Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018  (Przeczytany 26723 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 08, 2018, 10:04:07 am »
Nie no do farmy destro/tyr jest spoko .Grałem kiedys na dragonie i szlo ladne trainy robic na rabicie .Praktycznie 8-14 sal w disciples.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 08, 2018, 11:20:22 am »
Nie no do farmy destro/tyr jest spoko .Grałem kiedys na dragonie i szlo ladne trainy robic na rabicie .Praktycznie 8-14 sal w disciples.
Słowo klucz to kiedyś, doinformuj się przed wypowiedzią.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 08, 2018, 12:07:51 pm »
w takim razie tyr/de nie nada sie do gry dzieki za wyjasnienie bo wlasnie sie nad tym zastanawialem pozostaje poszukac jakiegos innego polaczenia do gry :) mysle ze zrobie sobie SH/BD i na plecy EE/ES chyba ze cos z mele do pogrania :D
Nie no do farmy destro/tyr jest spoko .Grałem kiedys na dragonie i szlo ladne trainy robic na rabicie .Praktycznie 8-14 sal w disciples.

Nie no imo gra deską+tyr nie ma sensu. Gdyby desce zostawili te skille na pole to by to miało sens. A tak jedyny atut tej postaci to 15k hp na blesie i vitality. Przeciętny pdef, rozsądny patk. Nadal jest najlepszym dd na rbki ale tylko to.
Ciekawostka jest taka że jak testowałem deske to akurat poleciała mi zariche. 7k Patk i 5k pdefa. Hekatona biłem jakieś 20minut, Brakiego jakieś 30 minut - zostawiłem postać i poszedłem afk.....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2018, 12:13:15 pm wysłana przez GalAnonim »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 08, 2018, 12:41:36 pm »
Kiedys moze i tak teraz nie testowalem .Ofc teraz juz taki desko-tyr   nie zrobi 50-100$ dziennie jak "kiedys"
Szkoda ze ta gra taka martwa ....


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 08, 2018, 01:29:21 pm »
Szkoda ze ta gra taka martwa ....

Szkoda, że ludzie tacy ograniczeni...


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 08, 2018, 02:20:43 pm »
Ktoś ogarnia jakiś klan? Chętnie bym pograł....


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 0

  • https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 08, 2018, 02:24:46 pm »
Ktoś podeśle ciekawy link z opisem jak to wszystko działa na serverze stack sub? Robisz main'a, potem robisz subę i skille na kazdej postaci masz z suby+maina?


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 08, 2018, 02:30:53 pm »
Ktoś podeśle ciekawy link z opisem jak to wszystko działa na serverze stack sub? Robisz main'a, potem robisz subę i skille na kazdej postaci masz z suby+maina?

Mniej więcej tak jak piszesz to wyglądało na poprzednich odsłonach tego server. Teraz jest dużo prościej:

"Unique Substack System only @Dragon-Network

This time we come up with the idea of getting substack(DN Sub) from Level 40.
Once you reach Level 40 and complete 2nd class, you are free to take your first DN Sub.
On character creation all characters get a Quest Horn, which can be used for this purpose.
It's Dragon-Network's original idea and we created this trademark, so lets give it for free this time.

Pros/Cons:
You will have a lot more fun since you can Sub at level 40, more pvp possibilites.
You have to make 3rd class quest x2 times. PvP@700mob, which is 350 this time due to quest boost.

You can get TRADEABLE Horn from Original Golkonda on ToI."

Źródło:
http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,295164.0.html


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 08, 2018, 04:20:46 pm »
Nie no do farmy destro/tyr jest spoko .Grałem kiedys na dragonie i szlo ladne trainy robic na rabicie .Praktycznie 8-14 sal w disciples.
Słowo klucz to kiedyś, doinformuj się przed wypowiedzią.

btw. wtedy dzialalo tak samo bo sprawdzalem.Robisz traina na rabicie przepalasz zealota
na mniejszym hp (ofc caly czas z fistami) podbiegasz pod sciane fr polka i jedziesz.
Wiadomo ze deske ogranicza tylko spd bo zawsze byla wolna.Jest spoko ale meta nie jest.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2018, 04:52:29 pm wysłana przez born2b3wildLOL »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 08, 2018, 08:23:55 pm »
ale na IL, sama deska z fullbuffem i odpowiedniem gearem wystarczy na jakikolwiek train.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 09, 2018, 03:55:53 am »
trein treinem ale przeciez nie tylko o to chodzi :D mialem na mysli ze po co tyrek na subie skoro ani bison ani inne lepsze totemy nie beda dzialac z HD bądz DHA gdzie kiedys bylo to mozliwe :) ale skoro mowicie ze nie dzialaja wiec nie ma sensu tworzyc tyrka do deski bo sama deska z buffem daje rade robic treiny


