli ma byc to moim zdaniem  jakies 20% exp/sp ( z vote reward bedzie juz 30 lacznie i git) i moze 10% drop/spoil/adena

Sorki, dalem cytat zamiast edytuj ;/
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 16, 2020, 08:19:12 pm »
Zgadzam się co do języka domyślnego strony, to że wyskakuje polski na start to jest wg mnie błąd.

 A co do serverow bez dualboxa to wstaje taki właśnie l2dos , więc nie uczyniło by to tego servera wyjątkowym (sorry że o innym serverze wspominam w wątku)
I szczerze wydaje mi się że jednak ludzie nie mają już na to czasu. Ciężko się zgrać jak każdy pracuje na inną zmianę.  I wg mnie to nie jest dobra opcja


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 0

  • https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 16, 2020, 08:25:23 pm »
I szczerze wydaje mi się że jednak ludzie nie mają już na to czasu. Ciężko się zgrać jak każdy pracuje na inną zmianę.  I wg mnie to nie jest dobra opcja

dokladnie o to chodzi...KsenoN chyba dalej żyje latami kiedy miał 16 lat i dużo czasu :D


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 16, 2020, 08:58:46 pm »
Dobrze, w 3 osoby sobie lećcie całą gre na boxach, powodzenia XD


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 16, 2020, 10:23:03 pm »
Dzieki za informacje  :) Jezyk strony- domyslnie ustawiony w ustawieniach jest na EN (to musi być jakiś bug  :o ..ponieważ jeszcze do niedawna pracowała poprawnie ). Na oficjalny start serwera oczywiscie bedzie event, takie rzeczy beda zapowiadane w sekcji news i forum,odpowiednio wczesniej (zegar na stronie bedzie odliczal czas do kolejnego eventu, po oficjalnym starcie ). 8)
Apropos L2reborn- jestem w kontakcie z jedym z adminów. Otrzymałem kilka wskazówek i jedna z nich to: "- NO dual box -  the most important thing."  :) Nie wiem co tym mam mysleć..
Macie racje, dlaczego mam wybrać ten czy inny serwer? Nie ma złotego środka aby zadowolić wszystkich. L2PreSence to polski serwer.
Polskich serwerów nie za wiele jest na liście hop a jak są to:
- L2J -rozpakuj, uruchom i done. Jak coś się posypie lub nie działa to nie ma ludzi z wiedzą do naprawy ;
- na bliżej nieokreslonych komplilacjach Vanganatha;
- dziś są a za 3 miesiące konczą się pieniązki na dedyk i serwer jest zamykany, bo dotacja nie wypaliła;
Jest na aktualnych plikach L2OFF,dedyk jest mocny, klient stabilny,admini sympatyczni i nieprzekupni  :D. Pewnie znajdzie się jakiś bug, ale będą usuwane systematycznie.
Kiedyś, kiedyś..  :rotfl: grałem na polskim serwerze Existence- najlepsze lata gry w L2. Później jak admini rozwalili serwer i pieniazki za wynajęcie się skończyły, to został zamknięty. Nie znalazłem 2 serwera PL na takim poziomie a zagraniczne RU,EN grając na nich tylko się denerowałem jezykiem  :shock:


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 16, 2020, 10:35:38 pm »
Dzieki za informacje  :) Jezyk strony- domyslnie ustawiony w ustawieniach jest na EN (to musi być jakiś bug  :o ..ponieważ jeszcze do niedawna pracowała poprawnie ). Na oficjalny start serwera oczywiscie bedzie event, takie rzeczy beda zapowiadane w sekcji news i forum,odpowiednio wczesniej (zegar na stronie bedzie odliczal czas do kolejnego eventu, po oficjalnym starcie ). 8)
Apropos L2reborn- jestem w kontakcie z jedym z adminów. Otrzymałem kilka wskazówek i jedna z nich to: "- NO dual box -  the most important thing."  :) Nie wiem co tym mam mysleć..
Macie racje, dlaczego mam wybrać ten czy inny serwer? Nie ma złotego środka aby zadowolić wszystkich. L2PreSence to polski serwer.
Polskich serwerów nie za wiele jest na liście hop a jak są to:
- L2J -rozpakuj, uruchom i done. Jak coś się posypie lub nie działa to nie ma ludzi z wiedzą do naprawy ;
- na bliżej nieokreslonych komplilacjach Vanganatha;
- dziś są a za 3 miesiące konczą się pieniązki na dedyk i serwer jest zamykany, bo dotacja nie wypaliła;
Jest na aktualnych plikach L2OFF,dedyk jest mocny, klient stabilny,admini sympatyczni i nieprzekupni  :D. Pewnie znajdzie się jakiś bug, ale będą usuwane systematycznie.
Kiedyś, kiedyś..  :rotfl: grałem na polskim serwerze Existence- najlepsze lata gry w L2. Później jak admini rozwalili serwer i pieniazki za wynajęcie się skończyły, to został zamknięty. Nie znalazłem 2 serwera PL na takim poziomie a zagraniczne RU,EN grając na nich tylko się denerowałem jezykiem  :shock:


