Witaj
Gość

Wątek: Poszukiwany złodziej  (Przeczytany 12626 razy)

  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:20:53 pm »
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
  wy tam gracie w ogóle?? Ty a może ten gościu pijany był i nie pamięta, wiesz czasem się zdarzy, mi np ktoś opowiadał że gościu ojepał konta ludzi z konsta z rubli czujesz motyw?
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:31:49 pm »
i zaczelo  sie ;) Bruda goni kolejny brud. Tylko czekac az zaczniecie sobie na rodziny wjezdzac ;)
Pozdrawiam pojebki ;)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:33:48 pm »
polaczkowo <3
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:34:58 pm »
EsTeCzteryRkA,

Otrzymałeś ostrzeżenie za nieodpowiednie zachowanie. Prosimy o zachowywanie się w należyty sposób i przestrzeganie zasad panujących na forum w przeciwnym razie podejmiemy dalsze kroki. Proszę dostosować się do regulaminu.

Pozdrowienia, Załoga
Lineage2.com.pl.

cmoknijcie mnie w moj zad
-_-' moderatory -_-' adenke kupowac

usuwajcie wiecej postow , -_-'  cenzura ;[]


//Soulern: Warn 10% za obrazę powyżej, warn 10% za recydywę obrazy, życzę miłego wieczoru.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 05:29:02 pm wysłana przez Soulern »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:36:56 pm »
Kurak bardzo dobrze zrobil upubliczniajac ta sprawe tak sie powinno wlasnie robic. Skoro Tytus ma na to wyjebane to PK na ryj.

+1 Stark


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:44:21 pm »
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
  wy tam gracie w ogóle?? 
kozaczku jezeli do nas pijesz to czemu jest 0 odzewu jak codziennie od 19 do 22/23 szukamy 9 na 9 na hero  OooO bo nie macie skladu  ??:*
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:51:13 pm »
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
  wy tam gracie w ogóle?? 
kozaczku jezeli do nas pijesz to czemu jest 0 odzewu jak codziennie od 19 do 22/23 szukamy 9 na 9 na hero  OooO bo nie macie skladu  ??:*
w rifcie nie da sie robic 9v9  :afro:

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:59:06 pm »
Dla tych co nie umieja korzystac z mozgow i wujka google

paser - osoba biorąca udział w handlu kradzionymi rzeczami lub je rozprowadzająca (wikipedia)

A teraz moze powiecie mi komu i jaka kradziona postac probowalem sprzedac bo jakos sobie nie przypominam.

Nie powiedzialem ze nie widze problemu tylko ze jego rozwiazywanie ze zgraja rozkrzyczanych dzieciakow to nie moja sprawa. Ja zadnych pasow na kabula nie posiadam nie posiadalem i nie zamierzam posiadac. Jak by ktos wpadl na kanal i normalnie przedstawil sprawe postaral bym sie pomoc ale w takiej formie jak tu proponujecie to sobie sami to rozwiazujcie. Dla mnie tak jak napisalem wczesniej temat jest zamkniety.
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:01:07 pm »
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
  wy tam gracie w ogóle?? 
kozaczku jezeli do nas pijesz to czemu jest 0 odzewu jak codziennie od 19 do 22/23 szukamy 9 na 9 na hero  OooO bo nie macie skladu  ??:*
kozaczek to taki but damski to po 1sze a 2gie to mowie o pt nukow marzyciela, a 3cie to co mnie obchodzi twoje 9vs9 i ty.
 
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:04:04 pm »
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
  wy tam gracie w ogóle?? 
kozaczku jezeli do nas pijesz to czemu jest 0 odzewu jak codziennie od 19 do 22/23 szukamy 9 na 9 na hero  OooO bo nie macie skladu  ??:*
kozaczek to taki but damski to po 1sze a 2gie to mowie o pt nukow marzyciela, a 3cie to co mnie obchodzi twoje 9vs9 i ty.

aha ogarniecia zycze...nie wiem jak sie ma to co pisales do pt marzyciela jak kurak gra u nas w const ? skoro pytasz kuraka czy jego const gra w ogole to jednak obchodzi cie moje 9 vs 9 i ja
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:14:03 pm »
ja pojde z wami 9vs9  tylko piszcie petycje zeby mi odbanowali szybciej postac :P ( chyba ze moge isc 6x :P )

a co do tematu

O Kabulka to juz tyle wojen bylo postac przechodzila z rak do rak ze moze to wy ja sobie przywlaszczyliscie a prawowity wlasciciel odzyskal teraz passy. A moze Kabul wrocil i teraz gra na Sobie ( przeciez to jego postac :P ). A moze posrednik was w chuja zrobil :D A jedyne co mozna osiagnac  to ban na konto ( chyba ze osoby z Polski juz moga grac ) a przy okazji wy mozecie zalapac ban jak posprawdzaja ip  kto sie jeszcze logowal na niego :)


Wiec zycze powodzenia i wyjasnienia sprawy :P
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:15:14 pm »
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
  wy tam gracie w ogóle?? 
kozaczku jezeli do nas pijesz to czemu jest 0 odzewu jak codziennie od 19 do 22/23 szukamy 9 na 9 na hero  OooO bo nie macie skladu  ??:*
kozaczek to taki but damski to po 1sze a 2gie to mowie o pt nukow marzyciela, a 3cie to co mnie obchodzi twoje 9vs9 i ty.

aha ogarniecia zycze...nie wiem jak sie ma to co pisales do pt marzyciela jak kurak gra u nas w const ? skoro pytasz kuraka czy jego const gra w ogole to jednak obchodzi cie moje 9 vs 9 i ja
ostatnio gral u marzycieli. i naprawdę dalej mnie nie interesujesz mimo wszystko, sorry nie zrobisz wrażenia na mnie pikselami.  a tym bardziej używając  zwrotów "kozaczku" w pixolandii podstawówkę chyba mamy daleko za sobą z tego co wiem. / urywam temat drama jest dobra ale do czasu gdy robi się żałośnie.  pozdro 600et
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:17:02 pm »
loool wake up dude o czym tym w ogole piszesz ? hahaha
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:30:29 pm »
Przenoszę to coś do Hyde Parku, bo moderatorzy tego działu chyba zapomnieli o miejscu destynacji tego typu wątków...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:32:32 pm »
przeciez temat dotyczy lancera i tego co sie na nim dzieje
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:37:26 pm »
Orly?...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:37:31 pm »


kurak zawsze lubilem jak rozkrecasz dramy, masz do tego talent  :D

imho ktos kto to zrobil powinien pogadac z kurakiem i wyjasnic sprawe

@msciciel
omg 9v9 z wyfarmiona na maxa hero postacia na pewno bedzie ekscytujace  :D :D to tak jak kiedys marcinek pojechal mojego lucznika 76lvl w a gratach swoim gh 80+ full epik i jaral sie potem screenami z tego na forum  :D
retired


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:53:50 pm »
Tytus
Nie lubie jak ktos nazywa mnie zlodziejem, nie lubie jak nazywa mnie paserem i nie lubie jak ktos mi grozi i z tego powodu w tej sprawie nie zamierzam ruszyc palcem. Jesli ktos uwaza ze w ten sposob do czegokolwiek mnie zmusi to jest w bledzie.
A ja nie lubie jak ktoś mi constową postać podpierdala. Złodziejem cie nikt nie nazwał, a paserstwo popierasz więc skąd to oburzenie? Nikt cie do niczego zmusić nie może- masz przywilej internetowej anonimowości. Ja po prostu liczyłem na jakas reakcje na poziomie.

