Witaj
Gość

Wątek: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań  (Przeczytany 10342 razy)

  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« dnia: Luty 22, 2011, 10:47:20 pm »
Witam,  ostatnio znudziły mi się lov raty więc poszedłem na scryde.eu x1000, który jest na kronice freya.
Gram tyrkiem w heavy(przerabiałem to czy wziąć light czy heavy). I kilka pytań:

1. Jakie certyfikaty (aktualnie mam haste od wariora, bariera od enchantera, i focus-mastery, 5 level ataku i 1 p.def)
2. Jakie fisty focus czy health (aktualnie posiadam focusy, lecz sie zastanawiam i to mocno nad health gdyż i tak przeważnie na pvp skillami bije)
3. Jakie dye (posiadam +4str  -4con, lecz myślę ze to dobre ustawienie)
4. Jakie ustawienia polecacie najbardziej na olympiade (dostaje najczesciej od tankow, aw, ee, kamaeli (nie trickster) )
5. Jak sobie poradzić z aw i jego skillami,  bo tak często skillami nie trafiam że można wejść w szał ;)
6. I ostatnie chyba najważniejsze pytanie, na co encheatować skille ? na duel, atrybut(fire) czy power ?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2011, 11:02:25 pm »
1. Weź haste bariere i focusa pasywnego, do tego 6 razy m.def/p.def, zależy czego macie więcej na serwie ; d
2. Focus lepsze na Oly, na open pvp health lepsze ;d
3. Kolega cisnął na +5 Cona -3 dex -2 str, do tego +4wit
4. Prezealota staraj się włączyć, do tego s80 fisty z focusem i pvp  nich, żeby szybko bić i cancelować.
5. OE stuna i tym możesz go zabić ;>
6. Duel FTW


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2011, 11:23:17 pm »
1. Aż tak się bardzo opłaca w punkty defa iść ? (więcej chyba wojów)
4. Prezaelot ? Jeżeli chodzi żeby odpalić zaelota przed walką to ni ma jak, lub nie umiem. (na serwerze są :morai->vesper->vorpal->elegia)
5. Oe stuna ? stuna mam na +20 chance i dosyć kiepsko wchodzi niestety, w sumie też zależy w kogo ;f
6. Czy duel na oly też działa ?
7. Lepiej mieć wszystkie epickie bizu czy nie ? mam baiuma,valakasa,antka,elegie i elegie
8. HEavy sie na pewno oplaca lepiej niz heavy ? nawet gdyby skille passivy na light były by gdzieś na 20 ?
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 11:25:48 pm wysłana przez rexl »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2011, 11:31:58 pm »
1. Nie wiem, możesz zwiększyć atak
2. Trzeba mieć odpowiedni sprzęt i idzie to zrobić, a jak Ci się uda, to tylko talizman na UD na początku walki i jest ogień
5. Na daggera to jest najlepszy sposób, bo stunujesz, zadajesz dmg na Ghost Walkingu i innych skillach z 83 daggerków ;>
6. Szczerze to nie wiem, ale skoro wszyscy tak enchantują, to musi w coś tym być ;)
7. Zaken/Tezza/Antek/AQ/Baium i będzie dobrze ;>
8. Tutaj nie jestem w stanie Tobie pomóc .


Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2011, 11:46:53 pm »
1. Weź haste bariere i focusa pasywnego, do tego 6 razy m.def/p.def, zależy czego macie więcej na serwie ; d
2. Focus lepsze na Oly, na open pvp health lepsze ;d
3. Kolega cisnął na +5 Cona -3 dex -2 str, do tego +4wit
4. Prezealota staraj się włączyć, do tego s80 fisty z focusem i pvp  nich, żeby szybko bić i cancelować.
5. OE stuna i tym możesz go zabić ;>
6. Duel FTW
Failed...

