Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018  (Przeczytany 27384 razy)

  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 03, 2018, 06:09:45 am »
wczoraj serwer umarl po TW :P ludzie zquitowali i czekaja na dragona ahh ;p moze z 50 aktywnego z 400 :D
fajnie było
WTS all epics
Jeszcze do niedawna cykl życia współczesną privów  l2 liczono w miesiącach, teraz widzę już w tygodniach i to góra kilku.
Świat przyspiesza
 :shock:
Szpilę wbiję - głupi nie jesteś, po chu nawoływałeś do gry na serwerze który kręcił się tylko dzięki użyciu ukradzionej marki?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 03, 2018, 06:30:22 am »
Tutaj to wina dojrzałej administracji. Szkoda czasu na pisanie czegokolwiek o tym serwerze, wszystko napisał czort w temacie, a co dopiero grać tam.
Co do twojego pytania, nie dość że nie oddali dropu to jeszcze zbanowali konto kumpla na które czasem logowalem na ich serwerze x4, bo naglosnilem sprawę jeszcze w paru miejscach. Odpisali mu na forum że to za niszczenie dobrego imienia serwera. Oni do teraz myślą że zbanowali mnie :D a nie jego. Oczywiście kumplowi oddałem to co stracił.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 03, 2018, 01:32:51 pm »
Za 3 miesiące następny reopening?
Krótka instrukcja.
1 Zrobić takie pliki/serwer żeby nikt nic nie zepsuł.
2 Samemu nic nie zepsuć :D.
3 Grać gdzie indziej.
Koniec :D.
Może Gnat coś ruszy i może już się wyleczył z udziwniania pod swój gust bo technicznie było wyśmienicie.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 03, 2018, 03:40:23 pm »
Ja czekam aż ktoś podobnie jak Ci leworęcy admini podrobi ex'a.   hahaha

Edit:
Wczorajszy global reward na glu x15 1kkk na IP dla każdego. Dlaczego? Bo ich dev chciał zrobić sobie adene żeby na live serwerze przetestować event. Admin co robi? Pisze że każdy ma oddać, bo tak być nie może. Dostaje ciupy, każdy z niego leje, a on resetuje serwer. Nie zrobili rollbacka bo nie potrafią, adena została do teraz, bo przecież nikt im nie odda na trade xD. Dzisiaj polewka z admina kiedy będzie global reward 1kkk :D. Co dalej robi Joker? Czyści shout boxa na forum i udaje że nic się nie stało.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2018, 07:05:29 pm wysłana przez Sephriot »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 03, 2018, 07:55:07 pm »
Nie dali adminowi GMa to se adenki w GM shopie nie zrobi musi insertem do bazy lecieć :D. Testy na produkcji - nie skomentuję.
Ewentualnie coś podobnego do Dark Queen lub Epigames. A tak w ogóle to coś podobnego (choć nie do końca) do l2rez. Wbijam w ciemno w każdy z tych projektów. Więcej privów nie pamiętam i za żaden nie żałuję :D.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2018, 08:11:56 pm wysłana przez projektl2 »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 03, 2018, 11:54:53 pm »
Proponuję zrobić topic z serwerami z czarnej listy  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 04, 2018, 01:41:26 am »
Edit:
Wczorajszy global reward na glu x15 1kkk na IP dla każdego. Dlaczego? Bo ich dev chciał zrobić sobie adene żeby na live serwerze przetestować event. Admin co robi? Pisze że każdy ma oddać, bo tak być nie może. Dostaje ciupy, każdy z niego leje, a on resetuje serwer. Nie zrobili rollbacka bo nie potrafią, adena została do teraz, bo przecież nikt im nie odda na trade xD. Dzisiaj polewka z admina kiedy będzie global reward 1kkk :D. Co dalej robi Joker? Czyści shout boxa na forum i udaje że nic się nie stało.
ROTFL

+1 za czarną listą xD


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 04, 2018, 02:06:50 am »
no tutaj jest cyrk na kółkach :P ale 2 tygodnie sie pobawiłem xD
Zobaczymy co na kolejnej edycji wymyślą


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 04, 2018, 07:47:18 pm »
404 beta not found


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 04, 2018, 11:07:16 pm »
Nie jestem już pewien czy śmiać się z ludzi, którzy to postawili czy z tych, którzy nie szanują własnego czasu i grają na czymś takim. A Ci co wchodzą tam tylko po to, aby się pośmiać, tylko i wyłącznie przedłużają żywotność tego czegoś.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 06, 2018, 12:56:54 am »
Dziś na Serwerze został w pełni uruchomiony Miner Quest
Od dziś możesz grać i zarabiać !!
Niebawem również nasz serwer zostanie połączony z innym wzbogacając tym samym  naszą społeczność o ok 800 nowych graczy.

Zapraszamy na najlepszy Polski Serwer H5 sprawdź osobiście !!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2018, 12:58:58 am wysłana przez Joker_GravelanD »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 06, 2018, 10:07:12 am »
Po co grać jak zarabia się dokładnie 1kkk podczas testów tego questa. 800 to może tam jest kont, na pewno nie graczy. Żaden serwer z taką liczba graczy nie polaczylby się z wami :D
Najlepszy polski fail.

Edit 08-09-2018:
Zgodnie z opisem na ich forum czy nawet tutaj w pierwszym poście oly kończy się 1 i 15 dnia miesiąca. Dziś nastąpił na serwerze nieoczekiwany zwrot sytuacji i oly się skończyła przed czasem, nikt się tego nie spodziewał jest 19 hero reszta nie zrobiła walk. Brawo joker panujecie jak zwykle nad wszystkim. Idąc twoim tokiem rozumowania wypada zbanowac te 19 osób bo wykorzystali błąd serwera. A może robiliście testy oly i tak wyszło :D?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2018, 12:47:58 pm wysłana przez Sephriot »


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 08, 2018, 01:18:38 pm »
Idąc twoim tokiem rozumowania wypada zbanowac te 19 osób bo wykorzystali błąd serwera. A może robiliście testy oly i tak wyszło :D?

Epickie! 😁


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 02, 2018, 01:31:15 am »
Muszę odswieżyć trochę temat, bowiem wczoraj stała się rzecz niesłychana! Ale po kolei...
Spróbujcie sobie wyobrazić że nagle, z niewyjaśnionych nikomu powodów, łączy się Barcelona z Realem Madryt, że Golden State Warriors łączą się z Houston Rockets... Powiecie sobie - nie no ku..a nie wierzę, przecież to niemożliwe...
To co powiecie na to, że niebawem nastąpi największy merge wszechczasów w świecie LineAge 2, czyli połączenie serwera GraveLand x15 z serwerem widmo, na którym gra grubo ponad 800. osób. Na serwerze, który prawdopodobnie stoi na Marsie, bo o takowym nikt (zamieszkujący planetę Zmienia) nic nie słyszał. A to wszystko pod nadzorem dwóch legendarnych GM-ów: Jokera (legendarnego Treasure Huntera o imieniu Łukasz, mistrza blowów z frontu) oraz jego chłopaka Kesego (legendarnego Gladiatora "DamRadę" o imieniu Emil, który nigdy Rady nie dał i zapewnie nigdy mu się to nie uda - może dlatego, że walczł w fistach? Nie wiem).
Wczoraj na serwerze GraveLand x15 pijany Joker (dwie Warki StrONK) obwieścił całemu światu LineAge2, iż takowy MERGE będzie miał miejsce. Nastąpiło całkowite zAŁamanie regulaminu na serwerze RPG, który ma wystartować niebawem. Gdy wieści o MERGE dotarły na serwer Destiny, nastąpiła tam ogromna awarJa, a na Dragonie, któy zawsze słynął z obfitej ilości herbów na spocie spowodował, że herby już nie som.

