Witaj
Gość

Wątek: Kupno pa  (Przeczytany 2158 razy)

  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Kupno pa
« dnia: Marzec 05, 2011, 02:57:39 pm »
Otoz po  dluzszej przerwie chcialem kupic pa.. flypay juz nie dziala wiec skorzystalem z 2pay.ru, i tu sie pojawil problem... zrobilem normalny przelew wszystko sie zgadzalo, zjadlo kase z konta a kasa na koncie 4game sie nie pojawila.. Napisalem do nich zapytanie dlaczego jeszcze nie mam funduszy na koncie... a oni po 30 - 40 min odpisali ze  "moja zaplata zostala nie przyjeta z powodow bezpieczenstwa" czy jakos tak. I ze niby zwroca kase po 3 - 5 dniach ( wtf ?? :P ) .

Jako ze pewnie nic nie da sie z tym zrobic to czy ktos zaklada pa innym sprawdzonym sposobem... ?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


Odp: Kupno pa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2011, 03:05:21 pm »
Ukash działa w 100%.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Kupno pa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2011, 08:51:41 am »
Jak gadałem ostatnio z konsultantem to powiedział, że było dużo wałków z 4game. Dlatego zaostrzyli swój aparat bezpieczeństwa. Jeśli płacisz kartą to wystarczy, że udowodnisz, że to twoja karta. Wysyłasz zdjęcie karty i paszportu lub dowodu osobistego. Oczywiście na karcie zasłaniasz numer i pokazujesz tylko ostatnie cztery cyfry. Tak samo na reversie karty zasłaniasz cvv. Ja zrobiłem zdjęcia obu stron karty i dowodu z pozasłanianymi odpowiednio numerami i zaakceptowali moje płatności.
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Kupno pa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2011, 04:29:09 pm »
Jak gadałem ostatnio z konsultantem to powiedział, że było dużo wałków z 4game. Dlatego zaostrzyli swój aparat bezpieczeństwa. Jeśli płacisz kartą to wystarczy, że udowodnisz, że to twoja karta. Wysyłasz zdjęcie karty i paszportu lub dowodu osobistego. Oczywiście na karcie zasłaniasz numer i pokazujesz tylko ostatnie cztery cyfry. Tak samo na reversie karty zasłaniasz cvv. Ja zrobiłem zdjęcia obu stron karty i dowodu z pozasłanianymi odpowiednio numerami i zaakceptowali moje płatności.
to jest prawda. ja nawet z ukasha czekalem 24h wczoraj;/

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: Kupno pa
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2011, 09:18:41 am »
Właśnie kupiłem PA via Ukash. Po 3 min~ miałem ruble na koncie.


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Kupno pa
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2011, 06:02:55 pm »
Właśnie kupiłem PA via Ukash. Po 3 min~ miałem ruble na koncie.
Ja dziś również kupowałem przez Ukash, po 20minutach mogłem aktywować pa ;)