1. Haste lub spirit/celka/ud
2. Focus
3. +str +con -dex
4. Zealot na oli? Bardzo ciekawa sprawa...  :o
5. Urok daggera. Probuj celka + talika na ud wybiegac GR AW, lub spamuj skillami. 100% unikow skilli nii ma. Zalezy od farta. Raz dagger omija all, drugi raz wchodzi jeden huri i jest po walce.
6. Skoro jest to pvp serw i pewnie wszyscy maja full atri bierz duel.


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2011, 12:05:25 am »
ue = 40% szansy na unik physcial
ghost walking = 60% szansy na unik skilla
razem 100% ;p

celka ? co to
a moze zamiast mastery focus to critical chance od rogue ?
spirita próbowałem, cieniuuutko wchodzi
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 12:06:56 am wysłana przez rexl »


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2011, 12:23:36 am »

celka ? co to



Celestial shield (czy jakoś tak) szansa 3% przy otrzymaniu obrażeni na odpalenie na 8 sec (nietykalności ) ;D -- otrzymujesz ja jako certa za klasy wspomagające bd/sws wc itd na subie

ue = 40% szansy na unik physcial
ghost walking = 60% szansy na unik skilla
razem 100% ;p


tu  się nie zgodzę powiedzmy ze masz 100% na trafienie obcięcie tych 40%(ue) i  zostaje juz 60%(6 na 10 trafia) odpala gw i z tych 60% na trafienie odlicza się 60% czyli zostaje 24%(2,4 na 10 trafia ;E ) na trafienie a to całkiem sporo (1 z 4)


Edit down a to nawet nie wiedziałem xD
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 11:47:17 am wysłana przez Jicc »
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2011, 07:28:25 am »
ue = 40% szansy na unik physcial
ghost walking = 60% szansy na unik skilla
razem 100% ;p

celka ? co to
a moze zamiast mastery focus to critical chance od rogue ?
spirita próbowałem, cieniuuutko wchodzi

Albo UE albo GW. W momencie odpalenia drugiego skilla, efekt pierwszego znika, tak więc nie da się mieć 2 jednocześnie, a co za tym idzie przy najlepszej opcji ma 60% uników, nie 100%.

Celestial Shield tak jak już ktoś wyżej napisał, gdy otrzymujesz dmg masz 3% szans, że odpali Ci się trigger, który daje nieśmiertelność na 8 sec.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2011, 10:24:23 am »
Zealot na poprzednich kronikach na oli wymiatał, dla tego napisałem passiv focuz, żeby nie miał problemów z tym co już ww, ale co ja tam będę się spierać ....


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2011, 12:51:21 pm »
no to ja mam haste,celke i mastery focus, lecz sie zastanawiałem nad tym chance co ma 3% na włączenie i daje 30%.
Haste dosyć często mi się włącza.
zaś spirit niestety nie bo próbowałem .

Ale i tak na oly ghost jak właaczy no to jak go wale to i tak mam abrdzo male szanse na trafienie gdyz sciagnie targetu (w sumie next target by pomógł), lecz zanim traife ze skilla to juz nie mam calego cp ...


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2011, 01:55:05 pm »
no to ja mam haste,celke i mastery focus, lecz sie zastanawiałem nad tym chance co ma 3% na włączenie i daje 30%.
Haste dosyć często mi się włącza.
zaś spirit niestety nie bo próbowałem .

Ale i tak na oly ghost jak właaczy no to jak go wale to i tak mam abrdzo male szanse na trafienie gdyz sciagnie targetu (w sumie next target by pomógł), lecz zanim traife ze skilla to juz nie mam calego cp ...
Na ghost Walikngu bij stunem, on zawsze działa i to jest najlepszy sposób na daggera


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2011, 04:15:40 pm »
Niestety Paskudny na większej ilosci l2j to tak nie działa i większosc skili tych co powinny wchodzic i tak missujesz  :(


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2011, 04:27:32 pm »
Niestety Paskudny na większej ilosci l2j to tak nie działa i większosc skili tych co powinny wchodzic i tak missujesz  :(
To lipa :F


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

  • •Mati§•
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2011, 06:14:14 pm »
Certy : ud,haste,cleska
dye: +con+str-dex
Set Heavy vs mag light . Z ee bez  zaelo nie idzie skile na duel . Vs tank na oly to rabit i najlepiej na dystans dobrze jak byś miał max clarity talismana vs aw spamuj skile i nie daj się obejść . Fisty health . Dobrze byś miał też talisman divine protection vs mag na hurience dobre

 .A i z berkiem uważaj na cunteratak . Z soul to we freya nie za łatwo kradną co chwila
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 06:59:30 pm wysłana przez oker16x »


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 01, 2011, 10:46:33 pm »
Hmm, a encheat skilli na duel działa na oly ?
Bo mam wrażenie że na oly zadaje mniejszy dmg niz na tych samych buffach na pvp czy duelu ;p

To jak nie na duel to na co jak już ?
I jak z daggerem sobie poradzić bo nadal żadna technika nie działa (szczególnie mówie o oly) no i jak z deska (na rabicie mnie dogania)
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2011, 11:04:14 pm wysłana przez rexl »


Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2011, 11:10:23 pm »
Tak. Duel na oli dziala. Przynajmniej na offie.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 02, 2011, 12:00:38 am »
To zależne czy na Twoim privie Shadov Step w ogóle zbija target. Jeżeli nie to jedynie po hide powinieneś dostać backa, a jak ogarniesz to nawet nie. Imho na daggera wystarczy mieć talizmany dobre i tyrkiem składasz. Hide u daggera zazwyczaj idzie po Final Secrecie, ale nie wiem jak tam u Ciebie. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 02, 2011, 06:45:21 am »
Hmmm chyba zbija, dziś się przyjże, generalnie z dagami mam problem, bo w nich  nie mogę w nich skillami trafiać ;f
Do tego dochodzi pvp armor który też zbija target itp.

A i drugie pytanie, bo sobie przypomniałem, wbiłem sobie do broni augu (90ls poszlo :D) i trafił mi się riposte stance lv.3, skill jest bardzo dobry bo aż 30% odbija, przydaje się z tankiem lub z deska, a tutaj nie wiem ile to ma % odbicia, i czy się go opłaca trzymać.

Jeżeli nie, to na jakie agu polować ?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 02, 2011, 11:02:43 am »
Refresh, clarity,pvp might, ja bym z czymś takim latał i nadal nie rozumiem jak możesz missować stunem w kogokolwiek  :shock:


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 18, 2011, 07:04:18 pm »
Na duel opłaca się jedynie 25++


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:35:23 pm »
Vs TH zdejmuj zawsze valakasa/tezze, bo ma reflect dmg który powoduje, że jak THach ma odpalony Mirage to zbija Ci non stop target.
p.s. learn 2 spam next target :P

@Acid: wiem, że stary post ale starky miał 100pkt w pierwszym tygodniu bawiąc się w pre-zealot ;D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:01:40 am »
Srry że odkopię stary temat, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem niektóre wypowiedzi - jak to, teraz nie można zaelota używać na oly?


Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:09:47 am »
Można używać.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 11, 2011, 10:03:44 am »
pamietajce o skillu z 83 tyrka omija wszystkie ue/gw/wr/dodge.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant - Pvp serwer kilka pytań
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 11, 2011, 10:44:40 am »
Co pewnie na 90% privow nie dziala, wiec i tak kolega nie skorzysta.


Acid, gdybys chcial wiedziec, to tylko pre zealotem masz szanse na przekoksanych bishow i EE. Taki uzywajacy jedynie skilli, przegra zazwyczaj, a ogarniety tyrek na zealocie jest nie do wykite'owania (on moze ww nie brac nawet). Wtedy jedyna szansa jest zabic takiego tyrka szybciej, niz on ciebie. Na szczescie wiekszosc tyrkow na oly to retardy, wiec nie jest tak strasznie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker