Witaj
Gość

Wątek: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.  (Przeczytany 27808 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« dnia: Wrzesień 23, 2009, 02:31:29 pm »




Nazwa servera - eXistence

Serwera raczej nie trzeba przedstawiac, funkcjonował on 3 lata na scenie Lineage II. Wykorzystana została strona po Azarath po drobnych poprawkach. Planowany start jest na początek wakacji(20 czerwca), tak aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi. Jakiś czas wcześniej odpalona zostanie beta, żeby przetestować tego nowego dedyka i oczywiscie ocenic pliki.

Raty - Aktualnie odbywa sie głosowanie na forum, oczywiscie bedzie to low rate w granicach x4-x7

Link Do Głosowania - <a href="http://forum.l2-existence.com/index.php?topic=5.0">LINK</a>

Informacje ogólne:

Chronicle: Interlude

- Lokacje Interlude/C5/C4...

- Poprawnie działające WSZYSTKIE skille

- Poprawnie działające Raid Bossy

- Poprawnie działający Fishing System

- Poprawnie działające Siege

- Poprawnie działające Clan System

- W pełni działający Duel System

- Poprawnie działające Fusion Skills!

- Poprawnie działające Augmentacje

- Poprawnie działające Shadow Weapons

- W pełni działający System Zariche I Akamanah

Wiekszosc serwerow posiada te rzeczy lecz działają nie tak jak powinny!


Serwery dedykowane:
Procesor: Intel Xeon Dual 2x 3.00+ GHz
Pamięć RAM: 8 GB DDR2
Dysk twardy: 2x 1000 GB 
Rodzaj dysku: SATA2 - RAID 0
Łącze: 100 Mbps

Database:
Procesor: Intel Core2Duo 2x 2.66+ GHz
Pamięć RAM: 4 GB DDR2
Dysk twardy: 2x 750 GB 
Rodzaj dysku: SATA2 - RAID 0
Łącze: 100 Mbps
 
Strona - <a href="http://www.l2-existence.com">LINK</a>
Forum - <a href="http://forum.l2-existence.com/">LINK</a>


Server ma prawo mieć w tym dziale reklame, jest coraz lepiej [naprawde:D] Na Hop Zone coraz wyżej w rankingu: Aktualnie 17 miejsce
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2009, 03:37:57 pm »
Owszem ma prawo i ma prezentacje:

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,30738.0.html

Tyle że zamkniętą.


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2009, 03:46:59 pm »
Blesy i recki z dotacji...  :shock:
Pzdr, Widel



  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2009, 05:21:57 pm »
blessy i recki są po to aby kasy się nachapać, jak jeden już taki serwer na polskiej scenie a po 2 latach gdzie wszystko sie wczyczerpało i znudziło. Pustki, smrud, brud i ubóstwo. Lol polaczki chodzmy wszyscy na rpg-club.

Tutaj rzeczy działają
Cytuj
Wiekszosc serwerow posiada te rzeczy lecz działają nie tak jak powinny!
Cytuj
A na rpg działaja poprawnie.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2009, 12:56:51 am »
new drama on  :? ?


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2009, 09:51:54 pm »
new drama on  :? ?
nah, ten serw to syf ogromna ilosc bledow, lamerska adiministracja, serwer nie warty wyslilku edytowania hosta, totalne dno.
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2009, 01:45:57 am »
Na starcie owszem, teraz hmm ...


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2009, 09:20:46 pm »
mam pytanko
co sie stalo sie z klanem HC ktory kiedys tam gral ? widzialem ich w akcji i szkoda zeby taki dobry klan sie rozlecial :P

czekam na odp


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2009, 03:52:12 am »
ta banda brudasów sie nie rozleciała tylko nie graja nigdzie na razie i tyle na bank ... <3


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 08, 2009, 07:49:38 am »
aha no bo slyszalem ze kilka osob gra na frytce x10 z bylym NS klanem :D
ale dzieki za odp


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2009, 12:29:31 pm »
HC jak mi wiadomo na chwilę w kilka osób, nie klan zawitało na eXi i nie pod nazwą HC.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 10, 2009, 01:02:45 pm »
pod nazwa Pokemon i co do tych kilku osob to bym sie mylil bo w klanie bylo duzo tych pokemonow (jakies 2 party) i kazdy mial pokemonowy nick i w ten sam sposob sie zachowywal


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 10, 2009, 02:22:10 pm »
...do czasu kiedy ktorys gm uzyl swiezo nauczonego skila : "poke bane" i "mass poke bane"...
Takie dzieci jakie byly w pokemonach to tylko na L2j i w WoW sie spotyka...
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 02:34:14 pm wysłana przez id8675309 »
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 10, 2009, 03:21:42 pm »
Ale jako full clan byli calkiem niezli np. roxy x5
btw to klan no-life'ow poza tym maja kilku zabojczych nolife :D for example "WWWWWWWWWWWWWWWWWWWW ^^
ja nie wiem jak mozna nabic lvl 70+ w niecale 3 dni (bez zadnych cw) od startu servera oO na x7 /x5 rate..


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 10, 2009, 04:58:03 pm »
ja nie wiem jak mozna nabic lvl 70+ w niecale 3 dni (bez zadnych cw) od startu servera oO na x7 /x5 rate..
to ja ci powiem jak :P byl taki fajny screen jak gm im zariche dawal :P ale ten topik na forum juz usunieto takze dowodow ci nie podam teraz chyba ze sie dokopie u kumpli do tego screena

btw rozwincie to "HC"


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 10, 2009, 05:45:49 pm »
HienyCmentarne


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 10, 2009, 10:00:19 pm »
Ale jako full clan byli calkiem niezli np. roxy x5
btw to klan no-life'ow poza tym maja kilku zabojczych nolife :D for example "WWWWWWWWWWWWWWWWWWWW ^^
ja nie wiem jak mozna nabic lvl 70+ w niecale 3 dni (bez zadnych cw) od startu servera oO na x7 /x5 rate..

Proste: poke to byl klan magow. Jak wiadomo mag na starcie serwera ma nieporownywalnie szybszy kox od reszty klas. Czemu? Ano, nie potrzebuje dobrej broni by skutecznie bic moby - power nuka rosnie w przeciwienstwie do ataku woja (pomijajac pasivy). Po miesiacu jak ludzie zaczeli robic bizu i bron A/S magowie nie byli juz tacy uber pro. Wtedy poke juz byli jedna noga poza serwerem - mniej bluzgow na czacie/wieksza kultura itp...

Dodatkowo kronika to interlude, wiec: mega uber kox turn undead:
Od 56 w LoA takie duo EE + BP koksi pt mez mydla. Na 72 zaczyna sie kox w Pagan - reszta klanu (summon/clan gate) wykoxana w 5 minut.

Ot cala filozofia....
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 10:02:21 pm wysłana przez id8675309 »
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2009, 08:49:57 pm »
wbijajcie na EXI. na poczatku moze byly bugi ale teraz to spoko server nie ma zadnych bugow , potrzeba tylko ludzi


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 12, 2009, 01:35:06 pm »
Hehe, z tego co widze to ludzie wola grac na zbugowanych L2j (L2Ex - co by daleko nie szukac) niz na porzadnych serwerach, wiec watpie zeby tu przyszli.

Swoja droga zawsze mnie dziwilo dlaczego tak jest. Bo to samo jest w przypadku WoW. Wychodzi dobry serwer , malo buga, aktywni GM , eventy, a ludzie glupi i tak ida na serwer z full bug opcja, gdzie malo co dziala, gm pokazuje sie jak juz jedna osoba soluje rb itp...

Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2009, 06:10:43 pm »
Hehe, z tego co widze to ludzie wola grac na zbugowanych L2j (L2Ex - co by daleko nie szukac) niz na porzadnych serwerach, wiec watpie zeby tu przyszli.

Swoja droga zawsze mnie dziwilo dlaczego tak jest. Bo to samo jest w przypadku WoW. Wychodzi dobry serwer , malo buga, aktywni GM , eventy, a ludzie glupi i tak ida na serwer z full bug opcja, gdzie malo co dziala, gm pokazuje sie jak juz jedna osoba soluje rb itp...



tak juz jest z dziecmi. w wielu przypadkach gracz bug landa jak l2ex siedzi tam bo to PL serwer i perspektywa gry z innymi nacjami ich przeraza.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 12, 2009, 07:22:30 pm »
Hah. Wiem coś o tym xD
Najlepsze są zagraniczne serwery, ale jak sie zna angielski tak pi razy drzwi to przesrane xD
Ja tak miałem w wakacje...dołapałem dobry serwer, wszystko tam działało jak na retku, miałem klan, pojechałem sobie na wakacje wracam po 2 tygodniach, a tu nie ma klanu i nie ma sensu grać, bo z małą ilością osób sie dogadywałem...


