Witaj
Gość

Wątek: World Of Warcraft: Cataclysm  (Przeczytany 12538 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
World Of Warcraft: Cataclysm
« dnia: Sierpień 27, 2009, 02:52:45 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=HWVQbjxKKz4
WoW stał się grą tylko dla już grających userów? Blizzard postanowił rozwalić cały Azeroth, przez co nowoprzybyli gracze nie zobaczą go już w całości takiego, jak był wcześniej... Pomimo tego, że zniszczenia będą pojawiać się podczas robienia questline'ów, to kto zdąży obejrzeć te setki dużych zone'ów na dwóch (lub trzech, jeśli kataklizm obejmie Northrend) ogromnych kontynentach? Poza tym, jak zostanie rozwiązane spotykanie się z graczami, czyżby zamierzano zinstancjować wszystkie tereny poza miastami, jak w GW, czy 85-levelowe postacie już nie będą mogły się spotkać z pierwszopoziomowymi kumplami, bo ci drudzy będą w niezniszczonym jeszcze świecie? I czemu Przymierze, tak dumne z nieprzyjmowania do siebie "potworów", pod swoje skrzydła przygarnęło wilkołaki? I jakim w końcu prawem taureni mają być paladynami, krasnoludy szamanami, a nieumarli hunterami, związanymi przecież z naturą, której są przeciwni?

See the trailer.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2010, 04:58:53 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2009, 03:06:40 pm »
rotfl. rotfl. rotfl.
chyba postanowili pójść na lekcje poglądowe od NCSoftu "How to fuck up teh MMO".
I'm offline.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2009, 04:10:22 pm »
No wlasnie, o tym samym sobie myslalem, co bedzie z nowymi playerami? Blizzard zapowiedzial, ze po woltk beda jeszcze 2 dodatki. 1 juz jest: Cataclysm i niszczy caly swiat Azeroth, swiat ktorego nowym graczom nie bedzie dane zobaczyc... (?) Chociaz kto wie co przyjdzie z nastepnym dodatkiem, moze cos aka WoW: Reincarnation :P?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2009, 09:22:48 am »
Ogolnie wow to bezsensowna gra... Nie dosc ze placisz abonament...OK. TO wymyslaja jakas serie dodatkow, ktore musisz kupic by grac najnowsza rasa albo cos... IMO L2 is the best. 1 client 1 cd key a nie to co odpierdala blizard


Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2009, 10:57:44 am »
eeee czy my znamy te same gry? po mojemu to polityka platnych mmorpg zawsze jest taka sama nie widze roznicy - placisz abonament tu i tu, co jakis czas wychodzi nowy dodatek/wersja i musisz to kupic lub sciagnac - gdzie jest roznica?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:20:16 am »
w wowie nie kupujesz dodatku, jak placisz abonament to sciagasz i grasz, za sama gre w sumie tez placisz niewiele jak kupujesz w kartonie bo za kase ktora dasz dostajesz chyba 2 miesiace gry.

Najwieksza zaleta wow-a jest fakt ze nie masz miliona lat grindu i to ze mozesz miec unikatowa postac a nie jedynego slusznego hawkeye w draco secie z draco bowem z dye +5 str z polowa bezuzytecznych skili jak kikaset tysiecy innych graczy


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:21:06 am »
weź sobie takie EVE Online czy L2 - dobre gry, a dodatki jakoś darmowe są...
@DIO - oh rly? bo coś mi się wydaje, że trzeba wbić cd-keye podstawki, BC i WotLK, żeby grać w "pełnego" WoWa...
I'm offline.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:31:35 am »
jezeli tka jest no to coz, ale nie ma co miec pretensji ze ktos chce zarobic, jakby wypuscili jakiegos totalnego gniota i wolali kase to mozna sie nabijac. Wow jest dobry , jedyna wada jest masa dzieciarni jak ktos chce to moze placic, to samo mozna powiedziec ze eve jest do bani bo jest droga (60 pln za miesiac , za wowa czy l2 chyba okolo 40 jest)


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:34:38 am »
Skonczcie gadac, ze wow jest glupi... Tez tak mowilem, bo wczesniej nie przekroczylem 10 lvla. Wbilem wyzszy lvl i od razu zmienilem zdanie.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:36:55 am »
EVE to srsly fajna gra, eliminuje nuby na poziomie tutoriala <3. ale fakt, droga jest.
ja nie mam nic przeciwko blizzardowi - wypuścili naprawdę genialne mmo (jakby grafikę zmienili na bardziej...przyjazną każdemu, no i system pvp poprawili to by był cut miut i oszeszki), więc niech na nim zarabiają! ale kiedy na rynek wychodzi coś takiego jak zły humor (po)liczonego królika, albo serwują nam patch notes srsly loldodatku, to za coś takiego płacenie już się mija z celem.
I'm offline.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 28, 2009, 12:09:43 pm »
Skonczcie gadac, ze wow jest glupi... Tez tak mowilem, bo wczesniej nie przekroczylem 10 lvla. Wbilem wyzszy lvl i od razu zmienilem zdanie.

