Witaj
Gość

Wątek: Destro vs TH  (Przeczytany 1981 razy)

  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Destro vs TH
« dnia: Październik 06, 2005, 03:07:26 pm »
Mam problemik XD. SpS mi nie podszedl bo jak sie okazalo jestem uzalezniony od lania po mordzie w bliskim kontakcie XD. Ktora postac jest lepsza za caloksztalt albo ktora do czego sie lepiej przydaje?? Mowiac caloksztalt mam na mysli Expienie, Siege, Clan Wars, Party


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Destro vs TH
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2005, 02:43:11 am »
nie ma najlepszej postaci, wszystkie sie doskonale wypelniaja i na tym polega fenomen L2 ;). L2 to gra zespolowa jezeli chcesz tylko 1vs1 i caly czas solo polecam sapera.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Destro vs TH
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2005, 03:16:30 pm »
Destroyer:

Zalety:

- Dużo HP
- Niezly power w rękach (duży dmg)
- Kilka przydatnych skili
- Cięzko z nim wygrać na PvP

Wady:
- Makabryczny speed i atk speed.


Treasure Hunter

Zalety:

- Super speed i atk. speed
- Niezły dmg
- Kilka przydatnych skillów
- Duży Evasion
- Nadaje się do PvP

Wady:
- Jak critical nie wejdzie to bijesz po 50
- Malo defa


Według mnie TH jest lepszy. Jest szybszy i jak wejda mu 3 skille (backstab, mortal blow, deadly blow) na criticala każdy po 900 to koleś leży i kwiczy.

Destro jest trudny do zabicia, biorąc pod uwage ilość HP i możliwość leczenia sie (skill).


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Destro vs TH
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2005, 05:12:01 pm »
Z tych dwoch szczerze to lepszy jest TH. Ponieważ jest szybszy od destro i ma dobre skille. Destro nie jest zły, a jego główną zaletą jest HP. Ale jak to już major napisał wszystkie postacie się wypełniają. I każda postać ma taką, która ją zabije. Tak czy owak polecam TH.

PS

W siege jest tak samo Destro potrafi rozgromić obrońców stojących na bramach itp, ale TH ma też skille na łuk (bo robimy go z Rogue) :)
L2eXtreme ~Tempest:

DilerPL - Hawkeye - 74+ - KillerKommando
eQ - Majestic Light Set ; BoP +7 Guildance ; BO set +4


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Destro vs TH
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2005, 05:48:35 pm »
Prosze cie nie zasilaj szeregow tych nedznych postaci dla dzieci, TH znudzi ci sie po tygodniu ciagle tylko  mortal i dedly.... PvP th jest baardzo latwe bo ograniczasz sie do 3 skili zero radochy..
Jak bedziesz mial focus w broni to skile beda prawie zawsze wchodzily
Zobacz takiego Overlorda..TH ma go na  2 strzaly czyli masz ciagle stresika zeby nie podszedl za blisko...jak sleep nie wejdzie to spowolnienie i ucieczka poznije wszelkie debufy i konczysz drainem jak wszytsko sie ladnie zgra to walka wyglada pieknie...


FullMetal Alchemist fan


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Destro vs TH
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2005, 08:14:22 pm »
a moim zdaniem, jedyna osoba ktora moze wygrac z TH w walce wrecz to DA i ... Destro, idac dalej, Destro to swietna postac, a nie taka lamerska jak TH, gdzie co sie nie obejrzysz tam stoi i sie smieje
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem