Witaj
Gość

Wątek: TH - Prezentacja  (Przeczytany 20204 razy)

  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 26, 2010, 06:44:51 pm »
okolo 10%


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 26, 2010, 07:46:23 pm »
To jakie suby, knight ud, enchanter celestial, i? moze ressist train/critical?



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 27, 2010, 12:55:54 am »
resistt critical daje 3% (lol) to juz lepiej cp boost imo
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 01, 2010, 11:08:24 pm »
Nie wiem czy ktoś to pisał czy nie, ale to do tego co pisał Prezentację - od str zależy szansa na crt ze skilla i lethal więc odejmować max str nie jest najlepszym wyjściem tym bardziej, że th ma mały regen many i mało jej więc z łapy trzeba też mieć ładny dmg. A wiadomo mało many - mało skilli dlatego trzeba mieć dużą szansę na crt dmg albo lethala.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 07, 2010, 11:40:33 pm »
nie chce mi sie czytac poprzednich komentarzy tak wiec jesli cos sie powtarza to sorry ;)
1. kazdy ma swoje ulubione spoty jesli chodzi o exp ale IMO juz lepiej by wygladalo 40-70 cata, ew. 40-50 CT; 50-70 cata :P
2. opis skilli jest troche bez sensu. Przyklad: 'Kiedy wytzymalosc jest juz prawie na wyczerpaniu zmysly osiagaja swój szczyt. Unik wzrosnie jezeli hp jest ponizej 30 procent'. Zdecyduj sie czy opisujesz wszystko 'klimatycznie' czy moze skrotowo (HP), to tez jest perelka 'Mozliwy jest smiertelny Strike' :D geez, opis focus skill mastery tez nie mowi TOTALNIE nic osobie, ktora nie miala do czynienia z daggerem/archerem. No bo co moze zrozumiec z 'Wzrasta znaczaco szansa na udane uzycie skilla'? wtf?
3. dye: osobiscie do pve dalbym +str,+dex/-con (wersja hardcore -8con) ew. tylko +str. Do pvp tylko +dex. Az tak bardzo bym str nie gimpowal, to nie elf/dark elf. Bazowe con. humana jest imo wystarczajace, choc tutaj tez zdania sa podzielone.
4. atk speed nie wplywa na reuse skilli
5. eq tez jakis taki bez sensu. Zamiast theci lepiej PL, w ktorym mozna biegac do 61 (choc ja zalozylem zubei - troche jednak za mocno bija w PL). Bron: common CD a pozniej Kris focus do 76 (AS).
tyle ode mnie ;)


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 17, 2010, 04:22:48 pm »
Witam mam pytanie co do th, gram na h racie mam dynasty light set+20 full attr ( na tym servie max to jest lv 4) i vesper dual dagger+20 teraz mam pytanie jakie certy i dye wziąć zeby bic teoretycznie regularami tylko zastanawialem sie nad counter haste, spirit i celka (tam daje na 5 sekund ze nikt ci dmg nie zadaje a ty mozesz ciagle bic).Najwazniejsze jakie dye wziąć?
@edit: zapomnialem gram na graci epilouge

po przeczytaniu tego, myslalem ze to jakis total newbie, czytam dalej, patrze jakis cytat a tu seken to napisał O_o


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 17, 2010, 05:04:23 pm »
Witam mam pytanie co do th, gram na h racie mam dynasty light set+20 full attr ( na tym servie max to jest lv 4) i vesper dual dagger+20 teraz mam pytanie jakie certy i dye wziąć zeby bic teoretycznie regularami tylko zastanawialem sie nad counter haste, spirit i celka (tam daje na 5 sekund ze nikt ci dmg nie zadaje a ty mozesz ciagle bic).Najwazniejsze jakie dye wziąć?
@edit: zapomnialem gram na graci epilouge

po przeczytaniu tego, myslalem ze to jakis total newbie, czytam dalej, patrze jakis cytat a tu seken to napisał O_o
czyli wszystko sie zgadza , nie rozumiem zdziwienia...


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 17, 2010, 05:22:57 pm »
aha czyli wg was kazdy powinien znac wszystkie tajniki kazdej postaci? Ja gram w l2 3 lata i nie nazwalbym siebie newbie, bo nigdy nie gralem orkami, ktore mi sie nie podobaja, a wiedze o l2 posiadam.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 17, 2010, 05:42:56 pm »
Witam mam pytanie co do th, gram na h racie mam dynasty light set+20 full attr ( na tym servie max to jest lv 4) i vesper dual dagger+20 teraz mam pytanie jakie certy i dye wziąć zeby bic teoretycznie regularami tylko zastanawialem sie nad counter haste, spirit i celka (tam daje na 5 sekund ze nikt ci dmg nie zadaje a ty mozesz ciagle bic).Najwazniejsze jakie dye wziąć?
@edit: zapomnialem gram na graci epilouge

po przeczytaniu tego, myslalem ze to jakis total newbie, czytam dalej, patrze jakis cytat a tu seken to napisał O_o
Dum dum dum dum!!! Jakos niemam okazji grac daggerami na h racie, nimi to tylko na low rate.Ryane dobrze powiedzial: "Ja gram w l2 3 lata i nie nazwalbym siebie newbie, bo nigdy nie gralem orkami, ktore mi sie nie podobaja, a wiedze o l2 posiadam."
Jak h rate to tylko lucznik albo nuk ^^Od czasu do czasu tyrek tak btw to pytanie juz jest niewazne skonczylem grac na tamtym sh1cie gdzie dwarf (;o)>all



  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 18, 2010, 08:07:53 pm »
Cytuj
Jak h rate to tylko lucznik albo nuk ^^
Moze na interlude xD
...


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: TH - Prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 28, 2011, 04:10:22 pm »
Albo to jest ta sama osoba, albo jest to plagiat. Taki sam poradnik jest na poratlo lineage2-info.pl

Jest on już tam bardzo długo i nie pisze go ta sama osoba co tutaj..

Moge twierdzić, że jest to plagiat, ponieważ tam poradnik jest od 24 stycznia roku 2009 a ten od marca 2010 roku, jest to znacząca różnica..

"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.