Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 490075 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2900 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:18:24 pm »
Jakoś nigdy za bardzo nie przepadałem za SE i Bishem (w sensie , że nie lubiłem nimi grać , w pt u mnie są jak najbardziej mile widziani) . Do Gracji niemal zawsze imponował mi PP głownie na ilość jego buffów . Jednak w gracji przejrzałem na oczy i zrozumiałem , że nie zawsze wszystkie będą wykorzystywane , a nawet niektóre są bezużyteczne . Wtedy zacząłem kierować zainteresowania głownie na EE - ze względu na jego buffy które są dosyć przydatne , recharge , dosyć mocne heale , jego debuffy i inne bajery oraz możliwość wybrania skilla z Pomadera . Sam nigdy nim nie grałem , gdyż w między czasie interesowałem się warlockiem , ale gdy zaczoł tracić stopniowo na sile w coraz to nowszych kronikach oraz na spadek jego przydatności , zacząłem grać SB . No i muszę przyznać , że grało mi się świetnie . Skille ma ciekawe , postać sama w sobie jest ciekawa , a zapowiada się również w miarę ciekawie w H5 . Fakt faktem nie ma już takich hitów jak za czasów gracji - a to głównie ze względu na to , że teraż trzy różne resisty do każdego kawałka zbroi można wkładać , ale przez to dmg każdego zmalał , więc teraz i EE będzie mniej zabierał tym swoim nukiem z agu . Wychodzi na to , że walki na H5 będą wyrównane , a przez zmianę z Frei Zostały teraz nieco bardziej wydłużone .

Jak już na początku posta stwierdziłem , Nie za bardzo do gustu przypada mi SE . Raczej Wolę EE . Jednak w SB jest coś, co mi się bardzo podoba zarówno teraz , jak i w H5 , nie umiem tylko powiedzieć , co takiego .

Nie chcę być raczej wymiataczem , ale chcę wygrywać większośc pvp i walk na oly . Chcę również przydać się w pt i klanie , a także by moja postać przynosiła mi radość z gry i żeby postać mnie zaciekawiła i nie znudziła zarówno we Frei jak i H5 .

Myślę , że powiedziałem wszystko , co było potrzebne do ustalenia i udzielenia mi pomocy w wyborze postaci na te dwie kroniki .

A zatem , pytam ostatecznie i definitywnie . Którą postać mam wybrać i dlaczego ?? SB czy EE ??

Z góry dziękuję za odpowiedź .


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2901 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:40:57 pm »
Rzuć monetą.
A na serio, rzuć monetą albo prześpij się z wyborem. Pytanie czy chcesz być supportem czy DD. Walić czy leczyć/resać/wspomagąć na pvp. Czy chcesz słyszeć gromy za w złym momencie heal/res czy wnie.
Odpowiedz sobie na to pytania i będziesz wiedział.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2902 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:59:11 pm »
Ee - wieksza odpowiedzialnosc i mniejsze bubu robi ale na oly masz od groma swietnych buffow oraz szybki i dosc dobry heal. Mozna sie pobawic. Kompletnie nie nadaje sie do open pvp 1 vs 1.

Sb - postac najbardziej finezyjna nie liczac female sb i jedyna w swoim rodzaju. Na pewno ciekawa i wymagajaca wyczucia i ogarniecia. Mozliwosc bycia malo wytrzymalym i zywotnym wojem lub srednio zabojczym acz nieprzecietnym nukiem albo ewentualnie kompletny mix.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2903 dnia: Styczeń 04, 2011, 12:17:58 am »
Rzuć monetą.
A na serio, rzuć monetą albo prześpij się z wyborem. Pytanie czy chcesz być supportem czy DD. Walić czy leczyć/resać/wspomagąć na pvp. Czy chcesz słyszeć gromy za w złym momencie heal/res czy wnie.
Odpowiedz sobie na to pytania i będziesz wiedział.

Hehe , wczoraj przespałem się właśnie z tym wyborem , tzn zastanawiałem się przed snem chyba jedną albo i dwie godziny nad tym wyborem i w efekcie zasnąłem coś koło 1:30 a i tak gówno za przeproszeniem ustaliłem xD
No ale w sumie nie chciałbym , aby ktoś się czepiał , że nie ogarniam , a szansa jest spora , gdyż na prawde nigdy nie grałem EE . Więc chyba wybiorę tego SBka dla świętego spokoju i frajdy z gry . Dopracuję trochę taktyk w grze i będzie git ;)

Cytat: lukasz09091
Ee - wieksza odpowiedzialnosc i mniejsze bubu robi ale na oly masz od groma swietnych buffow oraz szybki i dosc dobry heal. Mozna sie pobawic. Kompletnie nie nadaje sie do open pvp 1 vs 1.

Sb - postac najbardziej finezyjna nie liczac female sb i jedyna w swoim rodzaju. Na pewno ciekawa i wymagajaca wyczucia i ogarniecia. Mozliwosc bycia malo wytrzymalym i zywotnym wojem lub srednio zabojczym acz nieprzecietnym nukiem albo ewentualnie kompletny mix.

Pierwszy raz , gdy grałem tą profesją na low rate , byłem kompletnie nie przekonany do nuków , dlatego rzadko kiedy ich używałem , wolałem bardziej walczyć w zwarciu . Gdy drugi raz grałem , to zacząłem nieco bardziej ogarniać skille magiczne , lecz nadal kładę nacisk na walkę w zwarciu . Tym razem zamierzam wykorzystywać wszystkie skille SBka , zarówno fizyczne , jak i magiczne oraz buffy i debuffy , z naciskiem jednak , na walkę w zwarciu .

Ok , dziękuję za wszelką udzieloną mi pomoc . Jestem zadowolony :)


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2904 dnia: Styczeń 08, 2011, 11:17:50 am »
Szukam postaci ciekawej, żeby mi się szybko nie znudziła. Nie interesuje mnie licznik pvp. Mam być w miarę przydatny do melee pt. Oly to też nie problem- wyfeedować można zawsze. :D Server pvp, full buff, kronika freya.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2905 dnia: Styczeń 08, 2011, 11:45:07 am »
Jak serwer pvp z full buffem i nie chcesz nabijać pvp a chcesz być przydatny w pt to jedynie bp  :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2906 dnia: Styczeń 09, 2011, 11:22:13 am »
A więc mam dylemat pomiędzy trzema postaciami DA , SK , SB male i oczekuje odpowiedzi na pytanie"która dobra na pvp i w solo expie nie zawodzi(buffki od wc na razie mały lvl ale rośnie)z góry dziękuję   (server L2Cereberus o ile ma to znaczenie)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 11:24:42 am wysłana przez Arnold »
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2907 dnia: Styczeń 09, 2011, 12:02:40 pm »
Wszystkie te postacie radzą sobie świetnie w pvp ale sk potrzebuje trochę więcej wyfarmienia od innych ale też ładnie kosi.Jeśli chodzi o exp to tankowie jacyś uber w tym nie są i myślę że tu sb lepiej będzie sobie radził


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2908 dnia: Styczeń 09, 2011, 01:53:55 pm »
myślę że sb male będzie Ci się szybko jak i ciekawie expiło. W PvP ma sporo fajnych skilli, które odpowiednio wykorzystane zamiatają przeciwników ( to tak samo jak u innych kamaeli, nie licząc inspectora:D) U sb male po prostu jak ogarniesz skille to tylko buff and go! :)


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2909 dnia: Styczeń 09, 2011, 02:46:55 pm »
bierz SB, to nie h5 (pewnie długo nie będzie) więc SD rulez, na 1 vs 1 nie ma się co czarować nie ma lepszej postaci od SB, trzeba się wykazać cierpliwością i nie przechodzić do sedna walki póki nie wyssiesz całego buffa, filozofii nie ma, jedyny problem to SB vs SB bo tu trzeba się tłuc od początku i tu zależy wynik głównie kto będzie miał lepsze buffy przez dłuższy okres walki no i oczywiście sprzęt


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2910 dnia: Styczeń 10, 2011, 01:47:38 pm »
No dobra zdecydowałem się na SB dziękuje za wypowiedzi ale teraz jeszcze jedno pytanie : SB male czy SB female podobno różnią się tylko tym ,że male ma wiekszy p.atk a female ma większy m.atk czy to prawda? I bardziej polecacie male czy female albo to tylko kwestia gustu nie wiem bo nie grałem nigdy kamealem.
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2911 dnia: Styczeń 10, 2011, 02:48:15 pm »
male ma wiekszy p atak i m atack sluchaj dalej teorii genialnych ludzi ;f

Female posiada Blinka dzieki któremu ciezej było ją dorwać (mówie na pvp) napisałem BYŁO bo teraz mag-dystans i tak doriwe/łucznik to samo/każdy melee fajter ma teraz rusha xd/daggerzy shadow step więc myśle ze w H5 lekko straciła ale nadal jest dobra

Male jest silniejszy na Oly dzięki mobilnemu Ud posiada wiecej m ataku/p ataku ale to minimalnie i co tu wiecej xd no i posiada 1-2 lv takiego lionhearta :)


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2912 dnia: Styczeń 10, 2011, 07:06:37 pm »
Cytuj
Female posiada Blinka

Facet też. :P Female ma warpa, za to male rush.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2913 dnia: Styczeń 10, 2011, 07:18:03 pm »
omfg ja dużo gram w DotA dla mnie Blink to tp na okreslony zasięg przed postac/wokół niej...


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2914 dnia: Styczeń 10, 2011, 07:58:44 pm »
Male jest Wytrzymalszy ze względu na UD i Courage za to Female jest mobilniejsza . To kwestia gustu ale imo Male jest dla facetów a Female dla kobiet .


