Witaj
Gość

Wątek: Tyrr vs  (Przeczytany 5481 razy)

  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Tyrr vs
« dnia: Sierpień 16, 2012, 11:12:11 pm »
Siema! Gram Tyrrem (na razie tytan) i mam takie pytanie, bo w klanie panuje opinia, że tyrr 1 v 1 to taki typowy chłopczyk do bicia ;/ i mi chodziłoby o to, gdyby ktoś mógł się wypowiedziec jak to wygląda zarowno tuz po wbiciu 85, jak i po dofarmieniu jakiegoś rozsądnego lvla i eq.
NAjlepsze byłoby zestawienie vs konkretnym klasom, wraz z opisaniem z grubsza taktyki, cos takiego jak tu:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46137.msg559390.html#msg559390


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Tyrr vs
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2012, 02:58:32 am »
Pisz do Defro
Może uda ci się go namówić  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrr vs
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2012, 02:49:29 pm »
Bzdura! Tyrr całkiem fajnie radzi sobie 1v1 pod warunkiem, że jest to walka ze skillami i nie żal Ci delaya - coś jak meczyk na olimpiadzie. Sam gram summonerem i z mojego punktu widzenia moge Ci powiedzieć tak:

1.) Z Tyrrem na olimpiadzie jest ciężko. Co prawda nie mam 1800 elementu i noszę light seta. W heavy na 1800 raczej miałby cienko ale nie ma tutaj sensu wchodzić w niuanse. Z Tyrrami miałem akurat największe problemy w PvP(aczkolwiek też byli to wyfarmieni zawodnicy) i podsumować można to w następujący sposób.
Szeroki wachlarz skilli które stunują/zmniejszają speeda(jump)/raszują do przeciwnika/możliwość ataku aoe wraz ze stunem i ściąganiem targetu/knockback/disarm/obniżenie p defa/revival/celestial oraz Berserker Rage dające praktycznie immunity na debuffy. Dodatkowo kilka skilli można podbijać na time - mocnemu tyrrowi w zupełności wystarczy to kilka sekund żeby mocno skopać dupsztala.

2.) Za miastem też radzi sobie całkiem dobrze. Ostatnio mieliśmy akcje 1 niepełne nasze pt(3heale[95,97,98], iss[97], tyrr[97],wynn[97]) vs 2 full pt. Co prawda różnica lvlowa była bo oni mieli 93-96 ale focusując się na mnie healerzy nie dawali rady wyleczyć więc było imo dla nich z przewagą. Myślę, że wygraną na tym PvP zawdzięczamy właśnie Tyrrowi poprzez swojego beztargetowego stun aoe.

Nie wiem co więcej mogę powiedzieć. Ciężko jest napisać wiele jak nie zadajesz konkretnych pytań.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrr vs
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2012, 03:34:30 pm »
NAjlepsze byłoby zestawienie vs konkretnym klasom, wraz z opisaniem z grubsza taktyki, cos takiego jak tu:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46137.msg559390.html#msg559390

To było moje konkretne pytanie, ale to musiałby się wypowiedzieć jakiś Tyrr. Z Twojej perspektywy dowiedziałem się wszystkiego, co trzeba, powiem wręcz, że miło usłyszeć, że będe batem na summonerów, zważywszy na to jak goście na TSie narzekają na ich OverQQPower, dzięki ;)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrr vs
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2012, 03:50:54 pm »
1 na 1 tyrr wymiata. grałem tyrrem na nai i jak nie było rażącej różnicy w sprzęcie to raczej wygrywasz, summoner stanowi problem lecz jest jak najbardziej do pojechania, lecz większym jest tank z którym raczej nie masz szans 1 vs 1. a taktyke sam sobie musisz jakąś obrać.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrr vs
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2012, 04:01:59 pm »
1 na 1 tyrr wymiata. grałem tyrrem na nai i jak nie było rażącej różnicy w sprzęcie to raczej wygrywasz, summoner stanowi problem lecz jest jak najbardziej do pojechania, lecz większym jest tank z którym raczej nie masz szans 1 vs 1. a taktyke sam sobie musisz jakąś obrać.
Tu możemy podyskutować. Tyrkiem na 89 rozjechałem tanka na 90+++ zależy kto 1 sie z many wypruje na tyrku masz wiecej defa jak tankuś :) . Osobiście używałem Jump i spierniczałem i to była dobra taktyka pokończyły mu sie ud i tyle było dałem się zbić BR i Skill na Ful Hp. Sprzętowo oczywiście oboje TW + apocalypsy :) .