Witaj
Gość

Wątek: Necro z subem czy OL?  (Przeczytany 1131 razy)

  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 1

Necro z subem czy OL?
« dnia: Czerwiec 20, 2006, 12:58:40 pm »
Wiec mam 3 pytanka:

1)ktora z postaci bedzie lepsza necro z subem warlock/DA na 78 lvl czy OL na 78 , niechodzi mi tu oto ktora z postaci wygra w duelu tylko jak sie obie maja do pvp z innymi klasami ktora bedzie sobie lepiej radzic,na moim servie skille z poprzedniej klasy zostaja.

2)jesli wybiore klase maga i potem suba wojownika to bede miec atrybuty woja czy maga?

3)jesli bede mial DA i wybiore suba TH to czy bede mogl wybrac dla TH skille z rogue takie jka critical power i chance?

To juz chba wszystko :)
Server: idragon-Shadow
Race: Orc
Class:Overlord
Name: XxBlu3kxX
Klan:Khazavar

--NIEOBECNY DO KONCA SIEPRNIA--


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 2

Necro z subem czy OL?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2006, 01:41:59 pm »
1. Jezeli twoj serw nie ma zrypanych skili OL to tylko OL

2.Jezli wezmiesz suba woja i bendizesz caly czas na subie to bbendziesz woje ale bendziesz wygladal jak mag (statsy jak u woja) a jezeli bendizes zmial sube ale zmienisz na  klase docelawa to bedziesz tak jak wczesniej magiem a nei wojem bendzies zmugl w kazdej chwili zmienic klase u grad mastera

3.nie tylko skile TH suba to jest 2 klasa pierwszej niedostaniesz
EDIT by Shaman: skasowalem sygnature i wystawiam ostrzezenie za syga niezgodnego z regulaminem. Mozesz wstawic innego w to miejsce i skasowac moj edit


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Necro z subem czy OL?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2006, 04:18:33 pm »
Suba OL nie mozna wziąć ani WS.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 1

Necro z subem czy OL?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2006, 07:18:52 pm »
Przeciez napisalem co bedzie lepsze w pvp z innymi klasami czy necra z subem warlocka ew. DA czy OL bez subow (wiem ze brac suba niemoze)


EDIT:

No to wiec jeszcze 2 oytanka o olka
czy oplaca sie brac skiile seal of gloom i aura sink ktore zmniejszaja stopwniowo mp przeciwnika czy dac sobie z nimi spokoj?

Na moim serverze so specificzne tatuzae ktore daja +% czegos i odejmuja -% czegos.I mozecie mi powiedziec ktora miesznaka ponizszych tatuazy bedzie dobra dla olka w robe moge miec 2 rozne tatuaze lub 2 takie same.
to sa nastepujace tatuaze(niepodaje nazw tylko to co dodaja):

1 +8% m atk -8% m def
2 +8%  hp -8% mp
3 +8% c speed -8% m def
te tatuaze wchodza w gre ktory zestaw 2 tatuaze bedzie najkorzystniejszy?
Server: idragon-Shadow
Race: Orc
Class:Overlord
Name: XxBlu3kxX
Klan:Khazavar

--NIEOBECNY DO KONCA SIEPRNIA--