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2915 dnia: Styczeń 11, 2011, 11:59:08 am »
Male jest Wytrzymalszy ze względu na UD i Courage za to Female jest mobilniejsza . To kwestia gustu ale imo Male jest dla facetów a Female dla kobiet .
czili idac twoim tropem kraś jest dla starych pedofilów a krasnoludka na małych dziewczynek? elf dla gejów ork dla maczo? taa fajnie.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2916 dnia: Styczeń 11, 2011, 07:22:14 pm »
Male jest Wytrzymalszy ze względu na UD i Courage za to Female jest mobilniejsza . To kwestia gustu ale imo Male jest dla facetów a Female dla kobiet .
czili idac twoim tropem kraś jest dla starych pedofilów a krasnoludka na małych dziewczynek? elf dla gejów ork dla maczo? taa fajnie.
Dark elfy dla emo, czyli gramy humanem :D
A co do SB to jak mówisz, że grasz pierwszy raz to jednak polecałbym Male, bo jednak to UD czasami dupe uratuje :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2917 dnia: Styczeń 14, 2011, 09:51:18 pm »
Wiem ,że ktoś mi zaraz wyjedzie "jesteś nie zdecydowany" itp. ale jak się sprawuję DA na pvp ? mam DA na 55lvl dlatego pytam bo nie wiem czy robić w końcu tego "kurczaka" ale wolę się zapytać niż na 70+ zmieniać postać ... z filmików na youtube wynika ,że DA "lami" ale to zły przykład bo liczy się umiejętność gry a oni pewnie jej nie posiadali , czy z DA jest tak jak SB ,że jakby to napisać są na równym poziomie w pvp? jedyny plus zostania na DA jest jego 55lvl ale i tak może mnie ktoś przekona do SB.  :noob: dobra w sumie głupi jestem zrobię AW bo lubię daggery .... :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 10:11:55 pm wysłana przez Arnold »
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2918 dnia: Styczeń 14, 2011, 10:18:38 pm »
Powiem Ci prawdę o niebo lepiej sobie radzi SB w pvp niż DA. Może i DA jest Oly Farmerem, ale SB ma szansę w pvp 1 vs 1, 2 vs 1 itd. SB-kiem przynajmniej pvp nie będzie trwać 30 minut tylko 5 minut. Bo nie będziesz miał problemów z zabiciem takiego delikwenta. I nim praktycznie każdą profke możesz pojechać :]


Dobra teraz mój dylemat.

Gram na RPG x15 znaczy próbuje zagrać. I mam taki dylemat kim by tu pograć? Lubie nuków ogółem lubię magów, ale ciągnie mnie też do fighterów, chciałbym aby tą postacią w miare łatwo się expiło, ale jednocześnie coś można było z działać na PvP. Nie musi jechać all klas, ale jednak żeby trochę po karała.

1.Czyli tak. Może być to fighter/mag
2.Łatwo się expi, albo łatwiej
3.W miarę dobry w pvp

Trudny wybór :P. Od razu mówię, że SB odmawiam. Nie wiem czemu postać mi się podoba, ale jakoś nie podoba mi się postać która zjedziesz wszystko :P.
Myślałem nad Gladem/Olem lub nie wiem kto, jakieś sugestie :P?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 11:48:38 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2919 dnia: Styczeń 15, 2011, 12:32:45 am »
mag - sh
woj - glad/tyrek

wiem, że ameryki nie odkryłem ale tak jest  :x

pomyśl może nad jakąś niebanalną klasą bo tych powyżej od groma jest na każdym serwie  :(


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2920 dnia: Styczeń 15, 2011, 12:36:50 am »
mag - sh
woj - glad/tyrek

wiem, że ameryki nie odkryłem ale tak jest  :x

pomyśl może nad jakąś niebanalną klasą bo tych powyżej od groma jest na każdym serwie  :(

Tyrków i SH jest od groma, ale z gladami chyba nie jest tak strasznie :P. Nie banalną hmm sugerujesz o kurde nawet nie wiem co podać :p.

Ale konkretniej tak bardziej myślę by grać sobie gladem, dam nim radę krając jako tako solo? Przynajmniej tak przez pierwsze 60 lvl-i?
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2921 dnia: Styczeń 15, 2011, 09:29:49 am »
Spokojnie nawet do 70 :) bo jak już dobijesz 60lvl to można się pobawić w massowki na AB :D


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2922 dnia: Styczeń 15, 2011, 11:54:09 am »
Zrób tanka bo to nie jest banalna postać a i się nie znudzi nigdy


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2923 dnia: Styczeń 15, 2011, 12:15:31 pm »
Zrób tanka bo to nie jest banalna postać a i się nie znudzi nigdy

Uważne czytanie się kłania :]

2.Łatwo się expi, albo łatwiej

Zwłaszcza, że gram sam to tym bardziej ten punkt się liczy.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2924 dnia: Styczeń 15, 2011, 12:33:19 pm »
z moich doświadczeń pamiętam, że w solo expie sh>all, tylko kuraka mu trzeba  :)