Witaj
Gość

Wątek: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2  (Przeczytany 11774 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:17:08 am »
Made by Delios

http://files.mail.ru/51OGJZ

300MB

time: 18 min

Akcje:

1) Lower GC: Amber vs Ultimate party + "1" party (2PacShakura) + LosCobreros party (Aquaris PoV)

2) Ultimate + Fame = PR (Aquaris PoV)

3) Amber vs "1" Party in Lower GC (Delios PoV)

4) Amber Party vs Fame party (FragMachine party) on port spot CoD (Delios PoV)

5) Amber Party vs Fame nuker party in CoD (Delios PoV)

6) Amber Party vs Rosija party in FoG (Aquaris and Delios PoV)

7) Amber Party vs Fame + częściowe party Radamneta z Acc jednocześnie in lower GC (Aquaris PoV)

Skład Constans:

Delios SB 81
GreenD1 Zerk 79
Kohart (aka Zosiek) deska 80
Wertyp (Stark) DA 79

AlarionAxom bish 81
Zosiek (aka Kohart) BD 81
Vraghor (aka Darth) DC 79
Spilner SWS 80 (Większość akcji boxowany special thx to Herbata and Bogo za pomoc w niektórych momentach), od dziś operator: Rapid
BlueEyedFriend (aka Neural) EE 80

---------------------------------------

Skład zatem dosyć lichy i jak część osób twierdzi niezdolny do PvP.

Oczywiście i tak wszyscy wiedzą (z Eido i QQuentimem na czele), że tak naprawdę to 1 wielka mistyfikacja, bo przecież Amber Party nei wychodzi z fortecy :<<<

Większość materiału zebrana w ciągu 2 dni pobytu w LR (pozostała część w naszym tymczasowym klanie "KoreanFarmers" więc zgony dla enemy i dla nas za full % )

go go haters flame us now, bo na forum mało się dzieje poza tym, że pewien koń coś skrobnie co jakiś czas ^^ a i jak twierdzi część osób, my się boimy PvP więc uciekamy zawsze : <




PS. Za około tydzień kolejny frapisk (nie chcieliśmy upychać tego tutaj bo byłoby za długie) Survival z lower GC aka "Masakra w GC ( ; p )"

Amber party vs prawie 4 party, tylko 1 scena trwająca ponad 10 minut, PoV 3 osób (DC, Zerk SB), zatem deserek dla haterów już niedługo : )


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 08:19:41 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:20:08 am »
1

ładne :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 08:59:09 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:35:40 am »
bardzo mi się podoba i montaż i akcje.  :D


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:39:34 am »
Alarion jak zwykle sie nie moze powstrzymac, mogles poczekac az Delios uploaduje lepsza wersje, ta miala byc dla nas do wgladu QQ.

No i oczywiscie widac, Deska expi party, a reszta gra w minigierke i tylko pausuja na pvp QQ
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 09:43:07 am wysłana przez Zosiek »


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:43:49 am »
Bardzo fajny fraps.
cashed out


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:49:07 am »
Spox. Urocza zasadzka na Fame'ów.  :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:54:23 am »
Alarion jak zwykle sie nie moze powstrzymac, mogles poczekac az Delios uploaduje lepsza wersje, ta miala byc dla nas do wgladu QQ.

Czekam na jakas drame od grupy naszych "ulubiencow" z Ru ofa + fest ogarow z pirvow jak Raziel, który jak wiadomo sam BD ciśnie całe party enemy i mimo, że staramy mu się dorównac, to jeszcze długa droga...


Ja nie wiedzialem, ze Delios mial dac lepsza wersje. Z tego co slyszalem, to juz miala byc finalna. Jedyne co jeszcze chce zrobic, to lekka modyfikacje i poslach na goha.ru i l2.guru zeby troche ru ofa rozpromowac....

No i oczywiscie widac, Deska expi party, a reszta gra w minigierke i tylko pausuja na pvp QQ

Ja nie gram, bo musze trzyamc deske na limitach i healowac skoro bijemy perma bez vampira : <

Want to change for another prof., żeby powbijac rekordy na mini gierce (((((

Spox. Urocza zasadzka na Fame'ów.  :P

Przynajmniej dlatego wole grac na ru ofie, ze na 95% mam pewnosc, ze takie zabawy taktyczne maja sens, bo na ofie to kazdy wie jakby sie z naszymi L2rangerami skonczylo takie cos ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:41:21 am »
FIRST
sciagam  :D
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:54:54 am »
Nawet niezly film, tylko dlaczego wasz tank biega w tallumie?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:57:28 am »
pewnie dlatego że na 79 nie da się destyny aka moirai seta założyć :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:01:47 am »
Po ICeka który był na chyba 2 akcjach zgłosił się właściciel ale na 80 czeka na niego już sprzęt :)), fajnie fajnie ja czekam na drugą część :D.

@Alarion co do operatórw SWS w 2 akcjach na tym filmie to ja go miałem :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 11:03:36 am wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:06:37 am »
A mi się nie podoba . Akcje noobowskie. Montaż do dupy. Shoty wam się na zły kolor świecą. Złe targety bijecie. Muzyka jak z pokahontas. Złych skili używacie. I  wszystko jest źle.  :noob: :noob: :noob:



Joke  :P Ale chciałem podtrzymać atmosferę tego forum. Bo wszystkim się podoba QQ  :oops:
Ściągam ;p


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:19:15 am »
sciagam ale nie wiem czy bede w stanie na tym ujowym kompie w robocie ogladnac :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:21:44 am »
Nawet niezly film, tylko dlaczego wasz tank biega w tallumie?

Po IC zglosil sie dawny wlasciciel po niemal 3 miesiecznej przerwie (notabane nasz pierwotny tank, Dramir - Pozdrawiamy ; > ) a kupowac IC na wbicie 30%? Niby mozna, ale po co, skoro w WH juz lezy moirari.

Generalnie 3 osoby sa jeszcze na poziomie 79, wiec szalu nie ma. Mysle, ze w ciagu 2 tyg reszta powinna dobic ten nieszczesny 80, to tez PvP bedzie na troche wzyszym poziomie (It's going time for HB ; p ).

-------------------------------------------------

No fakt, Neural to urodzony EE/SWS w jednym ; p  Potwierdza zalozenie party, ze zeby byc w constans trzeba miec box mastery +15 i robic inste 29867873426 na dobe z 666 boxami ; )   Od dzis liczymy jzu na Rapida, ktory skoro potrafil wbic SH 78 od 0 (bez niczyjej pomocy) w 1,5 miecha, to znajdzie te 3 godzinki dziennie na wypady z nami.


-------------------------------------------------

Dzieki Error, ale mysle, ze jak Raziel i reszta ekipy z RPG, DEX Asteria (OVER 8K ONLINE FTW!!!) tu zajrzy to zrobi sie ciekawiej troche i to bez udawania xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:31:35 am »
Imo o wiele lepszy pov DD niz poprzedni BD bez obrazy dla tego ostatniego. Zerkowi czasem rushe nie wychodzily i tez chyba byl taki moment, ze next target zlapal mu kure, potem psa :P Soulhound dobrze gra chociaz wooden pc, na wiekszych pvp pewnie sie ruszyc ledwo moze, wiem jak to jest :/ Szczegolnie, ze mam w domu mocnego kompa i slabego(moj), roznica w grze pomiedzy nimi jest potezna. Fraps bez zadnych dziwnych efektow i dobrze, wlasnie takie sa najlepsze.

Ps. Muzyka mi sie nie podobala.

We ride together, we die together.


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:39:32 am »
A Wy tak tylko z famem? zobaczył bym chętnie jakieś pvp z assasynami clfami, jeśli ciężko wam ich znaleźć proponuje się wybrać do stakato :P


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:51:49 am »
Assasini, 1, Espada tez sa na Frapsie. Ze swordsami fraps bedzie, jak juz Alarion wspomnial, gdzies za tydzien. Jest tez fraps jak Cisniemy party Hottlera (czekali na spawnie), ale pov chyba tylko DC (nie bylo czasu odpalac frapsa jak sie doczytywalismy i ktos krzyczal, ze enemy na spawnie).


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:08:04 pm »
Imo o wiele lepszy pov DD niz poprzedni BD bez obrazy dla tego ostatniego. Zerkowi czasem rushe nie wychodzily i tez chyba byl taki moment, ze next target zlapal mu kure, potem psa :P

Zgadza sie, zdarzy sie czasem, ale tez jest szansa, ze efekt aoe zadziala i kogos czasem na tym stunie postawi. Ogolnie to widac, ze nie jest jego glowna rola spam RI (inaczej bez many bylby po pol minuty PvP, a one czesto trwaly kolo 5 min albo i dluzej) tylko hex + disarm i damage.

Badyl, mam nadzieje widzisz, ze samo ogarniete uzywanie hexa, disarma powoduje juz u przeciwnikow ogromny chaos. Przyjrzyj sie ile x oni nawet nie pomysleli, ze bron musza zalozyc ponownie. A bylo tez tak, ze nuker postawil Banke w FoG, Zerk sciagnal mu bron i banka robila po 200-300 damage. Dodatkowo podbity RI z 3 jew na stun atack (2 TW i neckl chociazby z oly, chociaz nasz zerk nie ma nic poza RI na +1) spowoduje, ze nawet ci z "1" , CLF itd tez stana co jakis czas kilku na stunie. Nie kazdy biega z setem z resistem i nawet postawienie 1-3 targetow na stunie to juz duza korzysc dla party!

Jeszcze nauczy sie Aquaris w odpowiednich momentach odpalac true berzerkera i furious soul'a (oraz je wylaczac gdy jest potrzeba) i na serii debuffow bedzie robil tez ladny damage. Kronika gdzie pt budowalo sie z 3 daggerow i deski badz tyrka juz minela. Teraz nawet usmiercenie blyskawiczne 3-4 osob nie daje zadnej gwarancji na wygrana. Liczy sie survival ; p

 
Ps. Muzyka mi sie nie podobala.

Subiektywizm. Ja kocham rocka/metal, ale wiem, ze nie kazdemu to pasuje. BTW kto kojarzy 1 kawalek z tej playlisty? podpowiem, ze to jeden z lepszych polskich zespolow progresywnego Rock'a ( <3)

------------------------------------------

A Wy tak tylko z famem? zobaczył bym chętnie jakieś pvp z assasynami clfami, jeśli ciężko wam ich znaleźć proponuje się wybrać do stakato :P

Nie Eido, nie tylko z Fame. Polecam przyjrzec sie jeszcze raz z kim walczymy.  w LR jestesmy od doslownie kilku dni jak byc mzoe zauwazyles, wiec jeszcze sie doczekasz wiekszej ilosci CLF, Swords (Benek team bedzie na Frapsie juz za tydzien neicaly ; p ), Acc itd. 

Poza tym mielismy juz kilka PvP z CLF itd. ale w ogolnym rozrachunku ciekawiej wypadlo PvP z 3 party pod rzad (nawet gdy nie do konca pelnymi) bez mozliwosci resta, albo vs 1,5 party innych enemy niz 1 party CLF, gdzie my i oni mielismy np. po 2 boxy.
/
Czekamy tez na jakis frapsik od was. 82 koniarz grajacy juz od ponad (?) roku cos moglby skleic, no nie? Zadowoli mnie jak pokazecie nawet tych cisnietych tych lol Fame'ow, ktorzy ostatnio na Tiacie pokazali i wam i nam, ze nie sa takim do konca Lol klanem za jakich im mamy : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:11:35 pm »
Widzę w GC respawn enemy szybszy niż mobów  :afro: Kilka naprawdę godnych pvp. Z tego co macie lvl/sprzęt wyciskacie moim zdaniem pod maxa. Poza tym przyzwoity setup party, minimalna ilość boxów i ogar robią swoje.
Będę nie obiektywny ale mi się wszystko podobało wliczając muzykę :afro:, z niecierpliwością czekam na więcej akcji vs topowe klany i lepsze party.

ps. a muze chociażby ja kojarze, wybieram się na koncert już od dawna, live jest ponoć jeszcze lepiej  :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 12:20:50 pm wysłana przez Gorthall »
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:17:16 pm »
. Z tego co macie lvl/sprzęt wyciskacie moim zdaniem pod maxa. Poza tym przyzwoity setup party,


Azex twierdzi, ze w takim setupie nasze party nie powinno miec szans ubic zadnego innego constu. : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:21:36 pm »
dalej tak twierdze że brakuje wam 1 dd :)

zerk tank i kradziej to za dużo zwłaszcza że main dd jest deska

z konieczności wasz SB musi robić za dd i bije z regularów a mógłby w tym czasie zrobić sporo więcej. Fakt bije mocno ale sop powinien leciec duzo częściej bo to naprawdę -_-'iający skill

Czym innym jest ogarnięcie w party a czym innym maksymalizowanie wydajności w pvp i pve. Wygrywacie raczej przez brak boxów i dobrą grę. Przy innym składzie te pvp byłyby o wiele krótsze dla enemy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 12:25:44 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:22:46 pm »
@Alarion
Zerk gral dobrze, czasem nie mogl rushowac bo byl za blisko, a to z ta kura i wilkiem raczej dla zartu napisalem w stylu "next target, omg kura, next target jeszcze raz, omg wilk QQ, jeszcze raz").

A muzyka hmm ja lubie duzo roznych gatunkow, Korn tez i Limp Bizkit, ale bez remixow i akurat nie te piosenki :P

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:29:43 pm »
Nie no na paru frapsach pojawia się setup z tyrkiem zamiast kradzieja/tanka/zerka więc widać dość często z nimi biega :)
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:38:51 pm »
Nie kręciliśmy frapsow, bo wtedy musiał byś zobaczyć jak Twoje party pali pra przed Assasynami w fogu zostawiając nas z nimi samych... Z reszta na frapsach umieszcza się tylko wygrane walki, co nie dziwi, ale jak ktoś oglądał na przykład frapsa Bobo party(z drugiej strony) mógł zauważyć tam Was gdzie nie daliście rady zabić nikogo od nich...Raz jest lepszy dzień raz gorszy, chętnie bym kiedyś frapsa obejrzał nie z samymi wygranymi walkami, ale z dobrym pvp, nawet jak się przegrywa...


Odp: Soul Hound & Berserker - Amber movie part 2
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:44:02 pm »
Niszczyciel bez peleryny = fail(jezeli chodzi o wyglad; edit bo zaraz pojdzie flame), a poza tym niezly fraps :)


Z reszta na frapsach umieszcza się tylko wygrane walki
CO?! to KON na ruoffie nie zapewnia instant win? zawiodles mnie koniarzu, oj zawiodles