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 09, 2018, 01:04:49 pm »
Wywalili desce skille na pole! Po prostu nie ma czegoś takiego na tym serwerze jak skille na pole dla deski.
Próbowałem zrobić traina na 80 lvl w mosie. Jakieś 20 mobów i ledwo dawałem radę to ogarnąć. 15k Hp vampir + vampiric dance mimo wszystko - nie trafiałem we wszystkie moby, a co za tym idzie nie byłem wstanie wystarczająco przywrócić sobie hp. A co za tym idzie bez healera na placach nie da rady... Co innego WL. WL potrafi nawet 3 salki ogarnąć - jakieś 50 mobów. I on to wsuwa bez żadnej pomocy healera.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 10, 2018, 12:02:48 pm »
wychodzi na to ze deska to takie typowe mieso armatnie bedzie teraz rb i nic wiecej no chyba ze z suba na wc i wtedy buffa w pt dawac :D


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 10, 2018, 12:11:20 pm »
rb to nie jest 'tylko' rb, to jest 'aż' rb


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 10, 2018, 01:16:37 pm »
Nie no jak ktoś chce to może zrobić party desek i trzepać wszystkie rb jak leci. 5 desek i jedziesz każdego rb w 10 minut. Ale jak się skończą rb to co wtedy? Na pvp takie party ciągnie z połykiem... Nie mówiąc już jak to wyexpić bo na samych rbkach nie ma bata tego wyexpić. Więc lepiej jest zrobić pt luczników bić rb 20 minut i przy okazji mieć fun z pvp i stosunkowo szybko się wyexpić.
Dlatego uważam że gra deską / party desek jest bezsensu w takiej konfiguracji serwera.



  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 10, 2018, 02:40:41 pm »
I o to chodzi, żeby deska miała minusy, nie znerfiona jest dobra do wszystkiego czyli OP


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 10, 2018, 04:05:30 pm »
tak pt lucznikow dobre pod warunkiem ze bedziesz mial sr/sws he/pp czy pr/bd by miec te buffy :D:D:D wtedy w takim pt z bp na plecach mozna latac i robic fun :D


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 10, 2018, 09:16:15 pm »
Wiadomo co za donate? Mógłby ktoś jakiś link z forum zapodać z postem co można kupić?
Addicted


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 10, 2018, 09:42:48 pm »
Najlepsze co można kupić to chyba runa +30% expa na ileśtam dni. Albo inna runa: +30% do szansy na drop/spoil.
Poza tym:
  • zestaw recek na podstawowe matsy
  • zestaw recek na shoty
  • usunięcie punktu pk
  • questowe itemy na wejścia do antharasa/valakasa/baiuma itp.
  • zwiększenie slotów w inventory i większy udźwig
  • zwiększenie slotów w trade
  • kolorowe nicki
  • skiny na ic shield
  • jakieś tam inne śmieci

Runy do expa i dropa można też dostać za głosowanie na serwer, ale chyba tylko 20%.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 11, 2018, 06:49:11 pm »
BTW ktoś szuka albo składa jakies pt czy klan na starcie servera??? chętnie pogram w jakiejś grupce bo samemu z boxami na plecach niezbyt mam ochote :D:D:D


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 15, 2018, 11:28:13 pm »
ponawiam pytanie ktos organizuje jakąś ekipe do wspolnego grania ?????


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 16, 2018, 03:30:19 pm »
Ja mogę pograć w duo czy jakimś cp/klanie jak coś będziecie mieli to priv.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 19, 2018, 10:35:30 am »
Ktoś podpowie jaka będzie dobra kombinacja głównych postaci do duo.
Interesuje mnie w miarę bezbolesne expienie + pvp (gdy sąsiad uznał , że to są jego moby...)
Najprawdopodobniej będę grał z necro/bish (czy taki stack ma sens?) , zastanawiam się nad sps/sumoner lub bardziej ee/sumoner.
Ze względu na stackserver x7 wydaję mi się , że wszędzie będą ludzie na fullbufie, jest sens grania ES na takim servie przy pvp?
Na interlude prawie nie grałem , łucznikami też nie. Podobno na IL wymiatają? Może taki HE/warlock byłby ciekawy? Buff od queen cat + transfer pain.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 19, 2018, 12:33:38 pm »
Ktoś podpowie jaka będzie dobra kombinacja głównych postaci do duo.
Interesuje mnie w miarę bezbolesne expienie + pvp (gdy sąsiad uznał , że to są jego moby...)
Najprawdopodobniej będę grał z necro/bish (czy taki stack ma sens?) , zastanawiam się nad sps/sumoner lub bardziej ee/sumoner.
Ze względu na stackserver x7 wydaję mi się , że wszędzie będą ludzie na fullbufie, jest sens grania ES na takim servie przy pvp?
Na interlude prawie nie grałem , łucznikami też nie. Podobno na IL wymiatają? Może taki HE/warlock byłby ciekawy? Buff od queen cat + transfer pain.

Co do twojego pomysłu Necro/bish HE/warlock to było to już poruszane kilka postów wcześniej. Nie łącz postaci takich które mają buffy zewnęntrze. Gdyż możesz zalogowac postać na dualboxie i dostać te bonusy z dualboxa. Wybieraj postacie które same w sobie mają passywy/ selfbuffy. (transfer pain jest słaby)

konfiguracja łucznik:
Hawkeye/warlord + Prophet/Warlock
+Może nosić heavy
+dużo CP/HP
+focus atack
+mała do-pałka patku (trzeba spamować selfbufa co kilka minut co może być irytujące)
+ Selfbuff który może posłużyć jako self heal.
+ jeżeli HP< 5% to masz selfheala który może czasem zagwarantować ci wygraną w trudnych sytuacjach (1 vs 2)
+ jeżeli się uprzesz to możesz trainować na 2 sposoby (burning arrow +provoke i bieganie w koło macieja lub tradycyjnie WL)

#support Prophet/Warlock
-Idealne do gry w duo / dualbox. Ogólnie jako że w interlude jest problem ze slotami na buffy, wybór tego supportu wydaje się oczywisty. Co prawda mając full buffa z dance+song postać staję się co najmniej 2x silniejsza aczkolwiek upchanie tych wszystkich buffów graniczy z cudem, dodatkowo przerzucanie danców co 3 minuty (na tym serwerze jest +1min) jest bardzo upierdliwe. Nikt nie zabrania ci dorobienia 2 dualboxa którym byłby SWS/EE. Songi + RS ewentualnie clarity. Ale raczej jest to nie opłacalne z dwóch powodów. Wolniej to wyexpisz i będziesz się pierdzielił z przerzucaniem songów. Co prawda wind hunter pdef mdef vitality i resist shock  bardzo by się przydał więc można się zastanowić czy ewentualnie go nie dorobić przy expieniu suby u np naszego przyszłego oly farmera (PP/warlock). (taki necro lub sh na subie przyjmie z otwartymi ramionami EE+SWS'a)


Mógłbyś zagrać magiem ale na duo jest to słabe rozwiązanie. Możesz wybrać SPS/ES i dorzucić do niego SE+BD. Ale będziesz mieć problem z acumenem, zerkiem oraz clarity. Dlatego imo jak grać magiem to trzeba wytoczyć kolejnego boxa na którym postawić EE+SWS. Gdzie otrzymasz dodatkową ładowarkę clarity songi i PoWater. SPS z max castem - 1999 (jeżeli dorwiesz acumena w broni) jest masakryczną postacią na pvp. Cancel landrate crit i spam nukami robią robotę. Ale to wiesz musisz ogarnąć 2 supporty - przerzucanie danców buffów ładowanie many. Ogólnie SPS z takim castem wywala całą swoją manę w mniej niż minutę. Niektórzy robią NECRO+PAL. Heavy nie założysz bo nie będziesz mieć jak "czarować". Zyskujesz wtedy więcej pdefa (jakieś 200-300) i trochę więcej mdefa. UDki no i lethale któe mogą się przydać na pve. SH+PS też jest ciekawym rozwiązaniem pod pve (empowering echo +matk).
Podsumowując gra magiem wymaga 2 podstawowych rzeczy. 2 supportów oraz pierdolenia z pompowaniem many/ danców.
 
3 opcją jest mele. Na interlude opłacało by się zrobić mele ale nie na tym serwerze . Gdyż deska jest wykastrowana, granie gladem na interlude i na tym serwie można porównać do jeżdżenia wózkiem inwalidzkim autostradą. Jedyne co byłoby dobre to taki WL+PAL i trainy. Testowałem tą konfigurację i ciężko jest dojść do perfekcji. Wyexpić 2 supporty wbić im 3 profkę ubrać się i wtedy otwierają się 3 topowe lokacje na IL. FOG/4s/MOS. Gdzie robisz masakrę i masz przy tym kosmiczny profit. Zostaje jeszcze szaleciarz. Nie testowałem tego na becie więc się nie wypowiadam.

Trzeba pamiętać też o upgradzie kronik. Który zmienia parę rzeczy....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2018, 01:08:56 pm wysłana przez GalAnonim »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 19, 2018, 01:07:34 pm »
dual post // missclick  sory