Witaj
Gość

Wątek: Server Interlude  (Przeczytany 2225 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Server Interlude
« dnia: Luty 13, 2013, 01:13:29 am »
Witam, właśnie postawiłem server Interlude... jednak jestem jeszcze mało doświadczony w tym temacie , chciałbym zapytać czy byłaby jakaś jedna osoba chętna do pomocy przy prowadzeniu go(fix bugów, dodanie NPC:buffer, GMShop, Gatekeepera, www na hostingu no-ip)
byłbym bardzo wdzięczny...

mój sprzęt na którym jest postawiony server to:

- Notebook lenovo G780
- Procek i3 4x2.4
- Grafika GF 635M
- Wszystko postawione na Win 7


moje łącze internetowe



Prosiłbym o Odpowiedzi, potrzebuje wspólnika, który może mnie w to wkręcić!! :):)

Pozdrawiam Serdecznie:)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Server Interlude
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2013, 10:13:34 am »
Nie chce być natarczywy ale szukasz kogoś do tego, żeby zrobił dla Ciebie wszystko i najlepiej pokazał dokładnie co i jak.

Skoro mówisz o wspólniku, to mogę z chęcią Ci pomóc, tylko pomoc z takiego zakresu to mniej więcej 100-150 zł za godzinę korków :)
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Server Interlude
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2013, 10:24:26 am »
nie wiem tylko jak to wgrać...


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Server Interlude
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2013, 01:58:05 pm »
Cytuj
jakaś jedna osoba chętna do pomocy przy prowadzeniu go(fix bugów, dodanie NPC:buffer, GMShop, Gatekeepera, www na hostingu no-ip)
Cytuj
nie wiem tylko jak to wgrać...

Normalnie tak samo jak lokalnie. Jeżeli szukasz informacji na temat jak skonfigurować wszystko aby działało polecam wiki, do którego dostęp znajdziesz na stronie l2jserver.com Chłopaki w miarę regularnie aktualizują dokumentację do tego jak się należy obchodzić z serwerem. Co do customizacji, dużo gotowców znajdziesz na tym forum. Wystarczy przejrzeć co koledzy powrzucali.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea