Witaj
Gość

Wątek: Odnośnie pracy moderatora  (Przeczytany 2710 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odnośnie pracy moderatora
« dnia: Czerwiec 05, 2013, 05:59:33 pm »
A więc mam pytanie na które mam nadzieje odpowie ktoś z góry, mianowicie dlaczego temat l2brutality został przeniesiony do kosza 4 raz

tutaj odstatnia odpowiedz od moderatora działu:

"Tak, po pierwsze nie podajesz informacji na temat maszyny serwera, po drugie - czytałem twoje prezentacje i forum serwera, i serwer stoi na plikach java a nie na oficialnych, więc nazwij odpowiednio temat... Nie chce mi się naprawdę wymieniać całej reszty powodów, więc odsyłam tutaj.

Pozdrawiam"

Maszyna została dopisana specialnie prosilismy gma o informacje aby podał bo mamy problem z reklamą forum, pliki servera są off to w topicu jakiegoś postu muvek napisał ze mają java aktualnie na serwerze ale maja tez off i mieli decydowac które wybiora wybrali off o czym jest informacja, wiec tu prosba do moderatora że jak już bierze pod uwage wypowiedzi w tematach to może przeczyta wszystkie do końca

Teraz 3 dni przed startem zapowiedz w nowu koszu a moderator widzi w niej tyle błedow ze nie jest wstanie ich wskazać ... więc pytanie do głównych adminów jeśli tacy są o co chodzi tym razem  ?


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Odnośnie pracy moderatora
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2013, 06:17:17 pm »
Witam, szybka odpowiedź "głównych adminów" jest następująca:
Cytuj
7. Gdy moderator przekracza swoje kompetencje informujemy o tym Administratora (poprzez PW) oraz nie zaczynamy kłótni na forum.
Zamykam, odpowiemy na PW po zapoznaniu się z tą sprawą.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel