Witaj
Gość

Wątek: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]  (Przeczytany 38015 razy)

  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 21, 2011, 09:42:16 am »
Dzięki wielkie! Jedna strona i ładnie przedstawione jak w prosty sposób można dodać muzykę. Ja przez 3 dni latałem po różnych stronach od polskich po ruskich i nic konkretnego nie znalazłem. Wszędzie tylko wyczytywałem, że trzeba skorzystać z UnrealED a to znów da sie odpalić maja gre UT. Ogólnie i tak nie wiem ocb z tym ale nvm. To co jest zawarte w poscie otrzymanym z linka od Ciebie nie wiem czy dziala ponieważ jeszcze nie sprawdzałem i chciałbym prosić o wyjasnienie skąd zabrać UnrealEngine. Po googlach jak sprawdzam nie widzę nigdzie linka do download a jedynie info ze to związane z UT. Gre mam sciągnietą specjalnie na potrzeby wczesniej wspomnianego UnrealED który i tak nie pomoże jednak nigdzie w katalogach gry nie widzę czegoś takiego jak UnrealEngine.exe  :? Zaraz poszukam jeszcze bo może to jakiś plugin do UnrealED albo jakiś dodatek jednak póki co w necie widzę same info UT które związane jest z tym.. Pozdrawiam

P.s: Dodam jeszcze info o tym iż mam UT 2003 w ktorym już byl edytor ale chyba ver 3.0? Wszedzie w necie wyczytywałem info o UnrealED 2.0 jednak po jego sciagnieciu nie da się go zainstalować bo najprawdopodobniej jest on na inna wersję gry UT (nie wiem jaką). Jak chce zainstalowac 2.0 chce bym podał ścieżke do folderu z grą i jak wpisze nie chce się instalować. Biorąc na logikę edytor v3.0 powinien mieć te same opcje a nawet więcej jednak nigdzie nie ma takiej opcji jak na obrazkach przedstawionych z linka dlatego proszę o info skąd to zabrać lub co z czym ugryźć.

UT PackageTools 2.0 Beta5 - tym programem właśnie otwarłem plik ItemSound3.UAX to własnie o nim wspominałem wcześesniej tj o podkatalogach. Jest tam opcja Import jednak nic się nie pojawia.. zainstalowałem też L2Dat_EncDec_Epilogue.rar jednak nie bardzo wiem co z nim. Nic się nie pojawiło więc  zakładam, że po zainstalowaniu odkodował pliki? heh po zainstalowaniu i wejściu w UT Package Tools i wybraniu ItemSOund3.UAX dalej jest kłódka "zakodowane". No nic kombinuje dalej i będę pisał co zobiłem do czasu aż nie dasz znać  :P
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 10:43:38 am wysłana przez Vooah »


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 21, 2011, 12:22:11 pm »
Możesz pisać mniej?... Napisz 1 zdanie konkretnie a nie walisz 40 o tym samym.
Tu link: http://udn.epicgames.com/Files/UE2/Runtime/UE2Runtime-22261903.exe
Robisz jak w tym poradniku.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 21, 2011, 08:49:03 pm »
Ok, poradziłem sobie i już wiem co i jak. Mam ostatnie pytanie jak zrobić by zostały tylko moje dzwięki ? Wywalnie wszystkich UAX z folderu Sounds kończy się tym, że gra się nie chce uruchomić albo ma straszne zwiechy. Da się jakoś to inaczej załatwić? Nie chce innych dźwięków a samo wyciszenie w grze nie nie daje bo pozostają inne dźwięki które zgłuszają moje np. szum wiatru  :P
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 11:28:38 pm wysłana przez Vooah »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 23, 2011, 01:19:23 pm »
Witam
Wracając do mojego poprzedniego postu na temat zmiany kolorystyki oznaczenia mobów czyli agro/ pasyw ten cudowny program na serwerze Abyss nie jest w stanie nic zdziałać, w programie L2Lige mobki są w kolorkach a po zapisaniu ich w grze i odpaleniu gry wszystko jest po staremu czyli nic ani oznaczenia kolorami, ani ilości HP. Może ma ktos pomysł jak to przeskoczyć żeby jednak kolorki były.
Wielkie dzięki z góry za dobre rady.
 :D


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 16, 2011, 08:02:44 pm »
stronka nie działa, upload plox  :D


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 03, 2012, 11:53:47 pm »
wrzuci ktoś ten program ponownie ?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 23, 2012, 11:00:51 pm »
http://www.mediafire.com/?dcafpbgcvi22rlb

Jakby link nie działał to pm.