Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 620950 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1525 dnia: Listopad 30, 2007, 08:11:05 pm »
No tak ale by musial byc gdzies na 3rd,miec reuse z 30 sekund.

Teraz jeszcze jedno co wyczytalem o cubach i CT1.

Z tego co mowil jeden summoner juz nie trzeba atakowac celu zeby cuby sie ruszyly.Starczy ze bedziemy w "Fight Mode" i bedziemy mieli cel na celowniku.Czyli walka wyglada tak ze my jestesmy w Fight Mode,nic nie robimy a cuby leja przeciwnika.Jezeli to dziala na Cuby SK/TK(a raczej bedzie dzialac) to szykuje sie fajna zabawa.Pewnie tez SoF bedzie dzialal na Pantere ^^

Enchanty z CT1 w skillach SK:
Aggresion:power,cost,shield p.def(zwieksza nam p.def),slow
Hate Aura:To samo z tym ze nie zwieksza naszego p.def tylko p.def tarczy.
Arrest:zwieksza p.atk,zmniejsza p.def(przeciwnika),power,chance.
Banish Seraph:zadaje dmg,chacne(lethal i fear),Cost,Zwieksza moc atrybutu.
Deflect Arrows:Zwieksza p.def tarczy vs archery,zwieksza nam p.atk,cost,time.
Freezeng Strike:chance,cost,power i Zwieksza moc atrybutu.
Guard Stance:Counter Hate(szansa ze jak nas zaatakuja to dostana hate),zwieksza p.def jezeli nas atakuja,cost,power.
Hex:chance,cost i zadaje dmg(czyli mozna walic na nieoflagowanego przeciwnika).
Judgment:daje ten sam efekt co tribunal+judgment(czyli zmniejsza crit rate i crit power),cost,power i zwieksza moc atrybutu.
LS:chance,cost,power.
Power Break:to samo co hex.
SF:Counter jak u GS,zwieksza p.def(szansa) jak nas atakuja,power,cost,dodaje p.def,zwieksza p.def jak nas atakuja.
Shield Mastery:zwieksza szanse na blok,zwieksza p.def(szansa) jak nas atakuja.
Sting:absorbowanie HP,zmniejsza speed celu,chance,cost.
UD:Zwieksza speed(tak mozesz chodzic na ud),szansa na cast aggresion(counter),zwieksza moc UD(szansa) jak nas atakuja.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 08:27:47 pm wysłana przez Ryltar »


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1526 dnia: Listopad 30, 2007, 09:00:01 pm »
No tak ale by musial byc gdzies na 3rd,miec reuse z 30 sekund.

Teraz jeszcze jedno co wyczytalem o cubach i CT1.

Z tego co mowil jeden summoner juz nie trzeba atakowac celu zeby cuby sie ruszyly.Starczy ze bedziemy w "Fight Mode" i bedziemy mieli cel na celowniku.Czyli walka wyglada tak ze my jestesmy w Fight Mode,nic nie robimy a cuby leja przeciwnika.Jezeli to dziala na Cuby SK/TK(a raczej bedzie dzialac) to szykuje sie fajna zabawa.Pewnie tez SoF bedzie dzialal na Pantere ^^

Enchanty z CT1 w skillach SK:
Aggresion:power,cost,shield p.def(zwieksza nam p.def),slow
Hate Aura:To samo z tym ze nie zwieksza naszego p.def tylko p.def tarczy.
Arrest:zwieksza p.atk,zmniejsza p.def(przeciwnika),power,chance.
Banish Seraph:zadaje dmg,chacne(lethal i fear),Cost,Zwieksza moc atrybutu.
Deflect Arrows:Zwieksza p.def tarczy vs archery,zwieksza nam p.atk,cost,time.
Freezeng Strike:chance,cost,power i Zwieksza moc atrybutu.
Guard Stance:Counter Hate(szansa ze jak nas zaatakuja to dostana hate),zwieksza p.def jezeli nas atakuja,cost,power.
Hex:chance,cost i zadaje dmg(czyli mozna walic na nieoflagowanego przeciwnika).
Judgment:daje ten sam efekt co tribunal+judgment(czyli zmniejsza crit rate i crit power),cost,power i zwieksza moc atrybutu.
LS:chance,cost,power.
Power Break:to samo co hex.
SF:Counter jak u GS,zwieksza p.def(szansa) jak nas atakuja,power,cost,dodaje p.def,zwieksza p.def jak nas atakuja.
Shield Mastery:zwieksza szanse na blok,zwieksza p.def(szansa) jak nas atakuja.
Sting:absorbowanie HP,zmniejsza speed celu,chance,cost.
UD:Zwieksza speed(tak mozesz chodzic na ud),szansa na cast aggresion(counter),zwieksza moc UD(szansa) jak nas atakuja.

ale chore to wszystko...
dobrze, że zanim wprowadzą CT1 na moim serwerze ja już dawno nie będę grac w L2 (no bo ile można, już gram sporo ponad 2lata). Pokemony się z tego robia...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1527 dnia: Listopad 30, 2007, 09:34:12 pm »
po prostu panowie z ncshitu stwierdzili jakis czas temu ze im bardizej beda ingerowac w fizyke samej gry tym bedize ciekawsza a wychodzi ze z kroniki na kronike jakos taki niesmak sie pojawia .... niby jakies fajne nowosci a w praktyce zastosowanie (jak reszta skili) bedize mialo z tego 10% :D w niektorych przypadkach 25%


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1528 dnia: Listopad 30, 2007, 10:15:56 pm »
Kamael Plus patch notes...
"Summmoners, TK and SK receive a new cubic - chances to remove debuffs." <- GG, Cancel Cubic :D

No tak ale by musial byc gdzies na 3rd,miec reuse z 30 sekund.

Teraz jeszcze jedno co wyczytalem o cubach i CT1.

Z tego co mowil jeden summoner juz nie trzeba atakowac celu zeby cuby sie ruszyly.Starczy ze bedziemy w "Fight Mode" i bedziemy mieli cel na celowniku.Czyli walka wyglada tak ze my jestesmy w Fight Mode,nic nie robimy a cuby leja przeciwnika.Jezeli to dziala na Cuby SK/TK(a raczej bedzie dzialac) to szykuje sie fajna zabawa.Pewnie tez SoF bedzie dzialal na Pantere ^^

W końcu nieco miłości dla summonerów :D


Guard Stance:Counter Hate(szansa ze jak nas zaatakuja to dostana hate),zwieksza p.def jezeli nas atakuja,cost,power.

Czyli, że dajmy na to atakuję SK z włączonym GS to jest szansa, że zacznę do niego automatycznie biec ? Wydaje się to bezużyteczne przeciwko np. sztyleciarzom (do eliminowania których podobno tank jest przeznaczony) :P


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1529 dnia: Listopad 30, 2007, 10:26:14 pm »
ale dzieki niektorym enchantom tank beda zmiataly nie tylko daggerow/archerow ... jezeli mag nie wrzuci ci slowa to ma przerabane ... hex+arrest(ktory tez daje cos w stylu hexa) i masz crity z miecza po 1k w maga ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1530 dnia: Listopad 30, 2007, 10:46:47 pm »
Cytuj
Czyli, że dajmy na to atakuję SK z włączonym GS to jest szansa, że zacznę do niego automatycznie biec ? Wydaje się to bezużyteczne przeciwko np. sztyleciarzom (do eliminowania których podobno tank jest przeznaczony)

Powiem ci jak to wglada.Ja włączam GS ty mi walisz blowam,dostajesz hate lock na 6 sekund(tak on dziala w CT1) i teraz odbiegasz i po sekundzie atakujesz mnie(co 1 sekunde zmienia ci cel na mnie) w rezultacie nie mozesz odbiec a jak zmienisz cel to zaraz zmienia go na mnie i przez 6 sekund MUSISZ mnie nawalac albo biegac jak debil.

Cytuj
ale dzieki niektorym enchantom tank beda zmiataly nie tylko daggerow/archerow ... jezeli mag nie wrzuci ci slowa to ma przerabane ... hex+arrest(ktory tez daje cos w stylu hexa) i masz crity z miecza po 1k w maga ...

Slow tez nic nie da.FS+Hate na Slow+Sting na slow i pozamiatane.

po prostu panowie z ncshitu stwierdzili jakis czas temu ze im bardizej beda ingerowac w fizyke samej gry tym bedize ciekawsza a wychodzi ze z kroniki na kronike jakos taki niesmak sie pojawia .... niby jakies fajne nowosci a w praktyce zastosowanie (jak reszta skili) bedize mialo z tego 10% :D w niektorych przypadkach 25%

Jestem ciekaw ile tankow przestanie grac(o ile tak bedzie).Tank na 80 bedzie mial dynasty i shield master,+50% ressist shock + boss jewlery zmieni mu land rate skilli(chyba ze bije sie z innym co ma boss to sie wyzeruja) a tank chyba najlbardziej skorzysta na tym dodatkowym land rate.SK oprocz Deragment ma kazdy wiec zaboli to.DA i Pal podobnie tez sobie dodadza troche.


  • Banned
  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1531 dnia: Grudzień 04, 2007, 02:49:21 am »
Co SK robie na siege i na masspvp wali z miecza czy stoi i wali drainami :D?


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1532 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:49:10 am »
od IL gra role wkurwialki (jak kazdy tank) -> zmienia targety enemy ;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1533 dnia: Grudzień 04, 2007, 09:48:10 am »
To tylko wy tak robicie.Ja biore daggera i wale mortal blowem po plecach.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1534 dnia: Grudzień 04, 2007, 10:03:40 am »
Co SK robie na siege i na masspvp wali z miecza czy stoi i wali drainami :D?

w c4 zmienial na sube necro i szedl na siege w c5+ zmienia na sube Hawkeye i idzie an siege  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1535 dnia: Grudzień 04, 2007, 02:35:22 pm »
 :_delf_5_1: owned ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1536 dnia: Grudzień 17, 2007, 01:12:12 am »
Cóż. Na siege używa sę raczej łuku, mozna tez pobawic sie w hatowanie healerow i archerów, debufowanie (widok sparaliżowanego healera - bezcenne), bashowanie, Todowanie, arrestowanie (trzy ostatnie tylko o ile to jakas wieksza ciasna zadyma), nie polecam natomiast bawic sie w hate aura bo to powoduje natychmiastowy zgon nawet na ud ^^.

Btw, juz widzę SoF na privach... zamiast buffera na dualboxie ludzie będą biegać z tankiem xD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2007, 01:14:47 am wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1537 dnia: Grudzień 17, 2007, 07:49:08 pm »
Ten miecz to fajna zabawka ^^



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1538 dnia: Grudzień 19, 2007, 05:44:17 pm »
zabij paru ludzi zoabczysz jaka fajna zabawka sie wtedy robi  :P


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1539 dnia: Grudzień 19, 2007, 06:11:43 pm »
zabij paru ludzi zoabczysz jaka fajna zabawka sie wtedy robi  :P
ekhm ... ten screen jest po zabiciu "paru" ludzi ^^


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1540 dnia: Grudzień 19, 2007, 10:00:04 pm »
To screen jak mi swiezo polecial :P LOL 1 pt na 1 osobe xD


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1541 dnia: Grudzień 19, 2007, 10:42:04 pm »
To screen jak mi swiezo polecial :P LOL 1 pt na 1 osobe xD
lol takie staty jak polecial od razu? :P


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1542 dnia: Grudzień 19, 2007, 11:14:09 pm »
Ja wiem czy az takie staty?? W sam raz jak na poczatek, na wiekszosci screenow co widzialem to zariche juz mialo przewaznie z 13-14k p attack.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1543 dnia: Grudzień 19, 2007, 11:48:59 pm »
Na 2/0 napewno zaluzylem na takie stasty :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1544 dnia: Grudzień 20, 2007, 09:40:05 am »
0 pk =  nikogo jeszcze nim nie zabil wiec staty sa denne :D


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1545 dnia: Grudzień 24, 2007, 10:58:07 am »
No więc tak...Ostatnio wzięło mnie znowu na l2 i wróciłem do swojego ślicznego ST. :}
I tu pojawia się problem...Chciałbym zrobićmu DD build, ale coś waham się nad dye'ami i setem.Broń to na pewno fb+focus, ale jeżeli chodzi o set to mj/nm? A dye?Zastanawiam sięnad +2STR -2 CON i +2DEX -2CON.Czemu nie +4 STR? No cóż, zawsze strasznie bolała mnie strata DEXa-> speed i te sprawy  :P Zwłaszcza,że fajnie byłoby powalczyć też z magami, a ze speedem 160 gnoje w DC będą dość swobodnie rzucać czary, a na wejście arresta trudno liczyć :p Help plx.BTW: Jak będę jadł korzonki przez tydzień, tańczył wokół ogniska śpiewając dzikie pieśni to przyjmiecie mnie do fanclubu SK? :<



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1546 dnia: Grudzień 24, 2007, 11:48:23 am »
Cytuj
BTW: Jak będę jadł korzonki przez tydzień, tańczył wokół ogniska śpiewając dzikie pieśni to przyjmiecie mnie do fanclubu SK? :<
ekhm az takiego poswiecenia nie wymagamy ;) po prostu musisz pisac w kazdym poscie(niewazne w jakim temacie i w jakim dziale) na tym forum ze SK>all i w ogóle jest wspanialy ^^ joke ofc :D btw gdzie podziali sie ludzie ktorzy krzyczeli ze maja dosc SK na forum? :D

set napewno MJ a nie NM ... na epi macie chyba usranego sleepa? wiec z magami bedzie luz ...

Cytuj
Zastanawiam się nad +2STR -2 CON i +2DEX -2CON.
hm ... nigdy czegos takiego nie probowalem robic wiec mozesz zrobic a potem podzielisz sie doswiadczeniami :D

chociaz mozna by +4str-4con(bez ruszania dex) i luk jaka druga bron, wtedy nie musialbys ich ganiac :D


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1547 dnia: Grudzień 24, 2007, 12:10:01 pm »
Noo, sleep niby usrany, ale nuker dalej jest w stanie mocno przywalićz tego czaru :} Ehh, chyba pozostaje mi dokoksać te 70% do shield basha  :P

Ok, spróbuje moją propozycje dye, może akurat coś uda się zabić  :P



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1548 dnia: Grudzień 24, 2007, 03:17:26 pm »
dc jest o tyle gópi że odejmuje STR, poprostu nie lubie tego armoru (na elfce mi sie jedynie podoba :P)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1549 dnia: Grudzień 24, 2007, 03:22:21 pm »
dc jest o tyle gópi że odejmuje STR, poprostu nie lubie tego armoru (na elfce mi sie jedynie podoba :P)
a co to ma ... zreszta niewazne ... zabierz mi tego minusa co mi go za nic dales :P