Witaj
Gość

Wątek: Kamaele wreszcie dodani  (Przeczytany 6813 razy)

  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Kamaele wreszcie dodani
« dnia: Grudzień 12, 2007, 08:16:55 pm »
Looknijcie www.lineage2.com
Już działa klasa kamaeli i nowy image :D
idę oglądać
Ok po krótkim przejrzeniu dodane zostały:
skille klasy kamaelów, ich opis, itp. itd.
Nowych setów (nawet z c5 i IL) nie dodano jak na razie :/
Nie uzupełniono także tego, że przy dostaniu się do zariche i akamanacha nie zmienia się wyglądu

Z tego co myślę to dodali tylko Last Update no i skille od kamaelow i nic więcej.

Dodatkowo można już updatować do First Throne grę (z tego co na szybko sobie potłumaczyłem)

_______________UPDATE________________
Jednak z tego co zauważyłem nadal coś dodają więc sądzę, że skończą dopiero jutro, ale jeżeli już chcecie szukać sposobu na pokonanie kamaeli opierając się na ich skillach, bądź poznać ich to możecie śmiało
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2007, 08:30:41 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2007, 08:36:19 pm »
To ja się biorę do updata


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 2

  • I love TheView.pl
    • Portal i forum graficzne TheView.pl
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2007, 08:19:26 pm »
Hehe, super jeszcze na priv poczekać xD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2007, 08:27:24 pm »
Kamaele maja kolegów?


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2007, 08:29:15 pm »
Mam jedną obawę związaną z nadejściem kamaeli mianowicie:
Surrender to the Unholy-   Instantly decrease the enemy's resistance to dark attacks and increase their resistance to holy attacks.
Jeżeli to samo dostanie necrus to mamy posprzątane :/
Będzie następne c4 tylko troch   Instantly decrease the enemy's resistance to dark attacks and increase their resistance to holy attacks.
Jeżeli Necro to dostanie to mamy posprzątane :/ I będzie sytuacja jak w c4 tylko jeszcze kamaele się będą liczyli.
A dla magów mam gorszą wiadomość:
Magic Immunity- Increases M.def

Miłego kamaelowania :D (a ja chciałem na retailu zacząć grać choć jeszcze to przemyślę)


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2007, 08:48:54 pm »
CO ?!?! Zwiększa M. Defe ????? No nie, chyba się powiesze.... Jak można mi było to zrobić  :hu_2_2: Już widze te tłumy co będą chciały bufka aby mnie rozwalić :D
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2007, 08:52:52 pm »
to jest pasyw zapomniałem dodać ktory dostają po 3 lvle na jeden zestaw skilli. Ale wszyscy korzystają z light armorów więc każdy destro ich rozwali(jeżeli trafi, ale po crush of doom powinni gryźć ziemię)
Jak trochę więcej skilli poobserwuję to zrobię prezentację na ich temat chociaż taką krótką żeby wiedzieć co to jest. Próbowałem teraz ale normalnie nie umię, bo zasnę(bo od 2 tygodni ryje do 1 w nocy :/)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2007, 09:46:01 pm »
Triple Thrust: Makes three quick stabs. Consumes 1 Soul. An equipped rapier is required to use this skill. Power 2557.

Ten skill wygląda trochę niepokojąco Oo, zwłaszcza dla robe userów. Jak to jest coś w stylu Deadly Blow x3 to ulala... chociaż power ma mniejszy, no ale zobaczymy.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2007, 11:08:35 pm »
TSS ma cos podobnego w opisie :P To jest 1 hit ale w animacji uderza 3 razy :P

Fajne te ich skille co zwiekszaja kamaela ich instynkty ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 14, 2007, 07:04:23 pm »
W sensie? Co?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2007, 07:14:41 pm »
omg looknijcie to :| :
Shift Target-Transfers the Aggression of nearby enemies to a selected party member.
Ciekawe, NCsoft wręcz zmusza do przyzwyczajenia się do nowej rasy, by nie została wyparta od tak, choć w sumie to zerkiem nadal mam ochotę pobiegać trochę bądź kuszniczką.

