Witaj
Gość

Wątek: Gdzie warto grać?  (Przeczytany 7093 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Gdzie warto grać?
« dnia: Czerwiec 21, 2014, 04:20:08 pm »
Witam,

dawno nie grałem w L2 i z grupką znajomych postanowiliśmy poszukać jakiegoś serwera, żeby zmarnować trochę czasu - jednak większość prywatnych serwerów jest mało przyjazna dla nowych graczy - np. na hellbound od C grade do S80 w sumie nie da się ogarnąć EQ, bo A/S w GM shopach jest droższe niż S80 na rynku... poza tym nikt z nas nie grał wcześniej na HB. Próbowałem szukać serwera interlude, ale są same high-raty. Serwerów Graci nie ma prawie wcale. Może patrzyłem na złych toplistach (hopzone,topzone,gamesites200)?

Dlatego pytanie do Was - wyjadaczy L2. Gdzie moglibyśmy zaczać od nowa w 4-6 osób? Kronika jest mało istotna, preferujemy low raty bez GM shopów lub npc bufferów(x5-30?) - coś bardziej klasycznego, obojętnie czy prywatne czy oficjalne serwery - linki mile widziane.  Jeśli chodzi o oficjalne serwry jestem bardzo zielony - słyszałem coś o Polskim serwerze Lilith, może się ktoś wypowie na jego temat?

Liczę na Waszą pomoc.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2014, 04:21:44 pm »
http://www.lineage2magic.com/

Jak wstanie po DDOSie.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2014, 04:26:21 pm »
http://www.lineage2dex.com/
Arion x5 high-five (5k online w godzinach 17-21)
Spokojnie można zrobić party i się pobawić


Lilith to dead server, ludzie uciekają na Core

http://www.lineage2magic.com/

Jak wstanie po DDOSie.
DDoS DDoS'em ale brak tekstur w grze to co innego :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2014, 04:47:04 pm »
http://www.lineage2dex.com/
Arion x5 high-five (5k online w godzinach 17-21)
Spokojnie można zrobić party i się pobawić

I myślisz, że np. w tym małym pt ogarniemy sobie A grade/S grade i potem ew. z czasem ogarniemy co h5 ma do zaoferowania(może jakieś linki/porady w jakie eq celować)? PS. gramy bardziej casualowo, jakieś poważniejsze granie dopiero jak już nam się serwer spodoba i się ustawimy ^^


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2014, 04:54:21 pm »
Jak dla mnie arion to ruski szit, jak nienawidzicie grać z ruskami (tam z ponad 50% graczy to ta narodowość) to sobie odpuśćcie. Zależy co rozumiecie poprzez "warto grać", ale jednak radzę wbijać na Core (oficjalny EU serwer), tu przynajmniej masz pewność że nikt ci postaci nie usunie/serwer będzie żył i żył


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2014, 04:56:36 pm »
Jak dla mnie arion to ruski szit, jak nienawidzicie grać z ruskami (tam z ponad 50% graczy to ta narodowość) to sobie odpuśćcie. Zależy co rozumiecie poprzez "warto grać", ale jednak radzę wbijać na Core (oficjalny EU serwer), tu przynajmniej masz pewność że nikt ci postaci nie usunie/serwer będzie żył i żył

A gdzie mogę znaleźć coś na temat Core? Czy to dobry link? http://www.lineage2core.com/
Pod warto grać rozumiem to, że będę miał co robić i za co robić - ogólnie mieć trochę fun'u.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2014, 05:00:08 pm wysłana przez H3ro »


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2014, 05:24:26 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2014, 05:32:20 pm »
Dark, to że ty grałeś solo jako random bez nikogo i znajdowałeś sobie jakieś ciulowe ruskie party to nie znaczy, że wszyscy tam grający to ruskie, ostatnio nawet na HV spamują rekrutacja PL.

Zresztą cyrylica jest prosta jak ch..oinka i idzie się dogadać z każdym :D


To jest core innova oficjalny serwer
https://eu.4game.com/lineage2/play/
Ino to jest kronika GoD czyli totalnie odbiega od wszystkiego co znałeś wcześniej z l2

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2014, 06:12:56 pm »
Gdzie warto ? Tylko na offie :P

Dodatkowo poszukaj sobie czegoś na temat : L2 Classic (to taki mix starszych kronik C1-C4-Int, który wkrótce pojawi się na officialu)
Nowy pomysł Koreańców, masz frapsy na yt :

FARMA

PVP


W tej chwili najwyższy lev na kr to 29 (!). Pierwszy serwer został uruchomiony 29 Maja. Także... stare, dobre czasy :)





Moja rada : taraz wybierzcie się na jakiś interlude low rate, by troszkę sobie przypomnieć i czekajcie na l2 classic -> NcWest, Innova RU/EU. [OFF]


P.S. Doczekam się ! xD
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2014, 06:23:14 pm wysłana przez RedWind »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2014, 06:20:43 pm »
Uważaj bo się nie doczekasz ;)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 21, 2014, 10:38:21 pm »
L2Magic mi najbardziej się spodobał, Gracia jest moją drugą ulubioną kroniką po Interlude. Co do Ariona to grałem troche i jakoś ogólnie mi jakoś HB nie leży więc albo zaczniemy na oficjalnym serwerze lub poczekamy aż sprawa z tym serwerem z Graci się wyjaśni, szkoda tych ataków DDOS ;/

e:Dzięki wszystkim za opinie! :P


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 21, 2014, 10:41:35 pm »
Ten serwer już nie wstanie, tylko admin nie chce się przyznać że sfailował.

Poza tym kolega, który zna się na rzeczy sprawdził to o czym pisał kornes tutaj http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,55204.msg664567.html#new i oczywiście się sprawdziło.

W sumie nawet poszedłbym na tego Ariona tylko, że nie ma 9 chętnych do gry na niego. 3 miesiące w plecy i do tego H5 nie wszystkim pasuje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2014, 11:09:46 pm wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 22, 2014, 01:12:51 pm »
Haha. No widzisz :D Na Godzie potrzebujesz tylko 7 chętnych  :afro:


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 22, 2014, 01:41:23 pm »
Z chęcią. Z nowym sprzętem na pewno spróbuje, na razie sobie daruje(i5 750 2,67GHz, Radeon 5850 i brak SSD).


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 22, 2014, 03:08:31 pm »
L2Magic mi najbardziej się spodobał, Gracia jest moją drugą ulubioną kroniką po Interlude. Co do Ariona to grałem troche i jakoś ogólnie mi jakoś HB nie leży więc albo zaczniemy na oficjalnym serwerze lub poczekamy aż sprawa z tym serwerem z Graci się wyjaśni, szkoda tych ataków DDOS ;/

e:Dzięki wszystkim za opinie! :P
L2 Dex Arion x5 to high five a nie HB O.o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie warto grać?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2014, 03:09:05 pm »
Twój komp jest aż nad wymagania GoDa, jedynie brak SSD może spowalniać.. ale ja od zawsze gram na laptopowym HDD 5400 rpm i jakoś daje rade, to że miasto się trochę czasu poładuje, to się idzie przyzwyczaić