Witaj
Gość

Wątek: Jaki Tank najlepszy  (Przeczytany 37705 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 28, 2005, 10:20:10 am »
te gadasz ze tk jest dobry na oficialu heh wiesz czemu?? bo tam sie gra uczciwie jest wywazenie nie to ze donator huj ma wszystko  i tam doisc do czegos zdobyc sprzent i lvl itd to jest nie lada wyzwanie ale to i tak tk klasuje jedynie dobrego jako mur dla obrocuw zamku stawia sie takich za brama z 10 z tylu helezy i robi sztuczny tlum któr nieda sie przejsc heh tylko wtedy chociasz z tego co sie dowiedzialem o oficialu hehehe od pewnej osoby to tk tam ma uznanie bo tam niema noobuw co chodza sami tam od 1lvl caly czas non stop chodzi sie w party samemu tylko zarabiac wiec tank ma wziecie hheheheh to jest pocieszajoce
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 28, 2005, 11:17:16 pm »
Wiesz thorin gralem na globalu to powiem ci ze TK na siege gowno robi stoi i obrywa.A ten murek to wiesz szaraza warlordow i ich nie ma.Ogolnie nigdy jakos specjalnie sie nie balem TK czy to w pvp czy na siege bo co on mi zrobi? dostane z power strike albo storm cubic mi cos zrobi.Bilem sie warlockiem an globalu z TK to dostal w dupe ze huczalo a zabieral mi po cale wow 7x dmg(sprzet on mial:doom set i aoba pewnie z health czyli taki eq jak ty masz) a ja go walilem tez od 5x do 7x (z yaksy bo B nie mam nawet grade) a mew go walila tez rowno fakt ze archor binda nie wchodzil ale i tak dostal ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 28, 2005, 11:30:57 pm »
no to co ale choc 1 zeczy nikt nikt nieodbieze TK pod tym wzglendem jest bogiem niema lepszego tanka od niego i nikt niema wiecej def od niego tego mu nikt nieodbieze i nieodebral choc tu ma cos hehehehehe ale moze masz racie z podczas siege niezadobry jest ja nie wiem niegrlaem na globalu to poszlo z ust pewnej osoby któr grala gadajta co chceta ja wiem swoje tk to muj ulubieniec i tyle
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 05, 2005, 10:29:57 am »
no bo nie powinnimsy klasyfikowac postaci pod wzgledem uniwersalnej... TK nie jest dobry ani w pvp, ani na siege, ani na clan warach, ale za to w party jest najlepszy, i z nim nikt nie zginie, nawet go leczyc nie trzeba bo sam sie leczy, po prostu TANK idealny, lecz nie uniwersalny
Dark Gate dawac na www.l2-paradise.com
serverek wymiata! Saladin dawaj na paradise ;]