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2009, 08:14:39 pm »
Hehe, z tego co widze to ludzie wola grac na zbugowanych L2j (L2Ex - co by daleko nie szukac) niz na porzadnych serwerach, wiec watpie zeby tu przyszli.

Swoja droga zawsze mnie dziwilo dlaczego tak jest. Bo to samo jest w przypadku WoW. Wychodzi dobry serwer , malo buga, aktywni GM , eventy, a ludzie glupi i tak ida na serwer z full bug opcja, gdzie malo co dziala, gm pokazuje sie jak juz jedna osoba soluje rb itp...



przypomniec ci czemu z exi odeszlo jakies 1k osob ?
nie wiem jak jest  tam teraz, czy sa bugi czy jest jak na retailu , wali mnie to :P po takim failu jak exi w 1 miesiacu istnienia ... dawno nie widzialem

interesowalo mnie w tym temacie co sie stalo z tymi Hienami (HC) bo myslalem ze to w miare porzadny klan , ale jak sie dowiedzialem co sie dzialo na roxy x5 to teraz wiem ze baaardzo sie mylilem :)

pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 12, 2009, 11:09:02 pm »
na server co prawda doszło dużo zagranicznych, grecy itd... tylko za późno Vang zaczął brać się do roboty, bo o reszcie nie mówie bo szkoda słów ;x

Teraz już naprawde bugów nie ma, i myśle że wipe by uratowało server [były propozycje by uznać ten czas za "bete"  ] ale NiceMan zaprzecza jakoby miał zrobić wipe
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 13, 2009, 10:38:00 am »
na server co prawda doszło dużo zagranicznych, grecy itd... tylko za późno Vang zaczął brać się do roboty, bo o reszcie nie mówie bo szkoda słów ;x

Teraz już naprawde bugów nie ma, i myśle że wipe by uratowało server [były propozycje by uznać ten czas za "bete"  ] ale NiceMan zaprzecza jakoby miał zrobić wipe

Wipe nic nie da, bo bugi i tak graczom nic nie dawaly, ani to w postaci dropa z rb ani ulatwionego ich bicia. A jezeli jakies byly to KAZDY mial rowny dostep. Byly jakies bugi z krysztalami i z epikami,  ze sie nie respily albo nie bylo dostepu - tyle ze dostepu nie mial nikt wiec to jakby nie bug (nie bylo tak jak na DN ze epiki mialy respawn 12h pewnego czasu i kazdy biegal po miesiacu z full boss). Dzisiaj kazdy kto chce kryche to bez problemu zrobi, wiec takze nie widze powodu. Malo kto w full S biega, duzo ludzi biega z low A.

Wipe nic nie zmieni, a jedynie mogloby tylko napsuc, bo nikt nie przyjdzie na serwer na ktorym co 2 miesiace jest wipe.

Smiem twierdzic ze te bugi to nie byly bugi a jedynie niedopracoane ficzery , ktore w zaden sposob ostatecznie nie wplynely negatywnie na gospodarke na serwerze ani overpower postaci (przez zbyt latwe zdobyte itemy).

Hehe, z tego co widze to ludzie wola grac na zbugowanych L2j (L2Ex - co by daleko nie szukac) niz na porzadnych serwerach, wiec watpie zeby tu przyszli.

Swoja droga zawsze mnie dziwilo dlaczego tak jest. Bo to samo jest w przypadku WoW. Wychodzi dobry serwer , malo buga, aktywni GM , eventy, a ludzie glupi i tak ida na serwer z full bug opcja, gdzie malo co dziala, gm pokazuje sie jak juz jedna osoba soluje rb itp...

Jednym slowem wbijac , grac nie umierac :D


przypomniec ci czemu z exi odeszlo jakies 1k osob ?
nie wiem jak jest  tam teraz, czy sa bugi czy jest jak na retailu , wali mnie to :P po takim failu jak exi w 1 miesiacu istnienia ... dawno nie widzialem

interesowalo mnie w tym temacie co sie stalo z tymi Hienami (HC) bo myslalem ze to w miare porzadny klan , ale jak sie dowiedzialem co sie dzialo na roxy x5 to teraz wiem ze baaardzo sie mylilem :)

pozdrawiam
Jakie 1k? 30% online na starcie to ludzie ktorzy graja z ciekawosci. Limit na serwerze byl 1.2k.
Gdyby na starcie odeszlo 1k to dzisiaj byloby 0 online. Nie pisz bzdur jak pokemony bo ci jeszcze jakis noob uwierzy. Wiekszosc co odeszla to nie z powodu serwera tylko przestarzalej juz kroniki i poszli albo na fryte, albo dex lub zbugowane i smierdzace L2j (gracia final). Sam jestem ta kronika znudzony.

Tyle piszecie o tym failu a sami nie wiecie co bylo. Jak Pokemny podniosly raban gdy dostawali bany czesc glupich uwerzyla i poszla razem z nimi. Nie mieli juz co bugowac (naprawiany serwer - przypominam ze zeden bug nie mial wplywu na gospodarke  czy gre , lub ulatwial pewnym klasom zycie). Poke poszli pewnie na L2Ex bo tam da sie Antarasa w 2 osoby ubic, armory S tansze od strzal no grade, itp...

Prosze wymien te bugi ktore przyprawily serwer o epic Fail, zruinowaly gospodarke i spowodowaly ze po 2ch tygodniach kazdy biegal z full boss jw. Mnie sie wydaje ze epic fail to mieli ci co odeszli  g. wiedzac i teraz bzdury pisza na lewo i prawo.

Pokemony pewnie smieja sie z was idiotow, bo oni przyszli specjalnie bugowac na serwer, a ze sie nie dalo to byl puacz, bul i zal.pl. Szkoda ze screenow ich wypocinami na czacie nie zachowalem, byloby tu co umiescic.
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 13, 2009, 11:29:34 am »
Cytuj
Jakie 1k? 30% online na starcie to ludzie ktorzy graja z ciekawosci. Limit na serwerze byl 1.2k.
W dzien startu na serwie admin pisal online co jakis czas i pamietam sie ze bylo ponad 2k a w porywach nawet 2,4 :P

Cytuj
Wipe nic nie zmieni, a jedynie mogloby tylko napsuc, bo nikt nie przyjdzie na serwer na ktorym co 2 miesiace jest wipe.
racja w 100%

Cytuj
Smiem twierdzic ze te bugi to nie byly bugi a jedynie niedopracoane ficzery , ktore w zaden sposob ostatecznie nie wplynely negatywnie na gospodarke na serwerze ani overpower postaci (przez zbyt latwe zdobyte itemy).
Ja tez nie odczuwam tego ze w jakis sposob to wplynelo na gospodarke serwa. Teraz to juz tam zbytnich powaznych bugow nie ma i smialo mozna sobie pykac na serwie. Co do tych bugow to mnie smieszy tylko jedna rzecz... zglaszanie tych bugow. Klany bedace w czolowce najlepszych klanow na serwie uzywaly sobie do woli na bugach i coniektorych ustawieniach ktore byly okrzykniete bugami (np. ustawiona szansa na wbicie krysza na tyrku... to tylko zmieniona szansa a byla poptraktowana przez niektorych jako typowy bug). Poki inne klany o tym nie wiedzialy to bylo ok ale jak sie jakis klan zjarzyl ze nie uzywa jedyny danego buga to bylo info na forum o bugu. Wiem to bo przez tydzien bylem w jednym z takich "pro" klanow i wiem co sietam wyrabialo... poszedlem wtedy do innej ekipy :P

Cytuj
Szkoda ze screenow ich wypocinami na czacie nie zachowalem, byloby tu co umiescic.
Hmmm pokemony ... wystarczy odwiedzic forum exi i nawet w podpisach ludzie maja obrazki z wypocin digleta xD a screeny jak chcesz to popytaj innych graczy i na bank maja :D ...... sam mam pare perelek :D