Witaj
Gość

Wątek: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3  (Przeczytany 18479 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 08, 2010, 03:34:08 pm »
Wiesz ja jestem zbyt leniwy aby pisac do gma ... ale modyfikacja plikow gry to modyfikacja i to jest banowalne :)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 08, 2010, 04:29:35 pm »
Wiesz ja jestem zbyt leniwy aby pisac do gma ... ale modyfikacja plikow gry to modyfikacja i to jest banowalne :)
ON NAPEWNO NIE WIEDZIAL!!!11  :noob:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 08, 2010, 05:41:10 pm »
Filmik ok.
Na plus: montaż, muzyka, intro i promo wstawki, akcja vs Tau
Na minus: to ten sam materiał co na frapsie waszego wc, za lagi :), za to, że Alarion nie da przedstawić filmiku autorowi tylko daje wall of sh1t text  8), za nazwe no i za pvp vs ultimate czy loscobreros (ilukolwiek by ich nie było na pvp część z nich wygląda jak zagubieni w czasoprzestrzeni) takich warów z waszym ogarem i sprzętem już nie wypada pokazywać, czekam na fraps 9vs9 z lepszymi klanami.

ale i tak mi się podobało  :afro:
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 08, 2010, 05:45:09 pm »
czyli znowu marny content?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2010, 05:56:32 pm »
nie pitol hapszyszka, ściągnij 200mb 10 min i sam oceń
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2010, 06:21:49 pm »
jedyny sensowny bez och ach cacy polaczkowo byly Twoj opis ktory sugeruje podobny poziom do poprzednich produkcji wiec upewniam sie ;)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 08, 2010, 06:40:51 pm »
No nie ma co ukrywać ze przeciwnik zbyt wymagający nie był, w dodatku 2xbp i ee tam byli w dc setach, co za tym idzie sporo nisko lvlowcow . Tam Was nie miał kto bić, wystarczy popatrzeć na Wasza mane, która BP starczyła na 10 min, co znaczy ze DPS przeciwnika nie był z zbyt duży. Co do Tau party chyba się jeszcze nie nauczyli żeby z boxami nie chodzić na pvp, tym bardziej kiedy BP i Bd był boxami. Jak zobaczę frapsa z party pod pvp jak Wasze, z podobnym sprzętem i lvl napisze wam GZ , 10/10, a tak napisać muszę ze nie było tam nic zachwycającego


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 08, 2010, 08:22:06 pm »
To party los cpmbreros wypuscilo ostatnio frapsa, maja lvle 84 i na frapsie cisna cale aegis na hb. Poszukaj sobie na l2.ru.
Nawet jesli 1bp i 1 ee mieli dc sety, bylo tam 3 party przeciw nam. Reszta healerow poubierana w s80. U nas 3 osoby w a grade, widac kto tu ma lvle... No i Tau team (na pewno nie na boxach, wystarczy zobaczyc jak uciekali ;p ). Jak my mielismy 6x lvle oni mieli 82-83, wiec teraz maja pewnie 83+. Pomimo song of silence wszyscy poskladani. Mane wciaz mielismy bo poszedl mass recharge i Alarion wstal na salvacji jak zszedl song of silenece wiec mial dodatkowo full mp.
Wystarczy ogarniac a nie robic ciagle QQ ze sie nie da.

Poza tym ssaj kule albo pokaz swojego frapsa jak ownujesz w stakato.

Czekamy jeszcse na komentarz don penis aka the factor aka ex-postac/ex-postac/ex-postac 74.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 08:36:17 pm wysłana przez Zosiek »


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 08, 2010, 08:39:46 pm »
Frapsy ludzi z privóv są w chu lepsze. Nic specjalnego. Jak już 2 farm pt leżały to doleciało jeszcze jedno lolowate party i tyle.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 08, 2010, 08:47:15 pm »
Frapsy ludzi z privóv są w chu lepsze. Nic specjalnego. Jak już 2 farm pt leżały to doleciało jeszcze jedno lolowate party i tyle.
chyba Cię -_-'ało dziewczynko =)

@Eido
no wiem że lipa, zapomniałeś też dodać że moby były (głównie na naszym zerku) i tylko dlatego wygraliśmy, jeszcze trochę potrwa nim Tobie dorównamy

Tau nie mieli boxów, mieli BP, EE i SE   nie mieli za to WC,
Ultimate mocni nie są, no i mieli healerów w A grade ALE to było -_-'ane 3 pt vs 1
u nas też wszyscy high lvl nie są/nie byli i w -_-'istym sprzęcie nie biegają/biegali

whatever
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 08:50:59 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 08, 2010, 10:06:55 pm »
Gatulacje chyba wasz 1-szy filmik który przyjemnie mi sie ogladało.
Pvp widać, że ogarniacie i ze każdy wiedział co ma robić.
 - za podniesienie alariona przez deliosa zwyklym rezem ,(co na waciki wam nie starcza  :P )

