Witaj
Gość

Wątek: Official Flame topic  (Przeczytany 149902 razy)

  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #1200 dnia: Maj 10, 2012, 09:11:34 pm »
jakiś said się tworzy? będzie się z kimś bić? ally tempestow się rozpadnie i będziemy się bić nawzajem ? jak myślicie
Debatowac mozna by dlugo co do tego co sie wydarzy , moze byc tak ze ally Tempestow sie sypnie (jak by sie tak stalo fajnie by bylo jak by God z N4a trzymali sie dalej razem) .
nah... Tempest vs GoD+N4A to nie wiem czy którakolwiek strona 5 pt na tezze mogłaby złożyć :D


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #1201 dnia: Maj 10, 2012, 11:45:18 pm »
po co 5  :D


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #1202 dnia: Maj 11, 2012, 07:58:40 am »
bo to dex i jest zbugowana jak uj ;d

ale mają coś z nią robić ;s
League of Legends


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #1203 dnia: Maj 11, 2012, 09:16:45 am »
po co 5  :D
tutaj nawet 5 sobie z nią nie radzi ;d Wychodzi na to że Tezza>>Valdek na official dex files :D


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #1204 dnia: Maj 11, 2012, 09:20:17 pm »
wts necro z noblem dc set am acu tts kolczyk za zl,  zainteresowani 3147792 gg



  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #1205 dnia: Maj 12, 2012, 09:48:25 am »
wts necro z noblem dc set am acu tts kolczyk za zl,  zainteresowani 3147792 gg

5 pln.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1206 dnia: Maj 12, 2012, 10:42:56 am »
czemu quitujesz? przy następnym hero możecie się odegrać ;[


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1207 dnia: Maj 12, 2012, 10:50:47 am »
poniwaz jak ktos zdobyl za duzo hero to server dead :oops:


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1208 dnia: Maj 12, 2012, 12:54:58 pm »
lol, moje pt zajebalo quita. a chce mi sie szukac nowego CP .i. godsy i n4a  btw sa gownem :D



  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1209 dnia: Maj 12, 2012, 01:06:41 pm »
lol, moje pt -_-' quita. a chce mi sie szukac nowego CP .i. godsy i n4a  btw sa gownem :D
gownem to sa ludzie ktorzy wala quita bo ktos tam ma hero a nie "my" , bo oni ubili pare epikow a nie "my"


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1210 dnia: Maj 12, 2012, 01:19:10 pm »
lol, moje pt -_-' quita. a chce mi sie szukac nowego CP .i. godsy i n4a  btw sa gownem :D
Żeby Ci żyłka nie pękła z tej napinki ;D


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1211 dnia: Maj 12, 2012, 01:27:18 pm »
Seba zalezy jezeli ktos chce cos zdzialac na servie to jest powod do quita. Teraz został 1 side i serve umrzy max do wakacji :<
I po free epikach przez 1 miech tepesci beda mieli all hero .
Swoja droga ciekawe czy n4a dostana chociaz 1 hero na pocieche , przynajmniej w ramach s broni ktorej jeszcze nie dostali xS[Zapomniałem ze najpierw to trzeba miec nobla w klanie xD]
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 01:32:35 pm wysłana przez ShamaU »


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1212 dnia: Maj 12, 2012, 01:52:23 pm »
ufo flejmuje bo wyjebaliśmy go  z klanu. a nobl jest, nawet 2  :D


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1213 dnia: Maj 12, 2012, 02:00:35 pm »
Z tego co widzialem to jest 2 side  Tbd+Winters+Absolute wiec mozliwe ze server nie padnie tak szybko
Niestety wczoraj troche za pozno sie ogarneli z tym ally  bo moglo by byc ciekawie ;)
 Co do N4A to sie nie wypowiadam nie wiem kto co dostaje malo mnie to tam interesuje dla mnie liczy sie zabawa


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1214 dnia: Maj 12, 2012, 02:31:25 pm »
Seba zalezy jezeli ktos chce cos zdzialac na servie to jest powod do quita.

Co to jest za zdanie?? Rozumując w ten sposób to po zalogowaniu się na serwer. Gm powinien rozwinąć czerwony dywan a reszta „która chce również cos osiągnąć „ powinna się kłaniać w pas i zdejmować zbroje na pvp? A jak cos nie idzie po myśli to quit? To powinien być powód do większej zabawy bo trudniej. Wielka mi przeszkoda że jakieś ally ma dużo hero. Trzeba wziąć się w garść i spróbować następnym razem. No ale lepiej poszukać nowego serwera. Zrzesza to ally to dla mnie było śmiechu warte. Jak tylko wygrali jakiegoś epika to zaraz na forum ostra jazda i co to nie on. A cyganie to dziady(  ja do takich klanów szacunku nigdy nie miałem i miale nie będę). Nie twierdze że cyganie są świeci bo tez topiki robią ale nie z taka częstotliwością i tak przed startem serwera się nie rozpisywali jacy to są pro.  :oops:

PS odpowiedzią na przewagę innych jest większy zerg (http://www.youtube.com/watch?v=zM6Dru090lY&feature=related) taka jest ta gra wystarczy politycznie to rozegrać dobrze.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 02:34:07 pm wysłana przez Junek »
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1215 dnia: Maj 12, 2012, 02:35:58 pm »
Hero akurat daja w huj ^^. I czesto widac ze komus juz sie oporu stawic nie da, i nie bedzie dało.  A raczej chodzic na epiki zeby dostac wpierdol nie kazdemu sie widzi szczegolnie tym ktorzy graja w ta gre po 4lata++


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1216 dnia: Maj 12, 2012, 02:36:40 pm »
Seba zalezy jezeli ktos chce cos zdzialac na servie to jest powod do quita.

Co to jest za zdanie?? Rozumując w ten sposób to po zalogowaniu się na serwer. Gm powinien rozwinąć czerwony dywan a reszta „która chce również cos osiągnąć „ powinna się kłaniać w pas i zdejmować zbroje na pvp? A jak cos nie idzie po myśli to quit? To powinien być powód do większej zabawy bo trudniej. Wielka mi przeszkoda że jakieś ally ma dużo hero. Trzeba wziąć się w garść i spróbować następnym razem. No ale lepiej poszukać nowego serwera. Zrzesza to ally to dla mnie było śmiechu warte. Jak tylko wygrali jakiegoś epika to zaraz na forum ostra jazda i co to nie on. A cyganie to dziady(  ja do takich klanów szacunku nigdy nie miałem i miale nie będę). Nie twierdze że cyganie są świeci bo tez topiki robią ale nie z taka częstotliwością i tak przed startem serwera się nie rozpisywali jacy to są pro.  :oops:

PS odpowiedzią na przewagę innych jest większy zerg (http://www.youtube.com/watch?v=zM6Dru090lY&feature=related) taka jest ta gra wystarczy politycznie to rozegrać dobrze.
w 100% sie z Toba zgodze :)


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1217 dnia: Maj 12, 2012, 02:55:21 pm »
Hero akurat daja w -_-' ^^. I czesto widac ze komus juz sie oporu stawic nie da, i nie bedzie dało.  A raczej chodzic na epiki zeby dostac -_-' nie kazdemu sie widzi szczegolnie tym ktorzy graja w ta gre po 4lata++


A kto mówi że musza na epiki chodzić?? Można poświęcić czas na reorganizacje zmiany polityczne itd. Można stworzyć większy zerg. Zresztą oni tez maja kilku hero i na mass pvp obie strony mogą na walorze cały czas grać wiec jaka różnica? Z tego co wiem co lanca nie działa a nawet gdyby to jak hero we wrogów wbiegnie to wystarczy mieć macro i go ciągle cancelować. Zrobić 2 party magów z cancelami którzy tylko hero będą obstawiać, Wszytko jest kwesta taktyki i wykorzystania zasobów. Można zawsze darować sobie parę epików np. nie idziesz na dwa baiumy a idziesz na trzeciego. Z doświadczenia wiem że brak wroga działa źle na dyscyplinę i  arogancje.

Wystarczy chcieć ale co można spodziewać się po klanach które maja 10 czy więcej serwerów. Nie mówiąc o systemie cp. 3 cp quit i klan może grzyby zbierać pod Aden.


Nieraz się zdarzało się że nas wrogowie jechali mimo większości hero w ally ale na odwrót tez dawało rade.
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1218 dnia: Maj 13, 2012, 08:43:52 am »
czemu godsi killowali pod oren cl'a naszego altu ? ponoć jesteśmy sojuszem...

gz giran


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1219 dnia: Maj 13, 2012, 10:40:00 am »
czemu godsi killowali pod oren cl'a naszego altu ? ponoć jesteśmy sojuszem...

gz giran
Wy to też nie umiecie sie na ally chacie zapytać tylko po forach biegacie?? :D I żeby nie było ja tam nic nie wiem :afro:


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1220 dnia: Maj 14, 2012, 10:08:36 pm »
Seba zalezy jezeli ktos chce cos zdzialac na servie to jest powod do quita.

Co to jest za zdanie?? Rozumując w ten sposób to po zalogowaniu się na serwer. Gm powinien rozwinąć czerwony dywan a reszta „która chce również cos osiągnąć „ powinna się kłaniać w pas i zdejmować zbroje na pvp? A jak cos nie idzie po myśli to quit? To powinien być powód do większej zabawy bo trudniej. Wielka mi przeszkoda że jakieś ally ma dużo hero. Trzeba wziąć się w garść i spróbować następnym razem. No ale lepiej poszukać nowego serwera. Zrzesza to ally to dla mnie było śmiechu warte. Jak tylko wygrali jakiegoś epika to zaraz na forum ostra jazda i co to nie on. A cyganie to dziady(  ja do takich klanów szacunku nigdy nie miałem i miale nie będę). Nie twierdze że cyganie są świeci bo tez topiki robią ale nie z taka częstotliwością i tak przed startem serwera się nie rozpisywali jacy to są pro.  :oops:

PS odpowiedzią na przewagę innych jest większy zerg (http://www.youtube.com/watch?v=zM6Dru090lY&feature=related) taka jest ta gra wystarczy politycznie to rozegrać dobrze.

+1


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1221 dnia: Maj 15, 2012, 04:14:58 pm »
Widac ze TBD , Wintery i Absoluty poszly po rozum  i stworzyli ally .
I co mnie cieszy proboja zergowac  :)


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1222 dnia: Maj 15, 2012, 04:42:10 pm »
Widac ze TBD , Wintery i Absoluty poszly po rozum  i stworzyli ally .
I co mnie cieszy proboja zergowac  :)

cos mi mówi że 90% Polaków z tych klanów, nie zdążyła na rozum i quita walnęła :D
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1223 dnia: Maj 15, 2012, 08:34:15 pm »
Widac ze TBD , Wintery i Absoluty poszly po rozum  i stworzyli ally .
I co mnie cieszy proboja zergowac  :)

cos mi mówi że 90% Polaków z tych klanów, nie zdążyła na rozum i quita walnęła :D
mozliwe  :oops:


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Official Flame topic
« Odpowiedź #1224 dnia: Maj 15, 2012, 09:02:53 pm »
nie ma ktos na wydanie jakiegos buffera? jakby co to pm :)

upupu lf wc/se/pp za free jak ktos juz nie gra
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 08:42:55 pm wysłana przez Apocalyptik »

We ride together, we die together.