Witaj
Gość

Wątek: Access Failed  (Przeczytany 3135 razy)

  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Access Failed
« dnia: Wrzesień 29, 2011, 09:48:16 pm »
Witam, mam taki problem z zalogowaniem się na serwery dexa. Otóż jakiś czas temu tam grałem i muszę się przyznać, że pomagałem sobie programikiem L2Tower :) Ostatnio postanowiłem wbić zobaczyć co słychać na serwie, zalogowałem się i jak zwykle odpaliłem L2Tower ale niestety po tym nie mogłem się już zalogować. Dostaję komunikat "Access failed, please try again later". Domyślam się że dostałem bana na komputer. I tutaj moje pytanie: Czy da się jakoś oszukać serwer, tak aby myślał że to inny komputer i nie było tego PC bana? Wiem o opcji reinstalu windowsa ale to jest już ostateczność której wolałbym uniknąć...

Khazad ai menu thorki norogh!


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Access Failed
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2011, 09:06:00 am »
Mi kiedys pomogla zmiana ID dysku :>


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Access Failed
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2011, 12:43:54 pm »
Cholerni boterzy.
Jak byleś tak slaby, by dac sie zlapac to teraz radz sobie sam. I nie, nie uzywam botow bo to lamerstwo  :noob:
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Access Failed
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2011, 01:51:06 pm »
Poczekaj 1-2 dni, ban zejdzie, a l2tower wstrzykuj dopiero na ekranie wyboru postaci po zalogowaniu...
Member of Tower Clan
Beyond 6x - EE 75 / SpS 4x
BFDe 4x-40x - WL 78 / MM 78 / EE 65 [OFF]
BFDe 5x - ST 78/ DC 78 / Destro 72 [Wiped]
Microlineage 2x - Spellhowler 75 [OFF]
Alexandria DR 3x - Sorcerrer 61 [OFF]


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Access Failed
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2012, 04:37:40 pm »
Cholerni boterzy.
Jak byleś tak slaby, by dac sie zlapac to teraz radz sobie sam. I nie, nie uzywam botow bo to lamerstwo  :noob:

nie był słaby na tyle by go złapać , złapał go od razu przy logowaniu anti-bot a z nim nie ma przeproś  :P

L2Tower działa na interludzie Dexa? na becie ludzie się skarżą, że próbują ale dostają bany jeden za drugim, jestem ciekawy bo używam czasami nie do full auto, ale auto assist i auto pick up są bardzo pomocne, nie wspominając już o songach/dancach na farmie :) na pvp bota nie tykam


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Access Failed
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2012, 06:12:06 pm »
Cholerni boterzy.
Jak byleś tak slaby, by dac sie zlapac to teraz radz sobie sam. I nie, nie uzywam botow bo to lamerstwo  :noob:

nie był słaby na tyle by go złapać , złapał go od razu przy logowaniu anti-bot a z nim nie ma przeproś  :P

L2Tower działa na interludzie Dexa? na becie ludzie się skarżą, że próbują ale dostają bany jeden za drugim, jestem ciekawy bo używam czasami nie do full auto, ale auto assist i auto pick up są bardzo pomocne, nie wspominając już o songach/dancach na farmie :) na pvp bota nie tykam

To tak jakby napisać: kupiłem ferrari, ale jeżdżę tylko w weekendy i nigdy powyżej 50 km na godzinę :)
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Access Failed
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2012, 07:48:50 pm »
Chcialem sobie sprawdzic, czy rzeczywiscie smiga, dzialac dziala, do pewnego momentu, bynajmniej u mnie po paru minutach i disconneccie banik  :noob: Clock musicie poprawic jeszcze anty-antybota :> Geddys sie nie postaral przy updejcie xD