Witaj
Gość

Wątek: man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw  (Przeczytany 3622 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« dnia: Wrzesień 14, 2005, 10:50:06 pm »
pidale pidoloague michau i hidaad myam ww duvifjge to cauyie foarum a w szczuagulanosic miaghug ktudtsie bnianreinal bym cie   hjkfe qejfwa zjnuihrnro wszysdhkikih wgaqsprzuyzjrezd dzijvier dm gizyckv nm tuhy na tydk.e
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2005, 11:11:37 pm »
przepraszam naimocniej za mego chłopaka jak widzę tutaj znany jako thorin napił sie z kumplami i po pijaku memu miśkowi odpierdala jak wytrzezwieje to przeprosi na razie postaram sie go trzymac zdala od kompa ale jak cos ignorujcie go jeszcze raz przepraszam
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2005, 11:14:40 pm »
niegrzeczny thorin...  :wink:
temat to chyba zamknac pozostaje ;]...albo poczekac az wytrzezwieje niech sie chlop tlumaczy :D
******Silkroad******
server:TROY
nick:Denhur
job: bedzie Thief :)
lvl: 19+ :D
equip: Armor/Blade+Ice
clan: chwilowo nie mam :)
*****Lineage II*****
serwer: Paradise
nick:Denhur    
klasa:SK
lvl:32+


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2005, 01:28:13 am »
Eeeeeeeeeeeeeee, a o co tu chodzi :shock: ??
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2005, 01:37:47 am »
hehe dorby Thorin :D za to go lubie! pij chlopie pij! moglbym to przetlumaczyc... ale po co ma byc kolejna klotnia :]
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2005, 01:47:56 am »
tłumacz!!!! natychmiast :D


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2005, 01:53:14 am »
jesli on jest pijany to jak tutaj wszedl????


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 15, 2005, 03:43:11 am »
Witam wszystkich,:P jak wiecie dziś se wypiłem i chcem wszystkich przeprosić za moje zachowanie.Dziś mi odbiło po pijaku z kumplami wypiliśmy se, wpadliśmy do mnie i powiem szczeże gdyby nie moja dziewczyna któr zreszta wcześniej zaprosiłem bo wiedziałem że by było po mieszkaniu.Jak wpadliśmy z kumplami zaczeliśmy wszystko demolować oczywiście moja dziewczyna ma wprawe, w uspokajaniu nas.Wiele razy wadaliśmy do mnie bo mieszkam sam z kumplem i moja dziewczyna, nauczyła sie jak chronić muj dobytek i nas.Miała sporo roboty to żeśmy wpadli na kompa, i zaczeliśmy sie bawić na gg musze przepraszać teraz mase osub, na forum też :P.Chciał ktoś wiedzieć jak tu po pijaku wlazłem to proste, mam skruty na pulpicie jak szybko potrzebuje czegoś to właczam.Kumple chcieli bym pisał, na forum bo im wspominałem o tym forum.Zapytacie jak tak szybko wytrzeźwiałem, to proste ja wypiłem naimniej no i mam na 22.00 do pracy.Kumpli porzegnałem poszli dalej pić a ja został w domu pod opieka mojej dziewczyny któr ma sposoby by mieć szybko co naiwyżej tylko kaca.Cały czas nieczuje sie nailejei ale na kacu można, pracować i jeszcze raz przepraszam na 2 raz jak wpadne pijany to na forum postaram sie niezajźeć.Jak widze moja dziewczyna jak zwykle sprzatała po mnie
Ps.To pisała moja dziewczyna dyktowałem jej co ma pisać bo łapy mi sie jeszcze trzęsa :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 15, 2005, 03:55:18 am »
HAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA  dobry pasator, pozdrów dziewczynke swoją :)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2005, 03:58:29 am »
Hahaha....Thorin powiem Ci ze z dziewczyna pasujecie do siebie jak 2 krople wody...:P

No chyba ze tego posta wyzej ty pisales.

Btw zastanawiam sie czy nie poprosic Saladina o specjalnego moda zebym mogl poprawiac posty Thorina bo az przestaje tu zaglac...te bledy juz mnie dobily czasami sie zastanawiam jak sie pisze jakis wyraz....:P

Edit.
Beatronix zrob cos z tym "hahaha" bo mi sie przegladarka zwalila i nie przenosi tego do nastepnej linijki.

Do tego moze ten temat byscie przeniesli gdzies albo usuneli??

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 15, 2005, 04:01:45 am »
armi ty nie wież w co ty sie wpakujesz :) jeden post to miniumum godzina poproaiania ( po 3 linijkach bedziesz siedzial ze słownikiem bo sam już nie będziesz wiedział gdzie jest bląd a on tych linijek pisze min 50 -60 :) )


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 15, 2005, 04:03:32 am »
Bede poprawial to zeby latwiej przeczytac no i tylko w world poprawki...:P

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 15, 2005, 04:07:52 am »
Heh tacy zabawni jesteście to dobre i od mojej dziewczyny precz z tekstami może niepisze też nailepiej ale ani mi ani jej to nieprzeszkadza.
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 15, 2005, 04:17:19 am »
Tylko ze ja mowilem na serio... :P

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 15, 2005, 04:18:01 am »
Czekaj Thorin dzisiaj ide sie nawalic (rosyjskim spirytusem) to postaram sie odszyfrowac.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 15, 2005, 06:09:09 am »
nie potraficie? kiedys Dook zamiescil linka do "badania wskazaly ze..." wystarczy ze pierwza i ostatnia litera jest taka sama, ja mam problem z dwoma wyrazami, ale i tak potrafie caly sens zrozumiec :P i co wy chcecie od Thorina dziewczyny, jak portafi zaakaceptowac Thorina to znaczy ze jest wspaniala, cierpliwa i nie wiem jeszcze jaka, i wcale nie pisze tak zle, bo bledow nie ma a przecinki sa, wiec nie wiem co wy chcecie, a ze pisala co Thorin mowil to juz nie jej wina no..
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 15, 2005, 05:15:31 pm »
no w kocu być trzezwy w robocie jak cala noc robilem to doszlem do siebie jusz moge sam pisac no to tera od samego siebie przepraszam za to wiecie jak sie napije to mi odpierdala i to zdrowo co mi osobiscie nieprzeszkadza  skrzat ma racie heheaeh dzieki skrzat :P masz od mojej dziewczyny buziaka ;p moja dziewczyna mnie kocha i akceptuje co prawda pracuje nademna w wielu sprawach ;p wiec skoczcie z najazdami na moja dziewczyne
Ps skrzat wiesz niezdziwilo mnie to ze tylko ty potrafisz to odczytac ale nietlumacz im i niedawaj wskazuwek niechcem kolejnej wojny pisalem to po pijaku ;p
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 15, 2005, 06:57:54 pm »
Na moje to powinien Thorin poszukać pracy w kryptografii. Szyfruje lepiej niż enigma. Każdy superkomputer deszyfrujący dostanie kręćka jak spróbuje to strawić.
P.S. Odczytanie tekstu zajęło mi 5 minut. Ale po zaliczeniu staroangielskiego Thorino-polski jest banalny.
P.S. 2 A może jakiś mod antypijacki naforum ? Jak w wydychanym powietrzu monitor wyczuje ponad 1 promil, to forum sie nie otworzy  :lol: .
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

man doc kilku pierdolbfgonygh lucziaw
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 15, 2005, 11:07:34 pm »
dobre!! :]
zaraz sprobuje odcyfrowac text thorina!! :)

EDIT:
w temacie to chyba cos o lucznikach a w texcie to jest o tym ze
ze go wszyscy wqrzamy (ew wqrwiamy ) i ze TK jest najlepszy ...
chyba
thorin jesli cos nie tak to mnie popraw ;p;p