 Generalnie gratki.
EuOff; Core
Rieston -  Aeore Healer 99/97/80/80
Clan: BS


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 08, 2010, 11:43:01 pm »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 08, 2010, 11:49:19 pm »
Ja wiem ze chcielibyście żebym napisał extra super, jesteście bogami pvp,najlepsze polskie party itp, ale jak już pisałem wyżej, nie zachwyciliście mnie tym frapsem. To jest moje zdanie i mam do niego prawo jak każdy kto sobie obejrzy frapsa i to nie dlatego ze jako BP występuje tam Analion i mam jakieś uprzedzenia, to mnie naprawdę nie zachwyciło, bo chyba po to pokazujecie fraps prawda?, żeby inni je mogli ocenić. W momencie kiedy 2xBP i EE są na niskim lvlu i w DC secie te 2 party były na przegranej pozycji, co im po BP na 1 hita?. Przyjrzyj się dobrze filmikowi na samym początku jak wbiegają Tau jak się zachowuje ich bd i Bp który stoi z 4 sec i daje się okładać i skoro Tau szuka aktywnego Bp to na 90% ktoś musiał jechać na 2 kontach pewnie WC+bp, którego tam nie widzę, a pewnie został gdzieś za winklem tuz po dołączeniu do pvp. Naprawdę jak nakręcicie pvp na wysokim poziomie które mi się spodoba, to możesz być pewny ze to napisze iż dobrze się spisaliście a póki co...A co do piszczenia "pokaz swojego frapsa" nie chcesz być oceniany, nie pokazuj filmików proste....


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 09, 2010, 01:03:16 am »
Dobre PvP są nie tylko na 85/75/75/75 full epic, szczególnie gdy 3/4 serwera jest w okolicach lvla 80, nie jak to twierdzą wszyscy z privów ; ) Można je mieć też po zaledwie kilku miesiącach gry, zaczynając fragować w party od najniższych lvli
Nie wiem po co to napisales, czy chcesz wywolac kolejna drame, albo jeszcze pokazac, ze gracze Lancera > gracze jakichkolwiek privow ^_^, jezeli tak, to patrzac chociazby na PL, ktorzy graja na Lancerze nie wiem co pokazali grajac na privach :) (OC badz LR) frapsa sciagne jutro, aczkolwiek zabicie 2-3 party to juz nic nowego :P
Eido, z twoich postow bije ostry hate :P i nawet jezeli fraps bedzie dobry, to go skrytykujesz :)
Co tam w ogole? czemu Aquaris odszedl?
//edit: mozna liczyc, ze fraps pojawi sie na megaupload, czy trzeba zasysac z RU?:P i czy byla juz ustawka Eido party vs Amber Team? z checia bym to zobaczyl :)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2010, 01:12:09 am wysłana przez Fazik »
to ja tu jestem worst bd@over l2 servers
finally...
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
ROTFL
nawet nie wiem kim jestes randomie a piszesz do mnie jakbysmy sie znali od lat, ogarnij morde
Factor z wratha :DDDDD


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 09, 2010, 02:17:07 am »
a ja nie oglądnę tego :P i nie oglądałem poprzedniego, nienawidzę l2 frapsów bo są nudne jak flaki z olejem ...... Ale daje 10/10 :D


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 09, 2010, 02:43:27 am »
To party los cpmbreros wypuscilo ostatnio frapsa, maja lvle 84 i na frapsie cisna cale aegis na hb. Poszukaj sobie na l2.ru.
Tak Zosiek i wtedy się obudziłeś. Zaciekawiło mnie to co mówisz, ściągnąłem tego frapsa loscobreros o którym mówisz (Pff 02-03.10.10) i guess what? Te party które które ciśniecie na najnowszym filmiku z tym które kara aegis na HB ma niewiele wspólnego (z tamtego party nie ma tu nikogo) Z tamtym walczycie bodaj 9 vs 7/8 na innym frapsie nie chce mi się już sprawdzać, na tym karacie jednak motłoch.  8)
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 09, 2010, 02:56:50 am »
Phi... po zdjęciu widze, że to musialo byc gdy czesc z nas nie bylo nawet w grze,  nie przypominam sobie tego, takze gratki za walke z boxami z Tau Team...  hahaha hahaha . Tez macie sie czym podniecac...My nie raz na party errora wpadlismy gdy byli na boxach i jakos dumy z tej walki nie czulismy, ale coz...
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2010, 02:58:24 am wysłana przez Compeed »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 09, 2010, 03:05:00 am »
phiii łazić z boxami na pvp i tym tłumaczyć fail to jest dopiero zabawne :)

pozdrawiam
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 09, 2010, 03:08:22 am »
Nie sądze by byli na pvp w tym czasie, raczej na expie lolku :) Ale podniecaj sie dalej :) mnie to ani ziębi ani parzy.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 09, 2010, 03:17:28 am »
ale hate się robi ;)
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 09, 2010, 03:25:46 am »
Oj tam zaraz hate :), śmiać mi się chce z czego to ludzie potrafią się cieszyć :). Ale lepsze to jak rzucanie mięsem na siebie. Skoro takie akcje podbudowują komuś jego podupadłe ego, to i tak lepsze to jakby mieli zrobić sobie realna krzywdę. Niech już lepiej graja i bija boxy zamiast szukać rozładowania emocji na ulicy.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 09, 2010, 04:58:52 am »
Tak, boxy same nas zaatakowaly. Te przestoje to lagi/problem z targetowaniem, wszyscy je tam mieli. jeszcze nie widzialem zeby boxy lataly kazdy w inna strone, robily regroup i wracaly. No i jak idziesz z boxami na pvp to rob PR jak to zazwyczaj robicie a nie pozniej QQ na forum.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 09, 2010, 07:21:47 am »
Mnie sie podobało
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 09, 2010, 08:28:06 am »
Boxy , lagi a w ogóle to byl afk bo do kibla musial isc -- zalosne tlumaczenia  hahaha
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 09, 2010, 10:12:35 am »
Nie sądze by byli na pvp w tym czasie, raczej na expie lolku :) Ale podniecaj sie dalej :) mnie to ani ziębi ani parzy.

nie wiem co ciebie grzeje a co ziębi jakkolwiek to wasze party przyszło a nie zostali zgangowani rozumiesz różnice?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!