Następnie Dżoker napisał, że zrobi film z flamerach, którzy obrażają jego serwer. Netflix już sobie zagwarantował prawa do tego filmu, sam się nie mogę doczekać, ponoć oglądalność ma mieć większą niż Gra o Tron. W głównej roli oczywiście Kesy (ma grać Theona GreyJoja, zwanego Fetorem - tak tego bez fiuta) oraz Dżoker, który zagra Szarego Robaka (tak właśnie tego). Akcja ma się rozgrywać w Giran na schodach, premeiera niebawem.

I gdy wszystkim już się wydawało, że to koniec, wówczas Dżoker dopalił do końća cygaro i oznajmił, że osobiście siadał na kolana HeadAdminowi serwera Tales i ... teraz uwaga ... że 15 STYCZNIA 2019 rusza Interlude x15 by Joker and NieDamRadę, który po jakimś czasie ma iść kronikami do góry i efektem końcowym ma być H5.
Co wy na to? Jakieś CP się szykują na serwer? Ponoć sam Putin ma zagrać na tym serwerze, ma mieć 400 CP aktywnych ze sobą z Rosji. Słyszałem również, że ma być też około pół tysiąca CP z Brazylii pod przywództwem Neymara oraz 200 CP z Kosmosu, pod nadzorem Lorda Vadera.

Nie wiem jak Wy, ale ja już odliczam dni do 15 STYCZNIA. NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2018, 01:46:18 am wysłana przez czort1980 »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 02, 2018, 10:43:31 am »
Srogie piguły Sebastianie


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 03, 2018, 03:46:21 pm »
Generalnie na serwerach graveland podstawowy problem to nie ogarnięci admini którzy zezwalają na RMT.
Ruscy cieszą się i nabijają za plecami administracji sporą kasę. (spamują kilka h bez bana i reakcji administracji .. )
W usługach jest praktycznie wszystko od tworzenia postaci ( oczywiście bugiem ) po przez nielimitowane ilości adeny (kilka bugów)  nielimitowane ilości enchantów, możliwość teleportowania się w dowolne miejsce na mapie gry, w tym z jaila , gm roomu itp. itd
rynek na tych serwerach nie istnieje...

drobna rada, jeśli kiedyś przyjdzie Ci na myśl grac na tym serwerze, zwłaszcza na low rate edycji - daruj sobie, większego buglandu nie może być szkoda czasu !!

identycznie sprawy maja się na serwerze x4 i x15



  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 05, 2018, 07:57:23 am »
Tak to prawda. Na obu serwerach można tworzyć adenę oraz postacie w przeciągu minuty. Admini to tragedia - zero pojęcia o czymkolwiek. Wystarczy poczytać temat od początku.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 06, 2018, 04:46:10 pm »
Kto wybiera się na nowy interlude? Ja zbieram ekipe na pierwszego baiuma  :noob:


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 06, 2018, 06:01:37 pm »
Kto wybiera się na nowy interlude? Ja zbieram ekipe na pierwszego baiuma  :noob:

Szkoda sensu i tak Ci zabiora Bajuma :P


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 02, 2019, 11:34:58 pm »
Asuki robisz dobrą robotę, tylko że wspolpracujesz z ludźmi który nie potrafią utrzymać serwera przy życiu dłużej niz tydzień.
Graveland to marka zniszczona przez tych podrabiańców którzy ją ukradli. Po failach x4 i x15 nic pod ich szyldem nie wyjdzie. L2fight niestety porażka jeszcze większą niż te dwa razem wzięte.


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 03, 2019, 10:42:31 am »
Asuki robisz dobrą robotę, tylko że wspolpracujesz z ludźmi który nie potrafią utrzymać serwera przy życiu dłużej niz tydzień.
Graveland to marka zniszczona przez tych podrabiańców którzy ją ukradli. Po failach x4 i x15 nic pod ich szyldem nie wyjdzie. L2fight niestety porażka jeszcze większą niż te dwa razem wzięte.

Nic dodać, nic ująć. Fafurion fajnie się prezentował, parę modyfikacji i było naprawdę spoko. Tylko Ci nieudacznicy admini...


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 07, 2019, 05:49:29 pm »
W niedzielę 09-06-2019 w godzinach porannych nastąpi update serwera GravelanD x15.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 07, 2019, 06:24:37 pm »
Asuki robisz dobrą robotę, tylko że wspolpracujesz z ludźmi który nie potrafią utrzymać serwera przy życiu dłużej niz tydzień.
Graveland to marka zniszczona przez tych podrabiańców którzy ją ukradli. Po failach x4 i x15 nic pod ich szyldem nie wyjdzie. L2fight niestety porażka jeszcze większą niż te dwa razem wzięte.

Dzięki za docenienie mojej pracy. Robiłem mody dla setek serwerów i nadal robie, znam oraz znałem mnóstwo adminów. Ale jeżeli chodzi o zespół Graveland to w dzisiejszych czasach jedynie Oni potrafią utrzymać serwer dłużej niż 1 miesiąc (każdy z serwerów ma jakieś wady, jakie, sami wiecie) . Graveland x15 jest od ponad 9 miesięcy a x4 o wiele dłużej. Z tego co widziałem gra tam sporo ludzi jak na współczesne czasy i ciągle przybywają tam kolejni gracze.
Jak wiadomo serwery H5 są bardzo mało popularne (IL dominuje) została tylko niewielka garstka starych graczy, którzy skaczą co 2 tygodnie po serwerach priv H5 (ciągle się pojawia jakieś nowe serwery, lub reaktywują stare). Dlatego zdecydowałem, że będę współpracował z zespołem Graveland i dostarczał jakieś mody, które troszeczkę urozmaicą starą grę H5.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 07, 2019, 08:23:34 pm »
Asuki robisz dobrą robotę, tylko że wspolpracujesz z ludźmi który nie potrafią utrzymać serwera przy życiu dłużej niz tydzień.
Graveland to marka zniszczona przez tych podrabiańców którzy ją ukradli. Po failach x4 i x15 nic pod ich szyldem nie wyjdzie. L2fight niestety porażka jeszcze większą niż te dwa razem wzięte.

Dzięki za docenienie mojej pracy. Robiłem mody dla setek serwerów i nadal robie, znam oraz znałem mnóstwo adminów. Ale jeżeli chodzi o zespół Graveland to w dzisiejszych czasach jedynie Oni potrafią utrzymać serwer dłużej niż 1 miesiąc (każdy z serwerów ma jakieś wady, jakie, sami wiecie) . Graveland x15 jest od ponad 9 miesięcy a x4 o wiele dłużej. Z tego co widziałem gra tam sporo ludzi jak na współczesne czasy i ciągle przybywają tam kolejni gracze.
Jak wiadomo serwery H5 są bardzo mało popularne (IL dominuje) została tylko niewielka garstka starych graczy, którzy skaczą co 2 tygodnie po serwerach priv H5 (ciągle się pojawia jakieś nowe serwery, lub reaktywują stare). Dlatego zdecydowałem, że będę współpracował z zespołem Graveland i dostarczał jakieś mody, które troszeczkę urozmaicą starą grę H5.
Też mogę postawić serwer i niech sobie stoi przez ileś lat, wystarczy opłacać. Tutaj po 2 tygodniach na epikach to 1 party enemy było. Takie aktualizacje co dodają raz na kilka miesięcy to jest po prostu śmiech na sali, a na graczy international to chyba są przeciwni. Inne serwery co prawda stoją po miesiąc, dwa ale jak na dzisiejsze czasy ludzie wolą casual i się świetnie bawią na mass pvp. 
Chyba każdy by chciał serwer, na który możnaby cały czas wracać i mieć fun, ale takich nie ma i raczej nie będzie. Wyścig szczurów to jest zabawa jakiej oczekują aktualni gracze :D
Jak graveland chce prowadzić ten serwer dla graczy to jest proste rozwiązanie. Tworzyć co 2-3 miesiące nowy serwer i mergować z 1 wersją. Na mid h5 po miesiącu masz wszystko, więc nie widzę problemu.