Witaj
Gość

Wątek: L2 vs WoW ciąg dalszy  (Przeczytany 22691 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 19, 2012, 03:04:50 pm »
Szkoda ze interlude [to zeby nie byl spam  :bump:]


Nie gram od ponad 6 miesiecy. Byla to ironia.
@Stoned
draznia mnie fanatycy WOW'a ktorzy narzekaja na l2, a siedza na froum poswieconym tej grze. I nie spinam sie :P tak mnie wzielo :) Podlizywanie sie modom na tym forum nic nie daje :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 19, 2012, 04:36:22 pm »
Sorka, ale w L2 grałem 6 lat ; ) a w WoWa z rok. I WoW lepszy. Btw myślałem jak graliście TB na exie, że jesteś normalny, a nie od pouczania użytkowników xd choć Ja często też to robiłem na forum exa ; )


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 19, 2012, 10:45:49 pm »
@Stoned
Popracuj nad składnią bo ciężko się czyta twoje wypociny. "Pouczanie użytkowników" skreśla normalność człowieka?! Co miałeś na celu pisać tutaj że WoW jest lepszy? Każdy ma swoje gusta, a poza ty ciężko porównywać te gry całościowo...

Chyba zostałem ztrolowany...


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 20, 2012, 08:59:30 am »
gralem w l2 pare ladnych lat ale przychodzi kiedys taki moment ze juz poprostu nie ma sie czasu co jak co ale l2 pochlania duzo czasu dlatego przezucilem sie na wowa .Obie gry sa bardzo fajne sa rzeczy ktore w l2 sa lepsze a ktore w wowie i nie ma co dyskutowac na ten temat.:)
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 20, 2012, 10:05:38 pm »
Szkoda ze interlude [to zeby nie byl spam  :bump:]


Nie gram od ponad 6 miesiecy. Byla to ironia.
@Stoned
draznia mnie fanatycy WOW'a ktorzy narzekaja na l2, a siedza na froum poswieconym tej grze. I nie spinam sie :P tak mnie wzielo :) Podlizywanie sie modom na tym forum nic nie daje :P

W moim przypadku daję  :oops:

Ja wam powiem tak, wbiłem na wowie 5 lvl i mi się odechciało grać :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 30, 2012, 01:21:28 am »
Wkurza mnie taka gadka szmatka o wowie i l2. A zwlaszcza argument cukierkowej grafiki  :noob:

Ba. Smiem twierdzic, ze grafika z Cata przerosła juz lineage.
WoW daje wiecej radosci w PvE, i nie mowie tu o questach ale o raidzie, gdzie gdy z 10 osobowej grupy jedna nawali to gleba, pozamiatane. I to mi sie podoba, i chuck ma byc!

Za to mocna strona l2 jest pvp. I na chwile obecna chyba tylko pvp :P
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 07, 2012, 02:18:00 pm »
Pod względem PvP w tym momencie L2 zamiata WoW w którym rządzą teraz osrani magowie i rogale.No i pomijając fakt że burst jest posrany w tym momencie (zarówno u dpsów jak i healerów).Z tym że MoP (najnowszy dodatek) ma mieć PvP system jak w TBC (który był zajebisty) gdzie było więcej tunnelowania niż pop CD and win widziałem parę filmików z aren i mogę powiedzieć że zapowiada się genialnie.

Pod względem PvE L2 jakoś nigdy nie był ciekawy :P


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 25, 2012, 04:02:12 pm »
Mist of Pandaria wychodzi 25 września. 


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 29, 2012, 10:28:20 am »
ktoś gra w wowa stad?:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 29, 2012, 10:54:15 am »
Mi się ostatnio czasem zdarza, ale na ToDzie, nie globalu. Chyba wolę czasem wpaść i zaliczyć instancję ze znajomymi, niż włączyć co jakiś czas L2 i "casualowo" mordować potwory.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 29, 2012, 11:20:23 am »
No mnie naszla chec pogrania ale samemu to kiepsko, dlatego szukam kogos chetnego

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 29, 2012, 04:23:21 pm »
W sumie Ja grałem na ToD/Sunwell a ostatnio global. Tylko teraz musiałbym wykupić prepaida :P


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 29, 2012, 06:12:46 pm »
Stark zrob sobie 1 mc przerwy od wszystkiego :D Potem cisniemy gw2 :D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 29, 2012, 07:09:13 pm »
ja nie gram w nic od marca;d no czekam tez na to gw, nie mam co prawda jeszcze klucza ale raczej kupie :P

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: -1

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 30, 2012, 01:34:08 am »
Na stormscale jest polska gildia jeżeli jesteś zainteresowany globem, ja mam przerwę do mopa :D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 30, 2012, 08:51:30 am »
mnie mniej obchodzi sama gildia a bardziej osoba do gry:P

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 11, 2012, 07:36:59 pm »
Na stormscale jest polska gildia jeżeli jesteś zainteresowany globem, ja mam przerwę do mopa :D

Ja odwrotnie.Teraz farmie kasę itp. Bo chce ten 5.0 patch zobaczyć i jak moja klasa (pal) radzi sobie w pvp.Jak będzie do dupy to sobie daruję grę.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 25, 2012, 03:01:51 am »
http://cultofpersonality.pl/

Stare Light Defenders. Szukamy glownie aktywnych ludzi do grup raidowych, ale socjali tez przygarniemy ;)


@EsTeCzteryRkA
Jesli chodzi ci o bieganie po instach lub robienie achievow czy nocne wypady na ogrimar to u nas znajdzie sie paru zapalencow :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 01:03:45 pm wysłana przez Szakalaka »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 22, 2013, 12:49:53 am »
L2 pvp > WoW pvp

Nie no gry na DN skończyło się c4 postanowiłem grać w WoW'a. A jak już się nim przejem  to latam po c6 midach :p
WoW ma coś w sobie specyficznego może ta cała fabuła.. :)