a czy ktos mowi ze wow zly? :D 3/4 tych co tka twierdza pewnie nawet nie widziala tej gry na oczy , sam dawno temu bylem wielkim bojownikiem aty-wow dopoki nie zagralem , ale jak przyszlo do placenia to wybralem gre lepsza  :D


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 28, 2009, 12:32:23 pm »
Napisalbym o tym dodatku sporo.. ale tyle juz sie opisalem ze mi sie nie chce ;p


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 28, 2009, 12:59:10 pm »
Skonczcie gadac, ze wow jest glupi... Tez tak mowilem, bo wczesniej nie przekroczylem 10 lvla. Wbilem wyzszy lvl i od razu zmienilem zdanie.

a czy ktos mowi ze wow zly? :D 3/4 tych co tka twierdza pewnie nawet nie widziala tej gry na oczy , sam dawno temu bylem wielkim bojownikiem aty-wow dopoki nie zagralem , ale jak przyszlo do placenia to wybralem gre lepsza  :D
thombtone.., btw dlaczego przestales wczesniej grac na andeeri, miales jakiegos warka 6x czy cos.. ?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 28, 2009, 01:29:29 pm »
Ogolnie wow to bezsensowna gra... Nie dosc ze placisz abonament...OK. TO wymyslaja jakas serie dodatkow, ktore musisz kupic by grac najnowsza rasa albo cos... IMO L2 is the best. 1 client 1 cd key a nie to co -_-'ala blizard

Widac ze ograniasz jak cholera.Powiem ci jak to wyglada:

Wychodzi jakis dodatek mozna kupic zajebista i jedyna w rodzaju kolekcje Dodatek + breloczki,lancuchy raperskie,spodnie skejtowskie i koszulka heavy metalowca za jedyne 300 zl.Potem wychodzi dodatek juz sam oczywiscie kosztuje w chuj kasy ale ludzie z tzw. bwainem robia /care.Po czasie wychodzi na stronie dodatek do sciagniecia( a jak nie to hi google) i sie go sciaga.Wchodzi sie na konto i klika xxx trial masz 10 dni za friko i po tych 10 dniach placisz CALE 25 ZLOTYCH i masz uptade do dodatku.


Co do samego dodatku powiem tyle co tam wiem.Calosc jak widac swiat jest zepsuty przez Deathwinga(ten sie kurwa nigdy nie nauczy kiedy poddac sie) wiec mamy caly swiat zniszczony ale niektore miejsca ktore wygladaly do dupy(np. Desolance) sa juz dzunglami i w nich kwitnie zycie.Caly dodatek ma byc "mroczny" jak okreslil blizzard.Dodaja duzo usprawnien jak np. skille beda scalowac sie z lvl a nie bedzie sie kupowac nowych rankow jak to jest teraz(dla mnie to +).Nastepny bajer to bonusy z drzew jakie sie dostaje(np. Holy paladyn ma + do healing,critical i cos jeszcze) a pasywne talenty(np. +1/2/3/4/5% crit) maja byc zabawniejsze(co przez to rozumieja to nie wiem moze np. beda mialy Proc).Kolejny fajny walek to ma byc rated Battlegrounds wiec jak ktos je lubi(np. ja) to bedzie sie dobrze bawic i nie bedzie nerdow co afkuja bo oni beda na niskim ratingu.Co do nowych ras mnie to wali ale Blizz powiedzial ze chce dodac do Ally jakas rase z "mroczna" przeszloscia ktora sprawia wrazenie zlej(czyli inaczej ma zakazane ryje w sumie wystarczy na horde popatrzec) a hordzie chcieli dodac jakas rase dla samego lol i chill(tak jak w ally sa gnomy).Dodatek zapowiada sie fajnie ale to jeszcze w chuj czasu zanim on bedzie wiec na razie sie nie martwie.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 28, 2009, 02:24:36 pm »
Rated bg bylyby super, cos jak arenki, moze na wyzszym tatingu zdobywaloby sie wiecej honoru? Btw na trailerze bardzo podoba mi sie zniszczone oczko wodne w barrens ^^
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 28, 2009, 09:20:19 pm »
Rated bg bylyby super, cos jak arenki, moze na wyzszym tatingu zdobywaloby sie wiecej honoru? Btw na trailerze bardzo podoba mi sie zniszczone oczko wodne w barrens ^^

Maja byc bronie lepsze tylko full permades bedzie >_<.A co do lokacji to te zepsute fajnie wygladaja.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 29, 2009, 02:56:52 am »
Osobiście, to nie mogę z ludzi, którzy dosłownie narzekają na każdy możliwy update/content, najlepiej jakby było l2:c1/wow classic przez 5 lat i mogli grać z zamkniętymi oczami.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 29, 2009, 04:18:43 am »
Osobiście, to nie mogę z ludzi, którzy dosłownie narzekają na każdy możliwy update/content, najlepiej jakby było l2:c1/wow classic przez 5 lat i mogli grać z zamkniętymi oczami.
moze nie c1 ale wiekszosc ludzi narzeka ze prawdziwe L2 skonczylo sie na interlude :P  :o z prifffow