Taki kamael się na pewno przyda w full pt (reprezentant każdej klasy[tank, nuk, dd, healer/buffer, melee]) bo dla każdego ma jakąś pomoc. Zmienia target na osobę którą sobie wybierzesz, dobre jak tank aggro nie utrzyma.

Ryltarowi chyba chodzi o te skille typu:
Dark Strike-Summon soul power for a lethal strike.


Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć czym są ci inspektorzy?? Bo nie da się ich wybrać jako drugą profkę, a z opisu zrozumiałem tyle, że tylko elitarni Kamaele mogą zostać tą klasą więc drogą dedukcji twierdzę, że kamaele mogą wybrać tą klasę jako subka. Czyli dedukując dalej stwierdzam, że kamaele mają ograniczenie do wybierania subek tylko w obrębie swojej rasy, bo przecież w końcu są czystym złem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 07:50:42 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2007, 08:51:37 pm »
A może jest to po prostu 3 profka ?
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2007, 08:56:48 pm »
.


Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć czym są ci inspektorzy?? Bo nie da się ich wybrać jako drugą profkę, a z opisu zrozumiałem tyle, że tylko elitarni Kamaele mogą zostać tą klasą więc drogą dedukcji twierdzę, że kamaele mogą wybrać tą klasę jako subka. Czyli dedukując dalej stwierdzam, że kamaele mają ograniczenie do wybierania subek tylko w obrębie swojej rasy, bo przecież w końcu są czystym złem.
Ta, Inspektorzy to klasa do suby.
A same Kamaele  czystym złem X_x ? kto ci to powiedział xd ?
Są rasą przyjaźnie (albo przynajmniej neutralnie) nastawioną do innych ras, ale czas pokaże jak to się wszystko ułoży w następnych tronach ;]
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2007, 11:10:49 pm »
Eeee trochę popatrzeć im w oczy trzeba Sengaia :D
Guilted Body-Body of Original Sin. Only able to equip light armor and effect of recovery magic reduces in half.
No jasne ciało bólu, zmniejszenie leczenia o połowę(leczenie jest dobre, bo boskie, a jeżeli oni je mają o połowę uwalone to??), surrender to unholy(hmm... ciekawe przecież oni tacy przyjaźni, i używają świętej magii, a więc po co im to?)
Może po prostu źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że używają mrocznej magii więc są z teoretycznego punktu widzenia złymi charakterami, jak nekromanta czy mroczne elfy :D

Ja się mogę założyć, że Lineage III będzie mocno związane z kamaelami i ostatnimi kronikami Lineage II.

Tak... Kamaele buntują się, dostają takiego boosta, że szok, reszta ras słabnie i powoli ginie, po długich przeszukiwaniach Primevial Isle archeologowie odkryli nową inteligentną rasę która jest w połowie dinozaurem i człowiekiem(nie kamaelem bądź elfem jakimś żeby było bardziej pogmatwane to wszystko :PP). Elfy wreszcie pogadzają się z mrocznymi elfami i wybaczają im starą zbrodnię równocześnie podpisując pakt z nowa rasa(tymi z primevial :PP), orkowie zakładają pakt z krasnoludami i ludźmi, zamierzają na własną rękę wyrżnąć wszystkich kamaelów, lecz wszyscy giną (tzn krasnoludy przeżywają, bo oferowały jedynie wsparcie techniczne(NOWE MASZYNY OBLĘŻNICZE I W OGÓLE WIĘCEJ TYCH FAJNYCH GRATÓW), a reszta się rozwiąże w LIII i wyszło nam z tego WoW xD. Mówię wam takie coś porobią, bo to koreańczycy są w końcu :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 11:22:54 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 14, 2007, 11:53:30 pm »
spokojnie, nie szalej ;)
League of Legends


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Kamaele wreszcie dodani
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 15, 2007, 04:39:55 pm »
Ok dodam kilka info zauważonych Kamael nie może wkładać Ciężkich zbroi i nosić tarczy z czasem pouzupełniam info odnośnie ich ale jakoś nie mogę się przekonać do ich wyglądu.   
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!