Witaj
Gość

Wątek: gf na wrath  (Przeczytany 8165 razy)

  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 13, 2010, 02:48:35 am »
dobra stigme tam macie co obniza m defa  :o


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 13, 2010, 10:55:09 am »
jest interfejs, jest mini gra, jest vitality - jest gracia final :D


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2010, 02:58:20 pm »
nawet Arion zaczal umierac wiec wprowadzil GF a ze z GF ma to mniej wspolnego niz niejeden L2j to juz inna para kaloszy.

po ch.j sie wypowiadasz na temat serwera, o ktorym nie masz pojecia? to ze na arionie nie ma GF i nie ma byc juz mozesz wywnioskowac z postow wyzej ale po co piszesz, ze serwer umiera? Serwer ma sie dobrze, jeszcze zaden klan nie zrobil quita a sporo ludzi dopiero zaczyna tam grac, wiem bo sam musialem zrobic nowa postac.


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2010, 03:13:58 pm »
nawet Arion zaczal umierac wiec wprowadzil GF a ze z GF ma to mniej wspolnego niz niejeden L2j to juz inna para kaloszy.

po ch.j sie wypowiadasz na temat serwera, o ktorym nie masz pojecia? to ze na arionie nie ma GF i nie ma byc juz mozesz wywnioskowac z postow wyzej ale po co piszesz, ze serwer umiera? Serwer ma sie dobrze, jeszcze zaden klan nie zrobil quita a sporo ludzi dopiero zaczyna tam grac, wiem bo sam musialem zrobic nowa postac.

http://img685.imageshack.us/i/shot00039q.jpg/
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 14, 2010, 03:30:21 pm »
/time.  i kolenja osoba ktora tu nie gra probuje cos powiedziec. W poprzednim moim poscie powiedzialem jak to wyglada ale oczywiscie fan rpg musial wtracic jakas bzdete ktora nic nie mowi. Nie bede kontynuowal tego dalej.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 14, 2010, 03:38:00 pm »
Jak czytam to co tu działa to nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale wiecie co współczuje wam jeszcze. Zmiecie grę na L2 a nie *** wie co bo to na pewno nie jest L2...
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 14, 2010, 04:01:41 pm »
/time.  i kolenja osoba ktora tu nie gra probuje cos powiedziec. W poprzednim moim poscie powiedzialem jak to wyglada ale oczywiscie fan rpg musial wtracic jakas bzdete ktora nic nie mowi. Nie bede kontynuowal tego dalej.

ej jestem fanem rpg ?

ten screen jest zrobiony o godzinie ~13.

67/289 w topowym klanie... nic dodać nic ująć. DEATH SERWER ! koniec tematu tez nie będę ciągną dalej tej rozmowy.

naprawdę my gracze l2 chcemy pomóc wam graczom dexa. o0
jak widzisz już paru pomogliśmy. Ale jeszcze wiele dusz do nawrócenia.
hahahahaha
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2010, 07:29:50 pm wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 14, 2010, 07:07:41 pm »
no i pisz z takim czyms :o   n/c.  Dead serwer hahah wbij i zobacz a nie piszesz takie zeczy grajac na innym serwerze...

a co jak ci powiem, ze ten screen jest z godziny 1:00 i w tym momencie ludzie z ally bili zakena klanem pod niego zrobionym?

Prosze nie kontynuuj tego tematu bo to nie ma sensu, nadal bedziesz pisal to co myslisz i to co wyczytasz na jakims forum. 


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 14, 2010, 07:14:47 pm »
dex jest słaby


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 14, 2010, 07:21:21 pm »
/time.  i kolenja osoba ktora tu nie gra probuje cos powiedziec. W poprzednim moim poscie powiedzialem jak to wyglada ale oczywiscie fan rpg musial wtracic jakas bzdete ktora nic nie mowi. Nie bede kontynuowal tego dalej.

ej jestem fanem rpg ?

ten screen jest zrobiony o godzinie ~13.

