Witaj
Gość

Wątek: poszukuje gry mmo bodz nie na starosc :P  (Przeczytany 1110 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
poszukuje gry mmo bodz nie na starosc :P
« dnia: Listopad 17, 2007, 11:02:06 am »
Witam ja w konkretnej sprawie
poszukuje gry mmorpg bodz też siglowej bardzije mmorpg bym chcial ale mam pewne wymogi
po 1 nailepiej mangowy wyglod postaci ale oczywiscie normlanym tez nie wybrzydze oczywiscie to musi być fantasy no i piekne panie grafa ala l2 bądz lepsza oczywiście jak coś zajefainego to i może być ala ragnarokowa ^^
po 2 moga byc rasy a jak nie zadowole sie ludziami dobrze bybyło by było sporo klas albo ciekawe klasy dużo broniów zbrojów w ogóle itemuw świat też by nie był mały
po 3 już nie zależy mi na uber pro graniu nailepszym equipunku i masakrowaniu pvp itp chcem spokojnej gry ciekawej gdzie jest co robic nawet wiecej niż jest co robic w sumie solo pt od swienta oczywiście by za cieżko nie bylo grajoc po 2h by po miechu dojść do czegoś ^^
po 4 szukam gry bo wy znacie dużo rużnych :P a ja już stary dziadek se gdzieś musze osiąśći pograć na spokojnie dość l2 czy ro czy rakiona itp paru gierek gdzie mam tłumy znajomych chcem pograć w jakaś gre :P gdzie nie znam ludzi ^^ 
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: poszukuje gry mmo bodz nie na starosc :P
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2007, 01:20:19 pm »
DOMO, Fiesta(nie gralem), Seal hmmm nie pamietam co jeszcze wszystkie maja mangowa grafike i sa ciekawe(co do Fiesty to sam musisz sprawdzic). Linkow nie daje bo jestes duzy chlopiec i chyba umiesz korzystac z googli :P


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD