Witaj
Gość

Wątek: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?  (Przeczytany 4796 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« dnia: Kwiecień 20, 2011, 12:25:22 pm »
Cześć.

Tak sobie z ciekawości zajrzałem jak się rozwija forum bez "zuego i okrutnego mnie, który według obecnego admnistratora tylko mu przeszkadzał" i co widzę ?

Cytuj
Została zmieniona ilość gwiazdek przyznawana użytkownikom w zależności od posiadanych postów. Przedstawia się to w ten sposób :

0  0-4
1  5-19
2  20-100
3  101-300
4  301-600
5  601 - 1000
6  1001 - 1800
7  1801+, Wyróżniony, VIP, Literat, Redaktor
8 - Administrator, Moderator, Super Moderator, Moderator Miesiąca, Stary Admin.

8 czerwownych gwiazdek u administracji i zielonych u moderatorów

Mógłby mi ktoś wyjaśnić w jakim celu zostało to zmienione i zmienić moje obecne zdanie na temat tego, które jest następujące " Oczywiście powiększamy sobie e-penisy bo co innego, skoro na nic więcej nie ma czasu !"

Tematy o stronie i serwerze, które organizowałem w dalszym ciągu nie są usunięte, pomimo tego, że już dawno poinformowałem o tym...

Tak szukam sobie dalej co jest grane na forum i co widzę ? Oczywiście to co było i nic więcej, czego potwierdzeniem jest brak jakichkolwiek informacji na temat Lineage 2 na stronie głównej serwisu, grupa Redaktor, którą założyłem widnieje tylko dla parady co jest jakimś nie porozumieniem, natomiast sam administrator w dalszym ciągu nie nauczył się czytać ze zrozumieniem i widzi tylko to co chce widzieć !

użytkownik Kommodore
Ale tutaj chodzi o Kommodus'a a nie Kommodore, inny nick na screenie, a o innym mówi soulern  :oops:

PS. Soulern skoro już nie możemy sobie "grzecznie porozmawiać" w dziale administracji i masz wolną rękę do tego o co tak się starałeś to weź się do roboty i pokaż, że moja rezygnacja nie poszła na marne !
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2011, 12:45:20 pm »
Cześć.

Tak sobie z ciekawości zajrzałem jak się rozwija forum bez "zuego i okrutnego mnie, który według obecnego admnistratora tylko mu przeszkadzał" i co widzę ?

Cytuj
Została zmieniona ilość gwiazdek przyznawana użytkownikom w zależności od posiadanych postów. Przedstawia się to w ten sposób :

0  0-4
1  5-19
2  20-100
3  101-300
4  301-600
5  601 - 1000
6  1001 - 1800
7  1801+, Wyróżniony, VIP, Literat, Redaktor
8 - Administrator, Moderator, Super Moderator, Moderator Miesiąca, Stary Admin.

8 czerwownych gwiazdek u administracji i zielonych u moderatorów

Mógłby mi ktoś wyjaśnić w jakim celu zostało to zmienione i zmienić moje obecne zdanie na temat tego, które jest następujące " Oczywiście powiększamy sobie e-penisy bo co innego, skoro na nic więcej nie ma czasu !"


Szukasz dramy na siłę. Zostało zmienione w cholerę ważniejszych rzeczy, aż nie chce mi się wymieniać.

Cytuj

Tematy o stronie i serwerze, które organizowałem w dalszym ciągu nie są usunięte, pomimo tego, że już dawno poinformowałem o tym...

Tak szukam sobie dalej co jest grane na forum i co widzę ? Oczywiście to co było i nic więcej, czego potwierdzeniem jest brak jakichkolwiek informacji na temat Lineage 2 na stronie głównej serwisu, grupa Redaktor, którą założyłem widnieje tylko dla parady co jest jakimś nie porozumieniem, natomiast sam administrator w dalszym ciągu nie nauczył się czytać ze zrozumieniem i widzi tylko to co chce widzieć !

użytkownik Kommodore
Ale tutaj chodzi o Kommodus'a a nie Kommodore, inny nick na screenie, a o innym mówi soulern  :oops:


Uprawnione do tego osoby wiedzą co się dzieje ze stroną, na jakim etapie są prace. A skoro nie jesteś adminem - co cię to aktualnie interesuje?

Cytuj
PS. Soulern skoro już nie możemy sobie "grzecznie porozmawiać" w dziale administracji i masz wolną rękę do tego o co tak się starałeś to weź się do roboty i pokaż, że moja rezygnacja nie poszła na marne !


i mówisz o e-penisie.

Przykro mi to mówić, ale chyba ci odbiło.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 01:12:13 pm wysłana przez Kamal »


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:00:45 pm »
najto placek placek placek :)


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:07:33 pm »
żę tak zapytam, czy ktoś normalny patrzy na 'gwiazdki'?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:13:25 pm »
ja tu oprocz kwadratow nie widze zandych gwiazdek  :)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:18:39 pm »
żę tak zapytam, czy ktoś normalny patrzy na 'gwiazdki'?

Nie :D Co to za różnica ile gwiazdek oO

Ale co do strony Naito ma rację, kiedy forum zmieniało serwer przeglądałem inne strony o L2 (nie będę robił reklamy) i nasza strona, a raczej info, które na niej można znaleźć jest co najmniej biedne. Co nie zmienia faktu, że inaczej wcale nie było, kiedy Naito był adminem więc nie powinien krytykować czegoś, co zaczął i nie skończył.

We ride together, we die together.


Odp: Ban??
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:01:16 pm »
Ale tutaj chodzi o Kommodus'a a nie Kommodore, inny nick na screenie, a o innym mówi soulern  :oops:

To nic nowego w jego przypadku :D
a ty przypadkiem nie umarles czy cos takiego?


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:05:10 pm »
Polgara mial plany odnosnie nowej stronki, ale gdzies zniknal :D Na zrobienie nowej stronki czas byl, ale pieniedzy brakowalo, wiec nic sie nie zmienilo.

Naito powinienes sie domyslec dlaczego ilosc gwiazdek zostala zmieniona.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:07:26 pm »
Lold, koleś który tworzy filmiki o internetowej miłości wypowiada się o e-penisie.  hahaha
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:07:42 pm »
Naito, nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę jak bardzo widać to, że szukasz dziury w całym. Gwiazdki przemilczę z litości.


natomiast sam administrator w dalszym ciągu nie nauczył się czytać ze zrozumieniem i widzi tylko to co chce widzieć !

użytkownik Kommodore
Ale tutaj chodzi o Kommodus'a a nie Kommodore, inny nick na screenie, a o innym mówi soulern  :oops:

Czekałeś z tym postem, aż tylko zrobię najmniejszy błąd? Sprawdź, czy użytkownik Kommodore w ogóle istnieje i w związku z tym czy mogłem sprawdzać jego IP czy bany.

Strona nie jest aktualizowana, bo nie ma się nią kto zająć. Aktualnie wraz z Madithem jesteśmy w trakcie radzenia nad przyszłością grupy Redaktorów, układem strony oraz layoutem i... nawet mnie nie obchodzi, czy masz wtyki w postaci Soula czy kogokolwiek innego, czy też po prostu nie mogłeś wytrzymać nie mając ostatniego słowa, ale TY już zrezygnowałeś z urzędu i pobytu na forum, w związku z czym nie musisz wtrącać się do naszych spraw.



Uchylając rąbka tajemnicy w kwestii strony: gdy gotowe będą wszystkie materiały (a większość już jest), to mamy już zapewniony nowy layout wraz z możliwością zmiany oprawy graficznej, więc wszystko pójdzie od razu - dlatego strona nie jest ruszana i nie ma na niej nawet kolejnych życzeń świątecznych.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 02:09:16 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:12:28 pm »
żę tak zapytam, czy ktoś normalny patrzy na 'gwiazdki'?

Nie :D Co to za różnica ile gwiazdek oO

Ale co do strony Naito ma rację, kiedy forum zmieniało serwer przeglądałem inne strony o L2 (nie będę robił reklamy) i nasza strona, a raczej info, które na niej można znaleźć jest co najmniej biedne. Co nie zmienia faktu, że inaczej wcale nie było, kiedy Naito był adminem więc nie powinien krytykować czegoś, co zaczął i nie skończył.

Tak się składa, że nowa strona od strony technicznej była przygotowana w 100%, natomiast jej uruchomienie wymagało tylko rozwinięcia grupy Redagującej, którą przeżywając męczarnie patrz > Soulern udało mi się otworzyć. Również powrót Soula na forum miał związek właśnie z tą grupą i nową stroną, no ALE znowu patrz > Soulern, więc skończyło się jak się skończyło.

Ponieważ nie szła mi współpraca z obecnym adminem, zrezygnowałem dla dobra serwisu zezwalając mu zrobić wszystko po swojemu bez przeszkód, więc troche przykro jest gdy coś na co poświeciło się tak wiele, w tym sporo realnej kasy i czasu niszczeje...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:18:41 pm »
Strona była gotowa, yep. Naito zezygnoffau, bo nie potrafił sobie poradzić z krytyką i stronę trzeba było załatwiać od nowa. Przeżywanie męczarni przy otwieraniu Redaktorów... No tak, znów krytyka Soulerna w postaci otwarcia grupy dwa dni po informacji reszty, zamiast dania się wypowiedzieć wszystkim nie pozwoliła na poprawne funkcjonowanie forum. Powrót Soula... Czekaj, czy ostatni post Soula nie był na początku lutego, bo stwierdził, że bez Naito, który z resztą SAM dał mu rangę bez niczyjej zgody nie chce pracować?

Więcej wyciągania brudów nie będzie. Zgnij.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:21:30 pm »
Więcej wyciągania brudów nie będzie. Zgnij.

Hehe, a ty dalej w taki sam sposób prowadzisz rozmowy ;)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:27:55 pm »
żę tak zapytam, czy ktoś normalny patrzy na 'gwiazdki'?

Nie :D Co to za różnica ile gwiazdek oO

Ale co do strony Naito ma rację, kiedy forum zmieniało serwer przeglądałem inne strony o L2 (nie będę robił reklamy) i nasza strona, a raczej info, które na niej można znaleźć jest co najmniej biedne. Co nie zmienia faktu, że inaczej wcale nie było, kiedy Naito był adminem więc nie powinien krytykować czegoś, co zaczął i nie skończył.

Tak się składa, że nowa strona od strony technicznej była przygotowana w 100%, natomiast jej uruchomienie wymagało tylko rozwinięcia grupy Redagującej, którą przeżywając męczarnie patrz > Soulern udało mi się otworzyć.

I co z tego? Ty ja kupiles, wiec nie moglismy jej wykorzystac po Twojej rezygnacji, poniewaz byloby to kradzieza. W sumie to nie wiem czy ktokolwiek poza Toba mial do niej prawa administracyjne :) A jesli Ci tak bardzo zalezy na tym, by tu byla porzadna stronka mogles ja przekazac administracji tego forum i ktos inny, by sie nia zajal :)


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:30:13 pm »
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:30:57 pm »
@ Ryane 

A czy ktokolwiek się pytał o to ?

/edit

@ GenesiZ

Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 02:33:32 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:32:30 pm »
Cześć Naito, co tam? :)
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:36:49 pm »
Hmmm ogólnie rzecz ujmując lepiej być nie może.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 20, 2011, 03:05:51 pm »
nadal jesteś paziem czy cie awansowali?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Odp: Ban??
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 20, 2011, 03:13:18 pm »
Niestety żyję i mam się dobrze :P

Ok odwiedziny skończone xD Miło było porozmawiać po przerwie.

PS. Soulern Tradycyjnie coś dla Ciebie.

Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 20, 2011, 05:22:02 pm »
Więcej wyciągania brudów nie będzie. Zgnij.

Hehe, a ty dalej w taki sam sposób prowadzisz rozmowy ;)

Hehe, a ty dalej nie potrafisz odpowiedzialnie odpowiedzieć na kontrargumenty. Typowe.

Nietradycyjnie odpowiem, choć w przeciwieństwie do ciebie to nie będzie reprezentacja mojego poziomu.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 20, 2011, 06:01:49 pm »
[ * ]
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:07:00 pm »
mam mao gfiasdeK :***
Kto ma grochy niech da grochy, grochy kurwa bęc. Niech sypią się grochy, grochy kurwa bęc


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:23:42 pm »
W pierwszej chwili pomyślałem co Wy ćpacie ponieważ siedzę już trochę na tym forum, a żadnych gwiastek nie widziałem  :shock:
Ogólnie post po to piszę, aby zobaczyć gwiazdki, niech spłynie na mnie ŁASKA  !! !! !! !! !! !!  :D

edit/ no i moją łaskę szlak trafił, bo zauważyłem, że to post nr 666  :beksa:


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Zwiększona ilość gwiazdek u administracji i moderatorów ?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:44:21 pm »
W pierwszej chwili pomyślałem co Wy ćpacie ponieważ siedzę już trochę na tym forum, a żadnych gwiastek nie widziałem  :shock:
Ogólnie post po to piszę, aby zobaczyć gwiazdki, niech spłynie na mnie ŁASKA  !! !! !! !! !! !!  :D

edit/ no i moją łaskę szlak trafił, bo zauważyłem, że to post nr 666  :beksa:

w hyde park nie zalicza postow  :noob: