Witaj
Gość

Wątek: Stary Warcryer  (Przeczytany 17445 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Stary Warcryer
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:35:59 am »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Stary Warcryer
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2006, 10:05:07 pm »
Testowałem sobie tą postac na high serwerze
Na 80 lvl zbroja cięzka i duale i nei ma lepszej postaci do walki w zwarciu w PvP,WC kładł bez problemu sztyleciarzy,knightow
Z bufami propheta przeciw destro równiez z buffami wychodzi dzieki Steal Essence na full zycia a destro leży martwy, równiez z knightami jak i sztyle
Może wydać sie wam to dziwne,lecz tak samo sie wszyscy dziwili ze ta postac jest tak dobra,połozylem nawet destro i TH  2v1 wszyscy na 80 i s broń :wink:

PS.nei wiem jak sie sprawuje na low serwerach ale mysle ze nie jest juz tak dobry


z moim petsem
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7afeibu8cx931u79.html

statystyki
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/an1jnrnsrugaj82p.html

a tu sobie soluje antka  8)  8)  8)  :P
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebr16n8x4uzznoqd.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/w22za8wn7nezqlp8.html


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Stary Warcryer
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2006, 12:31:00 pm »
Skad wziales tego gargulca? Tez bym chcial, a nie jakiegos stridera... Pierwszy raz widze xP...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Stary Warcryer
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2006, 01:39:13 pm »
Cytat: Lasgo87


PS.nei wiem jak sie sprawuje na low serwerach ale mysle ze nie jest juz tak dobry


Twoj opis WC z tego serwera mozna wlozyc miedzy bajki. Wystarczy popatrzec na screeny, uzywasz broni Hero, masz wiecej niz 20buffow, twoj serwer to jakes zmutowaile L2 ktore ma wspolna tylko grafike z L2.

Jeszcze ten antharas, on uzyl na tobe stun i bleed. LOL od kiedy antek ma takie skille, na twoim serwerze zrobili z niego zwyklego mooba.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Stary Warcryer
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2006, 01:56:19 pm »
Cytat: Cyceron
Skad wziales tego gargulca? Tez bym chcial, a nie jakiegos stridera... Pierwszy raz widze xP...


chyba gm dodali każdej klasie jakiegos petsa,widzialem jak niektorzy biegali ze szkieletami

montezuma

Zrobiłem taki skrótowy opis WC ale na serwerze z wysokimi ratami służacy do PvP i "szybkiej zabawy z L2" raty 5k
tam kazdy biega z hero weaponi z full buffami, no i WC nieźle sie sprawuje w PvP ,a co do antharasa to biłem go na lagu i moze gm go jakos zmocnili z tad ten stun i bleed

Cytat: montezuma
twoj serwer to jakes zmutowaile L2 ktore ma wspolna tylko grafike z L2.


a nie jest tak ze kazdy priv serwer to zmutowane L2  :wink:


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Stary Warcryer
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2006, 02:23:00 pm »
Cytuj

chyba gm dodali każdej klasie jakiegos petsa,widzialem jak niektorzy biegali ze szkieletami

Ehh.. a ja sie juz najaralem na takie cos xP...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Stary Warcryer
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2006, 02:42:51 pm »
Cytat: Lasgo87
Zrobiłem taki skrótowy opis WC ale na serwerze z wysokimi ratami służacy do PvP i "szybkiej zabawy z L2" raty 5k


LOL, ty na 80lvl masz mniej punktow PvP niz ja swoim 36lvl Palus Knight, wiec co to za serwer PvP, co do "szybkiej zabawy" to na czum ona polega, robisz 80lvl w pare godzin i stweirdzasz ze jest nudno.

Cytat: Lasgo87

a co do antharasa to biłem go na lagu i moze gm go jakos zmocnili z tad ten stun i bleed


Wlasnie fakt ze uzywa stuna i bleed swiadczy o znacznym oslabieniy antka. Admini zamienili go w zwyklego mooba ktorego moze bic spokojnie jedna osoba, wiec gdze ty widzisz wzmocnienie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Stary Warcryer
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2006, 03:14:09 pm »
No fakt robisz 80 lvl i jest juz nudno ,pozostaje tylko PvP z tad "szybka zabawa" na 2 godziny,screeny robilem na poczatku i liczba pvp byla jaka byla,nom a nie wiem dokladnie czy antharas walis stunem i bleed bo byl ogulnie lag i bufyy nie schodziły wiec pewnie dostalem to w drodze do niego

Zaczynam grac na niskich ratach WC i zobacze jak bedzie sie sprawował  :wink:


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Stary Warcryer
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2006, 03:40:21 pm »
Po co pokazujesz statystyki postaci z bronia na napewno więcej enchantniętej niz +15??: większy pozytek by był ze zwykłymi dual kaszanami.
Nie zgodzę się, że lepiej jest używać duali i ciężkiego armoru... nie jest to złe wyjście, ale według mnie większy pożytek z jakiegoś seta magicznego z +do m attacku, lub cast speed'a i jakąś laskę. Drain wtedy jest naprawdę wyczesany, a i stuna można wkleić.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Stary Warcryer
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2006, 07:18:54 am »
Moim zdaniem laska jest dobra na nizszych lvl,wysoko lvl WC powinien uzywac duali
naprawde dobrym skillem jestsoul crydodajacy p.atak na wyższych lvl dodaje okolo 800-1000 p .ataku
od 40 WC dostaje buffy dzieki ktorym staje sie postacia do walki w zwarciu :
buff na p.atak.def.2 byffy na krytyka.uniki i celność i buff na atak speed


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 25, 2006, 09:29:04 am »
Uzywajac duali wykluczasz stun warcryera co jest wedlug mnie duzym bledem, jak dla mnie: Soes lub aoba(jesli bedzie overenchantowana stanie sie lepszym wyborem, niestety farmienie enchantow b grade jak i matsow to jest pewien problem :P )

Kumpel z klanu ostatnio cos kombinowal z nirvana axe , chcial overenchantowac ale juz sobie odpuscil.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Stary Warcryer
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2006, 04:02:23 pm »
Faktycznie soulcry dodaje dużo p attacku (informacje o 800-1000 są grubo przesadzone), ale nic nie stoi na przeszkodzie używać laski w walce w zwarciu na dokańczanie moba, a drain warcrayuera jest naprawdę imponujący... przywraca 80% wyssanej energii, co w praktyce oznacza, że jeżeli nie przerwią nam czaru, jesteśmy niemal nieśmiertelni
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Stary Warcryer
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 25, 2006, 07:13:20 pm »
Cytuj
Faktycznie soulcry dodaje dużo p attacku (informacje o 800-1000 są grubo przesadzone),

sprawdzilem i tyle okolo wychodzi
jesli bedziemy mieli concentraction on propheta to" jestesmy niesmiertelni" :wink:


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 25, 2006, 09:33:21 pm »
stun w pve jest średnio przydatny, bo troche bezsensownie tracisz mp, a taki wc musi mieć jej sporo na buffy i draina, więc duale do pve są jak najbardziej trafione. Natomiast w pvp nic innego jak dobry blunt, a aoba z overenchantem - no cóż marzenie  :P


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 2

Stary Warcryer
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 14, 2006, 08:52:10 am »
eee a muglbys mi podac adres serwa albo adres skąd sciagnac texturki c4?
EDIT by Shaman: skasowalem sygnature i wystawiam ostrzezenie za syga niezgodnego z regulaminem. Mozesz wstawic innego w to miejsce i skasowac moj edit


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 2

Stary Warcryer
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 14, 2006, 09:22:00 am »
muwioc szczeze sadze ze jkaby tyrant mial te bufy co ty to by mu lepiej tylek skopal :D:D:D
EDIT by Shaman: skasowalem sygnature i wystawiam ostrzezenie za syga niezgodnego z regulaminem. Mozesz wstawic innego w to miejsce i skasowac moj edit


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 20, 2006, 01:24:22 pm »
Może to głupie pytanie, ale czy buffki overlorda i warcryera sumują się? Chodzi mi o to czy jak jeden rzuci swoje to czy drugi może dodać swoje.
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Stary Warcryer
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 20, 2006, 03:15:54 pm »
Nakładają się na siebie, tak samo z propethem, shilen elderem i elven elderem
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 18, 2006, 03:49:52 pm »
50% tego topicu to offftop
dopiero zaczynam grac  shamanem (klanowy buffer )
 zaoptrzylame go w heavy +  top D pole
 biore  kilka mobow (3-4) zoltych  uciekam jak beda w miare daleko zaczynam rzucac seal of poison  jak moby podbiegna od razu doostaja trucizna. włączam soul cry uzywam potiona. jak nabije 40 lvl  to  napisze . kase mam na wszstkie itemy c wiec przetestuje.
serwer: Hobby
Spoiler---PW------SPS
 34-------60-------59
Glumin--Loanel----Papier


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 22, 2006, 01:09:30 pm »
Mam pytanko. Czy WC jest w stanie pokonac DA? Powiedzmy ze obaj sa na 60 lvlu. Jezeli jest w stanie, to jak go na ta walke ubrac?
"Lecz zaklinam - niech żywi nie tracą nadziei
 i przed narodem niosą oświaty kaganiec;
 a kiedy trzeba - na śmierć idą po kolei,
 jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec. "

        J.Słowacki-"Testament MĂłj"


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Stary Warcryer
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2006, 01:43:58 pm »
Tak jest w stanie,  na TĄ walke najlepiej go ubrac w majestic robe albo heavy ze wzgledu na stun resist, bez niego (stuna) DA jest prakycznie bezbronny


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 07, 2006, 11:51:51 am »
Jaką zbroję B-grade polecacie dla Warcryera ? Robe chyba odpada, gdyż czasem expię samotnie, heavy też, wieć która lekka zbroja ? Dodam, że do walki używam duali.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Stary Warcryer
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 07, 2006, 01:31:12 pm »
Ja bym go ubraw w doom heavy lub BW light ;)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2006, 01:36:24 pm »
Właśnie nad tym  się zastanawiam :) Nie mam kasy na dwie, ani na robe i light armor, musi być jedna uniwersalna, i do party i solo ;] Chyba postawię na BW, bo w secie dostaję się bonus do cast speeda... :>


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Stary Warcryer
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2006, 10:48:54 am »