Faktycznie ja sie nie znam ale kiedys gralem chwile na jakims priv/trial i grafika/instacje mi jakos nie odpowiadaly ;(


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 29, 2009, 09:53:47 am »
Privy i Triale to nawet kolo Offa nie staly.Nawet najlepiej zrobiony Prv tego nie da jedyna moim zdaniem zaleta prv jest to ze mozna go przerobic wg. wlasnego "widzi mi sie".A tak jak ktos nie lubi udziwacznien to raczej off najlepszy i to sie tyczy wiekszosci mmo.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 29, 2009, 10:08:30 am »
Privy i Triale to nawet kolo Offa nie staly.Nawet najlepiej zrobiony Prv tego nie da jedyna moim zdaniem zaleta prv jest to ze mozna go przerobic wg. wlasnego "widzi mi sie".A tak jak ktos nie lubi udziwacznien to raczej off najlepszy i to sie tyczy wiekszosci mmo.
No to napisalem ze sie nie znam... jednak grfike moge juz porownac :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2009, 03:21:31 pm »
nie ma co marudzic, kazdy dodatek do jakiejkowiek gry online przewaznie budzi duzo kontrowersji "lol omg wtf" "co oni za cuda wymyslaja, tak psuja fajna gre" a jak wychodzi to juz malo kto chce grac w starsza wersje.

Blizz chce odswiezyc wowa poprzez nowe dodatki, fakt najlepiej by im wyszlo jakby poprawili silnik graficzny, niestety w dzisiejszych czasach wiekszosc mlodych graczy do kompa przyciaga sie grafika a nie grywalnoscia  :(


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 31, 2009, 02:47:06 pm »
IMO wszystkie dotychczasowe dodatki były czymś fajnym, ale do tego mam parę wątpliwości.
First... dwarf sham... no dobra, jakoś to może uzasadnią pomimo, że to pozbawia klimatu... Ale święta krowa? Bardzo ciekawi mnie jak to będzie fabularnie rozwiązane(chociaż oglądając filmik z features'ami pokazując zdjęcia Taurena Paladyna, zostało to skomentowane tak, jakby robili sobie jaja)
Second... Rasy... no właśnie, wielce ally nie przyjmuje do siebie dzikusów i innych związanych z "mrokiem i złem", a tu worgeny? W takim wypadku czemu BE zostały odrzucone od Alliance? It isn't fair!

Same zniszczenia nie będą czymś złym, np. barrensy będą podzielone wielkim kraterem na północne i południowe, mi się to podoba.

Jak na razie jest dużo niewiadomych, ale się zobaczy...

http://www.youtube.com/watch?v=EJJlT4ULND8
Tu macie parę wyjaśnień na temat Cataclysmu...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 31, 2009, 04:12:27 pm »
Cytuj
First... dwarf sham... no dobra, jakoś to może uzasadnią pomimo, że to pozbawia klimatu...

Keg totem FTW!

Cytuj
Second... Rasy... no właśnie, wielce ally nie przyjmuje do siebie dzikusów i innych związanych z "mrokiem i złem", a tu worgeny?

Worgen to poprostu na nasz Wilkolak.Wilkolak to dalej jest czlowiek tylko tyle ze potrafi sie zmieniac.Jezeli potrafi nad instynktem zapanowac podczas przemiany(tu zobacz sobie np. druida w BG2) to nie widze problemu zeby z nimi byl.

Cytuj
W takim wypadku czemu BE zostały odrzucone od Alliance? It isn't fair!

Bo to pedaly z anoreksja :P A na serio to zostali zamknieci za to ze Vashj im pomogla i potem sami odeszli.Oni w ally byli przez ten czas i w 1 i 2 wojnie o ile dobrze pamietam(w 1 nie mam 100% pewnosci).

Cytuj
Same zniszczenia nie będą czymś złym, np. barrensy będą podzielone wielkim kraterem na północne i południowe, mi się to podoba.

No badzmy szczerzy w koncu Deathwing sie pokazal i zdobyl dosc mocy zeby sie pokazac.Jak dla mnie deathwing z tych "zlych" to jest 2 najsilniejszy.Jego moc to tylko Sargeras chyba tylko moze przebic a Arthras przy DW to jak dla mnie pikus w koncu na niego byly potrzebny wszystkie aspekty smokow zeby sie zaczal ukrywac a pewnie jest silniejszy skoro postanowil wyjsc z ukrycia.Z tego co blizz mowil to po Wotlk chca dac jeszcze 2-3 dodatki z czego ostatni ma sie nazywac Mealstorm.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 31, 2009, 05:00:04 pm »
Kontynuując odnośnie Worgenów...
Forsakeni byli też ludźmi, so?


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 31, 2009, 08:28:33 pm »
ale teraz śm ier dzom trupim mien chem i nie mogą być ludźmi :P