Witaj
Gość

Wątek: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab  (Przeczytany 3126 razy)

  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« dnia: Czerwiec 12, 2021, 04:31:14 pm »
Witam! Sory za ponowny temat ale był kilka miesięcy temu. Na chwilę obecną gdzie lepiej zacząć? Jaki online jest na jednym i drugim? Dzięki!


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2021, 07:43:39 pm »
Elmore max 1200 średnio 800-1100. W lipcu wchodzi c4 (od tej kroniki zaczynają się epiki, nie muszę mówić że to napędza te grę i może oznaczać przypływ nowych graczy). Serwer polecam, świetne pliki i GM, który robi super robotę.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2021, 05:50:40 am »
L2 Reborn średnio 1800 online dla randoma serwer super - ale jak chcesz coś ugrać to musiszdojść do "odpowiedniego" klanu - dziwne zachowania GM (chcesz to se poczytaj co jakiś czas opisywane dramy dzieki GM (dziwne bany , dziwne faworyzowanie klanów - niektórym można więcej :P, idt.)
wyżej chwalił GM tu GM robią chujową robotę (grałem na Rebornie prawie rok błędy prawie nie naprawiane)
 jedyną zaletą serwera jest duży online z czego 3/4 to randonmy


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2021, 02:05:38 pm »
Jeśli lubisz dostawać pk na ryja w plecy od gościa z bronią +16  - graj na rebornie.
Jeśli lubisz z każdej górki wpadać w geodate przez 2 miuty, a później dostać insta tp na miasta - graj na rebornie.
Jeśli jesteś przykuty do wózka i masz dziennie 14godzin czasu na gre - graj na rebornie.
Jeśli lubisz się prosić innych o pomoc - graj na rebornie.
Jeśli nie lubisz full dropów i lubisz gówno dostawać, a nie drop z moba - graj na rebornie.
Jeśli znasz hiszpański - graj na rebornie.
Jeśli nie lubisz dochodzić do end gamu w grach - graj na rebornie.
Jeśli nie wierzysz w RTM - graj na rebornie.
Jeśli lubisz fakt, że nie masz 10 ip, a inny ma i oszukuje - graj na rebornie.
Jeśli lubisz ginąć bo akurat Ci wyskoczy bot - graj na rebornie.
Jeśli lubisz dostawac bana za byle co na discordzie  - graj na rebornie.

Jeśli lubisz widzieć 20 shopów o podobnej nazwie ustawionych osobk siebie - graj na elmore.
Jeśli lubisz dostawać kryta co pięć minut - graj na elmore.

Jeśli chcesz grać w l2, to cofnij się w czasie i wbijaj na l2 dawn albo wbij byle gdzie, do czasu aż wstanie l2 emi :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2021, 07:03:21 pm »
Taki trochę słaby ten pocisk na elmorelab Ci wyszedł, offline'owe sklepy to rozumiem, że gorsza zmora od botowania i RMT? A te kryty co 5 minut to Twój komp nie serwer...


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2021, 07:50:52 pm »
Bez kitu, krytyka to jeszcze na Elmore nie miałem. Sklepiki irytujące to prawda, ale też tylko tyle ;)


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2021, 08:03:51 pm »
Tak to jest z tymi krytami. Jeden ma na tym serwerze, drugi na innym, a i tak nic z tym się nie da zrobić. Ja miałem kryty, tylko na boxie, ale czyniło to dla mnie serwer niegrywalnym. Co do sklepików offline, to tragicznie wygląda dwadzieścia sklepów przy sobie o nazwie antek1, antek2, antek 3... antek50. Mnie to drażniło osobiście i odbierało serwerowi powagi w moich oczach.

Community na + na elmorelab, ale grałem kilka godzin na serwerze, to nie wiem jak dalej :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2021, 09:13:48 pm »
Gdzieś na forum Elmore był temat jak rozwiązać problem krytyków na boxie. Ja od początku nie miałem, ale najwidoczniej jest to do rozwiązania.

Community jest spoko, trochę w starym stylu, mi aż serio odbiło się moimi początkami w l2 ;p


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2021, 10:28:14 pm »
Jak piszę, że nie jest do rozwiązania, to nie jest. A jak według Ciebie jest, to poza zasłyszanym, podziel się wiedzą i opowiedz jak to działa.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 15, 2021, 12:02:13 am »
Nie unoś się paniczu. Zajrzyj tutaj (dwa przyklejone topicki, ale też może coś z innych tematów pomoże): https://forum.elmorelab.com/viewforum.php?f=8&sid=abc9f29bb553ea16509f33f3a70e30be
Można też napisać na discordzie. GM odpowiada i pomaga w takich sytuacjach.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Ponowny temat! Reborn czy Elmorelab
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 15, 2021, 02:20:19 pm »
Mi osobiscie opcja nielimitowanych offshopow nie przeszkadza bo to napedza rynek ale toma gdzies chyba pisal ze jak online podskoczy po wakavjavh i zacznie sie robic tloczno to wprowadzi limit na ip.

Tak samo z global chatem.
Jak online podskoczy o te 300-400 to moze byc za duzy spam i wprowadzi cooldown.

Co do serwerow to pamietajmy ze to c3 vs. IL.
C4 bedzie wprowadzane dlugo na elmore. Ze wzgledu na ilosc contentu pewnie rok+ a potem c5, na reborn kronika sie nie zmieni.

Patrzac na sprawie przyszlosciowo to nie wierze ze reborn utrzyma online przez kolejne 2-3 lata.

Na elmore przez przynajmniej 2 lata bedzie wprowadzany nowy content. Co daje podstawy do tego zeby myslec ze utrza sie dluzej, dodatkowo samo community wydaje sie stabilne, nie przypominam sobir zeby jakis wiekszy klan zrobil quita, nawet teraz w okresie wakacyjnym utrzymuje sie online.