Witaj
Gość

Wątek: Silver Ranger czy Destroyer  (Przeczytany 17135 razy)

  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 25, 2007, 03:27:22 pm »
Wielbiciele orków i DE zamiast się wyzywać to przyznajcie że obie rasy są piękne, swietnie walczą i expią i połaczcie siły przeciwko pedalskim LE i lalusiowatym Humanom.


zeby nie było całkowitego offtopa:
Obojętnie co weźmiesz, jedna i druga postać jest bardzo fajna chociaż elf gorzej wygląda......

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 25, 2007, 03:30:26 pm »
Wielbiciele orków i DE zamiast się wyzywać to przyznajcie że obie rasy są piękne, swietnie walczą i expią i połaczcie siły przeciwko pedalskim LE i lalusiowatym Humanom.

Niech wszystkie rasy połączą siły przez pedalskim DE bo to mroczne elfy są bardziej pedalskie :P



  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 25, 2007, 03:44:58 pm »
Lubię grać obiema rasami więc takiego rozwiązania sprawy jaki podałeś nie biorę nawet pod uwagę. Obie te rasy są wrogo nastawieni do LE, więc niech połączą siły jako strona "Kolorowych" i załatwią "białasów". Ewentualnie jak przyjmą zwierzchnictwo Orków i DE to moze spotkają się z litością nowych wladców :D

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 25, 2007, 03:46:22 pm »
Dwarf > All i tyle  :P



  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 25, 2007, 03:49:11 pm »
Oczywiście przy wsparciu Orków i DE :P

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 25, 2007, 10:59:59 pm »
Cytuj
DE bo to mroczne elfy są bardziej pedalskie Razz
To najlepiej wygladajaca rasa w calym L2 i nie wmowisz mi ze jest inaczej wygladaja mrocznie, fajnie jak wyznawcy jakiegos KULTU xD (Shilien) xD  8)
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 25, 2007, 11:01:36 pm »
Cytuj
wyznawcy jakiegos KULTU xD
Jako DE czuje sie urażony ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 26, 2007, 12:01:24 am »
Cytuj
DE bo to mroczne elfy są bardziej pedalskie Razz
To najlepiej wygladajaca rasa w calym L2 i nie wmowisz mi ze jest inaczej wygladaja mrocznie, fajnie jak wyznawcy jakiegos KULTU xD (Shilien) xD  8)
To najgorzej wyglądająca rasa a ten ich kult to co najwyżej kult wypinaczy tyłków orkom...



  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 11, 2007, 07:46:44 am »
a ja bede mial najlepiej, destro z subem SR, i co? :D

DE to najwieksze kozaki bo maja meskie stringi i wlosy na zel stawiaja, a kobitki jeszcze lepiej, daja dupy na kazdym kroku  (najwieksza zaleta)  :D


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 11, 2007, 10:36:28 am »
DE male w Blue Wolfie wygląda jak "ciul"  :P
Za to Babki DE mają niezły biuscik ;>


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 11, 2007, 06:59:53 pm »
Najgorsza wlasnie widze ze elfy sa na samym dole wg. kolejnosci jaka rasa jest najlepsza.
A co jest na samej górze? Mroczne elfy? One mogą być najlepsze tak samo jak PiS :f


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 20, 2007, 03:24:25 am »
LoL destro poprostu > wszyscy wojownicy... wojownik predzej czy pozniej bedzie musial do ciebie podejsc, czy to sk czy glad a nawet tyrant... wtedy lupiesz go ze skilli a on tylklo patrzy jak mu hp ubywa... bedzie odbiegal ale itak dojdzie do kolejnego starcia... wtedy gdy masz 1/3 hp wlaczas freenzy i wystarczy pare hitow i mamy +1 do pvp... z magami i lucznikami n/c bo ich nie dogonisz... a jesli juz dogonisz na frenzy to praktycznie od 4-5 hitow (jesli crytyki to nawet 3) i wygrales xD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 20, 2007, 11:29:31 am »
Cytuj
A co jest na samej górze? Mroczne elfy? One mogą być najlepsze tak samo jak PiS :f

Ta zwlaszcza ze ludzie maja kazda lub wiekszosc klas najlepszych pod wzgledem PvP.

Cytuj
DE male w Blue Wolfie wygląda jak "ciul"

Jakim BW? Bo nie wiem czy wiesz sa 3 BW.

Cytuj
daja dupy na kazdym kroku  (najwieksza zaleta)

To tlumaczy czemu grasz babkami DE  :_delf_5_1:

Cytuj
To najgorzej wyglądająca rasa a ten ich kult to co najwyżej kult wypinaczy tyłków orkom...

O tak mmm...ludzie co biegaja jakby zesrali sie w gacie,pedalskie elfy,pedofilskie dwarfy i orki-masturbanci.Nie no naprawde na ich tle zle wygladaja.Ta kazdy gada ze DE wygladaja najgorzej a wlanczaja sobie nude patch,robia babke i sie paluja przed monitorem...

Cytuj
LoL destro poprostu > wszyscy wojownicy...

Ta juz widzialem co kumpel duelist zrobil z tym destroyerem.

Cytuj
wojownik predzej czy pozniej bedzie musial do ciebie podejsc, czy to sk czy glad a nawet tyrant... wtedy lupiesz go ze skilli a on tylklo patrzy jak mu hp ubywa... bedzie odbiegal ale itak dojdzie do kolejnego starcia... wtedy gdy masz 1/3 hp wlaczas freenzy i wystarczy pare hitow i mamy +1 do pvp... z magami i lucznikami n/c bo ich nie dogonisz... a jesli juz dogonisz na frenzy to praktycznie od 4-5 hitow (jesli crytyki to nawet 3) i wygrales xD

Mowisz o Arenie? Na otwartej przestrzeni z Tytanem jakos nie przegralem.Na arenach przegrywalem bo nie ma gdzie biegac a lukiem to nie za bardzo mnie rusza(mowie tu o nerfnietym w C5 frenzy bo na C4 to co innego).W zarciu na frenzy wytrzymalem wiecej niz te 4-5 hitow :P

I tak to zalezy od umiejetnosci gracza a nie od glupiej regoly ktory wymyslil NCSoft.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 22, 2007, 12:28:14 pm »
ryl...czy ty przypadkiem nie masz  nude patcha? ;p
w ogóle co to za porownanie?Widac ze kolega nie ma pomyslu na postac ;) jak mozna wybierac miedzy wolnym jak kupa orasem z wielkim mieczem a szybkim jak cholera lucznikiem :o przeciez te roznice sa tak oczywiste ze hej ;) wybrales destro?To zobaczysz jak szybko bedziesz klal na jego powolnosc ;) to wcale nie jest problem uciec poza smieszny zasieg destro z  lukiem ;) i przeczekac frenzy
w zwarciu to inna bajka,dlatego sk ma duuuuzo latwiej niz tk,bo moze walic magia na dystans ;)
ale jak moj przeciwnik titan nie mial luku to go jakims syfnym c grejdowym lukiem skitowalem az milo...raz mnie tylko walnal ,jak mialem laga :D
ps:wiadomo ze LE>all,ale wiecie jak to jest-psy szczekaja,karawana jedzie dalej :S
ps2:bula,no wez ty nie pisz "tank do pvp",luka czy daggera to ja moim ET zabije tylko troszke wolniej niz ty,i wez mi nie mow ze zabijesz nukera na takim samym levelu na otwartej przestrzeni,no chyba ze njuk ma lagi albo jest napem i sie baffnal :D na arenie/oly to inna bajka,tak samo ja moim ET spokojnie rozwalam nukera na self buffach ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 22, 2007, 04:24:12 pm »
Cytuj
bula,no wez ty nie pisz "tank do pvp",luka czy daggera to ja moim ET zabije tylko troszke wolniej niz ty

Od kiedy mnie spalowal TK jak gralem TH to zacząłem sie ich bac grajac daggerami/lucznikami ^^

Cytuj
wiadomo ze LE>all

DE/LE>all powalilo ci sie :P

Cytuj
to wcale nie jest problem uciec poza smieszny zasieg destro z  lukiem Wink i przeczekac frenzy

Niestety prawda.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 22, 2007, 04:34:41 pm »
ano tak,powalilo mi sie :( ... wiesz,zakochany jestem  :elf_1_1: (ale nie w tobie zboku :D)
ale...oberwalem 2 dni temu od titana na frenzy z DB kryta w mojego pw 65 lev...zlozylem sie na strzala ;) takze JESLI nie zdarzysz uciec to lypa ;p


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger czy Destroyer
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 15, 2007, 06:34:38 pm »
ryl... na arenie to tak jak w katach w ciasnym pomieszczeniu... masz tutaj filmik z retaila (zeby nie bylo ze jakies bugi)... destro potrafi 3/4 krytyki pod rzad uderzyc... na frenzy to jest rowne 5-7k... czy duelist to przezyje? PRZEZYJE? PRZEZYJE? niee... twoj kolega gral pewnie na zbugowanym serverze albo na otwartej przestrzeni... ale na arenie (szcegolnie najmniejszej) destro poprostu kladzie go na 3 krytyki na frenzy.... obejrzyj ten film a potem sie zastanow... lucznik pada na 3 hity, duelist padlby na jakies 9 ... do tego dochodzi ze destro moze pomyslec .... wejsc na arene z wlaczonym guts (1/3hp)... hp mu sie odnowi (potiony) zanim duelist zbije mu MASAKRYCZNE CP ... (o ile zbije bo wkoncu destro ma wlaczone guts!!!!!!!!!)... i duelist juz cieko piszczy... jesli w ogóle uda mu sie dozyc do 1/3 hp destro ... to frenzy i +1 do pvp... dlaczego wszyscy tak kochaja tego glada... slepi ;p

http://www.youtube.com/watch?v=FwBfrHYlnUA   <--- real power of destro!