67/289 w topowym klanie... nic dodać nic ująć. DEATH SERWER ! koniec tematu tez nie będę ciągną dalej tej rozmowy.

naprawdę my gracze l2 chcemy pomóc wam graczom dexa. o0
jak widzisz już paru pomogliśmy. Ale jeszcze dyle dusz do nawrócenia.
hahahahaha
:)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 14, 2010, 07:29:17 pm »
dex jest słaby
ja nie mowilem ze dex jest dobry, jesli chodzi o hb na dexie to jeden z gorszych na ktorym gralem tylko mowie ze nie jest dead, zreszta jak mozna powiedziec ze serwer jest dead jak na kazdym spocie jest duzo ludzi, i nie mowie tu tylko o high lvl spotach. Co do rpg to zaluje ze nie wybralem go na poczatku a teraz juz jest za pozno. Mam na dexie klan i znajomych wiec nie bede szedl grac solo na rpg w dodatku slabo znajac GF.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 14, 2010, 09:40:07 pm »
no i pisz z takim czyms :o   n/c.  Dead serwer hahah wbij i zobacz a nie piszesz takie zeczy grajac na innym serwerze...

a co jak ci powiem, ze ten screen jest z godziny 1:00 i w tym momencie ludzie z ally bili zakena klanem pod niego zrobionym?

Prosze nie kontynuuj tego tematu bo to nie ma sensu, nadal bedziesz pisal to co myslisz i to co wyczytasz na jakims forum.
sek w tym ze ten screen i to info nie sa z forum.....


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 15, 2010, 12:58:16 am »
sek w tym, ze nie zrozumiales tego co cytowales


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 15, 2010, 08:29:31 pm »
sek w tym, ze nie zrozumiales tego co cytowales
ok nastepnym razem ci ladnie podkresle do ktorej czesci wypowiedzi sie moja odpowiedz odnosi, zebys potem nie wypisywal mi tu glupot :D


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 16, 2010, 03:06:57 am »
Mc6:
calkiem niedawno przeedytowalem sygnature. Gralem na Dexie ponad 2lata, z czego grubo ponad rok w factor clan. Serwer umarl wiec dalem emoQuit. Probuje (tak jak wielu wielu innych) pokazac Wam, ze sa inne serwery, na ktore troszke bardziej warto poswiecic swoj czas.


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 17, 2010, 01:47:43 am »
Mc6:
calkiem niedawno przeedytowalem sygnature. Gralem na Dexie ponad 2lata, z czego grubo ponad rok w factor clan. Serwer umarl wiec dalem emoQuit. Probuje (tak jak wielu wielu innych) pokazac Wam, ze sa inne serwery, na ktore troszke bardziej warto poswiecic swoj czas.

My tu nie mowimy o starym x4 i wrath wiec to, ze grales tam 2 lata ma sie jak to, ze moj pies sie dziwnie na mnie patrzy do tego jak jest na arionie. Po za tym nie musisz mi pokazywac, ze sa inne serwery bo gralem na wielu wlacznie z rpg clubem. 


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 17, 2010, 01:04:56 pm »
wszystkie te wasze serwery do jednego wora, syf i strata czasu. Gracie w cos co nawet w 50% nie przypomina l2. Do tego kazdy z was obstaje i walczy zaciekle jak wsiekly pies o wyzszosc jednego gówna nad drugim. Pogracie rok bedziecie orac jak woly na set draco, po czym serwer zdechnie a wy bedziecie szukali nowego pewnego nie zbugowanego serwera. Catalin otworzy wam nowy tym razem na g+ ktory z g+ bedzie mial jedynie ekran logowania.

       


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 17, 2010, 03:48:17 pm »
wszystkie te wasze serwery do jednego wora, syf i strata czasu. Gracie w cos co nawet w 50% nie przypomina l2. Do tego kazdy z was obstaje i walczy zaciekle jak wsiekly pies o wyzszosc jednego -_-'a nad drugim. Pogracie rok bedziecie orac jak woly na set draco, po czym serwer zdechnie a wy bedziecie szukali nowego pewnego nie zbugowanego serwera. Catalin otworzy wam nowy tym razem na g+ ktory z g+ bedzie mial jedynie ekran logowania.

     
no co ty nie widziales jaki postep jest na dexie? ile rzeczy jest sfixowanych? dodaja brakujace itemki do npc, brakujace opcje u niektorych npc.. praca wre :D


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: gf na wrath
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 17, 2010, 08:49:05 pm »
Od siebie tylko dodam, iz czlowiek, ktory w odpowiedzi na post w stylu
''wiecej dziala na l2j''
Daje odpowiedz,w ktorej zawiera info, zeby isc na rpg-club( i wielu tematach pisze ze rpg-club jest l2j)
nie moze chyba sie wypowiadac o tym jaki serwer jest dobry a jaki nie.
Wszyscy wiem chyba o kim mowa. No coz, Kielce wstydza sie Liroya, a jakie miasto wstydzi sie RazielaIIIII?
zzOMGzz AW/sk