Witaj
Gość

Wątek: Aeore Healer  (Przeczytany 131768 razy)

  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 15, 2012, 04:05:46 pm »
Aeore Cloak czy Soul Freya/Zaken Cloak & why?
Aeore bo daje m.defa a m.def >>>>>>>>>> 15 czy 20 pkt rezistu.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 20, 2012, 10:49:56 am »
co nowego u healera wniesie tauti ??
_________________________________



  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 20, 2012, 01:11:14 pm »
1) konieczność posiadania obydwu setów (robe teraz daje 4,5k HP, ale czasami bez heavy nie mamy szansy przeżyć)
2) dużo możliwości enchantu nowych i starych skilli, co można teraz dodatkowo lecieć?

- Lumi mark na dodatkowy - p def ALBO dodatkowy - m def
- mass sleep na chance (wcześniej się nei dało)
- enchantowanie cleanse i mass cleanse na zwrot 1% HP targetu przy rzuceniu spella za każde +1 (czyli taki mass cleanse na +10 leczy całe party 10% HP!!)
-enchantowanie balance life i progressive heal na ++ cost (spowoduje, że na brak many nie mamy prawa narzekać)
- erase ba cost (pytanei czy sam efekt enchantu skilla podniesie jego skuteczność, jak to miało miejsce w poprzedniej kronice?)

Lumi ghost atakuje na odległość i na full buffie ma niezgorsze statystyki. Biorąc pod uwagę sporą losowość w działaniu drzewka, nie zdziwię się, gdy bardziej będzie się opłacać biegać z lumim na pvp...

Reszta z grubsza po staremu, ogólnie będzie ciężej, bo większość profek (mówię o DD) dostała kopa w DPS i teraz będzie dużo trudniej utrzymać się przy życiu. Gra healerem będzie jeszcze trudniejsza i ciekawsza ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 20, 2012, 02:27:37 pm »
no wiec co na 99 w tauti? set r99 heavy? bo mam juz robe i zastanawiam sie czy go nie opchnac i kupic heavy poki ceny jeszcze sie nie winduja tak mocno do gory, slyszalem jeszcze ze ludzie w tauti na heala wsadzaja light ze wzgledu na masterki pod niego - warto?
jak z nowym Lumi? jako ze atak jest podobno fizyczny to bedziemy jak sumonerzy z lukiem smigac czy to nie da nic do statow sumona?
retired


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #255 dnia: Czerwiec 20, 2012, 03:00:08 pm »
1) konieczność posiadania obydwu setów (robe teraz daje 4,5k HP, ale czasami bez heavy nie mamy szansy przeżyć)


U sure? To nie od Glory Days dopiero?

http://mmorpg-tactics.com/lineage-2-glory-days-glory-days-skills
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2012, 03:02:11 pm wysłana przez Draghar »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwiec 20, 2012, 03:04:35 pm »
no wiec co na 99 w tauti? set r99 heavy? bo mam juz robe i zastanawiam sie czy go nie opchnac i kupic heavy poki ceny jeszcze sie nie winduja tak mocno do gory, slyszalem jeszcze ze ludzie w tauti na heala wsadzaja light ze wzgledu na masterki pod niego - warto?

musiałbym potestować light, ale nie jestem do niego przekonany ze względu na zupełnie nieprzydatne dla nas bonusy...
jak z nowym Lumi? jako ze atak jest podobno fizyczny to bedziemy jak sumonerzy z lukiem smigac czy to nie da nic do statow sumona?

nie, łuk ci nic nie da, bo tylko summoner ma skilla, co przenosi część statystyk z siebie na pety. na healerze możesz mieć 0 p atacku i 10000000000000 p atacku, a lumi będzie miał tyle samo cały czas.


@Draghar
Tak to powinno być od Days of glory, ale wygląda, że my mamy tauti z malutkim ninja update i akurat to będzie już działać teraz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #257 dnia: Czerwiec 20, 2012, 03:08:30 pm »
@Draghar
Tak to powinno być od Days of glory, ale wygląda, że my mamy tauti z malutkim ninja update i akurat to będzie już działać teraz.


Pytanie tylko czy w ninja update będzie zawarty penalty dla summonerów jeżeli używają łuka :>


+ skąd te info?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2012, 03:34:25 pm wysłana przez Draghar »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #258 dnia: Czerwiec 20, 2012, 03:40:25 pm »

musiałbym potestować light, ale nie jestem do niego przekonany ze względu na zupełnie nieprzydatne dla nas bonusy...
jak z nowym Lumi? jako ze atak jest podobno fizyczny to bedziemy jak sumonerzy z lukiem smigac czy to nie da nic do statow sumona?


Cytuj
When wearing light/robe armor increases m def by 300. Each enchant level increases m def further by 20
.
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwiec 20, 2012, 05:43:42 pm »
@Draghar
Tak to powinno być od Days of glory, ale wygląda, że my mamy tauti z malutkim ninja update i akurat to będzie już działać teraz.


Pytanie tylko czy w ninja update będzie zawarty penalty dla summonerów jeżeli używają łuka :>


+ skąd te info?

wejdź na PTS i sprawdź + na NC west też to działa

@Darth

Sam m def to za mało. Wiadomo, że jak bijesz się ze stricte nuker party (tylko, że na core 90% party to fizyczny DPS w przeciwieństwie do NC west, gdzie 90% to aoe party) to założysz wtedy robe, a nie light. Wyobraź sobie konfigurację enemy party np. taką:

Dagger, warrior, archer

w robe będziesz 95% czasu leżał na glebie, bo 4,5k HP ma się nijak do p defa + bonusów z heavy seta.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwiec 20, 2012, 07:05:43 pm »
no wiec co na 99 w tauti? set r99 heavy? bo mam juz robe i zastanawiam sie czy go nie opchnac i kupic heavy poki ceny jeszcze sie nie winduja tak mocno do gory, slyszalem jeszcze ze ludzie w tauti na heala wsadzaja light ze wzgledu na masterki pod niego - warto?
jak z nowym Lumi? jako ze atak jest podobno fizyczny to bedziemy jak sumonerzy z lukiem smigac czy to nie da nic do statow sumona?

pvp to obowiązkowo set heavy dla p def. Dager a szczególnie łucznik zabija przeważnie 1-2strzałami robe user. Na naia 99% party ma 1 łucznika.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwiec 25, 2012, 07:23:46 pm »
Nie mialem czasu dluzej potestowac ale przynajmniej wrzucam statystyki postaci w roznych setach, sam kupilem robe seta eternala ale chyba przerzuce sie na set mieszany heavy+robe albo light, jak widac po statach robe i light prawie sie nie roznia na przewage light ktory daje pdef a oba daja +300mdefa , heavy daje tylko pdef i to okolo 300 wiecej jak widac kosztem 300 mdefa.
staty z setow czystych nie odblokowanych - pozniej wrzuce odblokowane i bedzie mozna porownac








retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwiec 26, 2012, 01:29:25 am »
heavy set ma to do siebie, że olbrzymią rolę odgrywają jego bonusy, dlatego wrzucanie setów nieodblokowanych jest trochę bez sensu, bo z tego faktycznie może wyniknąć, że light > heavy, ale sytuacja diametralnie ulegnie zmianie, gdy w grę wejdą przydatne dla nas bonusy z heavy i nieprzydatne bonusy z light.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwiec 26, 2012, 10:42:07 am »
dzisiaj po robo porobie screeny z odblokowanymi setami
retired


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwiec 26, 2012, 10:37:28 pm »
Co lepiej wypada -> 1h blunt czy 1h sword pod DElfa w kwestii bonusu z enchantu +4 ?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwiec 27, 2012, 07:56:28 am »
zależy co kto woli...

Magical One-handed Sword
Zwiększa M. Critical Rate i M. Accuracy.

Magical One-handed Blunt Weapon
Zwiększa M. Critical Damage i M. Accuracy.

Magical Two-handed Blunt Weapons
Zwiększa M. Atk., M. Critical Damage i Casting Spd.

Ja noszę sword ze względu na SA i M.Cryt rate, ale ja to "białas" jestem :P


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:30:49 pm »
Czyli Mana Up > Acumen? :>


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwiec 27, 2012, 05:25:40 pm »
na pve na pewno.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwiec 27, 2012, 07:05:56 pm »
duale s > all :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwiec 27, 2012, 07:08:52 pm »
Długo nie mogłem zrozumieć czemu healerzy ganiają z dualami zamiast Mage wepon. Dopóki jeden z nich nie linknął mi co nosi.
No i wówczas oczywiste się stało, że duale S>>>> all mage weapon :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwiec 27, 2012, 08:25:47 pm »
Co się tyczy weponu to prawda jest taka że wszystko zależy od noszonego seta i tego jakie daye masz wbite.

Kronika ta daje naprawdę sporo możliwości  :)
_________________________________



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #271 dnia: Lipiec 02, 2012, 04:24:01 pm »
No i wówczas oczywiste się stało, że duale S>>>> all mage weapon :)
Chodzi o SA duali czy jak ??


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #272 dnia: Lipiec 02, 2012, 05:08:55 pm »
Długo nie mogłem zrozumieć czemu healerzy ganiają z dualami zamiast Mage wepon. Dopóki jeden z nich nie linknął mi co nosi.
No i wówczas oczywiste się stało, że duale S>>>> all mage weapon :)

Pozdrawiam

bzdura. chyba, że mówisz o pve
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #273 dnia: Lipiec 02, 2012, 05:44:16 pm »
a co z acumenu podczas pvp? wole miec juz bonusy do cp/hp/mp - casta podbijam toglem , no chyba ze robisz tez za ddka to wtdy sie zgodze ze 2h bron z acu + atri 300 - ja tak bije daily questy :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #274 dnia: Lipiec 02, 2012, 06:14:28 pm »
No i wówczas oczywiste się stało, że duale S>>>> all mage weapon :)
Chodzi o SA duali czy jak ??
Tak,
Tallum X DLE
Max HP +15%, Max MP +20%, Max CP +30%
Skoro healer ze swoim bufem ma już max cast speed, więc nie potrzebna mu broń z Acumenem. Zostaje do wyboru coś na MAtak (empower etc) lub HP/MP (ManaUp, Conversion). I jeśli się decyduje na zwiększenie przeżywalności no to +HP/CP/MP wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;