Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2534229 razy)

  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5350 dnia: Luty 06, 2012, 06:38:31 pm »
ekhm przepraszam na Innoshicie 1-2% może tylko tego używać  :D
Bądź z siebie dumny! Nie trawię cię gościu !!
myślisz że ja sobie głowe zawracam takimi marnymi trollami jak Ty?
kompromituje
kompromituj
kompromitacja
skompromitowac
kompromitując.
skompromitować
kompromitacja

Ty wiesz co piszesz czy tylko to ci najdzie cię na język? Sam siebie negujesz teraz...
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 06:43:35 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5351 dnia: Luty 06, 2012, 07:13:10 pm »
Bądź z siebie dumny! Nie trawię cię gościu !!

miło mi,
a co do drugiej części to nie ma to jak wyrwac zdanie z kontekstu.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5352 dnia: Luty 06, 2012, 07:42:59 pm »
ekhm przepraszam na Innoshicie 1-2% może tylko tego używać  :D
i to nie jest prowokacja, każdy chwali swoje i grający na Inno bedą widzieć to co chca widzieć, znajdując wytłumaczenie na wszystko. A jak sie nie da wytłumaczyć to zawsze można porównać do ncsoft, wmawiając że tam 10x gorzej  :)
Masz całe.. i coś się zmieniło odnośnie znaczenia tego pierwszego zdania? I niby każdy chwali swoje.. Tylko jest sporo graczy od was na innovie i chyba wiedzą co oni widzieli. I nie wmawiaj że teraz jest inaczej, że niby po tych paru latach nagle większość os. gra "czysto" Nie interesuje cię innova, to leć na dział serwery NA
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,124.0.html
Tam do woli możecie trollować z zojką. Zojka teraz poprawił się i odpuścił ten dział, nie męczy jak wcześniej, bierz przykład z niego.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5353 dnia: Luty 06, 2012, 07:45:26 pm »
Hmm, nam nie wolno trollować działu NA bo jesteśmy z EU.. ale kolesiom z NA wolno trollować dział EU..

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5354 dnia: Luty 06, 2012, 07:53:20 pm »
Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5355 dnia: Luty 06, 2012, 08:02:00 pm »
ekhm przepraszam na Innoshicie 1-2% może tylko tego używać  :D
i to nie jest prowokacja, każdy chwali swoje i grający na Inno bedą widzieć to co chca widzieć, znajdując wytłumaczenie na wszystko. A jak sie nie da wytłumaczyć to zawsze można porównać do ncsoft, wmawiając że tam 10x gorzej  :)
Masz całe.. i coś się zmieniło odnośnie znaczenia tego pierwszego zdania?

no i gdzie tu niby neguje sam siebie? jak czegoś nie rozumiesz, to zapraszam na pw. Domyslam sie że z tym negowaniem chodziło Ci o 2 cześc twojego poprzedniego posta, ale ten cytat ma sie nijak i sam sie powoli gubisz.

Hmm, nam nie wolno trollować działu NA bo jesteśmy z EU.. ale kolesiom z NA wolno trollować dział EU..

nie? :) popatrz jaki syf Analion robi systematycznie w działach NA/Privów a potem płacze że ludzie piszą niepochlebne opinie o Innovie w dziale jego ukochanego serwera.
Tak to jest, jak tylko pojawi się jakiś post że Innova jest fee, to od razu dzieciaczki typu Ulquiora przybiegają z płaczem i tupią nózkami :)
Po 2 nie widze w regulaminie punktu, który zabrania wypowiadania w dziale Eu osobom które nie mają tam postaci.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5356 dnia: Luty 06, 2012, 08:11:35 pm »
a wiecie co, ja jednak wole swieta bozego narodzenia.


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5357 dnia: Luty 06, 2012, 08:26:14 pm »
Wbiłem własnie na server... i 4k online ...
http://i.imgur.com/7ZMUw.png

I widać że aria nie jest wcale taka pusta bo przy 850 online można już coś zrobić


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5358 dnia: Luty 06, 2012, 08:33:32 pm »
a tak na marginesie nowy filmik ^_^
http://www.youtube.com/watch?v=zjt7jNebahw&feature=player_embedded
i niech ktoś mi powie że w 6:58 nie targetuje z łapy :P reszta to tam chu chu :}

Brigandine set ?o.O


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5359 dnia: Luty 06, 2012, 08:48:10 pm »
a tak na marginesie nowy filmik ^_^
http://www.youtube.com/watch?v=zjt7jNebahw&feature=player_embedded
i niech ktoś mi powie że w 6:58 nie targetuje z łapy :P reszta to tam chu chu :}

Brigandine set ?o.O
Z eventu się zjadało ciasteczka i się miało + do statsów i wygląd d grade setów/broni.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5360 dnia: Luty 06, 2012, 08:57:04 pm »
a tak na marginesie nowy filmik ^_^
http://www.youtube.com/watch?v=zjt7jNebahw&feature=player_embedded
i niech ktoś mi powie że w 6:58 nie targetuje z łapy :P reszta to tam chu chu :}

Brigandine set ?o.O



Uploaded with ImageShack.us
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5361 dnia: Luty 06, 2012, 10:30:23 pm »
and drama goes on ---->>>>


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5362 dnia: Luty 06, 2012, 10:42:55 pm »
kamal jestes retardem, jak mozna zamykac spam topic bo regulamin  hahaha zalosne

//niektórzy zapomnieli, że istnieje coś takiego :)
//Dokładnie...
//Acid -- 10% za obraze moderatora.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 11:26:35 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5363 dnia: Luty 06, 2012, 10:47:27 pm »
Lokocz farmerze trojana na bugu! 194 razy go zrobiles!
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5364 dnia: Luty 06, 2012, 11:21:15 pm »
Lokocz farmerze trojana na bugu! 194 razy go zrobiles!

BAN


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5365 dnia: Luty 06, 2012, 11:23:43 pm »
tak miałem, gdy miałem słabego kompa (służyło mi to jako pseudo radar, żeby wiedzieć czy enemy się zbliżają ; p

Tak wiemy, ze odkad rodzice kupili Ci komputer to gra chodzi Ci super plynnie i nie ogranicza Ci nic syfny silnik UT.

Moj komp raczej do slabych nie nalezy, a mrozenie okna zaczelo wystepowac notorycznie. Czy to EU czy RU. Obraz staje i kupa, nawet SSD nie daje sobie rady. ;f


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5366 dnia: Luty 06, 2012, 11:56:21 pm »
Format C? :D

A tak serio może dysk ci się zapchał?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5367 dnia: Luty 07, 2012, 12:08:52 am »
tak miałem, gdy miałem słabego kompa (służyło mi to jako pseudo radar, żeby wiedzieć czy enemy się zbliżają ; p  ).


@ugh

nie kompromituj się mój drogi, bo na ru offie/core programów może używać 1-2% graczy, podczas gdy na NSsh1cie jedzie na nim każdy, kto chce mieć szansę jakiekolwiek w PvP z kimś innym, poza A grade'ami. Różnica w % jest ogromna i nie mąć ludziom w głowie. Filmika słynnego pana Martelexa i tak nic nie pobije, czymkolwiek byś się nie postarał.

PS.  ofc zapomniałem dodać, że programy owe służą (by Zojka) "tylko do pilnowania noblesa i spamu potek" i ew. dla DD-ków "tylko do pilnowania, by healer nie wstał"  Dla Martelexa wyjątek, bo służa tylko "do skakania co 2 sekundy do innego targetu" .

Miłej gry i ew. miłego botowania w harnaku.
Imo olej takie posty, koles daje filmik gdzie archer na mind eye + impulsie na moobach ubija pt, a potem czytasz ze on sam gra na ncsofcie, srsly weak troll sie zaczyna tutaj robic i Acid powinienes warnowac takie cos. :F

warn we flame topic za odpowiedź na poprzedni spam... so strong

@alarion

widać, że masz ogromne problemy z botowaniem i ncsoft bardzo cię skrzywdził w tej kwestii. Niestety, na innoshicie tak samo są boty. I jak mówi Lokocz - deal with it. Różnica między nami jest taka, że ja gram dla fun, ty by ownić serwer i kręcić lol dramy. I do tego wystarczy mi ncwest. Nie muszę się spinać, że nie mam pa, więc nie mogę wziąć postać kumpla "na plecy".

Jedynie co w tym wszystkim nie pasuje mi, to twój lolmoderator.  Nie uważam cię za moda, nie widziałem ani jednej twojej pracy na forum. Jedynie co widzę, to atakowanie graczy, którzy nie zgadzają się z twoim zdaniem. I kręcenie dramy razem z russe wannabe drama mastah.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5368 dnia: Luty 07, 2012, 12:14:10 am »
Fajnie się czyta jak alarin aka chorągiewka na wietrze gardzi ludzmi którzy grają na bocie a na franz pare lat temu nabijał się z tych co "marnują czas" grając legit.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5369 dnia: Luty 07, 2012, 12:33:46 am »
I kręcenie dramy razem z russe wannabe drama mastah.
Ugh...
I wannabe drama mastah so much but I cant handle it. :afro:
A na serio to szukam PT na koks suby for now :D
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5370 dnia: Luty 07, 2012, 01:03:06 am »

@alarion

widać, że masz ogromne problemy z botowaniem i ncsoft bardzo cię skrzywdził w tej kwestii.  Niestety, na innoshicie tak samo są boty. I jak mówi Lokocz - deal with it.

hmm... not?

