Witaj
Gość

Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 45064 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 14, 2007, 08:12:33 am »
To zalezy kto co lubi. Ja gralem na officjalu WoWa, na priwach i mi sie kapletnie nie podoba. Dla mnie ta gra to jeden wielki shit....


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 14, 2007, 08:56:51 am »
Mjut, jeśli chodzi o WoWa to noobek na razie jestem, ale poszukaj coś na tych stronach:

http://wowui.incgamers.com/topmods.php

http://www.wowinterface.com/downloads/index.php?s=c6271d1299b96db96a745d2d42112c8c&

http://wow.curse.com/downloads/addons/

Bacar, no jasne - każdy ma swój gust. Jeszcze chciałbym GW przetestować bo tam mały lvl jest więc chyba nie trzeba tak koksić na mobach jak w L2 a można cieszyć się rywalizacją PvP ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 14, 2007, 12:44:27 pm »
W GW lvle licza sie tylko w PvE. TAm w PvP licza sie umiejetnosci gracza, a nie jak w innych grach sprzet i lvle.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 22, 2007, 12:51:15 pm »
PomoCCYyy!! ;]]]


1. od ktorego lvlu mozna miec mounta - i jak go zdobyc.
2. Jakie najlepsze są profesje dla huntera ;p - powiecie pewnie jakie mi pasują. Ale chodzi mi o takie którymi najwiecej ludzi gra itp. ;p
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 22, 2007, 02:25:42 pm »
1. od 30 (na wow-emu chyba 40) mozesz sie nauczyc riding, ktory pozwoli uzywac Tobie mounta, który przyspiesza Ciebie o 60%, na 60 mozesz nauczyc się riding, który pozowli Tobie uzywac mounta 100%, a na 70 w outlandach mozesz nauczyc sie dosiadac latajacego mounta, ktory dziala tylko w OL, mounty sprzedaja i ucza ridning instruktorzy, np. raptory w s'j village, wilki w ogri, kodo w tej wiosce kolo TB, mechaniczne gówna uczą gnomy w 1 miescie krasnoludów, tygryski na tej wyspie elfów etc. Mounty mają ograniczenia rasowe.

2. Leatherworking ze specem draconscale pozowli Tobie robić ladne maile, inzynieria tez moze sie zdac, bo bedziesz robic dynamity i siatki, aby przytrzymac cel  :) Alchemia rowniez, szczegolnie ladnie bedziesz zbierac ziola na hunterowskim przyspieszeniu.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 22, 2007, 02:34:55 pm »
a na jakiej profesji sie najwiecej zarabia  i ktora najbardziej pasuje klimatycznie do huntera ;p
bo minning czy engenereeng nie bardzo ;]
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 22, 2007, 02:48:40 pm »
na inzynieri robisz glownie dal siebie, ladnie sie zarabia na tych, z ktorych cos robisz i mozesz wystawic na aukcje, rudy z mining tez mozesz wystawic np, poty kupiuja ludzie tez, bo do koxu potrzebne, a na enchanting tez mozna i ladnie zarobic, ale to na wyzszym skilu.

Mi najbardziej klimatycznie do huntera pasuje leatherworking dragonscale, ale i alchemia tez.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 23, 2007, 09:12:37 pm »
PomoCCYyy!! ;]]]

1. od ktorego lvlu mozna miec mounta - i jak go zdobyc.
2. Jakie najlepsze są profesje dla huntera ;p - powiecie pewnie jakie mi pasują. Ale chodzi mi o takie którymi najwiecej ludzi gra itp. ;p

1. Normalnie na 40 lvl jesteś w stanie nauczyć się dosiadania mount'a tylko jest taki myk że dosyć sporo to kosztuje bo aż 90g (może się wahać ze względu na status w danym mieście) i przyspiesza cię o 60%. Możesz posiadać mounta innej rasy ale tylko ze swojej frakcji (alliance albo horda) ale musisz mieć status "exalted" żeby owego zakupić. Na 60 lvl możesz kupić drugiego który przyśpiesza cię o 100%. Na 70 możesz kupić latającego mounta w Outland ale możesz go używać tylko w tej lokacji. btw Paladyn i Warlock mają swoje własne mounty więc nie muszą ich kupować, wystarczy zrobić questa.

2. Ja osiągnąłem 67 lvl orca huntera mając za profesje główne inżynierię i mining. Nie narzekałem ponieważ z niej można pozyskać świetne pukawki które można tuningować i wytwarzać do nich amunicję której nie znajdziesz w sklepach u NPC (oczywiście jest lepsza). poza tym różne granaty świetnie sprawdzają się na pvp gdy już je opanujesz. Jest tam również parę oryginalnych bajerków takich jak kable porażające prądem które przywracają do życia czy gogle które dają świetne bonusy. Jedyna wada jest taka że nie zarobisz zbytnio na tym co stworzysz ponieważ większość rzeczy wymaga określonego skilla w inżynierii aby móc go używać.

Jeśli chcesz zarabiać możesz wybrać zielarstwo i obdzieranie ze skóry. Co zbierzesz wystawiasz na aukcje, kasa jest z tego niezła. Jeśli chcesz coś wytwarzać to leatherworking (z późniejszym nastawieniem na mail) byłby dla ciebie najodpowiedniejszy, bardzo jest pomocny w każdym razie. Grając hunterem nie odczuwałem potrzeby używania potów podczas expa bo cały "ból" przejmuje pet którego mogę leczyć.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 24, 2007, 04:54:38 pm »
W GW lvle licza sie tylko w PvE. TAm w PvP licza sie umiejetnosci gracza, a nie jak w innych grach sprzet i lvle.

Tymi słowami przekonałeś mnie do GW, ale przez to również pojawiło się w mojej głowie wiele "newbie" pytań dot. tej gry :)

Po 2 tyg. z WoW gierka nieco mnie przynudziła, przygoda jest, ale jednak wolę bezkarnie zabijać w L2 :)


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 24, 2007, 07:09:30 pm »
panie RIP

minning i inzynieria odpada  gdyz jak pisalem poprzednio klimat jakim się kieruje grajac na to nie pozwala - elf hunter kopiacy niczym krasnolud w kopalniach ? nie bardzo ;]
To samo jesli chodzi o GUNY...
chociaz luk jest slabszy od broni palnej to w zyciu bym hunterem elfem nie uzywal tego typu broni.

jesli chodzi o huntera w skorze krasnoluda to sytuacja jest inna...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 24, 2007, 08:01:51 pm »
wez skining i leatherworking ;p


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 25, 2007, 12:48:06 am »
panie RIP

minning i inzynieria odpada  gdyz jak pisalem poprzednio klimat jakim się kieruje grajac na to nie pozwala - elf hunter kopiacy niczym krasnolud w kopalniach ? nie bardzo ;]
To samo jesli chodzi o GUNY...
chociaz luk jest slabszy od broni palnej to w zyciu bym hunterem elfem nie uzywal tego typu broni.

jesli chodzi o huntera w skorze krasnoluda to sytuacja jest inna...

Nie napisałeś że chodzi dokładnie o Night Elfa/Blood Elfa, zresztą klimat stwarzasz ty. Wypowiedziałem swoje zdanie, ja grałem orkiem i inżynieria świetnie się sprawdzała. Radzę ci wziąć leatherworking i skining jak poradził Feth wyżej. Nie zapomnij także o First Aid, mus praktycznie dla każdego.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 27, 2007, 09:20:46 pm »
Swiat Warcraft to wymiaszanie calkiem zaawansowanej techniki (wystarczy zobaczyc Ironforge) z magia wiec hunter elf bedacy inzynierem pasuje idealnie! Ale poczucie klimatu to sprawa wybitnie indywidualna, wiec wybierajcie co wam pasuje:) Dla kasy najlepsze sa dwa skile zbierackie lub enchanting.


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 19, 2007, 09:45:37 am »
Mam pytanie gdzie mogę to ściągnąć ( jakiś w miarę szybko serwer ) oraz ile to ma części i jakie? i na jaką część są privy najczęściej itp a może jednak jest jedna? A no i czy ta grafika nie wydaje się wam jakoś "bajkowa"?


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 19, 2007, 10:10:08 am »
Najlepiej jakbyś ściągnął zarówno WoW jak i WoW:BC. Na oficjalnej stronie jest do pobrania taki programik dzięki któremu ściągasz klienta(wersję enUS) na swój dysk twardy(możesz w dowolnej chwili przerywać i wznawiać pobieranie). Grafika jest bajkowa, ale dzięki temu świat WoWa jest tak piękny i klimatyczny ;) W ruchu gierka wygląda przyzwoicie.
Polecam ci 2 serwery: wowscape oraz burning WoW. Ze wszystkich prywatnych serwerów mają najmniej bugów, lagów, cieszą się sporą popularnością. Osobiście grałem na wowscape (lowrate) i byłem zadowolony. Powodzenia :)
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2007, 10:13:32 am wysłana przez Inidriel »


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 19, 2007, 10:37:44 am »
Nie no wiem właśnie ale coś nie chce mi się zacząć ścigać a oficialnej  strony. Jest normalnie ,że pobiera ale jest  0.


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 20, 2007, 06:01:36 am »
Sry ,że dwa posty ale... Powie mi ktoś o co biega ściągam tego Wowa BC i mi się zatrzymało na 16 % i "The tracker is not responding" o co biega wina z mojej strony czy ich?

@edit i pisze jeszcze ,że coś z moim firewallem kiedy ja go wyłączyłem i antywirusa też więc o co biega
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2007, 09:55:35 am wysłana przez Kamui »


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 20, 2007, 09:59:42 am »
"Tracker nie odpowiada" - jakieś p2p?
Lineage 2 Classic EU


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 20, 2007, 10:25:11 am »
Nie no normalnie przez upgadera ze strony głównej chodziło i się zatrzymało i tyle. Czyli ?


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 20, 2007, 10:27:23 am »
Nie wiem czemu masz problem. Ja downloaderem mogę ściągać WoWa. Pamiętam, że miałem problemy z transferem to wyłączyłem "Peer to Peer transfer" i zasysałem z prawie maksymalną prędkością. Upewnij się czy masz na pewno najnowszą wersję WoW downloadera.


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 20, 2007, 10:50:03 am »
Ale zaraz czy ja dobrze zrozumiałem ,żeby zagrać np tu  wowscape.net ściągam wowa normalnego później upgade na BC ? dobrze zrozumiałem


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 20, 2007, 11:12:16 am »
Tak, najpierw sam WoW a potem ściągasz WoW:BC.


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 20, 2007, 11:20:29 am »
No i nie chce mi się to ściągać teraz zrobiłem reinstal itp itp i dalej nic. Nie znacie nie wiem innych linków czy coś. A z tymi patchami to o co dokładniej biega?


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 20, 2007, 11:32:28 am »
Wrzucam Ci moje downloadery. Działają bo sprawdzałem. W "Connection info" popatrz na "Download Rate" - tam masz swój transfer. Jeśli jest problem z prędkością wyłącz "Peer to Peer Transfer" jak już wcześniej wspomniałem. Na mojej Neostradzie nie miałem jakiś specjalnych problemów.

WoW downloader - Link

WoW:BC downloader - Link

Jeśli nie będzie działać to nie potrafię Ci inaczej pomóc.

Patchami się nie martw. Najpierw ściągnij grę. Łatki instalujesz od najstarszej do najnowszej. Jest to konieczne do grania na serwerach. Z tym nie powinno być problemu.


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 20, 2007, 11:45:52 am »
No to już sobie pograłem. Download rate 0.0 , 0,0 . A rano jeszcze chodziło.. czyli jak u ciebie chodzi to znaczy ,że u mnie nie chodzi czyli sobie nie ściągnę.


A nie będzie nic źle jak wersja będzie UK a WoW BC USa? Bo może coś z tym zrobie ale czy nie będzie złe?
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2007, 01:36:42 pm wysłana przez Kamui »