Witaj
Gość

Wątek: Problem ze startem gry  (Przeczytany 2055 razy)

  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Problem ze startem gry
« dnia: Październik 08, 2008, 05:41:13 pm »
Witam. Otóż mam dziwny problem. Włączam L2, wszystko w porządku. Loguję się na konto, piszę, że złe passy chociaż podałem dobre, klikam "Login" jeszcze raz i jest OK. Następnie wybieram moją postać, klikam START, widzę okno wczytywania i dupa! Okno nie znika, gra się nie włącza. Reperowałem już instalką system, systextures i animations, nic, pobierałem aktualizacje, nic nie pomaga :/ Nie wiem co robić. Serwer jest on-line, mój kolega normalnie gra tylko ja jeden nie mogę. Może mi ktoś pomóc bo załamka całkowita, tym bardziej, że dzisiaj mamy siege o Aden a mam przywołać golema ;/



Szukam serwera...


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2008, 08:41:37 pm »
1.  Ile masz RAMu?
2. Prosiłeś GMa o przeniesienie postaci? Może stoisz w zabugowanym/przeludnionym miejscu. Próbowałeś tylko jedną postacią?

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2008, 08:53:30 pm »
1. 2GB Geila Ultra 800MHz, ale nie widzę problemu z RAM, bo wcześniej wszystko było OK.
2. Nie prosiłem GM o przeniesienie postaci, bo nie mam jak, chyba że forum, stoję w Goddard, nie zabugowane, przeludnione też nie. Próbowałem każdą moją postacią (HE, ST). A akurat noblesa zrobiłem, chlip ;(



Szukam serwera...


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2008, 02:54:11 pm »
A robiłeś pełną reinstalkę? (i tak już pewnie po siege...)

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2008, 03:10:42 pm »
Miałem podobny problem z wczytaniem, poreinstalce pomoglo.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 301

  • Pochwał: 5

  • Head Shoot!
Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2008, 03:19:02 pm »
Ja mialem kiedys podobny problem. Poszedlem do kumpla i tam zalogowalem sie na swoja postac. Pobiegalem troszke postacia, po czym uzylem soe do miasta. Wrocilem do domu i juz dobrze wszystko dzialalo.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 03:20:47 pm wysłana przez Gold dragoN »
The Abyss x3:

Insomnia clan www.insomnia.home.pl

Ten rozdział życia mam już za sobą

Na Forum od
    Listopad 27, 2005


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2008, 03:48:25 pm »
Nie robiłem pełnej re-instalacji, aczkolwiek o ile nie pomoże to, co zaproponował Gold dragoN zrobię pełną reinstalkę.



Szukam serwera...


Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2008, 03:58:28 pm »
Mialem taki problem kiedys - gram normalnie na The Abyss, ale od czasu, do czasu zagladam to tu, to tam.
Ostatnio na jednym z serwow zmienili kronike z Kamaela na Hellbound - nie zauwazylem / nie wiedzialem o tym.
Zalogowalem sie - wszystko cacy - tylko L2 nie chcialo pojsc dalej .... sprawdzilem, zrobilem Uppa i dziala.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 09, 2008, 04:36:41 pm »
Sterowniki do karty wgraj. Powinno pomóc. Miałem kiedyś to samo i po wgraniu nowych sterowników działało cacy, ale to wcale nie musi być powodem.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Problem ze startem gry
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 09, 2008, 05:10:19 pm »
OK, wystarczyło odczekać dzień, pomodlić się do bogów każdej istniejącej religii, napić się lampki wina i zjeść spaghetti, co pomaga na wszystko, nawet na niewczytujące się Lineage 2 :) Dziękuje wszystkim za pomoc. Temat można zamknąć.



Szukam serwera...