Grałem, botowałem (jak 90% serwera), z programów (wtedy przeciętniak używałem l2control, Z ranger był tylko dla elity ; p ). Bana dostaliśmy przez Viriskena, a na phoenixie bana dostał jeszcze QQuentim i wtedy poszedłem (początkowo razem z nim i z Yamim) grać w Aiona. Gdy poszliśmy na ru offa, różnica od razu rzuciła się w oczy. Kilkanaście botów, a kilkaset botów to jednak coś znaczy.

Botów dalej na ncsh1cie jest więcej, ale to nie one stanowią problem tych serwerów, tylko programy do wspomagania na PvP jak i fajny dostęp do OE broni broni. I możesz gadać jak Zojka, że te bronie nic nei znaczą, ale fakt jest taki, że na waszych serwerach jest ich już kilka, a na Lancerze/core nie ma żadnej (mówimy o R grade++), mimo, że Zojka mówi, że są tak samo dostępne na obydwu serwerach (w końcu między 5k$ a 1k$ wg niektórych nie ma różnicy także...)


 
Różnica między nami jest taka, że ja gram dla fun, ty by ownić serwer i kręcić lol dramy.

raczej to drugie, bo beka z niektórych na tym forum jest konkretna : ) Factorami nei jesteśmy, bo w końcu wygrywamy i tak tylko dzięki songom/dance z 3 profki jak to wiele osób twierdzi : D

 
I do tego wystarczy mi ncwest. Nie muszę się spinać, że nie mam pa, więc nie mogę wziąć postać kumpla "na plecy".

Nikt ci pa nei każe kupować, nikt cięz pt za brak pa nie wyrzuci. postać kumpla na plecy? Chyba na chodziku, bo jaki sens jest boxować na lokacjach +85?

 
Jedynie co w tym wszystkim nie pasuje mi, to twój lolmoderator.  Nie uważam cię za moda, nie widziałem ani jednej twojej pracy na forum.

moda w tym dziale (Core) nie mam, tylko na ru ofie, który dla polskiego comunity praktycznie już wymarł (z drobnym wyjątkiem dla 1-2 pt, które na forum naszym i tak głównie czytają, a nie piszą, czyli Tau team i Specnaz team.)


 
Jedynie co widzę, to atakowanie graczy, którzy nie zgadzają się z twoim zdaniem. I kręcenie dramy razem z russe wannabe drama mastah.

lulz ; p
Sorry, to nie ja piszę, że programy na NCsh1cie służą "tylko pilnowania noblesa i spamu potek", a OE bronie +15 nie dają prawie żadnego boosta ; >

Ale tak, lubię kręcić dramy, szczególnie, że nieważne czy napiszę coś serio, czy dla funu, zaraz zleci się stado takich Prokrastynatrów, QQuentimów, QQshenów itd.


Fajnie się czyta jak alarin aka chorągiewka na wietrze gardzi ludzmi którzy grają na bocie a na franz pare lat temu nabijał się z tych co "marnują czas" grając legit.

Jak tam płaczku, podasz wreszcie swój nick, czy dalej jako anonim będziesz głośno szczekał tylko?

tak btw, nie powiem, kto prosił mnei o ustawianie bota na twojej postaci, bo sam się wstydziłeś i ci głupio było : D

i tak, na NCsofcie w czasach gry na franz, to było totalne marnowanie czasu granie legit, gdy dookoła ciebie prawie każdy cisnął na jakimś chodziku.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5371 dnia: Luty 07, 2012, 01:13:46 am »
/popcorn

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5372 dnia: Luty 07, 2012, 01:47:07 am »
/popcorn
/popcorn
Ej, Arimas, przesuń tą swoją tłustą dupę bo brak już miejsca na fotelu :D

Ad rem
Na dziś koniec casual expa. Miałem zapał na koks suby ale pora spać :) Nie spieszy się.
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5373 dnia: Luty 07, 2012, 01:50:58 am »
/popcorn
/popcorn
Ej, Arimas, przesuń tą swoją tłustą dupę bo brak już miejsca na fotelu :D

Ad rem
Na dziś koniec casual expa. Miałem zapał na koks suby ale pora spać :) Nie spieszy się.
Japa bo nie dostaniesz topionego masełka  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5374 dnia: Luty 07, 2012, 02:55:50 am »
Lokocz farmerze trojana na bugu! 194 razy go zrobiles!
zrobie daily na gog, 3-4x speziona klepne, fortune i w miedzy czasie korzenie, a tu ani sie czlowiek nie obejrzal a tu praktycznie 91 wpadlo oO

a co do trajana - 3.5-4%/h to chyba nie tak zle na 90