Moje party nie bedzie w zaden sposob wspolpracowac z postacia Kabulka i na tym dla mnie sprawa jest skonczona, a kto bedzie nia dalej rozporzadzal i co bedzie robil to mnie nie interesuje. Nie chce nawet komentowac kupowania postaci bez mejla oraz gubienia karteczek z pasami itd ..

mnie to nie wyglada na popieranie paserstwa.
imho ani Tytus, ani nikt z konsta nie odpowiada za dzialania innych czlonkow, szczegolnie przed dolaczeniem >.<
zgodze sie w pelni ze kupowanie postaci bez maila to niezbyt madry pomysl, sprzedawanie nie majac maila jeszcze mniej madre. gdybym zamierzala miec do kogos pretensje, to raczej do posrednika. jak mozna sprzedawac postac, ktorej sie nie ma?!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:54:45 pm »
Orly?...
Tak naprawdę to ten topic nie dotyczy niczego poza serwerem Lancer.
Więc wydaje mi się, że przenoszenie go jest trochę bez sensu.

On topic: A teraz wszyscy hejterzy którzy uważają, że to wszystko wina kupujących: postawcie się w ich miejscu i zastanówcie jakby to było gdyby wam przytrafiła się taka sytuacja, bo jestem na 100% pewien, że nie zachowywali byście się tak jak teraz.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 27, 2011, 06:06:59 pm »
Orly?...

Da rili\\




@msciciel
omg 9v9 z wyfarmiona na maxa hero postacia na pewno bedzie ekscytujace  :D :D to tak jak kiedys marcinek pojechal mojego lucznika 76lvl w a gratach swoim gh 80+ full epik i jaral sie potem screenami z tego na forum  :D

nie chodzilo mi o to ze  ktos nie chce robic 9 ns 9 :P tylko o to ze napisal ze my nie gramy  :noob:

a btw. u nas w 9 na 9 ja nie zabijam wiec co ma moje wyfarmienie do tego ?? u nas ja jako switlik sciagam ogien na siebie i nie gine a nasz bialy ninja zabija allllllllllllllll :bump: :bump: :afro: :afro:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 06:13:33 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 27, 2011, 06:24:07 pm »
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
  wy tam gracie w ogóle?? Ty a może ten gościu pijany był i nie pamięta, wiesz czasem się zdarzy, mi np ktoś opowiadał że gościu ojepał konta ludzi z konsta z rubli czujesz motyw?
Nie twój const nie twoja sprawa. A dla twojej wiadomości wszystko wyjaśnione i załatwione. Jak gówno wiesz o sprawie to się nie wypowiadaj.
1sze a 2gie to mowie o pt nukow marzyciela, a 3cie to co mnie obchodzi twoje 9vs9 i ty.
2 twoje powyższe wypowiedzi potwierdzaja ze gadasz zeby gadać chociaż nie masz o niczym pojęcia. Idź sobie zadotuj i ciesz się swoimi pikselami, o kótre to nigdy się nie kłócisz.

Cytuj
kurak zawsze lubilem jak rozkrecasz dramy, masz do tego talent  :D
Oj tam raptem druga moja. I obydwie w pełni uzasadnione.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 27, 2011, 06:37:24 pm »
Ladny burdel na tym lancerze  :o
A poza tym, jak mozna komus podpierdalac lopatke z piaskownicy?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 27, 2011, 06:40:32 pm »
Orly?...

Da rili\\







nie chodzilo mi o to ze  ktos nie chce robic 9 ns 9 :P tylko o to ze napisal ze my nie gramy  :noob:


  Pisałem ze to o pt nukow chodziło bo sie nie logowali od dłuższego czasu, a skąd mam wiedzieć ze całe LR gra w dywanach.
 A co do postaci kabulka to ujowo ktoś sie zachował no i tyle.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 06:42:25 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 27, 2011, 07:19:59 pm »
a nasz bialy ninja zabija allllllllllllllll :bump: :bump: :afro: :afro:

mhehehe bialas zabija? a od kiedy on robi dmg :)
retired


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 27, 2011, 07:43:17 pm »
lepszym okresleniem chyba by bylo ze dobija ( jak komus zostanie 100 hp ) po hitach takiego Errorka :D
Benek - BD 85 lvl {Lancer}