Witaj
Gość

Wątek: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills  (Przeczytany 45576 razy)

Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« dnia: Wrzesień 23, 2006, 08:30:31 pm »
Stary temat usunąłem ponieważ rzeczy znajdujące się na nim sięgały początków l2 i były ostro przedawnione.


Tak więc proszę was o podawanie ciekawych linków lub modów do L2.


Przypominam że jeśli przyłapię jakiegoś pseudo hakera na rozsyłaniu trojanów od razu stąd wyleci z banem na hosta.  :dw_3_2:

#EDIT: Posty nie zawierające przydatnych linków ani informacji są usuwane :!:
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2007, 05:33:33 pm wysłana przez Inidriel »


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 04:06:08 am wysłana przez Kamal »





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Pliki, stronki...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2006, 10:00:30 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Pliki, stronki...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2006, 02:08:06 am »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Pliki, stronki...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2006, 08:44:05 am »
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 04:08:30 am wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Pliki, stronki...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2006, 11:42:54 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

L2 Utills - pomoc dla graczy!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2007, 08:38:26 pm »
Ciekawy program, dla craftów, tych co chcę zrobić SA - ogólnie bardzo pomocny w grze!
Podklejcie temat :D

[Mirror_1]
[Mirror_2]
[Mirror_3]


1. Shot Calculator


2. Merchant Of Mamon


3. Blacksmith Of Mamon


4. Luxury Shop


5. Craft Helper


@SERDEL: Podpinam, nagradzam, dobra robota :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2007, 09:29:01 am wysłana przez serdel »
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: L2 Utills - pomoc dla graczy!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2007, 09:45:33 pm »
no to powie cos do czego ten program?

no to tak mozesz sobie "powpisywac" lvl mobow do ich title :) [przy okazji boxy maja zawsze 76lvl :) ] i od razu bedziesz mial zapisane czy sa agresywne czy pasywne poprzez * w title, mozna zmienic kolory wiadomosciy systemowych np. jak masz atack failed to mozesz sobie zmienic kolor np na zolty :P mozesz odblokowac kilka opcji np. mozesz wylaczyc cenzure :P wlaczyc nieskonczony zoom :) i inne jest tez material calculator - wczytujesz sobie recki i wlaczasz klienta (wczesniej wlaczasz sobie sniffera w programie) i jak otworzysz ekwipunek/warehouse to ci wczyta liste przedmiotow, wybierasz sobie np. tylko matsy i ci dodaje do listy czy juz masz czy nie np recka na avadon robe set :)


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2008, 03:30:25 pm »
domanowi nalezy sie +...


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2008, 05:29:09 pm »
domanowi nalezy sie +...

Dokładnie :)

Można za to dostać bana na DEXie?


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2008, 05:50:12 pm »
No teoretycznie na większości serwów jest za to ban ale praktycznie jest to nie do wykrycia. Trzeba tylko nie chwalić się tym na lewo i prawo bo ktoś może mieć akurat zły dzień i doniesie do GMów albo też uważac na niektóre screeny :P np gdy chcemy kogoś podp... tzn donieść na kogoś a w oknie mamy Treasure Boxa :D. Ale jeżeli już całkiem chcemy być fair to przecież można się zapytać GMów na danym serwie. Choć w 80-90% odpowiedź będzie brzmiała "NIE!".

//EDIT
Tuż po moim odejściu z GoFa wlazłem na ten serwer i w Giran krzyczałem że używam patcha i czy mnie szanowni GMowie będą banować :P. Darłem sie tak ze 20min i nic mi nie zrobiono. Ostatnio znów sie wbiłem i wszystkie postacie i samo konto działa, więc tam patch ten chyba nie jest zabroniony. A L2Utills napewno nie bo był topik na ten temat i sam Administrator się zastanawiał czy nie wypuścić nowego patcha z pokolorowaną składnią :). No ale zaznaczam ze GoF jest na l2j więc trik z najbardziej drażliwą sprawą (oznaczenie skrzynek) nie działa.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2008, 09:20:03 am wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2008, 11:07:26 am »
Można za to dostać bana na DEXie?

na dexie swego czasu (c4) przed beta Iterlude i ich plikami... byly od razu w patch skladnie pokolorwane .. wiec raczej chyba jak sobie kolorki wstawisz ot nic nie bedzie... biorac pod uwage ze nie którzy nadal uzywaja swoich wzorków :)
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2008, 10:39:40 pm wysłana przez fedur »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 25, 2008, 07:13:28 pm »
Hello!
I need help. When i modify or replace npcname-e.dat or some other folders of this type, I always get this error:

 General protection fault!

History: FL2GameData::NpcNameDataLoad <- FL2GameData::Load() <- UGameEngine::Init <- InitEngine

I've tried to use three different tools to modify the folders (l2fileedit, l2utills,..) and i've also downloaded modified folders, which i've just replaced instead the original ones, but in every case i got the same error. :-/
Do u know what the problem is?

I hope u understand my english ^^
I'm czech and i understand polish, but I'd prefere english

Thanks for answers.

edit: I forgot, i have interlude client...
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2008, 08:55:58 pm wysłana przez Freix »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 12, 2008, 01:17:30 am »
po edycji musisz założyć zabezpieczenia ale niestety nie sa jeszcze dopracowane także czekamy na poprawne nałożenie zabezpieczeń programem dstuff


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 12, 2008, 05:45:40 pm »
Those modifications that you see few topics ealier I adviced many people and it always worked, that's why i wrote that topic. I've never met such problem as yours. Maybe it's beacause of server patch. Probably your server has got specific versions of those files and any modifications cause errors. I don't have idea what else can cause this problem. If I were you, i would install second client from DVD that you have and patch it with any other server patch (Abbys for example). If the same problem will appear, then it's mean that you've got wierd instalation files and suggest you to download another client files. If won't, it's server fault for sure and you have to ask admins or users of that serv for help. Did you ask other users who tried to apply such modifications, if they had such problems?  On which server do you play?

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2008, 05:48:47 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 16, 2008, 04:03:17 am »
No teoretycznie na większości serwów jest za to ban ale praktycznie jest to nie do wykrycia. Trzeba tylko nie chwalić się tym na lewo i prawo bo ktoś może mieć akurat zły dzień i doniesie do GMów albo też uważac na niektóre screeny :P np gdy chcemy kogoś podp... tzn donieść na kogoś a w oknie mamy Treasure Boxa :D. Ale jeżeli już całkiem chcemy być fair to przecież można się zapytać GMów na danym serwie. Choć w 80-90% odpowiedź będzie brzmiała "NIE!".

//EDIT
Tuż po moim odejściu z GoFa wlazłem na ten serwer i w Giran krzyczałem że używam patcha i czy mnie szanowni GMowie będą banować :P. Darłem sie tak ze 20min i nic mi nie zrobiono. Ostatnio znów sie wbiłem i wszystkie postacie i samo konto działa, więc tam patch ten chyba nie jest zabroniony. A L2Utills napewno nie bo był topik na ten temat i sam Administrator się zastanawiał czy nie wypuścić nowego patcha z pokolorowaną składnią :). No ale zaznaczam ze GoF jest na l2j więc trik z najbardziej drażliwą sprawą (oznaczenie skrzynek) nie działa.


ja mam taki problem, nie wiem co z nim zrobic i co dokladnie znaczy
http://www.l30n.livenet.pl/error.JPG
jesli ktos wie co na to poradzic prosze o PM badz odezwac sie na gg 3335759 jestem bardzo czesto off wiec prosze o zostawienie wiadomosci :?


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 16, 2008, 07:34:42 am »
No teoretycznie na większości serwów jest za to ban ale praktycznie jest to nie do wykrycia. Trzeba tylko nie chwalić się tym na lewo i prawo bo ktoś może mieć akurat zły dzień i doniesie do GMów albo też uważac na niektóre screeny :P np gdy chcemy kogoś podp... tzn donieść na kogoś a w oknie mamy Treasure Boxa :D. Ale jeżeli już całkiem chcemy być fair to przecież można się zapytać GMów na danym serwie. Choć w 80-90% odpowiedź będzie brzmiała "NIE!".

//EDIT
Tuż po moim odejściu z GoFa wlazłem na ten serwer i w Giran krzyczałem że używam patcha i czy mnie szanowni GMowie będą banować :P. Darłem sie tak ze 20min i nic mi nie zrobiono. Ostatnio znów sie wbiłem i wszystkie postacie i samo konto działa, więc tam patch ten chyba nie jest zabroniony. A L2Utills napewno nie bo był topik na ten temat i sam Administrator się zastanawiał czy nie wypuścić nowego patcha z pokolorowaną składnią :). No ale zaznaczam ze GoF jest na l2j więc trik z najbardziej drażliwą sprawą (oznaczenie skrzynek) nie działa.


ja mam taki problem, nie wiem co z nim zrobic i co dokladnie znaczy
http://www.l30n.livenet.pl/error.JPG
jesli ktos wie co na to poradzic prosze o PM badz odezwac sie na gg 3335759 jestem bardzo czesto off wiec prosze o zostawienie wiadomosci :?

Pewnie chodzi o to, że nie zainstalowałeś pewnego składnika:
http://www.winpcap.org/install/default.htm
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 16, 2008, 04:25:49 pm »
Witam, jak sie uporac z tym problemem:



  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 16, 2008, 05:24:19 pm »
Jeżeli:
A. GRASZ NA OFICJALU
To niestety musisz pytać wujka google. Kiedyś się z tym uporałem, ale dziś już nie gram więc nie jestem w temacie. Możesz Się też skontaktować z użytkownikiem leon2002 który chyba uruchomił sniffera. Przynajmniej tak zrozumiałem (choć to było trudne ) z poniższej wypowiedzi.
Cytat: leon2002
od dziala pomoglo kolorki juz zmienilem, tylko teraz meczy mnie problem
1. konsolka nie dziala  znaczy nie nalicza nic last mob exp + jakis maly licznik 0% (0/0) cos takiego jest i pasek chyba chodzi o lvl up
Sniffer started jest napisane: czasem jak sie najpierw wlaczy program a potem polacze z servem pisze adres ip...
i wyskakiwal mi error po 3-4x co cwila rozne

taki jets jak sie klika 2x na patcher.exe nie wiem czy tak ma byc.
http://l30n.livenet.pl/error2.jpg

po ponownym wlaczeniu programu i gry niema juz serri error'ow
Dzieki za pomoc 1 razem, moze teraz tez bedziesz wiedzial co jest grane
Pozdro

Jeżeli znajdziecie dobry sposób który pozbywa się powyższego problemu i uruchamia sniffera koniecznie tutaj go opiszcie!

B. GRASZ NA SERWIE PRYWATNYM
To powtarzam jeszcze raz NIE URUCHOMICIE SNIFFERA NA PRYWATNYCH!!! A co za tym idzie nie skorzystacie z bajerów które są z nim powiązane (zliczanie matsów z WH czy jakieś liczniki expa i inne podobne). Najlepiej to go wyłączyć w opcjach i nie uciekać z lekcji j. polskiego jeżeli nie potraficie czytać ze zrozumieniem (w moim poradniku na poprzedniej stronie wszystko jest na ten temat)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2008, 05:31:57 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 30, 2008, 06:28:24 pm »
Mapy do L2:

http://l2mapping.darsain.net/

/Cubu$
plusik :)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2008, 11:15:58 am wysłana przez Cubu$ »
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 09, 2009, 09:11:04 pm »
ktos probowal instalowac L2utils na viscie x64? zawsze mi error wyskakuje przy wybieraniu sniffera i nie moge wlaczyc programu, moze to przez winpcap ktory zawsze instaluje sie w plikach x32. da sie to odpalic na viscie x64, jesl tak to jak?


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 13, 2009, 05:59:25 pm »
Może ktoś wrzucić l2utils pod c5? Bądź plik z odróżnieniem chestów od skrzynkomobów?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 14, 2009, 12:15:28 pm »
jest jakis Utils pod Gracie part 2 ?? (taki, zeby dzialal na offie ?:d)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Przydatne strony www, folder system L2 oraz L2 Utills
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 14, 2009, 04:46:44 pm »
mógłby ktoś podać link od tego l2 util na interlude tylko nie na rapidshare bo na rapid pisze że zyżyłem już limit :x


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