Ooo kolega  exi ;) jeszcze za czasow l2j i 50 online fajnie bylo ;)

A co do tematu, nadal twierdze , ze brak boxa zabije serwer.
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 16, 2020, 10:37:42 pm »
Pewnie, że dual box zabija tę grę od środka. Najlepsza opcja na low rate to gra na jedno konto, to zmusza ludzi do współpracy, bo samemu raczej za dużo się nie zdziała. Nie daj sobie wmówić, że będzie problem ze znalezieniem party/ z synchronizacją itp. Jak postawicie dobry serwer jakościowo to miejmy nadzieję przyciągnie sporą rzeszę rodaków, a wtedy ze znalezieniem pt/klanu nie będzie problemu.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2020, 10:40:51 pm »
Po prostu załóżmy - gra 2 ziomków - jeden gra sph, drugi gra spsem. Jeden zrobi na boxa se, drugi pp. To automatycznie wyklucza potencjalnego rechargera i ppka jako maina dla dwóch osób, bo po co komu rech/pp do party, skoro można odpalić boxa ;) a exp samemu jako support to katorga


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2020, 10:43:41 pm »
Pewnie, że dual box zabija tę grę od środka. Najlepsza opcja na low rate to gra na jedno konto, to zmusza ludzi do współpracy, bo samemu raczej za dużo się nie zdziała. Nie daj sobie wmówić, że będzie problem ze znalezieniem party/ z synchronizacją itp. Jak postawicie dobry serwer jakościowo to miejmy nadzieję przyciągnie sporą rzeszę rodaków, a wtedy ze znalezieniem pt/klanu nie będzie problemu.
Ksenon owszem zmusza ludzi do wapolpracy ale myslmy realnie, 2020, lato , online zapewne nie bedzie taki aby mozna bylo spokojnie sklepac pt z randomow na rynku. Co nie znaczy ze online nie dopisze , bo moim zdaniem.bedzie ok. Niestety wieksza czesc z tego online to klany ktore beda organizowac sie wewnetrznie.
Taki zwykly casual ktory chce pogeac np o 2 w nocy ,nie bedzie mial takiej mozliwosci.
A majac tego jednego boxa zawsze dla odstresowania cos tam sobie pobije. Sa tez ludzie ktorzy nie lubia grac w pt ,np ja. Wiec w pewnym stopniu brak dualboxa zabija moja gre. Mozna tak sie przepychac ale jedno jest pewne. Mamy swoje lata, prace ,rodzine i niechce sytuacji kiedy np. mam 2h wolne zeby pograc , a turaj 1,5h musze spedzic szukajac pt bo nie moge sobie swojego boxa odpalic.


Nie rozumiem dlaczego ludzie z twojego przykladu sa zli. Chca sobie tak grac to sobie beda grali. Ewentualnie wezma kolege na drivera i bedzie to samo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2020, 10:49:31 pm wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 16, 2020, 10:54:58 pm »
Ehh jak chcesz sobie pograć sam to pograj w Gothica ;) Lineage jest stworzony do grania zespołowego. Nikt Ci nie każe grać w pt. Nie wyklucza to tego, że możesz dołączyć do klanu, w którym zapewne znajdą się bufferzy. Co więcej - jeśli klan ma choć minimalne aspiracje to bardzo możliwe, że w niedługim czasie zorganizuje sobie uwaga - clan hall! Tam to masz dopiero kozackie Buffy mordo. I nie, nie przemawia do mnie argument z rodziną, dziećmi, pracą. Sam pracuje, mam rodzinę, a pomimo to jestem za jednym, głównym kontem. Ta gra nie jest stworzona dla jednostek, ona jest stworzona dla grup. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej ;) ps. Skąd to info o klanach?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2020, 10:59:09 pm wysłana przez ksenoN »


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 16, 2020, 11:04:26 pm »
Ehh jak chcesz sobie pograć sam to pograj w Gothica ;) Lineage jest stworzony do grania zespołowego. Nikt Ci nie każe grać w pt. Nie wyklucza to tego, że możesz dołączyć do klanu, w którym zapewne znajdą się bufferzy. Co więcej - jeśli klan ma choć minimalne aspiracje to bardzo możliwe, że w niedługim czasie zorganizuje sobie uwaga - clan hall! Tam to masz dopiero kozackie Buffy mordo. I nie, nie przemawia do mnie argument z rodziną, dziećmi, pracą. Sam pracuje, mam rodzinę, a pomimo to jestem za jednym, głównym kontem. Ta gra nie jest stworzona dla jednostek, ona jest stworzona dla grup. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej ;) ps. Skąd to info o klanach? Ile ich, jakie nazwy, ilu członków? Myślę, że gadasz totalne brednie.

Nie info tylko przypuszczenia, nigdzie nie napisalem ze wiem ze takowe beda :).
Jestes za jednym kontem ok powiedziales co chciales.
Ja za boxem ,tez powiedzialem co chcialem.
Jesli juz gdzies tam napisales ze dualbox zabija gre. Moim zdaniem nie. Gre zabil system CP z mojego punktu widzenia.


W kazdym razie opcja +1 jest moim zdaniem lepsza.
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2020, 11:08:50 pm »
Co do wysokiej jakości serwera,nie mam wątpliwości ( Ver.1 była sukcesem,gracze ktorzy grali,wrócą na nowy serwer)  :D
W poprzedniej wersji mialem dopuszony dualbox 1+1. Pewnego dnia, pewien rusek,odpalil 5 kont i biegal sobie zabijajac moby w katach.
Jak dałem mu bana na 3h, to tłumaczył się że zazwyczaj gra sam. Dlatego zaklada sobie rozne postacie i klasy, ponieważ jego angielski kulał i nie potrafil sie dogadac z nikim...
Gracze z pewnego klanu odpalali boxy 1+1 w czasie jak nie było pozostałych klanowiczów (praca, rodzina itd.) natomiast wieczorem, logowali się do gry i grali razem, bez boxów. W tym wypadku jedno nie wyklucza drugiego.
Nie potrafie powiedziec, ilu bedzie graczy średnio online w ciagu dnia, ale umysł pozostawiam otwarty do zmian. :wink:
Poczekamy do wyników głosowania


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2020, 11:13:57 pm »
Co do wysokiej jakości serwera,nie mam wątpliwości ( Ver.1 była sukcesem,gracze ktorzy grali,wrócą na nowy serwer)  :D
W poprzedniej wersji mialem dopuszony dualbox 1+1. Pewnego dnia, pewien rusek,odpalil 5 kont i biegal sobie zabijajac moby w katach.
Jak dałem mu bana na 3h, to tłumaczył się że zazwyczaj gra sam. Dlatego zaklada sobie rozne postacie i klasy, ponieważ jego angielski kulał i nie potrafil sie dogadac z nikim...
Gracze z pewnego klanu odpalali boxy 1+1 w czasie jak nie było pozostałych klanowiczów (praca, rodzina itd.) natomiast wieczorem, logowali się do gry i grali razem, bez boxów. W tym wypadku jedno nie wyklucza drugiego.
Nie potrafie powiedziec, ilu bedzie graczy średnio online w ciagu dnia, ale umysł pozostawiam otwarty do zmian. :wink:
Poczekamy do wyników głosowania
No wlasnie, mozliwosc boxowania jednej postaci nie wyklucza grania bez niego.




. Btw.Boxy mimo blokad mozna odpalac dowoli.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2020, 11:18:08 pm wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 17, 2020, 12:43:49 am »
Co do wysokiej jakości serwera,nie mam wątpliwości ( Ver.1 była sukcesem,gracze ktorzy grali,wrócą na nowy serwer)  :D
W poprzedniej wersji mialem dopuszony dualbox 1+1. Pewnego dnia, pewien rusek,odpalil 5 kont i biegal sobie zabijajac moby w katach.
Jak dałem mu bana na 3h, to tłumaczył się że zazwyczaj gra sam. Dlatego zaklada sobie rozne postacie i klasy, ponieważ jego angielski kulał i nie potrafil sie dogadac z nikim...
Gracze z pewnego klanu odpalali boxy 1+1 w czasie jak nie było pozostałych klanowiczów (praca, rodzina itd.) natomiast wieczorem, logowali się do gry i grali razem, bez boxów. W tym wypadku jedno nie wyklucza drugiego.
Nie potrafie powiedziec, ilu bedzie graczy średnio online w ciagu dnia, ale umysł pozostawiam otwarty do zmian. :wink:
Poczekamy do wyników głosowania

Jeżeli ograniczysz dualbox, to jak zamierzasz poradzić sobie ze spooferem ? :)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 17, 2020, 01:56:05 am »
Wiem ze to juz duze zmiany ale moze Free GK do 20/21 lvl. Wydluzenie newbie buffer do 32/35 lvl.

Donate:
1st class/adena
2nd class/adena
Premium Account - +20% exp/sp/adena, global chat z cooldownem. Ewentualnie jakies dodatkowe Premium teleporty na przyklad Cruma Tower 2lvl, srodek LOA itp.
Kosmetyczne itemy.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 17, 2020, 09:11:08 am »
Przeznaczenie Ver.1 serwera- miał być: mały, dla przyjaciół, tanio  :)  Szybko zdalismy sobie sprawę, że skoro serwer stoi stabilnie, czemu nie utworzyć go publicznym (wiecej graczy, przyjemniejsza gra). Tak więc zapisałem go na HOP. I tak co jakiś czas, pojawiały się nowe postaci. Zapisałem w regulaminie o boxie, ale nie zablokowałem w plikach ( nie zoreintowałem się w pore o braku "kagańców"  :D ) Dlatego mozna było zalogować, więcej niż 2.
Poza kilkoma szczegółami, chce by gracze poczuli nostalgie, grając w klasyczne Interlude  :) . Co ciekawe, po wyłączeniu ver.1, gracze szukali czegoś podobnego, nie znaleźli(a to drop ładował się do plecaka automatycznie, a to skile wskakiwały automatycznie itd.) i dlatego, po informacji że bedzie ver2, wracają tu  :D


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 17, 2020, 09:16:18 am »
Przeznaczenie Ver.1 serwera- miał być: mały, dla przyjaciół, tanio  :)  Szybko zdalismy sobie sprawę, że skoro serwer stoi stabilnie, czemu nie utworzyć go publicznym (wiecej graczy, przyjemniejsza gra). Tak więc zapisałem go na HOP. I tak co jakiś czas, pojawiały się nowe postaci. Zapisałem w regulaminie o boxie, ale nie zablokowałem w plikach ( nie zoreintowałem się w pore o braku "kagańców"  :D ) Dlatego mozna było zalogować, więcej niż 2.
Poza kilkoma szczegółami, chce by gracze poczuli nostalgie, grając w klasyczne Interlude  :) . Co ciekawe, po wyłączeniu ver.1, gracze szukali czegoś podobnego, nie znaleźli(a to drop ładował się do plecaka automatycznie, a to skile wskakiwały automatycznie itd.) i dlatego, po informacji że bedzie ver2, wracają tu  :D
Perfect pytal o spoofera. Nawet jak "zablokujesz" pliki. Spoofer nada HWID/IP unikalne dla każdego procesu ( dla każdego boxa tworzy sie osobny system).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2020, 10:23:28 am wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 17, 2020, 10:35:43 am »
Spoko sposob na reklame zrobic jak na mmowayu glosujesz na server na hopzone i dostajesz buffka na xp
na iles tam czasu tyle ze na IL to lepiej  1 time na dobe bo na mmo jest bez reuse ale robote robi kazdy
glosuje

Co do boxow to 1+1 max 1+2 na 1 IP
Po co komu 1 osoba no lajfujaca z  1kk boxow zalamujaca rynek .Niech sie troche natrudza
1+1 na 1 IP zrobi troszke lepsza rownowage i troszku balancu .
Wiadomo ze i tak beda nolajferzy i ludzie co sobie z tym poradza ale jak wiadomo jedni
graja dla klimatu i funu inny zeby sie scigac i byc najlepszym.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2020, 10:51:21 am wysłana przez born2b3wildLOL »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 17, 2020, 11:21:08 am »
Spoofer i ogólnie, detekcja HWID spoofing, detekcja botów, odbywa się przez SmartGuard 3.1


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 17, 2020, 12:19:35 pm »
Ustawiany jezyk domyslny strony, jest wykrywany przez jezyk przeglądarki, dlatego wyświetlał się wam, na starcie, jezyk PL
Wyłączyłem to teraz strona ładuje się zawsze w wersji EN.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 17, 2020, 12:24:10 pm »
Ustawiany jezyk domyslny strony, jest wykrywany przez jezyk przeglądarki, dlatego wyświetlał się wam, na starcie, jezyk PL
Wyłączyłem to teraz strona ładuje się zawsze w wersji EN.
Wlasnie tak jak pisalem znajomy z UK , angielski system, jezyk itp i dalej mu wyskakiwala w PL. Moze zostaw poprostu sztywno na eng i bd git
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 17, 2020, 01:48:56 pm »
Spoofer i ogólnie, detekcja HWID spoofing, detekcja botów, odbywa się przez SmartGuard 3.1
smartguard 3.1 dalej nie daje rady ze spooferem(chociaż jest już lepiej). Masz kontakt z l2 Reborn, może oni mają jakieś ciekawe rozwiązanie?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2020, 01:51:18 pm wysłana przez perfecT »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 17, 2020, 02:42:45 pm »
Ściagnełem ich system. Napewno nie uzywają SmartGuard a na ich serwerze nie działa spoofer ?
Nie widze w plikach nic wyjatkowego. Napisałem wiadomość do Reborn, czekamy na odpowiedz.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 17, 2020, 07:07:15 pm »
Tak jak pisałem wczesniej,Panowie z L2Reborn nie mają zabezpieczeń, typu SmartGuard czy Activ Aticheat  :) (co ciekawe, smartGuar dość łatwo jest wywalić i grać bez. Oczywiscie wtedy brak aktualizacji :) )
Z drugiej strony,spoofer wymaga opłacania abonamentu 10$ miesiecznie i wymaga troszke wiekszej wiedzy niz podstawowa aby zainstalować na komputerze.
Poniżej korespondencja:
On L2Reborn there are 4 steps protection from dualbox:

1) You can't run 2 clients on 1 HWID (but yes, you can go around and try using spoofer)

2) If there are 2 clients running on 2 HWID, but on the same IP, admins get notification and then ban (or you have to prove admins that there are 2 people playing from the same household)

3) Players who are engaged in combat randomly get a box window in the game asking you to answer a simple question like "1+3=5 If true press OK, if not press Cancel" and the player has limited time to answer it. 2 fail = 12 hours ban and administration gets notification to review their logs.

This expands more. The box window with the question appears randomly to any party party member even if that member is not engaged in combat. If there is a party of 9 people and 1 person doesn't answer the question 2 times in a row, all party get banned for 12 hours and then investigated. Due to this fact people are really suspicious and if they see one of the members is being boxed, they throw him out of the party and report to the admins.

4) Community and to be fair the best one. L2Reborn built a nice community from the beginning by slaughtering the toxic player. As the server is no dual box, people are reporting everything suspicious looking.

I hope it helps! :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

  • tylko skill sie liczy :D Luis Amstrong
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 17, 2020, 11:07:13 pm »
Może być ciekawy serwer:D :o